Hirdetés
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Milyen okostelefont vegyek?
- Yettel topik
- CES 2026: Android és iOS kompatibilis nyomkövetőt hozott az Anker Eufy
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Redmi Note 14 5G - jól sikerült az alapmodell
-
Mobilarena
Mozilla Firefox
Új hozzászólás Aktív témák
-
DS39
nagyúr
válasz
Intruder2k5
#66296
üzenetére
mire gondolsz, a temp könyvtárra?
nekem régi Firefox és az új Firefox működése e téren megegyezik.
a csak megnyitott fájlok a windows profil "temp" könyvtárába kerülnek. (böngésző bezárása után onnan törlődik) -
yanna
addikt
válasz
Intruder2k5
#66296
üzenetére
Nem emlékszem melyik szóra kerestem rá itt, de megtaláltam.
-
Arra esetleg nincs valami beállítás az about:config-ban, hogy a megnyitandó file-okat ne töltse le, ne tárolja le még pluszban a letöltési mappába?
-
ledgeri
nagyúr
válasz
MutantZombie
#66293
üzenetére
ok, én ezt láttam

Ublock esetleg valami kiegészítő kóddal tudná... az inkább elem kategória, és elem származási hely/szerver alapján működik! -
MutantZombie
tag
válasz
ledgeri
#66283
üzenetére
Helló!
Channel Blocker
Most 5000 valamennyi felhasználót mutat.
Jobban örültem volna olyannak, amivel nem csak "channel"-t lehet tiltani, hanem szavak alapján is, de olyan nem találtam.
Az ublock-ba nem lehet esetleg manuálisan bizonyos keresőszavakat tiltatni?Mivel ublock-t elég régóta használom (alapszinten), a jelenség meg 1-2 hónapja van, ezért nem hiszem, hogy az a ludas. Persze frissítés ahhoz is jöhet, ami galibát okozhat, de korábban sosem volt ilyen gond vele.
Ha kikapcsoltam az ublock-t, bezártam a FFox-t, kis szünet, FFox indít és úgy sem játszotta le a yt-t.Változást nem eszközöltem, de most kis idő belül (5-10 s) a korábban nem lejátszott videókat is lejátssza, így passz.
-
DS39
nagyúr
válasz
viperabácsi
#66290
üzenetére
címsor bal oldalán az ikonra kattintva engedélyezve van a weboldal (fb) számára a kamera és mikrofon használata?
-
viperabácsi
addikt
Ismét meg kérdezném hátha valaki segít
Közben kiderült csak mozzillával van gond edge működik. -
ledgeri
nagyúr
válasz
gepesz13
#66288
üzenetére
Ha pl gépköltözés van, akkor csak kivágsz mindent, bemásolod új gépen, és megy, vagy 1-2 extra művelet és megy (csak ne lépj vissza verziószámban!), ha félresikerül is másoltad a backupból szóval az megvan!
Ha csak 1-2 dolog kell, akkor egyszerűbb az 1-2 fájlt másolgatni. [link] [link]A Rendes rekláblokkoló legyen inkább "Rendes blokkoló", és akkor ublock origin, és olvass utána githubján a wikijének!
Ha nagyon személyreszabós a kiegészítőd, DE nincs benne config-mentő, -betöltő funkció akkor nem is annyira jó az, biza.... Ha meg nem, akkor szedd le újra, 2 perc kezdéskor (még a config-betöltősdi megléte mellett is ajánlom az újrabeállítást egyébként: ha valami frissül meglátod, ha valamit halasztgattál megoldhatod, ha valamiről azóta megtudtad mi is, akkor tudatosan hagyod olyan állapotban ahogy aktuális tudásodnak megfelelően szeretnéd.)
-
gepesz13
tag
Sziasztok!
Firefox 103.0.2 (64).Elég sokszor kapom ezt az ablakot és elég zavaró.Tudnátok segíteni, hogy miként lehetne megszabadulni tőle?

A másik kérdésem az lenne. Eddig a mozbackup programmal csináltam a a Firefoxról mentést de mostanában nem működik. Tudnátok valamit tanácsolni, hogy a telepítés után vissza tudjam állítani a beállításokat (könyvjelzők; beállítások, és a kiegészítők stb.)?
Üdv és köszi! -
ledgeri
nagyúr
válasz
temporello
#66284
üzenetére
Én ennél továbbmenve használom: alapból minden tiltott, és azt engedélyezem, ami csak ahoz kell, hogy az alap tartalom megjelenjen: mióta beállítottam nem kellett hozzányúlnom!
-
temporello
tag
válasz
MutantZombie
#66282
üzenetére
Bár írtad,hogy kikapcsolt ublock-kal sem jó,de én a reklámblokkolásra (ami a privát módban másképp működik) tippelek,mint ok.Nekem legalábbis a ublock ideiglenes ki-bekapcsolása segíteni szokott.
-
ledgeri
nagyúr
válasz
MutantZombie
#66282
üzenetére
Ha jól ítrad be a Youtube Channel Blocker nevét akkor az amit találtam, az egy két éve utoljára frissített, 26 fő által használt addon.... Talán le kéne váltani.
-
MutantZombie
tag
Először is köszönöm mindenkinek a gyors reakciót!
A win10 és a driverek is rendszeresen frissítve vannak, egy bizonyos naphoz kötve (már amelyiket lehet persze kötni), minden naprakész.
Este még kipróbáltam: mielőtt mindent uninstallálnék, kikapcsoltam a Kaspersky-t, elindítom a FFox-t, sok betölt, ami addig nem, de nem minden. Na mondom ez remek.
Ma bekapcsolom a gépem - tegnap csak újraindításig volt kikapcsolva a Kasp. -, betöltés után egyből csak FFox, erre bejön minden videó...Még annyit, a FFox teljesen alapértelmezett, semmilyen téma nincs rajta, a kedvencek html-be vannak mentve, és csak 3 kiegészítő van (uBlock Origin, Youtube Channel Blocker, Kaspersky Internet Security), de mindhárom kikapcsolása sem oldotta meg a problémát, és ezért nem tudom, hogy a Privát FFox ilyen értelemben miben más, hogy az lejátssza bármikor.
Létezhet, hogy vannak olyan programok (3ds MAX, Photoshop), amik esetleg nem teljesen ürülnek a rendszerből, miután kilépek belőlük és ebből eredően az alap FFox használatát blokkolnák, összeakadnak vele?
Elvileg nem futnak a háttérben, mármint amennyit a Feladatkezelő mutat, ott nincsenek.Félek nem egyszerű a dolog, mert nem hiszem, hogy megjavult a semmitől és nem tudom azt sem meddig tart ez.
False-n van.
Ettől kicsit félek is, hogy ez a hiba messzebbről ered...
-
#82860288
törölt tag
válasz
MutantZombie
#66278
üzenetére
Ez nálam is probléma, nem jöttem rá az okára még.
De nemrég reseteltem mindent, akkor még működött.
Valahol a 103-as verziónál romlott el ez. -
Polgesz
tag
válasz
MutantZombie
#66278
üzenetére
Esetleg próbáld meg, hogy az about:config-ban a "network.http.http3.enable" bejegyzést átállítod false-ra.
-
Cs1csó
titán
válasz
MutantZombie
#66278
üzenetére
Szia, több dolgot is ki lehet próbálni:
- gyalulni a Firefox-ot alaposan majd újratelepíteni - minimális belakás mellett - és tesztelni a minimális belakás a könyvjelzők importálása vagy szinkronizálása
- gyalulni a Kaspersky-t
- Frissíteni a VGA driver-t, a frissíteni a Windows, és az FF-ből is a legfrissebbet feltenni. -
MutantZombie
tag
Hellósztok!
Olyan problémám van a FFox-szal kb. 1-2 hónapja, hogy a Youtube videók olykor nem töltenek be, csak megy körbe-körbe a betöltés ikon.
Van, hogy 2-3 órát is várni kell, mire talán, de többségében nem tölt be az ilyen videó.
Viszont, ez a videó hosszától, felbontásától, feltöltőjétől független.
Van, hogy egy 4 perces, 480-s videót nem tölt be, míg egy 3 órás 1080-t gond nélkül; napszak független.A gépen semmilyen hardveres és szoftveres változás nem történt az elmúlt 1 évben (az alapértelmezett w10 & FFox és víruskereső (Kasperksy) frissítéseken túl).
A Youtube videókat az Edge és a FFox Private lejátssza, úgyhogy sávszélességből eredő hiba nem lehet (ami papíron 1Gbit/s).
Az "F5-s" frissítésen és a cookie-k törlésén túl vagyok, de nem segítettek.Arra tippelek még esetleg, hogy az about:config-ban nem-e lett valami átállítva (a víruskereső által), mert időnként van olyan is, hogy maga a Youtube oldal sem tölt be (SSL_ERROR_RX_MALFORMED_SERVER_HELLO, de ott egy FF újraindítás segít).
Mit kell tenni azért, hogy ne csak a Private játssza le a Youtube videókat, hanem az alapértelmezett FFox (103.0.2 (64 bites)) is?
-
viperabácsi
addikt
válasz
viperabácsi
#66272
üzenetére
Közben annyi tisztázódott , hogy mozzilla hiba , mert EDGE alatt megy a videochat !
-
svgyula
addikt
-
ledgeri
nagyúr
válasz
viperabácsi
#66270
üzenetére
Legalább firefoxbam próbálkozik??
-
viperabácsi
addikt
-
svgyula
addikt
válasz
IT user
#66264
üzenetére
Ok srácok! Idáig eljutottam előtte is csak éppen nem működik! Vagy inkább nem marad fent. Az a rövid felugrás amit látok viszont azt is eredményezi, hogy összenyomja a firefox méretét. Tehát az a rész használhatatlan! Ha véletlenül 100-ól 1x ott marad akkor pedig semmit nem csinál tehát hiába kattogtatom az egérrel nem viszi át az éppen megnyitott részre..........
-
bb.bocs
őstag
sziasztok, egy kérdés:
Tegnap kikapcsoltam a gépet, minden rnendben volt. Reggel bekapcsolom és a firefox közli hogy PR_CONNECT_RESET_ERROR....
semmit sem állítottam ,nem tudom mi a tosz történhetett.. néztem videót, cachét töröltem,proxyt megnéztem, dnsen variáltam , letöltöttem ujra...vírusirtót kikapcsoltam, semmi.
elcsesztek valamit vagy mi történhetett? minden más böngésző probléma nélkül fut.(miért is ne futna....) válaszotokat előre is köszönöm. -
svgyula
addikt
Üdvözletem! Egy kérdésem lenne. Létezik-e olyan kiegészítő ami virtuális billentyűzetet(mint a kugli keresősávban) lehet használni? Mielőtt jön a "használj kuglit" most tértem át másik keresőre! Esetleg olyan is jó lenne amit a menüből, vagy ikonból lehet előhívni.Használ valaki ilyet?
-
bsh
addikt
Hali,
tegnap le kellett töltenem pár régebbi thunderbird installert az ftp.mozilla.org-ról, és akkor vettem észre, hogy a FF az ott lévő .exe fájlokat mint .exe.bz2 tölti le. közben nyomoztam: edge jó, más profil firefoxszal jó, másik gép is jó, szóval nálam van a ff profilban valami. amit láttam, hogy nálam a mime típusoknál benne van a bz2, másik gépen/másik profilban nincs. lehet ez okozza a gondot? de hogy ez honnan került oda? és hogy lehet kitörölni próbaképp?
valami ötlet? -
ledgeri
nagyúr
válasz
bela30
#66254
üzenetére
2. bekezdésre: gondolod, hogy nem töröl semmit a ff, csak elrejti?
Mégis hogyan gondoltad, hogyan működne egy program, ami alapértelmezettként 10 elem megléte után, ha friss érkezik törli a legrégebbit, de te gondolsz egyet, és a 10-et átírod 100-ra, 1000-re...? Minek kéne történnie?Egyébként az én javaslatom meg a problémád újbóli előjövetelének megakadályozására egy második firefox feltelepítése. Célfeladatra célböngésző, ami nem keveredik a mindennapok áramlataival! (újfent győzködősen: nekem van 5 .exe-m/telepítésem, és 6-7 profilom... tudom mennyire jó így)
-
bela30
csendes tag
válasz
bela30
#66253
üzenetére
Közben eszembe jutott még valami, az about:config. És ott találtam is egy olyan sort hogy browser.sessionstore.max_windows_undo, amit át is írtam szépen 25-re, tehát hogy ez is annyi legyen legalább mint amennyi a nemrég bezárt lapok száma is. És működik is, mármint innentől kezdve, mert persze visszafelé ez sem :-(
Nincs ott esetleg még egy olyan sor ami kifejezetten arra szolgálna hogy egy-egy efféle about:config sor módosítás visszamenőleg is működjön, tehát hogy ne csak attól a pillanattól kezdve hogy maga a módosítás megtörtént?
-
bela30
csendes tag
Attól tartok legnagyobb igyekezetem, és ezáltal a lehető legprecízebb fogalmazási szándékom ellenére is félreértettél: én nem visszahozandó lapokról, hanem visszahozandó ablakról beszéltem, abban egy bizonyos, nem is olyan kis számú laptartalommal.
Igazából vagy 10 lap is meg volt nyitva abban az ablakban (egy félbehagyott témában, amire sosem jutott elég időm, ezért is maradtak volna abban az ablakban megnyitva), és épp ez az, hogy már nem tudom pontosan hogy mik, meg hogy mikor is lettek pontosan megnyitva. Magyarán az előzményekkel, a Ctrl-Shift+H-val kb. kitörölhetem, mert abban olyan mintha egy tűt ill. tűket keresnék a széna kazalban.
Szóval ezért is kellett volna magát az ablakot visszahozni.
-
#82860288
törölt tag
Nálam most már van olyan, hogy YouTube videó sem indul el.
Lehet inkább egy teljes oprendszer csere kellene már.
-
bela30
csendes tag
Sziasztok! Firefoxban hogy tudnék visszaállítani egy olyan ablakot ami már nem látszik alapból az Előzmények - Nemrég bezárt ablakok fülnél?
Sajnos a firefox indításakor elfelejtettem (amúgy tudtam hogy egyszer úgyis megszívom) megnyitni azt az ablakot is ami nekem kellene, aztán pedig az főablakban 3x is csináltam olyat hogy Megnyitás új ablakban. Ez ugye még nem lenne baj, csak hogy aztán be is zártam őket. Na ez viszont már igen, mert ugye ez a hülye firefox nemrég bezárt ablakokból mindig az az utolsó hármat ajánlja fel visszaállításra az utolsó bezárt ablakokból, tehát ami nekem kellene az ott már pont nem látszik :-(
Próbálkoztam a Könyvtár menüben az Importálás és mentéssel is és ott a Visszaállítással is, de hogy az milyen hülyeség már hogy az meg csak a könyvjelzőim állapotát állítja vissza :-(
Szóval van-e még valami megoldás?
Firefox 91.12.0esr (64 bit) egész pontosan a firefoxom egyébként.
Előre is köszönöm!
-
Rimuru
veterán
Leginkabb utobbi. En azt mondanam hogy feleljen meg recommended extension felteteleknek majd lehet "kerni" emaiben.
Persze minimalis az eselye hogy lesz barmi ismerve a mozillat, kompetens emberekre kellene cserelni a vezetoseg es product nagy reszet, hogy jo iranyba elinduljon barmi is. - rant vege

-
DS39
nagyúr
Mi kell ahhoz, hogy egy kiegészítő elérhető legyen az új mobilos Firefox-hoz?
-
válasz
yusukee
#66240
üzenetére
Nekem (is) 144 Hz monitorom van, és egyértelműen látom, ha 60 Hz-re rakom, szóval tuti, hogy nem 60 fps...
Az a beállítás nálam az alapértelmezett -1-en van. Tiszta, új profillal próbálkozol amúgy?
De egyébként pont a 103-as verzióra történt egy ilyen: "Improved performance on high-refresh rate monitors (120Hz+)." -
yusukee
aktív tag
Sziasztok!
Kb 2 éve átmentem chromiumra, mert sajnos FF nem tudta megoldani, hogy a 120 hz monitoron ne 60 fps-el menjen a scrollozás, stb. Van pár funkció, ami nagyon hiányzik. Most próbáltam, de még mindig nem megy neki. Tényleg nincs egyszerű megoldás rá? A layout.frame_rate az vagy 60 fps, vagy 6000 (tényleg). Chromiumban simán megy.
Köszi
-
ledgeri
nagyúr
A kiemelés csak azt jelzi, hogy nem a gyári konfiguráció.
Te írtad át? kiemelt.
Te írtad be? Kiemelt. -
Krystal_s
addikt
Észrevettem valamit. Úgy néz ki megint változtattak aboutconfigban a network.http.http3.enable(d) bejegyzésen?

Nemrég, amikor globálisan volt egy hiba, hogy nem töltődtek be a weboldalak 1 napig Firefoxban, akkor ajánlott volt ezt az értéket tiltani. Sokan még utána is ajánlották, hogy állítólag akkor gyorsabban töltődnek be az oldalak. Én is tiltottam. Gondoltam ránézek és visszaállítom alapra.
Már gyanús volt amikor rámentem a visszaállításra, akkor kiemelt betűvel jelenítette meg, mintha azt a bejegyzést én hoztam volna létre és alapból nem is létezne.
Megnéztem ESR (91.12.0) verzióval és ott még simán nem kiemelten szerepel ez a sor a végén Enabled.

Aztán megnéztem egy Firefox 102.0.1 verzióban is. (alapból ilyen fogyatékosan nagyított lenne a megjelenítés)

Ott viszont már nem szerepel pontosabban nem így szerepel ez a bejegyzés. Enabled helyett csak Enable.
Most akkor ez mi és miért törölték a d-t?
Ha alapra akarom állítani, akkor töröljem a nálam kiemelten írt Enabled sort és akkor ott marad a sima Enable? -
Krystal_s
addikt
válasz
KAMI911
#66232
üzenetére
Szia! Azóta többen jelezték ezt a bugot a Facebook topikban is, és már nem csak Firefoxnál jött elő.
Állítólag Opera, Safari, Chrome is érintett.
Pár perc görgetés után hülyül meg. Akkor hirtelen eltűnik az adott poszt és egy másikra ugrik, de az is azonnal eltűnik és magától elkezd görgetni.
A billentyűzetparancsok alapon vannak, úgy látom ki vannak kapcsolva.
A többi említett beállítás nincs rá hatással.
-
KAMI911
Topikgazda
válasz
Krystal_s
#66152
üzenetére
Szia Az FB görgetés hiba megjavult? A görgetés hiba pontosan hogyan jelentkezik?
Az FB-ben nincsenek nálad bekapcsolva a billentyűzetparancsok?
FB-t b etöltve, kattints az üres területre, majd "?" kérdőjel. A megjelenő ablakban ki és be tudod kapcsolni a FB billentyűzetes vezérlését.
Nálad ki van kapcsolva?
? - Brings up the Keyboard Shortcut Help.J - Scroll to the next News Feed post.K - Scroll to previous News Feed post.P - Make a new post.L - Like or unlike the selected post.C - Comment on the selected post.S - Share the selected post.O - Open attachment of the selected post.
Amit még próbálnék:
Böngésző beállítások között:
General lapon
Browsing
Use autoscrolling - kikapcsolása
Use smooth scrolling - ki és bekapcsolása, kipróbálva mindkettő beállítást.
Privacy and Security lapon
Cookies and Site Data
Clear Data gombra kattintva:
Csak a Cached Web Content lehetőség legyen kijelölve, majd Clear.
Kíváncsi vagyok az eredményre. -
#82860288
törölt tag
válasz
KAMI911
#66230
üzenetére
A legújabb, 103.0.1 verzió.
Ami fura volt, hogy tegnap netcsomagot váltottam, amikor a modem újraindult, akkor utána működött a stream.
Ma reggel modemet is cseréltek, most megint nem megy, viszont most meg FB-n sok postnál hiányoznak az előnézeti képek. Süti törlés sem segített ezen. -
KAMI911
Topikgazda
Ki tudnád próbálni, hogy melyik verziótól jelentkezik a probléma, illetve, ha ez megvan, hogy a Nigthly-val van-e ilyen probléma? A böngésző nem akarja kinyírni magát az biztos. Lehet bug, nem csak a böngészőben, de a grafikus illesztőprogramban, vagy akár az operációs rendszerben is.
-
etele1.0
aktív tag
jó lett
thx all
-
etele1.0
aktív tag
válasz
paatrick
#66220
üzenetére
megcsináltam, de nem a régi indul és visszakerül a mappába a törölt profil
a profiles. ini-ben ez van
[Install4DB80B40CB3D6973]
Default=Profiles/uoqqx7i0.default-release
Locked=1
[Profile1]
Name=default-release
IsRelative=1
Path=Profiles/uoqqx7i0.default-release
[Profile0]
Name=default
IsRelative=1
Path=Profiles/io80q4a2.default
Default=1
[General]
StartWithLastProfile=1
Version=2
[Install9CE6F8242C360D44]
Default=Profiles/io80q4a2.default -
#82860288
törölt tag
válasz
svgyula
#66221
üzenetére
Köszi, hogy megnézted!
Nálam 103-as verzió van.
Elvileg nem addon probléma, mert letiltott kiegészítőkkel sem megy.
Ha random show-t indítok az oldalon, az a stream része működik, csak az online rádió nem.
Ami fura, mert pl di.fm és 1.fm is működik, vagy bármelyik random online rádió, csak ez nem.
Nem tudom van-e bármilyen beállítás, ami javascript-hez köthető?
Közben ahogy nézem az oldalon a navigáció is elég lassú és nehézkes. -
ledgeri
nagyúr
-
paatrick
őstag
válasz
etele1.0
#66216
üzenetére
Na akkor mindkét mappán jobb klikk-> tulajdonságok és amelyik a régebbi az volt a tied a mentésekkel.
1. Az újabbat másold ki az asztalra (biztonság kedvéért), majd töröld ki hogy csak a régebbi maradjon meg a Firefox\Profiles mappában.
2. Firefox indít és így most a régi profilt kell betöltse.
3. Ha minden jó akkor az új profilt kitörölheted az asztalról már nincs rá szükség. -
#82860288
törölt tag
Ezen az oldalon nem megy az online rádió, egyik sem a 3 közül, viszont Edge alatt igen.
Milyen beállítás blokkolhatja ezt FF-ben? -
ledgeri
nagyúr
válasz
etele1.0
#66211
üzenetére
az asztal főkapcsolón keresztül állítom le mindig
Ha az OS-en belülire gondolsz, akkor én tartom az esélyét annak amit korábban írtam,
ha a gépen lévő fizikaira ,akkor ha kattintós akkor az megfelel az alapértelmezett OS-esnek, szóval fentim áll, ha tartós akkor az meg nem gyengéd. -
etele1.0
aktív tag
na most a 99% százalékuk valahogy egyszercsak előkerült
de nem ott ahol eddig volt"könyvjelzők" és legördülnek hanem " a mozilla firefox könyvjelzők menűje" címszó alatt
érdekes
mondjuk az összes mentett név + jelszó nincs, de mindegy
kösz mindent
-
etele1.0
aktív tag
nem maradt rajta az ssd és mint mondtam a keresések megmaradtak és a chrome-on a könyvjelzők is
az asztal főkapcsolón keresztül állítom le mindigamikor először indítottam a firefoxot csere után mondjuk az érdekes volt, hogy úgy indult mintha akkor telepítettem volna ismertető, bevezető, tippek blablabla
az ikonok meg olyanok(nem tudom mi a hivatalos megnevezése) mint amikor törölsz egy programot és a parancsikon az asztalon lesz utána
-
ledgeri
nagyúr
válasz
etele1.0
#66208
üzenetére
Jól volt-e leállítva akkor a windows 10 vagy 11 (értem ezalatt, hogy teljesen, és szftver-rendszerszinten, és nem csak hogy a gép nem megy/ment), és nem csak az alapértelmezetten hibrid leállításként/hibernációként működő startmenü >leállításgombbal?
Mert ha erre nem volt figyelve, akkor jó kis tippem, hogy az is szóbajön.
Milyen ikonok alakultk át mikké?
-
etele1.0
aktív tag
semmit nem telepítettem újra, minden maradt
az asztalon az ikonok átalakultak, de indítják a programokat
firefoxban nem tudtam visszaállítani a könyvjelzőket viszont a google keresőjében a régi keresések megmaradtak
a chrome könyvjelzői megmaradtak -
-
etele1.0
aktív tag
üdv
alaplap + proc csere után a firefoxból elvesztek a könyvjelzők
visszaállítható valahogy? -
paatrick
őstag
válasz
Petya XT
#66200
üzenetére
CSS fájlból veszik ki a weboldalak vagy böngészők hogy hogy is nézzen ki minden.
Pl. ez a firefox mostani alap témája:
én meg átállítottam full feketére, betű növelve stb kozmetikázás:
weboldalakba is ugyanígy meg tudsz adni parancsokat pl legegyszerűbb egy weboldal hátterét megváltoztatni, nálam a prohardver fórum így néz ki:
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
● Mozilla blog az ITcafé-n.
- Blogbejegyzés Hidegben sem fagy az új Firefox
- Blogbejegyzés Biztonságban ünnepel a Firefox
- Blogbejegyzés A Firefox követés elleni védelme és egyéb biztonsági szolgáltatásai
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- PC Game Pass előfizetés
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 16 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 90 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


Az a beállítás nálam az alapértelmezett -1-en van. Tiszta, új profillal próbálkozol amúgy?


