Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • somasz

    addikt

    válasz TayRol #59297 üzenetére

    Nyilván.
    Nem titkolt szándékom a Nex-5N-em leváltása és végre a fotózás megtanulása (gyakorlatilag mindent autón lőttem eddig). Vettem 45mm-es Olympust is, az háznál marad, nagyon tetszik, árban még viselhető. Az akciót pedig kihasználtam, mint ahogyan azt tette sok mindenki más. Ha a fényképező upgrade árán tudok faragni, vagy neadjisten nullára kihozni, szerintem megérte.
    Az E-P5 vásárlását nem terveztem, de ebből könnyebb pozitívan kiszállni, mint az E-PL5 kitből. (MM-es akció keretében volt nálam, kipróbáltam egy E-M10-zel egyetemben, utóbbi mellett nagyon műanyag volt.) Ezt a gépet is, meg a 75mm-t is félteném használni, nem szánok rá ennyit, nem merném ott hagyni a strandon a pokróc alatt, stb.

    Dolphin: A nepperkedéshez pedig annyit tennék hozzá, hogy számlát adok róla, adót befizetem utána. Sajnálom, ha szúrja a szemed. :B
    Ha drágán adok valamit, a piac beárazza a kereslet hiányával. Kiakadni nem hiszem, hogy ki kell. :U

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák