Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz Peat;) #11066 üzenetére

    Peat: Valami pók kicsivel árult 100 fölött ilyen kit-et a vaterán garanciával, újonnan (lehet még most is fent van) érdemes előbb itthon körülnézni, mert a pixmánia inkább mánia mint pix úgy hallottam. nTegnap lőttek le egy g1 kitet a sokkal jobb 14-45-össel 75-ért ugyanott...tehát szerintem érdemes kicsit kivárni és nézegetni...

    Pro-peller: Szerintem egy roppant szerethető, jó fogású, nagyon gyors gép, igen megfelelő fotó szekcióval. A videó rész kissé el van maradva, de ez érthető, hiszen nem a GH2 ellenfelének szánták 2/3-ad áron, mikor fotóban pariban vannak. Engem a multi aspect hidegen hagy, viszont pl a hajszálpontos af jó móka tárgyfotóra (mozgóra ne használd mert beleőrülsz)

    Robi-K: Én eléggé pixelb..i és minőség őrült vagyok, de aki pl egy 45-össel nem tud mft vázzal megfelelő mélységélességet csinálni, az vegyen tehenet. Nikon1 képminősége véleményem szerint is hagy némi kívánnivalót maga körül, nem is veszi emberfia, különösen mikor ilyen olcsó a használt mft és talán még megfizethető obit is lehet lőni néhanapján.
    Méret-ár-minőség-objektív kínálat összesítésben az mft élen jár...persze ezzel nem szeretnék más rendszereket ócsárolni...

    Parci: Nálad a megfoghatóság elég pregnáns szempont...érdemes lenne egyszer bekötött szemmel megfognod egy G3-at... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák