Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samujózsi

    tag

    Nem találom azt a talán tegnapi vagy tegnapelőtti kérdést, amiben valaki normális szervizet keresett valahol Budapesten kívül.
    Most jutott eszembe, hogy "meg akartam vigasztalni" az illetőt: Budapesten is alig lehet normális szervizt találni.

    Nekem úgy adták át az új biciklimet, hogy rosszul volt beállítva a váltó, én meg elhittem, hogy ez így van rendben és egy évig jártam vele hibás beállítással.
    Idén elvittem beállíttatni, mert zörögni kezdett én meg addig tekergettem, hogy teljesen elállítottam és nem volt türelmem, se tudásom a helyreállításhoz.
    Na ott jól szétcseszték az egészet, de legalább kiderült, hogy eleve rosszul volt belőve. Ezután négy különböző szervizben fordultam meg vele, mindenhol megpiszkálták, de normális beállításra egyik helyen sem futotta.
    Végül az ötödiknek sikerült.
    És ez csak egy egyszerű Tiagra szett.

    Szívesen kérnék én is tippet, hogy Budapesten hová érdemes drágább biciklit vinni, ha javítani vagy szervizelni kell, de már félek az ilyen véleményektől. Az említett négyből kettő olyan volt, akikről az a közvélekedés, hogy nagyon jók.

    Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

Új hozzászólás Aktív témák