- Légies iPhone halvány színei
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Yettel topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Milyen okostelefont vegyek?
- A HMD visszalép az USA piacáról
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- 8300 mAh, maradhat?
Új hozzászólás Aktív témák
-
rup1u5
nagyúr
Végülis nem sok hiányzik az élvezhető sebességhez. Szívesen megnézném egy GTX 480-on vagy egy 2gigás 5870-en ugyan ezekkel a beállításokkal.
(#8040) vhunor:
Köszi! Akkor majd dobok rád privátot, ha lesz egy kis időm szöszölni vele. Egyelőre az elején elakadok, mert azt kéri az ATT, hogy telepítsem újra rendszergazdaként és kapcsoljam ki az UAC-t.Odáig rendben van hogy rendszergazdaként telepítem de hol kapcsoljam ki az uac-t?
(#8033) odorgg:
Biost inkább nem buherálnám. Ha jól értem itt is az a probléma, hogy csak az órajeleket vetted vissza a ramoknál, a feszültséget meg nem. Vagy rosszúl értettem? Mert úgy lenne csak értelme és úgy lenne jelentősen kisebb a fogyasztás ha a feszt és az órajeleket is be lehetne lőni alacsonyra. -
ImI87
őstag
Igen, feltettem az új a 9.8-at.
Nem lehet, hogy valami catalyst beállítás miatt van?
Van ott csomó minden, bár én nem nyúltam semmihez, csak órajeleket állítottam.
Mégv.mi:
Nálad idle mennyire veszi vissza a feszt? Valakinél mintha lett volna 1,05V. Vagy rosszul tudom? Nálam mindkét kari 1,19V-ot kap idle. -
tzsolesz
nagyúr
Nincs összehasonlítási alapom, ezért megkérdezném, hogy milyen felbontásokon látszik a különbség. Már 1680x1050-ben is? Illetve van egy pár teszt, ahol csak nagyon kevés játékban szerepelt jobban az 1Gb-os 4850 az 512-es társával szemben, ez annak az oka talán, hogy a minimum fps-ekben kell keresni a megoldást? Vagy fps-től függetlenül zökkenőmentesebben megy az 1Gb-os kari, mint az 512Mb-os?
Én sem mertem 512mb-os 4850-et venni, biztosra akartam menni, bár tudom, hogy ez nem egy 4870, d még is érdekelne a tapasztalatod.
(#3907) Henker2 Milyen progikra gondolsz? Tuningolni szeretnél? Ha igen, akkor Rivatuner, Ati Tray Tools, vagy AMD GPU Clock Tools-al menni fog. -
Landon
addikt
De várj warheadról vagy sikma crysisról beszélsz?
Sztem a simáról mert az jobban megy!
Warheadet én toltam 8600on 4870en meg majd tolnám ha végre meglenne 4890en.. hát mit ne mondjak a jelenlegi cfg-omon csak 4870essel minden csont maxon (enthusiast) 1440x900 00AA 16xAF háát azért nagyon sok pályája van a warheadnek amik megölnek bármilyen VGA-t ilyen a reptér, a vonatos, a jeges ahol az anyahajó van... 4890el és 3.2GHz-ra húzott cpu-val még nem próbáltam.
-
BullZeye
veterán
ATTben elég szépen lelehet, most 100/200on simán ment teszt, az is tény, hogy kevesebb pontot kaptam rá, mint egy X800as VGA XD de a lényeg a lényeg 100/200on fut per pill....viszont hiába rakom fel 986/1000e simán kifagy .... ez mitől van? :S
Jah és ati control centert nem lehet moddolni picit? hogy ne 500/500 legyen az alja? hanem 100/100?
-
BullZeye
veterán
Nem mást szeretnék elérni, csak hogy még halkabb legyen
14 centis ventit tennék rá...és mivel ahogy írtam, hátulra hiába fújja a levegőt, 3 centire van faltól....így onnan a levegő nem tud sehova menni, oldalról pedig nyitott, így ha egy 14 centis ventit rátennék, az állítom 2x annyi levegőt mozgat meg akkor is, ha nincs csatorna
14 centis venti meg kb beborítja az egész bordát....és nem csak egyik oldalról viszi a levegőt, hanem az egészet fújja
Mivel tudom módosítani a bios fájlt? Mert ha nem szedem szét és nem rakok rá ventit, legalább szeretnék egy venti szabályzást beállítani.
-
HSM
félisten
Ez okés, de nálam nem is működött az ATT, hol beállította a feszt, hol nem, tök szar volt. (Ez pár hete volt, azóta nem próbáltam)
Viszont a rivatuner remekül állította a feszét, és szerintem más kariknak is állította volna, mivel simán a VT1165 csipet programozza a riva, ami pedig az összes refi 4890-en ottvan.
Csak sajnos rivában nem tudom, hogyan lehet 2D-3D feszállítós profilokat létrehozni... -
janos666
nagyúr
Hmm. Nekem nyáron még minden működött amit próbáltam. Kösz az infót, akkor nem szerelgetek be feleslegesen geforceot a gépbe. Ha az nvclpben engedélyezed a friss physx driver mellett, akkor nem látja pl. a Mirrors Edge?
Bár most van erre is egy workaround ötletem, de lehet nem adok ki 15k-t hogy élesben is kipróbálhassam, mint az előzőt. Netre meg végképp nem írom ki. -
rup1u5
nagyúr
na így kell ennek kinéznie
ezek ha jól látom AO nélkül készültek ugye?
egyébként én nem az ATI-ra mozdultam rá ha rám céloztál a megjegyzéseddel.
ha összejön most szeretnék váltani 4890-re és a képeket látva megijedtem a minőségtől.
meg akartam gyöződni róla, hogy ez csak egyedi beállítások miatt van és nem ATI jelenség a riddicknél.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új! Számla + 1-3ÉV Gari! Áfás! Gamer PC - Számítógép! I5 14400F / RTX 5060 Ti / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480s - i7-8GEN I 16GB I 256GB I 14" WQHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest