- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy Z Flip7 - kis fogyás is sokat számít
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Egy óra, két rendszer
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Aktív témák
-
Necc
addikt
válasz
Verhóó #31296 üzenetére
Mert gondolom olyan formatumban van vagy ugy van kodolva amit nem ismer fel a program.
Mivel az androidot olyan fantasztikusan irtak meg, hogy a programok nem hasznalhatnak kozos kodek pack-ot, igy 1) irsz az alkalmazas keszitojenek 2) masik lejatszot keresel ami kezeli az adott formatumot 3) konvertalsz.
-
frensys
tag
válasz
Verhóó #30655 üzenetére
a player pro szarabb mondom,ahogy adod rá a magasat és mélyet halkul a zene,mert van egy belső limitere a lejátszónak,sajnos..amúgy alapból se olyan hangos mint a power amp,és a power amp-nál még hangositani is lehet a ginnel,úgyhogy poweramp mindenképpen,csak hát ugye 3 nap után lejár a fullos is mert torrentes és hiába a feltörés hozzá az unlocker 3 nap és viszlát..:-/
+basaja:
Tudja az ember használni nem erről van szó,hanem hogy felesleges,mert ha szinkronizálni akarok akkor ha van wifi vagy 2g/3g arra megyek rá egy nap kétszer bekapcsolom azt jónapot,frissül amikor kell,azt ki is kapcsolom rögtön,eleve 2g-re van állitva a telóm igy ennél kevesebbet már úgy se fog fogyasztani,a juice csak rontana a helyzeten mert az bekapcsolja 15 percenként 30 másodpercre a netet,ami fogyaszt!Sokkal többet mint ahogy én napi 2-szer bekapcsolom a netet fent a lehúzó ablakba csk azért hogy frissüljön a widget,a juice meg egy nap igy kb. 40-szer bekapcsol,a köb köbe hogy a widgetek meg amúgy se frissülnek 30 másodperc alatt amit a juice kínál,mert 15 perc fél óra meg 1 óra ilyenekre lehet beállitani legkisebbre a widgeteket a beállitásainál,ennél rövidebbel nem is találkoztam,úgyhogy ennyi
-
Canonfan
senior tag
válasz
Verhóó #22313 üzenetére
A CM 7 nekem is tetszik, nekem meg amúgy is rootolni kellett a telefont, mert az 1.6-os gyári romja az elég régi már (mármint az 1.6-os android) nem is tudom hogy még támogatott-e, de már nem is bánom a sense hiányát, mert 2.3-as CM 7 -es rommal sokkal többet ki tudok hozni a telefonból, és a CM 7 van amiben jobb is mint a sense...
-
TayRol
nagyúr
válasz
Verhóó #22026 üzenetére
a telefonon elinditod a swiftp programot, ahol megadsz egy jelszot es egy felhasznalonevet, illetve general neked egy ip-t.
ezeket kell beirni a total commanderbe a pc-n, a portot az ip utan kettosponttal kell felvinni. feltéve ha pc es telefon kozti masolasrol beszelunk wifin. -
BDave
őstag
-
Psychonaut
veterán
-
aggleány
addikt
válasz
Verhóó #19432 üzenetére
Persze, elvárható egy autótól, hogy kanyarodjon, de anélkül nem is lenne autó. Ez meg anélkül is telefon, hogy lehetne a hangerőszabályozóval számot léptetni.
Én nem hallgatok zenét a telefonon, úgyhogy nem tudtam segíteni.
Sajnos nem tud mindent a rendszer, de azért mi itt szeretjük, a hiányosságaival együtt is. Ha nem szarozod magát az androidot, szívesen segítünk.
szasanyi
Vannak olyan alkalmazások, amik hagynak szemetet, mások nem. Az én telóm nincs rootolva, tehát csak a memóriakártyát látom, de ott van már pár dolog, aminek az alkalmazását eltüntettem. Részemről úgy oldom meg, hogy ha törlök egy progit, akkor rögtön utána megnézem a kártyát is, és ha hagyott valamit, kitörlöm azt is. Nem a leggyorsabb, nem a legegyszerűbb, de megfelelő alkalmazás híján egyelőre számomra a legjobb módszer.
Most van nálam teszten egy SGS Plus.
Megnyugodtam, nem ajánlottam Neked vacak kütyüt.
-
helixP
nagyúr
-
Darahian
tag
válasz
Verhóó #19378 üzenetére
Ez a hangerőgombos zeneváltás már egy ideje nyomja a lelköm.
Mert hogy más kapcsán találkoztam az alkalmazással: Just shake - a leírásban benne foglaltatik:
"...
· If you wanna listen next music, just shake and play.
· When you have a call, just shake and take.
· If you press volume-up key, next music is played.(volume-down key is prev.)... "A teljes verzió fizetős (ez ma kemény 184 ft-ot jelent), a free változat [ERRE] lelhető fel.
Ha valaki kipróbálta vagy használja, reagáljon, jól működik-e.
-
válasz
Verhóó #19385 üzenetére
Megértem bosszankodásod okát, de erről nem az android tehet, hanem a program írók. Ajánlottak egy PlayerPro lejátszót, állítólag tudja ezt a funkciót, de nagyon jó ötlet hardveres gombbal működő headsetek. Úgy, hogy van más megoldás is a problémádra.
Azért nem szerencsés fikázni egyből androidot, mert más dolgokban meg nagyon tuti. Olyan ez mint a barátnő csere, teljesen más az új csaj, de ha te a régit sírod vissza.Az én gyakorlatomban teljesen fölösleges a hanggombbal való szám léptetés, pedig volt már egykét olyan telóm (Walkman), ami tudta ezt. 10-15 db mp3 számnál zseben matatva is könnyen végig lapozod a lejátszási listát, de 100 zeneszámnál is ugyan ezt tennéd, ha valamit keresel?
-
válasz
Verhóó #19378 üzenetére
"Keresztapper, mgszereztem a PowerAMP-t.HOl tudnám beállítani a hangerő gombbal történő zene váltást?"
Ha nem vagy valami profi programozó, akkor sehogy. Benne van a nevében is hangerő gomb, viszont nagyon jól lehet zene listákat szerkeszteni, akár többet is, van véletlen lejátszás, ismétlés, ha ez sem elég, akkor kénytelen leszel a kijelzőn léptetni.
-
Keresztapper
senior tag
válasz
Verhóó #19155 üzenetére
(#19148) Keraa
Ilyet általában tudnak az alternatív lockscreen-ek, de ha az android alap lockscreen-jét kilövöd, akkor baj lehet a hardver gombok lezárásával.
(#19151) RazorGTR1
Ebben igazad van, de csak azért, mert röccenés mentesen tudja kiszolgálni a WinMo-t, még nem értem, hogy miért jó egy ősidők óta pachelt OS-t használni az elavult megoldásaival. Félre ne érts, nem mondom, hogy nem szerettem, amíg azt használtam, de az android is van annyira kezes és a "mókolhatósággal" kapcsolatban sincs hiányérzetem.
A HD2-ről mint vasról meg csak annyit, hogy tényleg nem volt ezen kívül még olyan vasam, aminél egy év után ne estem volna kísértésbe, hogy lecseréljem.(#19155) Verhóó
Persze, hogy elmagyaráznám, de én az astro playert nem ismerem. Én a Mortplayert, vagy PowerAMP-et ajánlottam. Előbbi ingyenes, utóbbi meg megéri az árát!
(#19203) zedok
Frissítsd a superusert!
Aktív témák
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Autós topik
- Parkside szerszám kibeszélő
- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- Elektromos cigaretta 🔞
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Eredeti játékok OFF topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Felsőkategóriás Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I9 13900K / RTX 4080 / 32GB / 1TB SSD
- 121 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 - 4 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3059
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U757 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest