Hirdetés

2018. október 18., csütörtök

Gyorskeresés

(#8001) hackeeeee válasza bakter24 (#8000) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Hát, csak összességében nem tudni, hogy hány darab van belőle.. Csak ugye annyit látni, hogy more than 10..

Na meg, most jó a forint, olcsóbban megkaphatjuk. :) Meg szinte biztosan el fognak kavarodni a hsz-ek... :\ Nekem sem annyira sürgős.. Csak ha már van, jó lenne beszerezni, és nem lecsúszni róla. :)

Véleményem szubjektív...

(#8002) bakter24 válasza hackeeeee (#8001) üzenetére

bakter24
(őstag)

Nem sok időre gondoltam, max hétfőn már lehet összesíteni. Kirakom az oldalamra is, hogy akinek kell, hétfő reggelig jelezze.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#8003) hackeeeee válasza bakter24 (#8002) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Okés, röndben. :)

Véleményem szubjektív...

(#8004) drmotto válasza kiszu (#7998) üzenetére

drmotto
(őstag)

Mert hiába a thome értékesíti, a készlet, és az összes többi infó a szuperszervíznél van.
Az pedig bár thome cég, de különálló vállalat, nem látni rá a készletre, ami az országos értékesítés miatt folyamatosan változik.

Nem védem a céget, csak a tisztánlátás végett.

(#8005) bakter24 válasza hackeeeee (#8003) üzenetére

bakter24
(őstag)

Adsz egy publikus kontaktot, amin jelezhetik az igényeket feléd? Azt azért odaírom, hogy pénzt előre, és érkezés 12-24 munkanap. Amúgy az eredeti linken, amit mkRoland talált "172 db elérhető" van írva

(#8006) HuaweiU8500 válasza bakter24 (#7997) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

T-home ugyben szamithattok a kiszallitasok felgyorsulasara mostantol

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3

(#8007) hackeeeee válasza bakter24 (#8005) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Rákeresem külön még ebay.uk-en, és találtam ~3,2 fontért is.. Ugyan ettől az eladótól.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8008) bakter24 válasza hackeeeee (#8007) üzenetére

bakter24
(őstag)

Azé' mondom, ez csak drót, nem hiszem, hogy hiánycikk lenne. Kontaktod, ahol szívesen fogadod az igénybejelentéseket?

szerk.: Ok, bocs, nem néztem :D

[ Szerkesztve ]

(#8009) hackeeeee válasza bakter24 (#8008) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Írtam privit. :)

Jah, a 3 közül valamelyik csak meglesz.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8010) KPistike válasza jarisz (#7980) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Azt látom, hogy hackeeeee a Téged követő válaszában szinte mindent megválaszolt, a 4. pontot kivéve.

A PIM funkció (PIM = personal information management, azaz személyes adatok kezelése) a névjegyek, üzenetek, naptáradatok kezelésének gyűjtőneve.

hackeeeee@7981: Tény, hogy ugyanolyan jellegű fogyasztása van a tápegységnek, mint a mobilok töltőjének, de ez sajnos azt jelenti, hogy terheletlenül is fogyasztanak, ha rajta vannak a hálózaton. Mivel a transzformátor sem tökéletes energia-átalakító (azaz nem 100% a hatásfoka), ezért a töltéskor általuk leadott energia csak nagyobb töredéke az általuk felvett energiának (jó esetben 90% feletti töredék).
Valamint a transzformátor primer tekercse a szekunder terhelése nélkül is diszcipál energiát, ami szintén fogyasztás - még akkor is, ha közelében sincs a töltés közbeni fogyasztásnak :)

Ne haragudj meg, nem kioktatásnak szántam - egyszerűen anno mind fizika, mind szakmai órákon figyeltem, és pozitív ráadásként ifjabb csemetém szakmailag is követ engem a középsuliban :)

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#8011) hackeeeee válasza KPistike (#8010) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Én 2 féle mérővel mértem, vagyis próbáltam mérni a töltők fogyasztását, és nagy 0-t írt a Nokia töltőre.. :) Mást nem próbáltam..

De amúgy igazad van... :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8012) Kryczek

Kryczek
(fanatikus tag)

sikerült letörölnöm a market frissítését és most a régi market van a gépen :W . hogy lehet megfrissíteni újra? (számítógép nélkül!!)

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#8013) Cindercone82

Cindercone82
(kvázi-tag)

Ezek a vágott szeműek nem véletlenül a 2.3-as frissítésről kvartyognak?
http://translate.google.hu/translate?sl=zh-CN&tl=hu&js=n&prev=_t&hl=hu&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.geeksu.info%2F

"Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

(#8014) bakter24 válasza Kryczek (#8012) üzenetére

bakter24
(őstag)

Idővel frissül magától.

Cindercone82: De, akinek S7-e van, és nem S7 Slimje, annak jó hír is, biztosan :D

(#8015) Kryczek válasza bakter24 (#8014) üzenetére

Kryczek
(fanatikus tag)

akkor csak várjak és kész? :Y nem kell ujrainditani, vagy bármit csinálni???

illetve olyan gondom is van böngészőnél és marketnél is hogy 5 perc mire hsdp-an betölt bármit is. a nettel nincs gond mert itt van mellette egy iphone, és azon megy minden rögtön

bakter24: jah PC nélkül, mert sosem kötöttem géphez, nem is értek hozzá, és nem is akarom most elkezdeni...

[ Szerkesztve ]

(#8016) bakter24 válasza Kryczek (#8015) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ja. Vagy felteszed .apk-ból, de azt írtad, PC nélkül oldanád meg. Nekem valahol van egy 3.3.1.1-em, azt tudom neked linkelni.

(#8017) Cindercone82 válasza bakter24 (#8014) üzenetére

Cindercone82
(kvázi-tag)

De ha S7-hez csinálnak akkor Slim-hez is lesz szerintem...Mondhatnám úgy is hogy erősíti a reményt :)

"Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

(#8018) KPistike válasza Kryczek (#8015) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Esetleg indítsd újra Slimet, hátha akkor felfedezi a frissítések közt önmaga újabb verzióját :)
Nekem volt erre precedens :)

K. P.

(#8019) bakter24 válasza Cindercone82 (#8017) üzenetére

bakter24
(őstag)

Remény van, csak idő kérdése, illetve, hogy átlépi-e az ingerküszöböt a Slim népszerűsége & eladott darabszáma..

(#8020) Kryczek válasza KPistike (#8018) üzenetére

Kryczek
(fanatikus tag)

Szuper! újraindítottam, és ismét az új felület van. Azt viszont továbbra sem értem hogy HSDPA mellett miért kell 3percet várnom és utána kiírja hogy időkorlát túllepés... :(

(#8021) KPistike válasza Kryczek (#8020) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Ilyesmibe én is futottam, relatíve kis méretű alkalmazás frissítésénél (BpMenetrend).
Okát nem tudom én sem ( max sejtem, hogy valamiért market szervere épp nem ért rá ilyen csip-csup ügyeimre:D ), de néhány perccel később újra megpróbáltam, akkor hiba nélkül frissített. :)

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#8022) Clemi válasza kiszu (#7996) üzenetére

Clemi
(PH! kedvence)

Ne csüggedj, én szó szerint ugyanígy jártam, :W pontosan ugyanezek a telefonbeszélgetések zajlottak köztem és a T között, sőt több panaszlevelet írtam, és még a fogyasztóvédelemnek is megírtam a panaszom. :((( Az eredmény? Szeptember közepén rendeltem, és November 4-én szállították ki, de nem a szuperszerviz, hanem egy futár cég, viszont cserébe a kellemetlenségekért, a következő havi T számlából elengedtek 5e forintot. :))

ASUS Z97-C, Intel I5-4460, Nvidia GTX-760 2GB, 32GB DDR3

(#8023) AcélAgyar

AcélAgyar
(fanatikus tag)

Aki OTG kábel vételén gondolkodik, annak itt érdemes vásárolnia: [link]

Az interneten lévő ajánlatok közül itt a legolcsóbb, a kábel gond nélkül megjött és tökéletesen működik. :R Bakter szerintem betehetnéd az oldalra. :K

(#8024) kiszu válasza Clemi (#8022) üzenetére

kiszu
(senior tag)

Kösz,nem vígasztalna 5e engedmény 2 hónapos késésért.
Kiváncsi leszek,hogy én megérzem e ezt a "kiszállítások felgyorsulnak" dologra.
Már-már álomszerű,.

(#8025) gretzky77 válasza AcélAgyar (#8023) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Az lenne a kérdésem hogyha veszek egy ilyen kàbelt akkor kell még valamit mókolni a tabon vagy csak ràdugom ès megy? köszi

LG V30 Blue & AKG K845Bt & Sony h.ear on 2 mini wireless

(#8026) Nara19 válasza gretzky77 (#8025) üzenetére

Nara19
(senior tag)

A hsz számát nem tudom, de keress rá Mr. Senki (a senki betűi közt alulhúzás karakter (alt+95)) hozzászólására, aki leírja Q5 USB Memory.. program beállítását és használatát az otg kábelhez.
Mr. Senki ritkán szól, de akkor érdemes rá figyelni.. :D
szerk: korán van :B

[ Szerkesztve ]

(#8027) mkRoland válasza gretzky77 (#8025) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Az 1. hsz-ben a redlinepc oldalára (amit Bakter24-nek köszönhetünk) mutató link mögötti tartalomban is szépen le van írva, Q5-tel tökéletesen működik, olyannyira, hogy én az androidos telefonomat csatlakoztatva tudok váltani, hogy a link2sd számára fenntartott ext2 partíciót, vagy a memóriakártya FAT32-es partícióját böngésszem. NTFS tudtommal nem támogatott - sajna. Szintén ilyen kábelt használok, én is többet rendeltem ezekből Kínából, ami megmaradt 2 darab, azokat megtartom, hogy mindig legyen nálam.

[ Szerkesztve ]

(#8028) fateless válasza hackeeeee (#8009) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Ne aggódj, lesz belőle bőven. az egyik 172 darabot ír még, a másik kettőt meg sem néztem. Ha beteszed a watch list-be, akkor ott írja is, hogy hány darab van még.

Mivel ingyenes a posta, szerintem többen is úgy vannak, hogy örülnek a terméknek - ezúton is köszönöm :R - de ha akarnak, akkor megrendelik maguknak, hogy ne kelljen külön vacakolni azzal, hogy megérkezzen hozzá.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8029) beneboy válasza kiszu (#7996) üzenetére

beneboy
(kvázi-tag)

Én most a héten rendeltem, akkor én se számítsak gondolom gyorsabb kiszállításra :(!
T-nél pedig azt kell mondjam semmit nem ér a 1412, minden ügyintéző mást mond.
Mi telefonon kötöttünk netre hosszabbítást, csákó azt mondta, hogy 1 évet kössünk, és akkor a legkedvezményesebb áron megkapjuk, csak menjek be egy t-pontba és átvehetem!
Mint kiderült a t-pontban: 2évet kell kötni, és személyesen át sem lehet venni :S

Kábellel kacsolatban: Az oké, hogy lesz egy 3A kábele mindenkinek, de ahoz 2-3A fali töltő is kell, hogy gyorsabban töltsön, vagy számítógépből usb-n kitud jönni 2A?

Lehet én is rendelnék, akkor segíteni is tudok azzal, hogy pécsre hoznék pár db-ot, hogy a későbbi belföldi pósta költségeit elkerüljük!

Bár azt hozzáteszem, hogy 2 napja jött meg a 2012.01.12-én rendelt aksim, amit azonnal fizettem paypal-lel!

(#8030) beneboy

beneboy
(kvázi-tag)

Illetve lenne egy kérdésem: ha billentyűzetes tokot veszek (angol bill.,átalakítom az usb csatit ahogy kell, és a tokot is méretre szabom), akkor ki lehet belőle csalni valahogy magyar ékezetes karaktereke, pl.: a gombok hosszabb lenyomásával?

[ Szerkesztve ]

(#8031) bakter24 válasza beneboy (#8029) üzenetére

bakter24
(őstag)

Igen, kell hozzá egy 2A-es USB-s töltő, de azt mára már bárhol kapni, ebben a kábelben az a poén, hogy ilyet viszont nem kapni nálunk. Csinálni lehet, de utánajárást igényel, mire találsz pont ilyen csatlakozót valahol. Plusz kell egy valamilyen USB kábel, amit elvágsz, és megforrasztod. Így összevetve nekem már jobban megéri egy kész kábel.

Magyar karakterek: nekem nincs ilyen tokom, de akik eddig jártak erre, azoknak ez nem sikerült sehogyan.

[ Szerkesztve ]

(#8032) k.beni13

k.beni13
(újonc)

Nekem van egy ilyenem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem nagyon szuper masina.

Nexus 4, Huawei S7 Slim

(#8033) DM43 válasza bakter24 (#8031) üzenetére

DM43
(őstag)

Magyar karakterek: nekem nincs ilyen tokom, de akik eddig jártak erre, azoknak ez nem sikerült sehogyan.
Egy kis helyesbítés: Evvel a billentyűzetes tokkal vannak kis ékezetes betűk. Magyar nagy betűket nem tudtam belőle kicsikarni.
Viszont itt a tok mérete nem stimmel a tablethez. De némi barkácsolással megoldható a dolog (http://pdaplus.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=6686&Itemid=73)

[ Szerkesztve ]

(#8034) jarisz válasza KPistike (#8010) üzenetére

jarisz
(újonc)

Köszönöm a Huawei Slim rajongói körének a kérdéseimre adott válaszait. :R
Egyenlőre emésztem. :U
Örülök, hogy fantáziátok úgy verdes, mint a kolibri szárnya.. :C
Ötlet: találjunk ki valami hangazatos, de nem hamis meghatározást a Slim FANOK itteni körére és a KÍNAI CÉGNEK írt levélben hivatkozzunk erre, megadva a fórum linkjét, hsz-ok, Nickek számát, stb..stb...Szóval ötleteljük ki a levél tartalmát.. közösen.
A levél megírására evidensen: angolul esteleg kinaiul :) tudó vállalkozhatna önkéntes alapon.

(#8035) bakter24 válasza jarisz (#8034) üzenetére

bakter24
(őstag)

És mit írjunk bele? Csak ilyen Fun levélre gondolsz, vagy kunyeráljunk valami romot? Előbbi jópofa gesztus, főleg, ha kínaiul írnánk, utóbbinak nem sok értelme, ehhez mi országostul kis pont vagyunk.

(#8036) Jadro

Jadro
(PH! kedvence)

Próbálgatom a billentyűzeteket. Megvásároltam még a telefonomra a Swiftkey X-et és nagyon jól szuperál, de sajnos tabletre nincs optimalizálva. A gyárin kívül tudtok ajánlani valami jól használható cuccot?

Samsung Galaxy S7 Edge; <<WotNick: JadroWot>>

(#8037) direwolf válasza bakter24 (#8035) üzenetére

direwolf
(őstag)

"Dear Huawei!

First we would like to express our thanks to you for presenting us the awesome Ideos S7 Slim model. We are very sure that this tablet is on the top of the world's best buy 7" tablet category. Hundreds of us can prove this fact. Only one little thing could make it more better, a 2.3 or later android version. If you would present this to us, surely all of the hungarian owners will be the fan of Huawei for ever.

Regards,

"

Ha elég nyálas, akkor elküldheted nekik. Garanciát nem vállalok érte ;]

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#8038) HuaweiU8500 válasza jarisz (#8034) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

Szerintem nyitott kapukat döngetnétek a levéllel. :)) De ez nem segítene a 2.3 vagy nagyobb verziószámú ROM előállításában... :(

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3

(#8039) BalanceR

BalanceR
(PH! addikt)

Az USB töltésről:
Felkészültem a legrosszabbra ( Napkitörés / Népfelkelés / UFO-támadás / Atomkatasztrófa / Meteorbecsapódás / Zombiapokalipszis...) ;]
Vettem egy napelemes töltőt: 2DB AA ceruzaelemt tud feltölteni USBről/Napelemről , és ezt az energiát tudja kitolni magából USB-n 5V 300mAh.
MicroUSB-n rákötve ,kikapcsolt kijelzővel a SLIM 1óra alatt 10%ot töltődött.
Szóval ilyen eredetű energiával is lehet etetni a kis slimet....
A napelem 10 óra alatt töltötte fel a 2db 2100mAh kapacitású elemet, és ebből kb 1,5x lehet teljesen feltölteni a Slimet. bárhol, bármikor :D

[ Szerkesztve ]

►PHONE: Xiaomi MI Note 3 ►TAB: HP Pavilion X2 Win10 ►WATCH:SmarWatch2 ►FIT: MiBand 1S

(#8040) beneboy válasza DM43 (#8033) üzenetére

beneboy
(kvázi-tag)

Én olyasmire gondoltam, hogy az angol billentyűn az "a" betűt hosszan nyomva, előjönnek-e a spec karakterek pl.: "á", és akkor nyilakkal ráballagok, bár ez lehet, hogy körülményes, és lassú :(

(#8041) kiszu

kiszu
(senior tag)

Esetleg egy magyar nyelvű levelet a T-homenak,hogy miért hazudoznak azóta kb mindenkinek amióta forgalmazzák. Miért vállalnak tarthatatlan kiszállítási határidőket és ezen miért nem tudnak változtatni fél éve kb.

(#8042) Tex válasza Jadro (#8036) üzenetére

Tex
(senior tag)

Sajna a slimhez a tablet x a megfelelő.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#8043) bakter24 válasza kiszu (#8041) üzenetére

bakter24
(őstag)

:D Látom jól haladsz a korábbi hsz-ek olvasásával :D Hol tartasz ?

(#8044) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nah, jelenlegi emberek felírva. :)

Véleményem szubjektív...

(#8045) DM43 válasza beneboy (#8040) üzenetére

DM43
(őstag)

Az á betű kétszeri gyors a megnyomásra jön elő.

(#8046) kiszu válasza bakter24 (#8043) üzenetére

kiszu
(senior tag)

2600 körül.
De legszívesebben bemennék valami t-pontba és felgyújtanám. :) Bár,tudom ez semmin nem változtat.

(#8047) bakter24 válasza kiszu (#8046) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ááá, ezek a tiszta beton épületek elég sz@rul égnek. Amerikában, ahol több a könnyűszerkezetes faépület. Na ott lehet jól gyújtogatni :DDD

(#8048) Luissimo válasza bakter24 (#8047) üzenetére

Luissimo
(PH! kedvence)

azér a bakterházak is az éghetőbb kategória, az olajos váltóállító huzallal meg a petróliumlámpával... :DD
de nemkell felgyujtani a Trét, ég az magától. elég égő cég ő :D :DD :DDD

(#8049) bakter24 válasza Luissimo (#8048) üzenetére

bakter24
(őstag)

Figyellek ám :D Megint egy rímféle, alliteráció, mifene :D És miért akarna engem bárki is felgyújtani?! Hiszen olyan vagyok, mint az úttörő (nem, nem piros a nyakkendőm, bakternak az nem jár :D, hanem), ahol tudok segítek :D

(#8050) KPistike válasza bakter24 (#8049) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Ha nem piros, akkor lehetsz még kisdobos, avagy cserkész, Kolléga :D

K. P.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.