Hirdetés

2017. október 20., péntek

Gyorskeresés

(#16651) bisti79 válasza csiziktomi (#16650) üzenetére

bisti79
(tag)

Azt próbáltad már, hogy akku kivesz, és úgy (akku nélkül!) töltőre dug?

(#16652) csiziktomi válasza bisti79 (#16651) üzenetére

csiziktomi
(senior tag)

Igen, semmi életjel.szerintem kuka:(

(#16653) joergie

joergie
(őstag)

Megvan valakinek a twrp 2.3.1.1 recovery? nem találtam sehol letölthető formában. bisti és Balee kollegákat környékeztem meg, de bistit nem értem meg, Balee csak később tudná átküldeni...

(#16654) #hpq

#hpq
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Egyik ismerőstől kaptam egy ilyen tabletet, hogy nem működik rajta a skype. Kicsit vissza olvastam és láttam az egyik bejegyzést, hogy már nincs Android 2.2.2-esre. Sikerült rá feltelepítenem pár verziót, de bejelentkezéskor ez az üzenet fogad: "you cannot be signed in at this time. please check your mobile network settings and try again" Van esetleg erre valami trükközés vagy bármi féle "skype" alternatíva amivel lehetne használni? (Nem tudom mennyire macerás, de nem szívesen cserélném a ROM-ot ha nem múszáj.)
Előre is köszönöm a segítséget!

// -

(#16655) Luissimo válasza #hpq (#16654) üzenetére

Luissimo
(PH! addikt)

Nemfog menni, sajnos, negörcsölj, keressetek valami másik csevegő-csacsogó programot.
Pl. Whatsup, gtalk,hangouts, viber, ilyemi.

Egébként pedig kapják be BillGéccék 😃

(#16656) kiskakas

kiskakas
(senior tag)

Sziasztok

egy ismeros s7-ese egyik naprol a masikra nem erzekel semmit a touchpad egyik reszen sem. A 3 oldalso gomb mukodik.. Volt mar vkinek hasonlo? billentyuzetet tudok ra dugni , azzal probaltam elerni a beallitasokat,h visszaallitsam alaphelyzetbe,de egyelore sikertelenul. Egeret meg nem ismert fel.. vmi mokolt fw van rajta, asszem 2.4.x-es.

(#16657) KTU válasza kiskakas (#16656) üzenetére

KTU
(PH! addikt)

A hardvernek megfelelő gyári firmware a microSD kártyára, gyári állapot visszaállítás.
Legfrissebb gyári ROM-ok: [link]

Hogy úgy mit produkál?

Persze előtte mentés ha kell és persze ha lehet.

[ Szerkesztve ]

http://bit.do/luxfunkdance-radio

(#16658) kiskakas válasza KTU (#16657) üzenetére

kiskakas
(senior tag)

koszi,h irtal. mentes nem kellett, nem volt rajta fontos cucc. egy gyari inviteles fw-t lehuztam, felrakta hibatlanul,de ugyanugy nem erzekel.. gondolom ez akkor nem valamilyen 3rd party launcher problema, hanem fizikai touchpad :(

(#16659) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Üdv!

Létezik a készülékre 2.3, vagy feletti stabil ROM, amiben minden működik? A Viber miatt kéne, nem megy fel, csak régebbi, de az új kéne (ismerősnek). Köszi.

"The best things in life aren't things"

(#16660) drmotto válasza Ed3r_X_ (#16659) üzenetére

drmotto
(őstag)

Nem. Az összes teljesen működő rom 2.2.2 volt. Felette már 4.0.4 van, amiben azt hiszem a kamera nem megy, mert a Huawei nem adta ki a drivereket.

(#16661) Ed3r_X_ válasza drmotto (#16660) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Köszi!

Akkor nem lesz itt másik ROM, vesz másik tabot. Ami nem teljesen megy, azzal nem reszkírozok, mert a végén rajtam verik le :)

"The best things in life aren't things"

(#16662) Digger

Digger
(senior tag)

A bájos hosszú repedés a kijelzőn ki lett küszöbölve! :C

(#16663) KTU válasza Digger (#16662) üzenetére

KTU
(PH! addikt)

És 3000Ft elég baráti ár érte. :K
Köszi hogy beírtad.
:)

(#16664) ficsor66

ficsor66
(újonc)

üdv mindenkinek szeretnék egy kis segítséget. kaptam egy huawei s7 slimet viszont nem hajlandó bekapcsolni csak az alsó 3led világít de azon kívül semmi usb-re kötve qualcomm hs-usb diagnostics 9002-jrd amit az eszközkezelő jelez

(#16665) KTU válasza ficsor66 (#16664) üzenetére

KTU
(PH! addikt)

Az akkut már kivetted, visszaraktad? :U

(#16666) asdf_ válasza ficsor66 (#16664) üzenetére

asdf_
(PH! addikt)

El van flashelve/meghulyult magatol a belso tar, a lenyeg, hogy tegla.

[ Szerkesztve ]

Olympus XZ-2 fényképezőgép eladó https://hardverapro.hu/apro/olympus_xz-2_csucskompakt

(#16667) ficsor66 válasza asdf_ (#16666) üzenetére

ficsor66
(újonc)

értem köszönöm a válaszokat. esetleg valami program létezik hogy helyre hozzam?

(#16668) asdf_ válasza ficsor66 (#16667) üzenetére

asdf_
(PH! addikt)

Gyari program, a gyari file-okkal. Kb. eselytelen, meg igazabol annyira regi mar ez a tablet, hogy egy fuszalat nem erdemes erte keresztbetenni, ha megdoglik.

[ Szerkesztve ]

Olympus XZ-2 fényképezőgép eladó https://hardverapro.hu/apro/olympus_xz-2_csucskompakt

(#16669) bakter24 válasza ficsor66 (#16667) üzenetére

bakter24
(őstag)

Nem teljesen esélytelen, de az igaz, hogy ha hardveres hiba, akkor a javítás nem gazdaságos, kivéve, ha tudsz szerezni mondjuk törött kijelzős donort.

Amit megpróbálhatsz, a gyári FW felrakása (első HSZ.), egy üres microSD kell mindössze. Előtte egy hosszú töltés ajánlott, nem PC-USB-ről, legalább 3-4 óra. (Ha mélyen lemerült, akkor is produkált hasonlót, ezt kizárod ezzel) Ha az nem indul el (kivett akkuval sem), akkor tégla.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#16670) asdf_ válasza bakter24 (#16669) üzenetére

asdf_
(PH! addikt)

Ha qualcomm HS USB-nek latszik a gep, arra mar az egvilagon semmit nem rak fel, az a resz sem mukodik, ami latna a berakott sd kartyat. Most gyakorlatilag a qualcomm vezerlot latja, a moge rakott emmc tarat mar nem, qualcomm program, driver, es megfeleloen alairt flash file kell hozza. Egy fel eves telefonnal beszivtam igy par honapja, eleg alaposan voltam kenytelen utananezni :(

(#16671) ficsor66 válasza asdf_ (#16670) üzenetére

ficsor66
(újonc)

értem esetleg tudsz segíteni hogy hogyan keltsem életre a driver meg van mert ezt én raktam fel hozzá csak épp program nincs amivel lehet próbálkozni :(

(#16672) asdf_ válasza ficsor66 (#16671) üzenetére

asdf_
(PH! addikt)

Programom nekem is volt a telefonhoz, de a megfelelo file-ok nem, igy a telefonom azota is tegla. Szerintem batran mondj bucsut neki, neha ugyan kikerulnek szervizcuccok a netre, de eleg sansztalan, hogy ratalalj a szukseges file-okra. Gyartoi szerviz tudna megoldani, kerdes, mennyiert. Annyival vagy jobb helyzetben, mint en, hogy nekem kinai a tegla telefonom, nalunk sosem forgalmaztak, ellentetben ezzel a tablettel, tehat a garlapon szereplo szervizben elvileg megvannak a szukseges programok es file-ok szerintem.

(#16673) Luissimo válasza KTU (#16663) üzenetére

Luissimo
(PH! addikt)

Szia,

és akkor most ujra naviként használod?
merthogy ennél jobb navikészülék nemnagyon van, csak esetleg drágább :DD

Szerintem ez a minimum konfig, ha navi kell valakinek (ráadásul még telefonozni és netezni is tud rajta, ha ugyakarja ...

(#16674) Digger válasza Luissimo (#16673) üzenetére

Digger
(senior tag)

Szia Lui bácsi! Rég láttalak!
Én is ezt a kis nyavalyást szeretem legjobban navizásra használni! Ha van benne egy SIM kártya akkor nagyszerűen megy vele a Waze és a Traffi Hunter is, viszont a legtöbben a magyar navit használják, azt is online TMC-vel.

Láttam mostanában egy más alternatívát is. Bocs az OFF-ért!
Ez annyival tud többet, hogy lakik a hátuljában egy fedélzeti kamera, ami DVR-ként folyamatosan veszi a történéseket az autó előtt és csatlakoztatható hozzá egy hátsó kamera is, ami pedig tolató tükörnek is használható

(#16675) drmotto válasza Digger (#16674) üzenetére

drmotto
(őstag)

Megy rajta a waze? Nem 4.x kell már neki?
Én is őrizgetem a szekrényben, pedig be se kapcsol, a töltést se veszi fel. De reménykedek, háths egyszer még be tudom kapcsolni, ha kiderül mi baja van.

(#16676) ficsor66 válasza asdf_ (#16672) üzenetére

ficsor66
(újonc)

hát programot sikerűlt találnom QPST néven de sajnos ez nem egy sp flash tool nem értek hozzá és a készülékhez szükséges file-ok sincsenek meg a programhoz
ha valaki esetleg tudna benne segíteni azt+köszönném.

(#16677) ficsor66

ficsor66
(újonc)

ha esetleg valaki tudna készíteni egy qpst mentést egy ilyen készülékről azzal életre lehetne hívni sajnos hiába keresgélek semmi nincs neten erről a hibáról viszont a memory debug app látja a készülék memóriát de sokat nem érek vele :(

(#16678) robogos10

robogos10
(fanatikus tag)

sziasztok mit tudok azzal csinálni ha állandóan azt írja ki a telefon hogy az UI alkalmazás leállt? akármit csinálok csak ezt csinálja és használhatatlan a (teló) Huawei Ideos S7 Slim

(#16679) mpierre válasza robogos10 (#16678) üzenetére

mpierre
(PH! kedvence)

Akkor érdemes lenne újrahúzni a telót.

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B #### Mi4S

(#16680) Phali

Phali
(újonc)

Sziasztok!

Bajban vagyok. cm10-et akartam föltenni. Megcsináltam a root-olást, recovery kész, rom az SD-n, végigcsinálom a recovery lépéseit, mennék a rom telepítésére, erre nem találom a rom fájlt a recoveryben. Csak ekkor vettem észre azt amit mindenütt írtak, hogy a romnak BELSŐ SD-n kell lennie, nem külső SD-n. Egész eddig ez az apróság valahogy elkerülte a figyelmemet.

Van innen valami kiút, megoldás?

Ugye most már a PC nem látja a belső SD-t, nekem legalábbis nem működik, így nem tudom rátenni a romot. Kicsit zsákutcának tűnik.

Köszi a segítséget!

Pali

[phali]

(#16681) drmotto válasza Phali (#16680) üzenetére

drmotto
(őstag)

Felteszed a gyári romot a leírás szerint és kezdheted is előröl a cm telepítést.

(#16682) Phali válasza drmotto (#16681) üzenetére

Phali
(újonc)

Köszi a segítséget!

Sikerült telepítés, a cm10.1 sajnos nem indult el, de most próbálkozok más romokkal.

[phali]

(#16683) fcbarca

fcbarca
(senior tag)

Sziasztok. Mi erre a legjobb legstabilabb rom.?

Origin(FIFA 17):Zseroskenyir

(#16684) bakter24 válasza fcbarca (#16683) üzenetére

bakter24
(őstag)

Üdv, szerintem máig a gyári, és sok változás nem is várható.

(#16685) Amadako

Amadako
(fanatikus tag)

Sziasztok

rálehet tenni valahogy Huawei IDEOS S7 Slim-re a legújabb andoriodot vagy legalább valami újabbat az alapnál ?

Előre is kösz

(#16686) zoli121 válasza Amadako (#16685) üzenetére

zoli121
(fanatikus tag)

Ez engem is érdekelne hogy van-e ilyen :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#16687) bakter24 válasza Amadako (#16685) üzenetére

bakter24
(őstag)

A rövid válasz: Nem.

A hosszú válasz: LINK

[ Szerkesztve ]

(#16688) BaLee_ válasza bakter24 (#16687) üzenetére

BaLee_
(lelkes újonc)

Illetve még az oldaladról a Letöltések linken, a másik lapon az Asturel féle link már nem él.

(#16689) bakter24 válasza BaLee_ (#16688) üzenetére

bakter24
(őstag)

Tudom, ezért van áthúzva, ha valakinek meglenne még a file, javítanám a linket. De ezek a romok inkább csak érdekesek voltak, mint hasznosak. Sok minden nem működött bennük.

(#16690) BaLee_ válasza bakter24 (#16689) üzenetére

BaLee_
(lelkes újonc)

A CM-10-et tettem fel annak idején és tényleg eléggé kompromisszumos, jópár driver hiányzik. Viszont felmentek az újabb programok is evvel a rommal a tabletre. Időközben váltottam nagyobbra, gyorsabbra, de néha azért előveszem nosztalgiázni kicsit. :)

(#16691) bakter24 válasza BaLee_ (#16690) üzenetére

bakter24
(őstag)

Én is próbálkoztam annak idején a CM9-el, rajta is volt fél évig kb, de alig futott rajta valami normálisan. Én már elcseréltem az enyémet egy mobilra. Lezárult egy korszak :)

(#16692) bb.bocs

bb.bocs
(őstag)

elég elavult cuccról beszélünk, de pár kérdés. régen még tudtam ezt :D
windows 10 van, adb fent driver fent...
rádugom
a tablet annyit csinál alapból hogy a cyanogenmodos üdvözlö emgy megy, és nem jut tovább, recovery módba sem lép, fastbootba belép, de aztmeg a gép ismeretlen eszköznek ismeri fel... indítottam ileesztő program aláírás mentes módban a wint, meg minden, super one clickel, néztem videókat, de nem jutottam előrébb, mivel a rendszernél csak pörög pörög és már a recovery sem jön bbe, ezért marad a fastboot, maradna :D ha felismerné a rendszer akármilyen driverrel is... van ötlet? (nem teszek fel 7et, xpt :D )
nem töröltem a cachet, és micro sdröl upgradeltem, ezért akadhat meg itt a cucc, és a clockwordmod nem tudom mé nem jön be... a kis android bejön, majd ujraindul... ötlet :) ? köszöntem :)

(#16693) Digger

Digger
(senior tag)

Elavult-elavult, de még mindig frankó!
Tegnap közel 600 kilométert navigáltam vele! Waze egy Vodás netkártyával, és mondhatni tökéletes navi! Az enyém nem volt buherálva, szoftveresen eredeti. Egyszer kicseréltem a kijelzőt egy ebayról valóval, mert elejtettem. Nem tudom ezért-e, de a giro szenzor néha akadozik, ennek ellenére imádom! Rajta van a hárombetűs magyar navi is a legfrissebb térképpel, ami talán szebb mint a Waze, de nekem mégis ez utóbbi jön be! Online ajánlja a legjobb útvonalat, ami egy péntek délutáni pesti csúcsforgalomban nem utolsó! A GPS vevője is átlagon felüli! Egy Ford Tranzittal autóztam, aminek az első szélvédőjébe bele van szőve a fűtőszál, amiről sokan azt mondják, hogy megöli a navikat! Lehet, hogy így van, de ennek kiváló a GPS érzékenysége, nem volt semmi probléma!

(#16694) Sátán44

Sátán44
(PH! addikt)

Sziasztok!

Cm10.1-hez tudnátok küldeni egy működő recoveryt? Amit feltettem asturel féle verziót azzal nem bootol be, de egy másikkal igen, viszont azzal meg nem látom a belső sd tartalmat.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#16695) Ferike81

Ferike81
(fanatikus tag)

Üdv!
Azt hittem már csak én használom ezt a kövületet. Mikor valaki meglátja az autóban úgy néz rám mintha egy véres kés lenne nálam.

Nos a gondom az, hogy meghalt a gyári töltő+kábel. Lehet én vagyok vak, de a világon sehol nem találok. Valaki tudna segíteni hol találok?

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#16696) napocska2 válasza Ferike81 (#16695) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Szia!

Én az ebayről szoktam kábelt rendelni hozzá, itt tudsz csemegézni a kínálatból.
Töltőfejnek megteszi bármely 2A-s telefontöltő, azt inkább itthon szerezd be, hogy ne égjen le a lakás a bizonytalan kínai töltőtől.

(#16697) Ferike81 válasza napocska2 (#16696) üzenetére

Ferike81
(fanatikus tag)

Köszönöm, Már azóta végigböngésztem a téma egy részét, kerestem és lám meg is van. Ezek jó minőségűek? Bár 300 ft-ért max rendelek 2-3 db-ot, és csak jó lesz. 2 Amperes töltőfejben mi az ajánlott? Eddig ennek a fejével töltöttem mindent, de a gyerek kitörte az usb aljzatot belőle.

(#16698) KTU válasza Ferike81 (#16697) üzenetére

KTU
(PH! addikt)

Töltő bármelyik jó, ami EU csatlakozós.
A többi is amelyikre 100 - 240V van írva, csak kell hozzá átalakító.
Általában mind 2,4A-t tud vagy többet, ami nem árt.
Jó minőségű töltők.

[ Szerkesztve ]

(#16699) Ferike81 válasza KTU (#16698) üzenetére

Ferike81
(fanatikus tag)

Köszönöm!
Megrendelve! :R

(#16700) Smiro

Smiro
(fanatikus tag)

Most halt be az aksija... hány éve használom navira, olvasgatásra, ELM327 teszthez - magam sem tudom :P Aliról 2.300 fabatkéárt házhoz is hozták az akut és mint ha új lenne :C Csak a gyári sw-t újabbra kellene cserélni, mert jobb fajta navi már nem fut rajta. Melyiket lehet felnyomni, amit még elbír a rendszer? Esetleg link, netán egy leírás a telepítés menetére :F :R

ASUS Transformer 32 Gb; Huawei Ideos S7; SXZ; DSC-QX 100, SBH 52, ASUS 636N, Samsung NP 550 I7

(#16701) bakter24 válasza Smiro (#16700) üzenetére

bakter24
(őstag)

Első HSZ ben van infó, leírás mindenféléről, de újabb rom nincs rá sajnos. Volt béta 4.x, de hiányos is volt, és már az sem elérhető, nem tudom, megvan-e még itt valakinek valahol.

(#16702) BaLee_ válasza bakter24 (#16701) üzenetére

BaLee_
(lelkes újonc)

Elérhetetlen volt, ezért összeszedted újra és betetted a letöltések alá az Asturel romokat. :DD Ott vannak azok, és letölthetők. Én a cm-10-20130329-EXPERIMENTAL-s7-asturel.zip-et tettem fel annak idején, vannak hiányosságok, néha újraindul, de azért használható.

(#16703) bakter24 válasza BaLee_ (#16702) üzenetére

bakter24
(őstag)

És tényleg :D

Az a rohadt alcheimer, nem csak a kulcsaim dugja el, a fájljaim is :D

(#16704) BaLee_ válasza bakter24 (#16703) üzenetére

BaLee_
(lelkes újonc)

:DDD

(#16705) regbal

regbal
(újonc)

Sziasztok!

Megvan esetleg valakinek Asturel 4.x-es ROM-ja? A szervert, ahol tárolta, lelőtték, és máshol nincs meg neki sajna.
Köszi!

Üdv

(#16706) regbal válasza regbal (#16705) üzenetére

regbal
(újonc)

közben sikerült az általatok írt oldalon megtalálni: [itt]

[ Szerkesztve ]

(#16707) Janaboy

Janaboy
(PH! addikt)

Van egy ilyen regi csodam, 4.1.2es cm van rajta, az egyetlen baj h kb semmit se tudok feltenni a 160mbos reszre. A 7 gigas resz, meg ott tatong uresen, van arra mod, h megnoveljem a belso tarhelyet?

Janaboy

(#16708) regbal válasza Janaboy (#16707) üzenetére

regbal
(újonc)

Link2SD ?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buak.Link2SD

(#16709) Janaboy válasza regbal (#16708) üzenetére

Janaboy
(PH! addikt)

Ahhoz elobb telepiteni kell a prigikat, de nem tudom, mert nincs hely.

Janaboy

(#16710) regbal válasza Janaboy (#16709) üzenetére

regbal
(újonc)

:(

(#16711) Janaboy válasza regbal (#16710) üzenetére

Janaboy
(PH! addikt)

Most kozben talaltam vmit, h vissza kell rakni a 2.2t aztan atformazni es utana mehet vissza a cm.
Majd jatszok vele egy kort.

Janaboy

(#16712) Janaboy válasza Janaboy (#16711) üzenetére

Janaboy
(PH! addikt)

Sikerult is..

Visszament a gyari, unmount sd card, majd format, kivalasztottam a 3/5ot.
Mostmar tobb mint 2 giga a program tarhely.

Probaltam a cm10et es Cm10.1et, sajna elegge instabilak.

Hat ez van :)

Janaboy

(#16713) regbal válasza Janaboy (#16712) üzenetére

regbal
(újonc)

kösz az infót

(#16714) Ferike81

Ferike81
(fanatikus tag)

Sziasztok!
A gyerek valószínűleg leejthette a tabletet, mert a kijelző néha nem érzékel. Képernyőzár be-ki után újra megy. Mit érdemes vele kezdeni? Tegyem el levélnehezéknek? Navira használtam a nagy kijelző miatt, de már pár éve nem tudom frissíteni, mert kevés hozzá a rendszer, így lehet veszek valamit, ha nem lehet vele mit kezdeni.

(#16715) Luissimo válasza Ferike81 (#16714) üzenetére

Luissimo
(PH! addikt)

keress egy használt eladót, olcsón,.
ennyiért megjavitani nemtudnád, vagy ha igen mégis, akkorsem érdemes vele foglalkozni, nyugdijas korú már.

Nekemis van egy,teljesen jól működik, navira, telefonálásra,filmnézésre.
erre tökéletes.

vagy vegyél egy másikat,újabbat 20 - 30 között,gyorsabb is lesz, frissebb droiddal, mintha kicseréltékvolna :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#16716) Ferike81 válasza Luissimo (#16715) üzenetére

Ferike81
(fanatikus tag)

Ez amolyan nosztalgiakacatnak van még meg. Gondoltam még valamit elkövetek vele, de már nem nagyon van esély rá. Nem akartam kidobni, mert elég régóta megvan már, azóta már 5 telefont meg 2 tabletet végeztem ki, ez volt ami mindent kibírt. Sajnos a fiammal már nem boldogult. ;) Egyébként most is megy csak imitt amott érzékel. Ezt elnézem neki az előzőkben említett dolgok miatt. Bezzeg ha az S7 ujjenyomat nem old elsőre, már kiakadok. :DD

(#16717) ZeUS2140

ZeUS2140
(senior tag)

sziasztok!

windows 10 64bit-hez honnan tudom beszerezni a tabhoz való drivert? Amit találtam már halott link volt :(

Előre is köszi a segítséget!

Üdv!

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#16718) ZeUS2140

ZeUS2140
(senior tag)

Feldobtam én is egy win7-et. Ez megoldotta a fastboot problémát (driver). Felraktam fastboot-al a recoverty-t.
A CM9-hez mellékelt recovery és megy másik 5mb-os 2012.09.-i recovery-t is próbáltam. Mindkettő felmegy, de nem tudok belépni a reco menübe. Elvileg hang le+power. zöld android logo, hasában forog a kék akármi. Ez van kb 5 sec-ig majd normál módban újra indul.
Én csinálok valamit rosszul, vagy valamit kihagytam?
Van egy recovery, amit találtam hozzá, de az felrak egy boot-ot és egy logo-t is a reco mellé. bootloadert nem piszkálnálm, ha nem muszáj, mert mégis csak jó, ha az tuti működik.
Valaki tudna adni egy jó recovery-t (drive, vagy valahova feldobni), vagy hogy hogy kell belépni a recovery-be?

Remélen nem halott teljesen a topic :(

Üdv!

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#16719) Béló válasza ZeUS2140 (#16718) üzenetére

Béló
(fanatikus tag)

Hello
Én a hétvégén az alábbi leírás alapján tette fel az android 4-et:

[link]

REcovery-be lépés: hangerő fel+bekapcs gomb

(#16720) Bálint OS

Bálint OS
(kvázi-tag)

Sziasztok, elővettem megint mert gondoltam eladom viszont előtte vissza szerettem volna tenni a gyári romot. Addig küzdöttem vele amig már a PFC_v6 sincs fent csak a fast boot mode indul automatikusan és a recovery
Nem engedi feltenni a gyári romot mert csak simán elindul. Nem emlékszem már hogy kellgépről átküldeni a romot. Segíteni tdna valaki ha még olvassa ezt? :))

(#16721) molnartom válasza Bálint OS (#16720) üzenetére

molnartom
(fanatikus tag)

Eredeti ROM SD kártyár dload mappába és onna indul a telepítés

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.