- Eltűnhet a Dinamikus Sziget
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Google Pixel topik
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Bemutatkozott a Fairphone 6
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Ár-érték bajnokot avatott a Poco?
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
Új hozzászólás Aktív témák
-
istvan170
aktív tag
válasz
tomi5244 #6656 üzenetére
Leteszteltem hétvégén a Z2 tablet üzemidőt. 1 éjszaka ment wifi nélkül, akkor nem csökkent az akkuszámláló, 2 éjszaka normálban, mindkét alkalommal 1%-ot merült. (7-8 óráról beszélünk).
Egyébként maga a kütyü, amire én használom (nem alap dolgok) úgy 9-10 órát produkált az utolsó két alkalommal. Minimum fényerővel netezgetve sejtésem szerint ezt még ki lehetne tolni legalább 2-3 órával. Egyébként a netes tesztek is ezeket az adatokat mutatják. Teljesen valósak, bár mitől ne lennének azok?
Ennek fényében nem értem az Ipad-es üzemidőket, amik ahogy látom teljesen eltérnek itt egyeseknek az átlagtól és a tesztektől. Na ennyi, nem promózni jöttem ezt a kütyüt, csak fel szerettem volna hívni a figyelmet egy sok szempontból jobb/másabb alternatívára. A neten mindent reálisan megtaláltok róla. Aki teheti, vegyen Air2-őt, az tuti jobb, bár sajnos az sem lett vízálló -
-
erdoke
titán
válasz
tomi5244 #6407 üzenetére
Most jöttem el attól a részlegtől, ahol októbertől mindenki kap iPadet.
Még reménykedek, hogy vagy decemberben, vagy januárban az új helyemen is futja majd, addig nem veszek. Nekem a Touch ID hiányzik nagyon, bár nem annyira, amennyire telefonon kellett. Kötelező az állandó, minimum 5 karakteres jelszó védelem a céges mobil cuccokon.
A mobilnetemre januárban írtam alá 2 évet, úgyhogy most az sem aktuális. -
Citation
újonc
válasz
tomi5244 #4062 üzenetére
Hajajajajajajjjj Edigital meg a 0%
Én próbáltam kétszer is. Volt, hogy havi 23ezerre nem adtak semmit, s volt hogy poénból már lemetem 4600-as törlesztőre, s úgy is elküldtek a píííbe.
A probléma hol is volt? Az utolsó esetben már volt spanom a banknál, aki várta a beérkező hiteligénytDe nini, az be sem érkezett
Edigital arra gondolt, hogy úgy is jól bele vagyok pörögve a termékbe, meg nem is drága, hát jól megveszem azt így is, úgy is. Igaza is lett, bár nem náluk vettem meg, s azóta kerülöm is őket. -
GeneraL_XTX
veterán
válasz
tomi5244 #1618 üzenetére
Az enyém is hasonló lesz ha jól láttam, mert az is TPU back cover + smart cover kombó 2300-ért
Már előre félek, hogy milyen "jó" lesz ezt a gyönyörű fém készülékházat belerakni abba a valószínüleg gagyi műanyag burokba, olyan lesz, mint egy Samsung telefon/tablet
De hát inkább, mint hogy karcolódjon.
A legjobb megoldás a bőr smart case lenne, de azok meg kényesek és nehezek plusz pofátlanul drágán adja az Apple...24 ezerért más tabletet vesz, nem tokot hozzá
-
-
llaszlo
veterán
válasz
tomi5244 #644 üzenetére
Mégis melyik az a gyártó akinek ilyen minőségű és mennyiségű IPS kijelző kell még ilyen képaránnyal?
Nincs másik. Attól, hogy más telefonokban is van nagy felbontású kijelző még nem jelenti azt, hogy az Apple igényeit is képesek kiszolgálni a gyártók. Már ha eleve azt nézzük nincs másik olyan cég akinek olyan hatalmas induló készletre lenne szüksége, mint az Apple-nek, ráadásul mindezt nagyon rövid idő alatt kell legyártani.
Ha az a elmélet igaz lenne, hogy azért nem adják ki a minit, mert inkább azt vennék az emberek, akkor a minit eleve később dobták volna piacra. Az applenél ez nem lenne meglepő, hiszen volt hogy fél évvel később kiadták a 4-es iPad-et a 3-as után. Most is megtehették volna, hogy később jelentik be. -
sien
aktív tag
válasz
tomi5244 #644 üzenetére
de azt ugye tudod hogy milyen irdatlan összegbe kerül egy gyártósor beállítása? nem tudom, tényleg az az általános gondolkodás, még egy ilyen szakmaibb fórumon is, hogy a gyártási kapacitás csak egy marketing elem? egyszerűen nem éri meg a plusz költség azért, hogy két hónapig ne legyen hiány. mit csinálnak a megnövelt gyártási kapacitással a vásárlási hullám után? patika mérleggel számolják a megtérülést, és nem csak azért hogy sok pénzük legyen, hanem azért is, mert a hülye részvényesek már attól idegbajt kapnak, ha nem 20% a növekedés hanem csak 17%.
-
Gadgetfan_
senior tag
válasz
tomi5244 #638 üzenetére
Kár összeesküvéseket keresni ott ahol nincs. Már hónapokkal ezelőtt cikkeztek arról, hogy nehezen tudják legyártani az új mini kijelzőjét, mert kevés a kapacitás rá, és az Apple követelményeinek is kevesen tudnak megfelelni, nem tudják hozni a beígért mennyiséget. Még arról is volt, szó, hogy ezért idén nem is lesz retinás a mini, de ha mégis, a korlátozott mennyiséget borítékolni lehetett előre.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Tab A7 Lite (LTE/4G) SM-T225
- Samsung Galaxy Tab A8 (2021) , 3/32 GB,
- Samsung Galaxy S6 Lite (2022) , 4/64 GB ,Wi-fi
- MacSzerez.com - iPad Pro 12.9" / 4. generáció / Asztroszürke / Wifi + Cellular / 512GB / Garancia
- BONTATLAN Új Magyar Magic Keyboard és Smart Keyboard iPad Pro 12.9 Azonnal Átvehető DEÁK Térnél Átve
- AKCIÓ! Gigabyte AORUS 16X (2024) Gamer notebook - i7 14650HX 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GBWin11
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest