Hirdetés
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S26 - szeret, nem szeret
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Fotók, videók mobillal
- Nokia N9 - az első mohikán
- Apple Watch
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tim82
félisten
válasz
bitpork
#77602
üzenetére
Még egyszer:
- a beoltás megtörténte és a védettségi igazolvány kiállítása nem mindig következik egymásból, ld. lejjebb kifejtve
- a védettségi igazolványt hivatalból az alapján állítják ki, hogy a magyar egészségügyi nyilvántartásba bekerül valamilyen formában az, hogy az igazolvány jogosultja vagy kapott oltást, vagy átesett igazoltan a koronavíruson (van róla teszteredmény az egészségügyi nyilvántartásban)
- a magyar egészségügyi nyilvántartásba a fentieket akkor tudják rögzíteni, ha a jogosult rendelkezik érvényes magyar TB-vel (melynek következménye, hogy rendelkezik érvényes TAJ számmal)
- ha nem kapott igazolványt vagy nem felel meg a hivatalból kiállítás feltételeinek, akkor utólag igényelni vagy pótoltatni is csak érvényes magyar TB (TAJ szám) birtokában tudja.Tehát én szigorúan a védettségi igazolvány kiállíttatásáról beszélek, azzal nem vagyok képben, hogy magának az oltás beadatásának jelenleg előfeltétele-e az érvényes magyar TB (TAJ szám) megléte.
Ennek megfelelően nem is szeretnék információ hiányában semmilyen elhamarkodott következtetést levonni, gondolatmenetnek álcázva.
Új hozzászólás Aktív témák
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Jövedelem
- Facebook és Messenger
- Kés topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- sziku69: Szólánc.
- Projektor topic
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

