- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Profi EKG-s óra lett a Watch Fitből
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Kiborult a Nothing Phone (3) pletykakosara
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Magisk
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
-
Mobilarena
A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).
Új hozzászólás Aktív témák
-
UFO1
senior tag
-
tutuhawer
őstag
válasz
tatabike #14176 üzenetére
A szimulátorosoknak fájlokban piszkálva, modokat hozzáadva elviselhető kategóriára javulhat talán a NFS SHIFT2... jobb is így... a billentyűzésról szól az NFS, nem is baj. Nekem is tetszik, hogy lehet hátradőlni és billentyűzni kicsit. NFS Worldben jobb kézzel nyilakat nyomom, bal kézzel a powerupokon rajta vagyok - hátha kell.
-
tutuhawer
őstag
válasz
tatabike #14108 üzenetére
billentyűsöknek is. Egérrel is. XBOX360-nal is. Kormányosoknak is, habár tényleg hátrányban vagyunk kicsit, de a lényeg, hogy te is, én is, a másik is, a harmadik is tud menni normálisan. Amikor csak kedved van. Hopp, éppen be akarok menni pár futamra, és kész. 2 hét után meg már annyira kinyílik a játék, ha az olcsó autók megvannak, hogy csak na... Csalás nincs, egyenlő feltételek igen. Az adminok 24/7 online vannak, 2 chatben folyamatosan csevegnek, segítenek. A fórumba lehet ötletelni, folyamatosan figyelik , és beépítik az autókat , egyéb ötleteket.
-
tutuhawer
őstag
válasz
tatabike #14079 üzenetére
az oldala hányinger vagy tuttifrutti. Ez a nehéz. Szerintem az enyém tuttifrutti lett. Sok hányingert láttam már, szerintem az enyém tutira tuttifrutti. Ez a trükkös, hogy pontos, hogy szép, hogy arányos. Aztán egy MMMMMMM betűvel áttükrözöm és kész.
ezt viszont ne próbáld tükrözni:
http://www2.picturepush.com/photo/a/8756810/img/8756810.jpg -
noblem1983
senior tag
-
NFree
addikt
válasz
tatabike #14032 üzenetére
A multhéthez képest , most világsztár , igaz megint ujra kellett tegyem de 3 napja szinte tökeletesen fut , ne legyünk telhetetlenek.
Csak nyomhatnának jo boost os klocsit akciosba , mert siralmas a felhozatal, mondjuk az f1 et 5k boost ért
Me aki akarta az már megvette , aki meg ennyit nem ad érte az ugyse fogja -
UFO1
senior tag
válasz
tatabike #14016 üzenetére
A hasonlat kicsit fals volt, de csak szemléltetés szerűen dobtam be. A szűrést valószínű meg lehetne oldani csak kérdés a rendszer mennyire felkészült erre és biztos sokat lassulna amitől elképzelhető hogy játszhatatlan lenne (több 1000-/100.000-es létszámról van/lehet szó). Itt sokkal több paramétert kéne figyelni mint a sebességet, nem tudom a kód megváltozását mennyire tudják detektálni (bár ezt biztos érzékeli a rendszer) és reagálni rá mikor feltöltik a csaló progit, mert az okos csiter nem megy gyorsabban mint ahogy lehetne csak jobban tapad, gyorsul, stb. a járgánya. Az egyik lehetőség az lenne, hogy a gép azonosítót figyelné a progi és akiről kiderült 100%-osan hogy csalt, már nem engedné fel a játék. De ismétlem nem csak a csaló a gond, mert azt blokkolom és nagy a valószínűsége hogy többet nem megyek vele (vagy jobb klikk a lobby-ban), hanem hogy tönkre-vágják a szervereket amit fentebb írtam!
Ezzel a témát lezártam. -
tutuhawer
őstag
válasz
tatabike #14016 üzenetére
én vagyok a csaló, most csináltam kamu profilt, leszarok mindent, meglöklek hátulról és máris benne vagy a képletben. Letiltanak, holnap is csinálok egy profilt, 1 perc. Csak ránéznek, ki vagy, mi vagy és látják , hogy tiszta vagy avagy sem. Látják, ki csal, ez teljesen egyértelmű. Valaki nem is olyan launcherrel indítja a játékot, mint mi, és megkérdezte, hogy ez baj-e... no comment.
valaki a játékban a rendőrök által használt tankmódot sajét maga is használhatja, látjuk. A zsaruk is mennek 500-zal , a spíler miért ne tehetné... meg is teszi. A chat benne van a játékban, de ha beleírsz, senki se látja. A csalók látják egymást, minden nap tudják használni a chatet. Nem lenne hülyeség oda beugrani és fotózgatni a neveket mondjuk... Szóval a főnökök látnak mindent, én biztosra veszem
-
UFO1
senior tag
válasz
tatabike #14007 üzenetére
Ezt a szűrést meg is lehetne oldani, ha 1 gépről lenne szó, de itt több ezerről van szó és több ezer, százezer játékosról. Mindenkit nem lehet szűrni mert belassulna a rendszer mint a fene, gondolj csak bele mikor végigfut a vírusirtó az otthoni gépen azt mennyire belassítja. Nem tudom milyen OP-en vagy, de kapcsold be a processzorfigyelőt és látni fogod 100-on fog futni mind a CPU és a RAM is míg végig nem fut a vírusellenőrzés. Gondold el ezt 24 órában, milyen lenne a szinkron. A megoldás a csalás kitörlése (zsaruk furcsa viselkedése), ez megoldaná hogy nem tudna senki sem csalni, de a szervert belassítani, megbénítani, feltörni így is lehetne, ami nálunk is elfordult nem is olyan régen mobil szolgáltatoknál, bankoknál stb.
Ez van sajnos most is leállítják, vírus-irtják, visszaállítják meg mit tudom én! -
-
NFree
addikt
válasz
tatabike #14001 üzenetére
inkább 2 , és egyre több a szarrá égetett zsemle , én attól félek amikor mind a 4 szénné ég lehuzzák a rolót, mi meg érzékeny bucsút veszünk egymástól.
2 lehetség van szerintem ami miatt szar most az egész, iszonytos támadások , miatt megy a küszködés , aminek a vége az lehet , hogy feladják a harcot , mert nem éri meg nekik küzdeni.
A másik , igen csak mennek már a szeró leépítések, és próbálják foltozgatni ezt a fost hogy bírja még egy darabig, ezért ijen fos , de előbb utób enek is a vége az lessz , hogy elpártolnak a játékosok , s egyszerőbb lessz benyomni az off gombot ennyi.
Ma számomra teljesen játszhatatlan az egész 1-2 futamonként kidob aztán alig bírok belépni, van értelme? -
PR0JECTNR56
addikt
válasz
tatabike #13962 üzenetére
Tudom, hogy 3 készült belőle én is olvastam a cikket.
Ennek az autónak nem is az értelme a lényeg. Az exkluzivitás és az különlegesség. Ezt a két feltételt pedig maradéktalanul teljesíti.
Viszont időben nem is kell sokat visszamenni egy hasonló pároshoz a cég történetében akik szinte ugyanúgy keletkeztek mint most az Aventador - Veneno duó. Ez ugye a Murcielago - Reventón volt, azonos alap minimális különbségek technikai szempontból, külső jegyek terén viszont éles váltás. -
UFO1
senior tag
válasz
tatabike #13896 üzenetére
Volt olyan időszak, már nem tudom melyik leállás alkalmával „tették be”,
hogy kb. 5 – 6 versenyenként már nem töltött be. Mondjuk akkor néha szedtem a gyémántot, mert még lehetett kocsikázni a töltés alatt.
(#13897) szakalistvan
Nekem is sikerül néha, bár nem szeretem pálya volt mindig is, egyfolytában TE sling-ezni + jugger-elni kell és sima ügy. Különben egy Silviával sokkal könnyebb, esetleg 200 – 240 SX-el, ezzel a billegő istenveréssel sokkal nagyobb kihívás. Az más kérdés, hogy a TE lényege az hogy mind a 4-en beérjenek, ilyenkor látszik mennyire értenek az egészhez ott Kanadában.
Kitehetnék a célnál hogy fekete pálya, csak profiknak! -
UFO1
senior tag
válasz
tatabike #13889 üzenetére
Ez azért van mert bekaptál egy bugot, indítsd újra a játékot (alt+F4) a káromkodások helyett. Mindenkinél van ilyen és a sok csaló sem használ a játék stabilitásának, bár ma mentem egy alacsony profillal ott nem volt egy se, a legtöbbször jól pakolt össze és be is töltött.
-
1NST1G8R
senior tag
válasz
tatabike #13848 üzenetére
Ezt a fost nem hogy egymillioan, de 10.000-en sem jatsszak egyszerre barmely adott idopontban. Nem ertem mi oromot leltek meg ebben a sz@rkupacban, bar enis majd 2 evig toltam mire betelt a pohar, de most mar azert autoversenyes mmo-kbol is van alternativa boven. Amellett hogy egy kurvanagy lehuzas (SB) egy jatszhatatlan bughalmaz az egesz, annyit nem erdemel hogy egy percet raszanjak az eletembol.
-
ETOM
addikt
válasz
tatabike #13848 üzenetére
"Ha kocsit váltasz, akkor sem tölti be a következő versenyt, ha kimentél a safehouse-ból. Customization után a helyzet ugyanez."
Ilyet én nem tapasztaltam. Pedig szoktam váltogatni a verdákat. Olyat viszont tapasztaltam, hogy kilépek a garázsbol és low az FPS mint az állat.. ilyenkor kell neki egy alt tab és megint jó minden.. nevetséges.
-
GrotESC
aktív tag
válasz
tatabike #13825 üzenetére
Én általában, mikor nagy ritkán versenyzem, akkor direkt ilyen osztályra korlátozott pályákra megyek. B osztályban pl. a Dover & Lepus azt hiszem ez a pálya neve, ami tetszik. De pl. csak ilyen esetekre van D osztályra épített gépem is, mert a Waterfront Road szokott lenni.
IGC-s autókról kérdés: Lotus Europa, Audi S5 - ez kanyarodik rendesen?, Renault Megane RS. Érdemes megvenni őket? Most főleg az Europa érdekelne. Van egy Elise-em, de nem jövünk ki jól. -
Bekő Tóni
tag
-
tutuhawer
őstag
válasz
tatabike #13807 üzenetére
most vettem viperát SRW-ben, majd megmutatom, hogy is megy
Habár nem lesz könnyű, mert a játék eléggé véletlenszerűen indul el errefelé , az autót kicsit Bekő Tóni, de azért megpróbálok pár kört futni vele
-
UFO1
senior tag
-
joe007
tag
válasz
tatabike #13673 üzenetére
Ott a pont a régi géme a közelébe se ér ennek és akkor se izgatott hogy milyen a festése meg a matrica hanem az igazi jó kis arcade-os verseny és kész. Vissza sírjuk mind azokat az időket ahol még híre se volt az ilyen őrült nagyo probram hibáknak és LAG-nak szerintem!
-
ETOM
addikt
válasz
tatabike #13683 üzenetére
Nekem ez is ritka lett. (1x volt a hónapba) Viszont azt megfigyeltem, hogyha kicsit tovább tölt akkor pár embernél tuti beragadt a töltés. Persze ez nem mentség mert nálam is volt, h rájött és szarakodott. Engem a hosszú várakozások idegesítenek. pl. mi a fenének kell várni egy két személyes high stakes-n.
-
tutuhawer
őstag
válasz
tatabike #13464 üzenetére
ez a tesztoldal, BB, falco és én vagyunk rajta mindegyikünk profiljával. Van olyan oldal, mint az nfs-s.com, ahol be se kell nevezned, automatikusan felkerülsz a ranglistákra, de van olyan, mint az nfsunlimited.net, ahol szólni kell, hogy te ott akarsz lenni. Itt már volt visszaélés az egyik leggyorsabb magyar játékos nevével, de odaszóltam a havercsávóknak, hogy az nem is úgy van, azonnal javították. A magyar ranglista kérdése... kérdéses, sok kérdés van még, nem tudom, hogy fog kinézni. Rajta tartom a szemem, ha az autóimat már nem is...
Nfree, Quqa: tegnap befutottam pár versenyre, de sajnos sok a hiba. könnyű helyzeteket oldok meg szarul, el-elesek pár kanyarban, de azért volt pár csodaszámba menő megmozdulásom, amire nfree csettint, hogy "ez igen, hogy előzött a bokrok közt ez az ember...?"
Szóval lassabb vagyok, emlékezetből pár pálya megy esetleg, mondjuk javítottam is 4-5 tizedet a heritage és campuson a nagy M3-as BMW-vel. Mivel játékpénzes, érdemes szerintem ránézni az adatlapomra, mire is képes a legtisztább körülmények között a gép. Nincs begyorsulás, nincs csalás, csak TutuHawer-csomagolás./egyébként gondolkodtam rajta, hogy befutok játszani olyan célból, hogy bemegyek A kategóriás autóval rekord időre S kategóriás pályára. tehát felfelé csalok ilyen módon egyet, direkt rekordot megyek, és meglátjuk, melyik seggarcú köt bele először a stat oldalon. Ez azért jó, mert növeli a respektet valamilyen szinten, hogy egy ilyen szemétkedés is nekem áll jól , és a respekt bizony sokat segít a háttérben, mert mindig kisegítem vele a mai napig is a barátaimat arrafelé./
-
NFree
addikt
válasz
tatabike #13464 üzenetére
De csak azért mert én nem nevezek
Ő meg már nem játszik
Más
Egyébként tegnap este mentünk párat Ufó kollégával , ütöttük vertük egymást, s rég harcolunk a színsor miatt, de mindíg azon mult a dolog , ki hol hibázott, vagy a trafik mily módon szólt bele a dolgokba , színsor ide vagy odaJo volt csak visszatérve Tutu hiányzik ezekből a csatákból
fuggetlen attól mivel jön midíg mutat valamit , de ha előveszi a nismot-végem
-
NFree
addikt
válasz
tatabike #13459 üzenetére
Igazad van de a versenyzők pont ezzel a megcsúszással játszanak , s annyit állítanak maguknak a mérnökökkel 1ütt amenyire szügség van , az utcai autóknál , ugy e olyan gagyi a fék , hogy nem vesszük észre a hátsófék hogy egyáltalán üzemel-e , de mondom attól fügetlenül mien terhelés éri az elejét ezek beálítják , mikor és hogy fogjon a hátulja hogy csak annyira csússzon meg amenyire kell, ilyen ma már az elektronika , ezzel segítve , hogy ugymond elinduljona kocsi hátulja , igy okozva ezzel ugymond egy kis tulkormányzást , a rally versenyzők meg szinte az f1 esek is kanyarról kanyarra be tudják állítani az autót vezetés közben , mert ilyen dolgokon mulik meg még sok hasonló okoságon a győzelem vagy a vereség.
-
UFO1
senior tag
válasz
tatabike #13452 üzenetére
Ezek nem utcai autók, mert ha tuningolod (bár csak virtuálisan is) akkor már sport/versenyautók és ott a legtöbben lehet változtatni a fékerő elosztáson (a valóságban is ahogy NFree is írta). Jó példa a Colin McRae Rally játék ahol sokkal kényelmesebb fordulni, ha kicsit úgy van beállítva a fék csúszka, hogy jobban fogjon hátul. Mivel itt nincs hasonló beállítási lehetőség az alkatrészek beszerelése határozza meg a járgány viselkedését. És újra az alkatrészekről!
Itt egy kép egy igazi versenygépről (4-es)!
(#13456) tutuhawer
Egy a hibája a piros motornak, hogy nagyon könnyű lesz tőle a gép és egy fűszál is megállítja pláne, ha alapvetően gyenge ram-al megáldott kocsiba kerül, na akkor meg ott a világvége. De pl. az EVO IX. azzal ment nekem a legjobban. De a gyengének tartott piros turbóról is lenne mit mesélni. -
NFree
addikt
válasz
tatabike #13452 üzenetére
Igen de a versenysportba gyakori dolog , hogy a verdákon fékerőszabájzó ami állítható van ugyan is a hátsó kerék csuszásával befojásolható , az auto tólkormányozotsága is , a raliban , nagyon komoly bentről(menetközben) állítható ilyen kütyük vannak.
HA nincs jobb mindenképp jó a piros motor, de én a pirosat mindíg csak ugródeszkának használomMás vettem bentley-t nagyon fain verda , igaz kicsit késik a kormány de miután elindul a hátulja, utánna fordul rendesen, na mind1 el leszek vele egy darabig
-
NFree
addikt
válasz
tatabike #13446 üzenetére
Nem tudom kimondottan nem ezen a futamon voolt probléma , hanem ezzel az idővel csak csináltam később egy vidit , hogy tudok ennyit menni, ha minden fain, mert az este nagy csaták voltak , igen kemény srácokkal , s gondolom sok reportot kaptam , s azért lett csilagos az idő.
-
UFO1
senior tag
válasz
tatabike #13339 üzenetére
Nem úgy kell kilépni elég az alt+F4 vagy win gomb és a tálcán ablak bezárás.
A kódot meg mielőbb ki kell váltani a gift-ek között meg elvan nem kér enni és onnan akkor aktiválod amikor akarod.
Ui.: A főoldalon ne aktiváld a gift-et csak a játékon belülről mikor használni szeretnéd.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép PC Játékra! I3 10100F / RTX 2060 12GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- BANKMENTES részletfizetés Noblechairs HERO RL valódi bőr Gamer Szék
- Keresem : Lenovo Legion 5 16IRX9 83DG0037HV
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával!
- Gamer szék noblechairs LEGEND TX Szövet Antracit
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest