Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pamesz

    tag

    Sziasztok! Elmesélek nektek egy történetet. Még tavaly lejárt a mobil előfizetésem. Most meg a UPC is. Gondoltam, akkor legyen magenta 1, azzal csak jobban járhatok. Kinéztem egy jó csomag kombót, kellő kedvezménnyel, egy laptop vásárlással. Leadtam róla az igényt a honlapon, majd időközben emelkedtek az árak. Amikor hÍvott az ügyintéző, sajnos már a magasabb árat mondta nekem, de én emlÍtettem, hogy én még alacsonyabb áron igényeltem. Kiszámolta a különbözetet, majd felajánlotta, hogy jóváÍrják nekem a különbözetet, viszont alacsonyabb árat nem tud adni. Belementem, mivel ugynaúgy jól jártam volna ezzel Így, annyi, hogy magasabb lesz a havi törlesztő, viszont megkapom számlajóváÍrásban. Tehát az első havi számlám, a májusi, csak a törlesztőt fogja tartalmazni, és még egy pár hónapig ez lenne. Illetve direkt rákérdeztem, hogy kell e majd valamit fizetni bekötéskor, amire szintén az volt a válasz, hogy semmit. Belementem. Pár perc múlva, hÍvott is egy másik ügyintéző, akivel megbeszéltem a bekötés időpontját, ami a ma reggel 8 óra volt. Halálpontosan meg is érkezett a technikus, aki nagyon rendes volt, segÍtőkész. Elkezdte a bekötést, majd félút körül mondta, hogy egyébként, kérni fog tőlem előlegként 171 ezer forintot. Na erre mondom WTF?! Megállt a folyamat, majd gyors telefonálásba kezdett ő is, én is. Akit hÍvtam ügyintéző nem tudott ebben segÍteni, illetve a technikus srác sem. Befejezte az optikai szál bekötését, maj összepakolt, és elment. Se internet, se laptop se semmit, annyi hogy be lett húzva az optikai szál. FelhÍvtam ismét az ügyintézőt, hogy nézzen utána az előző ügyintézővel folytatott beszélgetésemnek, hogy akkor most hogy is van ez? Mert a telekom oldalán már elindult a szolgátatás, megkaptam pl. a mobilnet duplázást is, de szolgáltatás mellé semmi. Amikor pár hete bent személyesen a telekom üzletben érdeklődtem, ők sem beszéltek semmi előlegről, sőt, mivel látják, hogy több mint 10 éve előfizetéses ügyfelük vayok, mondták hogy nem szülséges előleg. Nem az előleggel van a bajom, mert ha Így közlik, akkor erre számÍtok, de most hirtlen nem is volt nálam 171 ezer forint, illetve az az érdekes, hogy ez Így megváltozott. Holott az emailben ott van, hogy nulla forintot kell fizetnem most. Szerintetek mit csináljak?

Új hozzászólás Aktív témák