Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    sziasztok,
    ma szereltek be hozzám 20nm2-es, tétőtéri! szobába egy cooper&hunter ch-s12ftxq-ng típusú eszközt.
    először is azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire megbízható ez a termék?
    továbbá mivel ez az első klímám, nincs tapasztalatom - hogy mire érdemes oda figyelni használat közben, mely funkciókat ajánlott használni?
    utolsó sorban pedig a telefonnal a wifis kapcsolatot nem sikerült megoldanom, ha ebben tudna valaki segíteni privátban, megköszönném.

    a hatásfoka nekem meggyőző, viszont ha a legkisebb teljesítményre kapcsolom, lehetne halkabb is , talán lesz majd a telefonos felületen energiatakarékos, vagy halk mód? a kezelési útmutatóban ilyet nem találtam, minden mást igen (pl. ionizáló) a beltéri részen 55dB megjelölés van, a kültérin 62db.

    szerk. még egy fontos kérdés, azt mondta az egyik szerelő, hogy max fokozaton 1kw-ot fogyaszt óránként, ez lehetséges, vagy marketing? én nekem a legkisebb teljesítményen is elég, 10 perc után szépen lehűlt a szoba, pedig a falak, ill. cserepek elég masszívan melegek, hiszen 12 órától már szépen ide süt a nap a szobára. ide tartozhat, hogy A++-os megjelölése van gépnek.

    köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák