Hirdetés
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Akciófigyelő: Dömpingáron adja az Earfun a zajszűrős fejhallgatóját
- Elirigyelte a Vivo az Oppo 10x-es zoomkameráját
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Mobil flották
- iPhone topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek elkezdtek osztani egy új "S" jelölésű OXM (*4DZE1 ) frissítést: EUX régiókódra (is).
Ezzel májusi lett a biztonsági szint, és a BL-értéke ismét változik.
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek elkezdtek osztani egy új "U" jelölésű OXM (*3DZDP ) frissítést: EUY régiókódra.
Ezzel, elindult erre is a ONE UI8.5
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *3CZC5 ) : EUX régiókódra is .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *3CZC1 ) : EUX régiókódra is .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *3CZB6 ) : EUX régiókódra is .
Ezzel, a BL-értéke, ismét változik .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *2CYL5 ) : EUX régiókódra is .
-
blueye
veterán
Sziasztok!
A párom vett egy flip 7 FE-t, és sok évnyi iOS után úgy-ahogy sikerült árköltöztetni. Már majdnem mindent sikerült úgy beállítani, ahogy szeretné, egyet kivéve. A munkahelyén le van némítva a telefon, hogy ne zavarja a többieket. Azt szeretné, ha a külső kijelzőn lássa, ha elmulasztott hívása vagy üzenete volt, de ezt nem sikerült belőle kicsikarnom, pedig biztos megoldható valahogy :-)
Az AOD-t bekapcsoltam, de bármit állíthatok, csak az időt és dátumot mutatja, az elmulasztott eseményeket nem. Az üzeneteket egy nagyon halvány narancs pöttyel jelzi, de mivel az AOD amúgyis elég halvány, alig lehet észrevenni.
Hogyan tudnám megoldani, hogy lássa a hívásokat üzeneteket is anélkül, hogy egyfolytában fel kellene ébresztenie a telefont?
Előre is köszi a választ! :-)Telepítsétek ezt, mindent is lehet vele állítani:
Good Lock -
effendi2
tag
Sziasztok!
A párom vett egy flip 7 FE-t, és sok évnyi iOS után úgy-ahogy sikerült árköltöztetni. Már majdnem mindent sikerült úgy beállítani, ahogy szeretné, egyet kivéve. A munkahelyén le van némítva a telefon, hogy ne zavarja a többieket. Azt szeretné, ha a külső kijelzőn lássa, ha elmulasztott hívása vagy üzenete volt, de ezt nem sikerült belőle kicsikarnom, pedig biztos megoldható valahogy :-)
Az AOD-t bekapcsoltam, de bármit állíthatok, csak az időt és dátumot mutatja, az elmulasztott eseményeket nem. Az üzeneteket egy nagyon halvány narancs pöttyel jelzi, de mivel az AOD amúgyis elég halvány, alig lehet észrevenni.
Hogyan tudnám megoldani, hogy lássa a hívásokat üzeneteket is anélkül, hogy egyfolytában fel kellene ébresztenie a telefont?
Előre is köszi a választ! :-) -
blueye
veterán
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *2CYK6 ) : EUX régiókódra is .
-
Lalikiraly
addikt
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *2CYK3 ) : EUX régiókódra is .
-
Lalikiraly
addikt
Hali!
Na kezdjükj.
A menü átállításra egyszerűen nincs ötletem.Jah igen rájöttem a vészhelyzeti szám az köszi.
A telefont a gyári type c type c kábellel csatlakoztatom a géphez. A noti is kb 3 hónapos Nitro V14 És USB Type c 4 es port van rajta. egy displayport, display alt mode, pd töltés mindent is támogat. Párom Galaxy S24FE je úgy másol mint a szélvész. ez nem.
-
blueye
veterán
"Kettő kérdésem lenne."
- Első : Nem lehet.
- 2 : Passz.
- +1 : Két lehetőség van a hibára:
Ⓐ, - USB 2.0 -ás aljzatban van a kábel PC -s vége .
Ⓑ, - Amennyiben az Ⓐ kizárható, akkor megkell fordítani a kábel csatlakozóját a teló USB-portjában .
Értékelhető sebesség azonban, USB-C⇔USB-C kábeles kapcsolattal van akkor, ha a PC portja is 3.2 -es, vagy jobb .1: Good lock app-ot javaslom
2: nincs bekapcsolva a vészhelyzeti telefonszám?
"gyári type C kábel" - az C-C, a géppel lesz a baj, milyen? -
gerner1
nagyúr
Sziasztok!
Nekem ugyan Zflip 7 FE van de az kb Zflip 6 úgy ahogy van.
Kettő kérdésem lenne.
Hogyan állítható a külső képernyőn a lehúzható gyorsgombok elrendezése? Mert erre nem találtam megoldást.A másik pedig, hogy a kinyitott telefonnál a záróképernyőn alul kiírja párom telefonszámát, de nem lehet vele semmit csinálni. Van ötletetek?
És még egy dolog. A gyári type C kábellel is dög lassan másol mindent a telefonról a gép. Nem értem.
"Kettő kérdésem lenne."
- Első : Nem lehet.
- 2 : Passz.
- +1 : Két lehetőség van a hibára:
Ⓐ, - USB 2.0 -ás aljzatban van a kábel PC -s vége .
Ⓑ, - Amennyiben az Ⓐ kizárható, akkor megkell fordítani a kábel csatlakozóját a teló USB-portjában .
Értékelhető sebesség azonban, USB-C⇔USB-C kábeles kapcsolattal van akkor, ha a PC portja is 3.2 -es, vagy jobb . -
Lalikiraly
addikt
Sziasztok!
Nekem ugyan Zflip 7 FE van de az kb Zflip 6 úgy ahogy van.
Kettő kérdésem lenne.
Hogyan állítható a külső képernyőn a lehúzható gyorsgombok elrendezése? Mert erre nem találtam megoldást.A másik pedig, hogy a kinyitott telefonnál a záróképernyőn alul kiírja párom telefonszámát, de nem lehet vele semmit csinálni. Van ötletetek?
És még egy dolog. A gyári type C kábellel is dög lassan másol mindent a telefonról a gép. Nem értem.
-
lazac_
aktív tag
Nem valami pörgős a topic, én is csak azért tévedtem ide, mert lesz a NAV Vám- és Bűnügyi Árverések részén 141 750 HUF kezdő licittel pár darab bontatlan Z Flip6, gondoltam megkérdezem a tulajokat, van-e valami nyűgje a telónak...

-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdték osztani a ONE UI 8.0 -ás OXM frissítést ( *2CYI6 ) : EUX régiókódra .
-
blueye
veterán
-
blueye
veterán
-
blueye
veterán
Ennél a szerianal lehet már külön cserélni csak a belső kijelzőt? Esetleg valakinek van már tapasztalata hogy mennyiért javitották csak emiatt a hiba miatt?
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *2BYFC ) : EUX régiókódra .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *2BYDF ) : EUX régiókódra is .
-
gerner1
nagyúr
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "U" jelölésű OXM frissítést ( *2BYD9 ) : EUX régiókódra is .
Javított, droid 15 & ONE UI 7.0 !
-
tamasik
újonc
Csütörtök óta fent van. Semmi gond nincs vele.
-
gerner1
nagyúr
-
domos
senior tag
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "U" jelölésű OXM frissítést ( *2BYCJ ) : EUX régiókódra is .
Droid 15 @ ONE UI 7.0 !
-
domos
senior tag
-
gerner1
nagyúr
-
domos
senior tag
Szerintetek kapunk az évben Android 15-öt?
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *2AYA8 ) : EUX régiókódra is .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "S" jelölésű OXM frissítést ( *2AYA3 ) : EUX régiókódra is .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA szerverek, elkezdtek osztani egy új, "U" jelölésű OXM frissítést ( *2AXK8 ) : EUX régiókódra is .
Ezzel, a BL-értéke : változik .
-
Sn00k
veterán
Külső kijelzőn Good Lock-ra szeretném kitenni a a zöld telefon ikont tárcsázáshoz és az óra ikont az ébresztésekhez. Már meguntam hogy emiatt kell nyitogatnom.. De egyáltalán nincs a választható listában nálam. Létezhet ez? Egész oldalas widget-ben persze meg van de nekem az ikon lenne a tökéletes megoldás. Tudnátok segíteni a megoldásben?
Sajna én is csak a widgetig jutottam. Nem is értem miért olyan rohadt nehéz ezt megoldani...
-
Fiktivlife
tag
Külső kijelzőn Good Lock-ra szeretném kitenni a a zöld telefon ikont tárcsázáshoz és az óra ikont az ébresztésekhez. Már meguntam hogy emiatt kell nyitogatnom.. De egyáltalán nincs a választható listában nálam. Létezhet ez? Egész oldalas widget-ben persze meg van de nekem az ikon lenne a tökéletes megoldás. Tudnátok segíteni a megoldásben?
-
domos
senior tag
-
blueye
veterán
A külső kijelzőre milyen fóliát érdemes feltenni, esetleg feltetetni Budapesten vagy Budaörs/Érd környékén?
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű OXM (*1AXI3) firmware frissítést : EUX & EUY régiókódokra (is) .
-
Sn00k
veterán
Van ilyen LABS-ban , hogy főképernyős navigáció engedélyezése külső kijelzőn, de hiába kapcsolom be vagy ki nem változik semmi. :/
-
gerner1
nagyúr
-
gerner1
nagyúr
Pedig, néhány site -on, én is találtam infót, mely szerint a korábbi Z Flip 5 -ös ( még 13 -as droiddal) tesón volt (van?) rá lehetőség. De, nekünk az például sosem volt, csak Flip 3 -as .
A miénk, elég vékony tokkal van használva, de az miatt így sem mindig áll kézre az swipe -os használat.
-
Sn00k
veterán
-
gerner1
nagyúr
Erre én is kiváncsi vagyok. Amennyiben visszakapom a szervizből, én is ránézek.
Mintha a Fold tesókon láttam volna ilyesmit a LAB beállításai között. Persze, könnyen lehet, hogy típusonként eltérőek az abban kínált opciók ...
-
Sn00k
veterán
Külső kijelzőre be lehet állítani hogy navigációs gombok legyenek ne az újhúzásos mozdulat , amit nyitott kijelzőnél használok?
-
Sn00k
veterán
Kerestem de nem találtam rá beállítási lehetőséget.
A külső kijelző nem tud elfordulni , ha csukott állapotban a kamera felül van ? -
Sn00k
veterán
-
qltsar
veterán
-
Sn00k
veterán
-
Sn00k
veterán
-
blueye
veterán
-
Sn00k
veterán
Azt nem csodalom. Az ultra mas kategória

MAS
Azt nem tudjátok hogy regi készülékeket hogy lehet eltavolni a googlbol? Pl ha belepek playre hogy feltegyek egy appot. Latok több regebbi keszulekemet is ahova tudnam szinten telepiteni... -
Smirty
tag
-
Sn00k
veterán
-
Smirty
tag
-
Smirty
tag
-
Sn00k
veterán
Good Lockal hogy lehet kitenni a külső kijelzőre a progikat ? Ebben van valakinek tapasztalata ?
-
Sn00k
veterán
Szuper
. A dex nem izgat. Remélem kamera nem lesz nagy csalódás. Tudom nem egy nagy szám de erre érzékeny vagyok. Mot razr 50ultrat rendeltem majdnem de az 475 lett volna, a samu meg ugye jóval kedvezőbb áron jön. Így végül utóbbit választottam. -
domos
senior tag
-
Sn00k
veterán
Sziasztok,
Csütörtök nekem is megérkezik. 300k ért tudtam szerezni bontatlant ajándék gyári tokkal. Ennyiért gondoltam adok neki egy esélyt, remélem nem bánom meg...
-
aggleány
addikt
Sziasztok! Akinek van Samsung galaxy z flip 6 telefonja tapasztalt már rajta görgetés közben döcögést? Olyan mintha ugrálna vagy akadozna egy kicsit ahogy görgetem. Sima mozgás be van állítva. Ez ilyen, vagy be kell állítanom még valamit, vagy hibás a készülék? Esetleg a hajlított képernyő miatt van? Nemrég vettem. Köszönöm ha valaki válaszol.

Szia!
Nekem volt már ilyen. Kb. fél óráig tartott, utána elmúlt, azóta sincs. Mondjuk nem nézegettem sokat, amikor elkezdte, letettem a telefont, kb. fél óra múlva még mindig csinálta, utána pár perccel megszűnt. Nem tudom, mitől volt. -
domos
senior tag
Sziasztok! Akinek van Samsung galaxy z flip 6 telefonja tapasztalt már rajta görgetés közben döcögést? Olyan mintha ugrálna vagy akadozna egy kicsit ahogy görgetem. Sima mozgás be van állítva. Ez ilyen, vagy be kell állítanom még valamit, vagy hibás a készülék? Esetleg a hajlított képernyő miatt van? Nemrég vettem. Köszönöm ha valaki válaszol.

Nem tapasztaltam még ilyet.
-
arn77
aktív tag
Szia!
Néha nálam is előfordul egy két megakadás, de nem vészes, gondolom egy szoftverfrissítés orvosolni fogja. -
Olgi87
újonc
Sziasztok! Akinek van Samsung galaxy z flip 6 telefonja tapasztalt már rajta görgetés közben döcögést? Olyan mintha ugrálna vagy akadozna egy kicsit ahogy görgetem. Sima mozgás be van állítva. Ez ilyen, vagy be kell állítanom még valamit, vagy hibás a készülék? Esetleg a hajlított képernyő miatt van? Nemrég vettem. Köszönöm ha valaki válaszol.

-
Picur882
csendes tag
-
domos
senior tag
Sziasztok! Hajtogatásnál hallani vélek egy kis "pukkanó" hangot. Szerintem ez a technika miatt lehet, nem gondolnám nagy bajnak. Olyasmi, mint a foldoknál a "söprő" hang. Viszont külföldi fórumokon komoly problémának tartják, volt aki vissza is vitte a készüléket. Ti hogy gondoljátok? Tapasztaltatok ilyesmit?
Nyitásnál/zárásnál?
-
Picur882
csendes tag
Sziasztok! Hajtogatásnál hallani vélek egy kis "pukkanó" hangot. Szerintem ez a technika miatt lehet, nem gondolnám nagy bajnak. Olyasmi, mint a foldoknál a "söprő" hang. Viszont külföldi fórumokon komoly problémának tartják, volt aki vissza is vitte a készüléket. Ti hogy gondoljátok? Tapasztaltatok ilyesmit?
-
domos
senior tag
Nekem azóta is nagyon bejön a telefon, bár egy fura buggal találkoztam ma:
A Galéria rosszul ismeri fel pár kép felbontását. Belenagyítva nincs gond, de 2880x6240 helyett 1440x3120-nak írja őket. -
Smirty
tag
Megérkezett az flip 6. Első vélemények s24 ultra után:
- A kijelző mérete először furcsa volt, de gyorsan meg lehet szokni, főleg, hogy a kompaktság volt a célom.
- A zsanér minőséginek mondható, nem volt még hajlítható telefonom, remélem bírni fogja 1-2 évet. ( Feleségem már most jelezte, hogy ha szeretnék másik telefont Ő nagyon szeretné ezt megkapni
)
- A színek nekem ugyan olyan szépek.
- Fényképezésnél amire én használom nekem jónak mondható. Zoom persze hiányzik, de anélkül is együtt lehet élni vele.
- Akkut még nem tudtam tesztelni, ha egy napot kibír akkor már jó lesz, éjszaka úgyis vezeték nélkülin töltöm.
- A gyorsasággal nincs semmi baj. Tetszik a külső kijelző használata. Az igaz hogy 60hz, de nem nagyon észrevehető.
Nekem eddig bejött, persze ez nem profi fotósoknak, gamereknek való telefon, de napi átlagos használatra több mint tökéletes. -
7Heads Drago
veterán
Kibír egy napot, ennyi. Többet nem is várok tőle, használom elég sokat. SOT-ban sem ez, sem az S24 Ultra nem rúg labdába egy iPhone 15 Pro/Pro Max mellett. Kamera szerintem rendben van (már amennyit használtam), bár nem sokat fotózok mobillal, és akkor is inkább az S24U/i15PM-mel.
A külső kijelző viszont nekem nagyon tetszik. Tök jó hogy összehajtva olyan picike, és úgy is tudom használni szinte mindenre.
Muszáj lesz ezt megnéznem élőben is.
-
domos
senior tag
Kibír egy napot, ennyi. Többet nem is várok tőle, használom elég sokat. SOT-ban sem ez, sem az S24 Ultra nem rúg labdába egy iPhone 15 Pro/Pro Max mellett. Kamera szerintem rendben van (már amennyit használtam), bár nem sokat fotózok mobillal, és akkor is inkább az S24U/i15PM-mel.
A külső kijelző viszont nekem nagyon tetszik. Tök jó hogy összehajtva olyan picike, és úgy is tudom használni szinte mindenre.
-
Smirty
tag
-
domos
senior tag
-
Smirty
tag
Mik eddig a személyes vélemények a telefonról?
-
Ijk
félisten
Remélem lesznek ebből olcsóbb variánsok is a jövőben. Nekem a zsebben hordozhatóság miatt szimpatikus, csak akkor csuknám össze amikor zsebre vágom, nem kell külső kijelző, csúcs hardver. Sajnos ez messze túlmegy azon amit telefonra költök (max 200k).
-
cs.zs.
veterán
Ha bármelyik gyártó csúcskészüléke nem menne el kényelmesen 3-4 évet, az lenne csak az igazi blama..!
-
-)Verso(-
támogató
-
NvidiaRTX
őstag
A Samsung már jó ideje csak bohóckodik egyhelyben és próbál minden márketing blamát eladni nekünk.
Akinek van egy kis esze nem dől be ennek.
Én ráérek az S23 Ultrát majd 3 év múlva lecserélni akkor talán már érdemes lesz. -
cs.zs.
veterán
Yettelnél a Z-Flip 5 és 6 között mindössze 7.000.- Ft a különbség
-
domos
senior tag
-
-)Verso(-
támogató
-
-myself-
tag
-
Smirty
tag
-
domos
senior tag
-
Smirty
tag
-
domos
senior tag
Egyre jobban megszeretem ezt a telefont. Nagyon jó hogy olyan kicsi, és mégis nagy.
-
icezozo
addikt
-
-myself-
tag
Én ezt nem értem. Kis túlzással az egyetlen dolog ami érdekelt, hogy idén végre tesznek-e bele DEX-et. Csak az hiányzik, hogy egy kellemesen kompakt munkagép legyen belőle. Majd valamelyik másik brand csinál valami hasonlót..
Huu, ezzel mennyire egyet értek... Egy álom lesz egy apró hordozható munkagép, ha valaki meg építi a flipet egy DEX féle software-el. Sajnos a Motorola sem lépte ezt meg.
-
-)Verso(-
támogató
-
Smirty
tag
-
-)Verso(-
támogató
-
Kaba
veterán
-
Deadwing04
csendes tag
Én ezt nem értem. Kis túlzással az egyetlen dolog ami érdekelt, hogy idén végre tesznek-e bele DEX-et. Csak az hiányzik, hogy egy kellemesen kompakt munkagép legyen belőle. Majd valamelyik másik brand csinál valami hasonlót..
-
-)Verso(-
támogató
"...vagy legalább lehetne egy fékezett habzású kistesó mondjuk Qi töltés nélkül a tavalyi kamerával, gyengébb chipsettel, 8 GB RAM-mal, de megtartva a külső kijelzőt... 350-ért?"
Annyiért már tenném is a kosárba.

Hardverapró tele van 340K-ért, hivatalos SES vásárlás 3 év garanciával, hajrá 👍
Már van 325-ért is... ajándék flipsuit tokkal...
-
Loik
aktív tag
Nekem az jött le, hogy neked nem vérprofi fotózásra kell a telefon, úgyhogy meg leszel elégedve a főkamera minőségével. Ha a makró nem játszik, akkor az UW szenzor is elmegy szódával. Én a 2x12 MP-lel is jól elvagyok, csak a macskámat szoktam néha lefotózni.
-
domos
senior tag
-
Smirty
tag
-
syIex
nagyúr
Sziasztok. Van egy s24 ultra telefonom, amit leginkább a toll miatt használtam. Kaptam a cégtől egy tabletet amin tudom intézni az ilyen jellegű dolgokat. Gondolkodtam azon, hogy lecserélem a telót egy Z flip 6 -ra. Kényelmesebben elfér a zsebembe szempont miatt. Van valakinek hasonlítási alapja, hogy mennyire bánnám meg a lecserélést? Átlagos napi dolgokra használom (netezés, közösségi oldalak, néha-néha fotózás, meg persze telefonálás
Ha a toll nem kell most már és nem vagy profi fotós aki telefont használ akkor nem fogod megbánni.

-
domos
senior tag
Sziasztok. Van egy s24 ultra telefonom, amit leginkább a toll miatt használtam. Kaptam a cégtől egy tabletet amin tudom intézni az ilyen jellegű dolgokat. Gondolkodtam azon, hogy lecserélem a telót egy Z flip 6 -ra. Kényelmesebben elfér a zsebembe szempont miatt. Van valakinek hasonlítási alapja, hogy mennyire bánnám meg a lecserélést? Átlagos napi dolgokra használom (netezés, közösségi oldalak, néha-néha fotózás, meg persze telefonálás
Ha a gyengébb kamera, kisebb kijelző, és gyengébb akksi nem gond, akkor működhet szerintem. Elméletben számomra is csábító lenne csak a Flip 6 + a Tab S9 Ultra, de a tabletet nem tudom zsebben hordani XD
-
Smirty
tag
Sziasztok. Van egy s24 ultra telefonom, amit leginkább a toll miatt használtam. Kaptam a cégtől egy tabletet amin tudom intézni az ilyen jellegű dolgokat. Gondolkodtam azon, hogy lecserélem a telót egy Z flip 6 -ra. Kényelmesebben elfér a zsebembe szempont miatt. Van valakinek hasonlítási alapja, hogy mennyire bánnám meg a lecserélést? Átlagos napi dolgokra használom (netezés, közösségi oldalak, néha-néha fotózás, meg persze telefonálás
-
Loik
aktív tag
Ahogy telnek az évek, egyre több Flip és Fold talál gazdára, de összességében a számuk még mindig nagyon elenyésző a hagyományos kialakítású társaikhoz képest.
Nálam van egy felső lélektani határ (200 ezer forint), amennyit hajlandó vagyok telefonért kifizetni. A Telekomnak köszönhetően, ami most 110 ezer forint kedvezményt ad a Z Flip5-re, ezt a meghúzott határt ezúttal sem kellett megugranom.
-
syIex
nagyúr
Aki nem feltétlen akar bolti áron és újat venni az aprón vagy ilyen helyeken talál már egész korrekt áron Flip és Fold készülékeket tehát azt nem mondanám, hogy nem terjed szélesebb körben.

-
Loik
aktív tag
Én tehetek róla, hogy hírt hozott a mobilarena az ips kijelzőről, vagy mi.?
Elég hihetetlen volt számomra is, de megjegyezni csak meg lehet, hogy az előző hírekkel szemben, végül csak amoled lett.
Amikor az általad linkelt hírt olvastam, az első gondolatom az volt, hogy lesz majd egy Flip6 SE, vagy ilyesmi. Mondjuk jöhetne, jót tenne az eladásoknak és szélesebb körben terjedhetnének a foldable Samsungok azoknál, akik valamiért fáznak a kínai gyártóktól.
-
Elit3Zotya
addikt
-
Elit3Zotya
addikt
-
Loik
aktív tag
60hz kijelző 2024-ben is
, de legalább nem IPS.
Ennyire azért nem kell lesajnálni őket. Kivétel nélkül az összes Flip külső kijelzője AMOLED volt. Vagy ez most valami elfuserált flame keltés akart csak lenni?
-
Elit3Zotya
addikt
60hz kijelző 2024-ben is
, de legalább nem IPS.
-
Loik
aktív tag
Leírom röviden, hogy mit vártam volna a Flip6-tól a Flip5 után:
Minimum 4500 mAh-s akku
Maximum 13 mm-es vastagság
50 MP-es AF UW kamera
120 Hz-es külső kijelző
DeXEnnyit illett volna fejlődnie a szériának a tavalyihoz képest. Szerintem.
-
domos
senior tag
-
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet. Tetszik a flip vonal is, itt sem vitték túlzásba a látványosabb fejlesztést.
-
Loik
aktív tag
-
domos
senior tag
Számomra összességében csalódás, hogy a Samsung ennyire megúszósra vette a dolgot. Tök jó, hogy van IP48 minősítés, fényesebb kijelző, több RAM és nagyobb akku, de a DeX kihagyása elfogadhatatlan, mert tavaly a Flip5-ből a hivatalos közlemény szerint azért maradt ki, mert "felrobbant" volna tőle a telefon. A Flip6 kapott gőzkamrás hőelvezetést, de DeX továbbra sincs. A fixfókuszos UW kamera meg kb. vicc egy félmilliós telefonnál.
Na mindegy, legalább lenyomta a Flip5 árát, amiben a Snapdragon 8 Gen 2 egy kifejezetten jól sikerült, energiatakarékos chip és nem süti meg az ember kezét.
A "gőzkamrás hőelvezetés" semmit nem ér, forr a telefon komolyabb használat során. Valószínű ez is felrobbanna DEX alatt.
-
Loik
aktív tag
Számomra összességében csalódás, hogy a Samsung ennyire megúszósra vette a dolgot. Tök jó, hogy van IP48 minősítés, fényesebb kijelző, több RAM és nagyobb akku, de a DeX kihagyása elfogadhatatlan, mert tavaly a Flip5-ből a hivatalos közlemény szerint azért maradt ki, mert "felrobbant" volna tőle a telefon. A Flip6 kapott gőzkamrás hőelvezetést, de DeX továbbra sincs. A fixfókuszos UW kamera meg kb. vicc egy félmilliós telefonnál.
Na mindegy, legalább lenyomta a Flip5 árát, amiben a Snapdragon 8 Gen 2 egy kifejezetten jól sikerült, energiatakarékos chip és nem süti meg az ember kezét.
-
cs.zs.
veterán
Maximum annyit lobbantott fel, hogy úgy látszik, hogy a Samsung szerint elértük a flip telefonok értelmezhető maximumát, váó. És amúgy ja, életképes, jól használható, kellemes telefon, csak hát ez már tavaly is így volt, a Motorolánál is így van, a Find N2 Flip is oké volt, szóval talán ideje lenne akkor olcsóbban is adni, ahogyan a Nubia igyekszik a saját megoldásával. A Samsungnak sem kéne 8 Gen 3-at tenni bele mindenképp, amúgy is szétforr, bőven jó bele valami kicsit kevésbé csúcs, akkor talán olcsóbb is lehetne, vagy legalább lehetne egy fékezett habzású kistesó mondjuk Qi töltés nélkül a tavalyi kamerával, gyengébb chipsettel, 8 GB RAM-mal, de megtartva a külső kijelzőt... 350-ért?
Nekem nem volt a kezemben - Neked igen.
Én nem ismerem testközelből - Te már igen.
Remélem átment, hogy egyáltalán nem a véleményedbe/soraidba kötök bele.
Egyszerűen csak elvárnám egy félmilliós eszköztől, hogy az legyen k.rvajó, mert ez igenis sok pénz.
Bármilyen brand neve állna itt, ez az eredmény nekem elszomorító. -
cs.zs.
veterán
-
bollokcs80
Korrektor
-
janeszgol
félisten
Inkább a Fold jönne be. Volt 430 körül nemrég, gondolkoztam is rajta....
Igen, akkor azt irtam neked, hogy vedd meg a Fold 5-ot annyiert.

-
bollokcs80
Korrektor
-
janeszgol
félisten
"...vagy legalább lehetne egy fékezett habzású kistesó mondjuk Qi töltés nélkül a tavalyi kamerával, gyengébb chipsettel, 8 GB RAM-mal, de megtartva a külső kijelzőt... 350-ért?"
Annyiért már tenném is a kosárba.

A Flip 3 a körül nyitott.
-
bollokcs80
Korrektor
Maximum annyit lobbantott fel, hogy úgy látszik, hogy a Samsung szerint elértük a flip telefonok értelmezhető maximumát, váó. És amúgy ja, életképes, jól használható, kellemes telefon, csak hát ez már tavaly is így volt, a Motorolánál is így van, a Find N2 Flip is oké volt, szóval talán ideje lenne akkor olcsóbban is adni, ahogyan a Nubia igyekszik a saját megoldásával. A Samsungnak sem kéne 8 Gen 3-at tenni bele mindenképp, amúgy is szétforr, bőven jó bele valami kicsit kevésbé csúcs, akkor talán olcsóbb is lehetne, vagy legalább lehetne egy fékezett habzású kistesó mondjuk Qi töltés nélkül a tavalyi kamerával, gyengébb chipsettel, 8 GB RAM-mal, de megtartva a külső kijelzőt... 350-ért?
"...vagy legalább lehetne egy fékezett habzású kistesó mondjuk Qi töltés nélkül a tavalyi kamerával, gyengébb chipsettel, 8 GB RAM-mal, de megtartva a külső kijelzőt... 350-ért?"
Annyiért már tenném is a kosárba.

-
rwbag2012
tag
-
Milka 78
nagyúr
Maximum annyit lobbantott fel, hogy úgy látszik, hogy a Samsung szerint elértük a flip telefonok értelmezhető maximumát, váó. És amúgy ja, életképes, jól használható, kellemes telefon, csak hát ez már tavaly is így volt, a Motorolánál is így van, a Find N2 Flip is oké volt, szóval talán ideje lenne akkor olcsóbban is adni, ahogyan a Nubia igyekszik a saját megoldásával. A Samsungnak sem kéne 8 Gen 3-at tenni bele mindenképp, amúgy is szétforr, bőven jó bele valami kicsit kevésbé csúcs, akkor talán olcsóbb is lehetne, vagy legalább lehetne egy fékezett habzású kistesó mondjuk Qi töltés nélkül a tavalyi kamerával, gyengébb chipsettel, 8 GB RAM-mal, de megtartva a külső kijelzőt... 350-ért?
Már másodszorra Mororolázol egy Samsungos teszt alatt...gyanús vagy te nekem!
Esetleg vence fórumtárs túszul ejtett, mert akkor nyomj egy kacsintós smiley-t és jön a segítség, hívom a TEK-et
-
Bog
HÁZIGAZDA
Egy percig sem mondtam/gondoltam, hogy ne lett volna igaza.
A soraimban az volt, hogy "fú b.zzeg ez félmilláért tényleg egy halvány szikrát sem lobbantott fel benned?", és ezzel nem arra gondoltam, hogy Bogban lenne hiba, hanem hogy egy ilyen árú eszköznek illett volna nagyobbat villannia, és ez most elmaradt.
Ez minden gyártó esetében jó nagy blama, ennél is az.
Maximum annyit lobbantott fel, hogy úgy látszik, hogy a Samsung szerint elértük a flip telefonok értelmezhető maximumát, váó. És amúgy ja, életképes, jól használható, kellemes telefon, csak hát ez már tavaly is így volt, a Motorolánál is így van, a Find N2 Flip is oké volt, szóval talán ideje lenne akkor olcsóbban is adni, ahogyan a Nubia igyekszik a saját megoldásával. A Samsungnak sem kéne 8 Gen 3-at tenni bele mindenképp, amúgy is szétforr, bőven jó bele valami kicsit kevésbé csúcs, akkor talán olcsóbb is lehetne, vagy legalább lehetne egy fékezett habzású kistesó mondjuk Qi töltés nélkül a tavalyi kamerával, gyengébb chipsettel, 8 GB RAM-mal, de megtartva a külső kijelzőt... 350-ért?
-
cs.zs.
veterán
Teljesen igaza van Bognak. Miért érdemelt volna akár egy tetszett plecsnit is? Szinte semmiben sem fejlődött, csak ismétli önmagát, de legalább jó drága.
A T. gyártó kapjon az eszéhez, hogy már nem egyeduralkodók ezen a téren és a konkurencia lelépte őket, fejlődnek, míg ők belekényelmesedve a babérjaikon ülnek és kis túlzással évről évre ugyanazokat adják ki, csak mindig kicsit drágábban.Egy percig sem mondtam/gondoltam, hogy ne lett volna igaza.
A soraimban az volt, hogy "fú b.zzeg ez félmilláért tényleg egy halvány szikrát sem lobbantott fel benned?", és ezzel nem arra gondoltam, hogy Bogban lenne hiba, hanem hogy egy ilyen árú eszköznek illett volna nagyobbat villannia, és ez most elmaradt.
Ez minden gyártó esetében jó nagy blama, ennél is az.
-
SkyLine3000
addikt
Teljesen igaza van Bognak. Miért érdemelt volna akár egy tetszett plecsnit is? Szinte semmiben sem fejlődött, csak ismétli önmagát, de legalább jó drága.
A T. gyártó kapjon az eszéhez, hogy már nem egyeduralkodók ezen a téren és a konkurencia lelépte őket, fejlődnek, míg ők belekényelmesedve a babérjaikon ülnek és kis túlzással évről évre ugyanazokat adják ki, csak mindig kicsit drágábban. -
Viviennen76
csendes tag
Nekem Flip5-öm van, és miután megfogdostam a Samsungban, ill. a teszt után is azt mondom, hogy tényleg nem történt egetverő változás.
A két telefonnál viszont észrevehető különbség a fényerő, ami a Flip6-ban jóval erősebb. Bár hozzáteszem, hogy nincs bajom a Flip5 fényerejével..
Ami fájó pont számomra, hogy a Flip6-tal kijött suitcase tokok NFC kártyája nem kompatibilisek az előző generációval, pedig előrendeltem egyet látatlanban, - mivel a Flip5-höz is jelentek meg ilyenek, gondoltam működni fog - de ebből kifolyólag visszaküldöm.. -
bollokcs80
Korrektor
Nem látom az indokot, hogy miért járna. Ugyanezt néztük tavaly is. Trükközni kell, hogy a külső kijelzőn fussanak appok, még mindig 25 wattos a töltés, csóró a doboz, melegszik terhelés alatt, nem lett sem vékonyabb, sem könnyebb, ugrál a fókusz esti videózásnál. Nekem ennél több kell a plecsnihez, lehet, hogy szigorú vagyok.
Nem vagy szigorú, ez is egy elég megúszós frissítés volt idénre és hozzátehetném az általad leírtakhoz, hogy még az árak is feljebb másztak....
-
doooo
veterán
Jobban örülnék egy 3x zoom-kamerának, már csak azért is, mert a 2x digitális zoom egész jó eredményeket ad, és így szépen le lenne fedve a dolog legalább 4x-ig. De egy autofókuszos ultraszéles is alap lehetne már.
-
doooo
veterán
Nem mondom, hogy nem számít, de annyit véletlenül sem számít, amennyit itt bele próbálnak magyarázni. Ha a belső kijelző lenne 60, na az óriási baj lenne (lásd "olcsóbb" iPhone-ok). Ez így most tök mindegy egy ekkora kijelzőn. Amúgy sem egyediek ebben perpillanat.
-
janeszgol
félisten
-
doooo
veterán
-
savage45
csendes tag
fél gurigáért 60 Hz - na eddig olvastam
-
janeszgol
félisten
Nem látom az indokot, hogy miért járna. Ugyanezt néztük tavaly is. Trükközni kell, hogy a külső kijelzőn fussanak appok, még mindig 25 wattos a töltés, csóró a doboz, melegszik terhelés alatt, nem lett sem vékonyabb, sem könnyebb, ugrál a fókusz esti videózásnál. Nekem ennél több kell a plecsnihez, lehet, hogy szigorú vagyok.
Nem vagy szigorú, teljesen korrekt! 2-3 évvel ezelőtt még egy tetszettre elég lett volna, 2024-ben ez már kevés, pláne ennyiért.
-
7Heads Drago
veterán
Kinézetre és az új funkciókra tekintve bejön ez a Flip vonal. Még a végén majd egyszer be kell szereznem egyet. Persze csak ha földi halandó áron lesz és javul a sot, meg a kamera. Mondjuk a Razr választanám ha venném.
-
icezozo
addikt
Elolvasva a tesztet, nem cserélem le a Moto Razr 40 Ultrát.
-
domos
senior tag
Több mint egy hete használom, nekem nagyon bejött, jópofa ez a formátum.
-
Bog
HÁZIGAZDA
Fogalmazzunk úgy, hogy önmagában a Flip6 talán ért volna egy halvány plecsnit, a Flip5 után viszont nem. A Motorolánál látni a fejlődést, itt ez inkább csak csiszolgatás még úgy is, hogy biztos tök sokat dolgoztak vele, hogy beférjen a nagyobb hőkamra meg a nagyobb akku, benne van a fejlesztési idő, csak szerintem ha már hozzányúlnak, akkor a fontosabb dolgokhoz (méret, tömeg, töltési sebesség) is hozzá lehetett volna nyúlni, elvártam volna egy AF ultraszélest a makrókhoz is.
-
Bog
HÁZIGAZDA
Konkrétan az, hogy maradok az 5-nél, idén nem váltok (egyébként is kétévente szoktam, legutóbb a 3-ról az 5-re).
-
rwbag2012
tag
Megjelenése táján megvettem az S24-et a Samsung azon ígéretével, hogy idén nyáron már lesznek magyar nyelvű AI-funkciók. Nem lettek. És ez így rendben is van: hazudtunk, na és aztán, közöd, nincs itt semmi látnivaló... Szerintem nincs rendben.
-
syIex
nagyúr
Nem látom az indokot, hogy miért járna. Ugyanezt néztük tavaly is. Trükközni kell, hogy a külső kijelzőn fussanak appok, még mindig 25 wattos a töltés, csóró a doboz, melegszik terhelés alatt, nem lett sem vékonyabb, sem könnyebb, ugrál a fókusz esti videózásnál. Nekem ennél több kell a plecsnihez, lehet, hogy szigorú vagyok.
Én a Fold esetén vártam volna egy Tetszett plecsnit, de ott is elmaradt pedig szerintem hiába sok apró, de mégis jó kis változásokat hozott a 6. Neked mi a véleményed róla sok év Foldozás után?
-
cs.zs.
veterán
Nem látom az indokot, hogy miért járna. Ugyanezt néztük tavaly is. Trükközni kell, hogy a külső kijelzőn fussanak appok, még mindig 25 wattos a töltés, csóró a doboz, melegszik terhelés alatt, nem lett sem vékonyabb, sem könnyebb, ugrál a fókusz esti videózásnál. Nekem ennél több kell a plecsnihez, lehet, hogy szigorú vagyok.
Félre ne érts, a kérdéssel nincs beszólási szándékom, meg ilyesmi.
Inkább a gyártó felé kellemetlen, ha egy sok telefont látott emberke (pl Te) egy ilyen félmilliós eszköz láttán inkább csak simán továbblép a következő felé.
-
Bog
HÁZIGAZDA
Nem látom az indokot, hogy miért járna. Ugyanezt néztük tavaly is. Trükközni kell, hogy a külső kijelzőn fussanak appok, még mindig 25 wattos a töltés, csóró a doboz, melegszik terhelés alatt, nem lett sem vékonyabb, sem könnyebb, ugrál a fókusz esti videózásnál. Nekem ennél több kell a plecsnihez, lehet, hogy szigorú vagyok.
-
Bog
HÁZIGAZDA
-
cs.zs.
veterán
Még egy tetszett plecsni sem jár?
Értem én hogy marha drága, és nem biztos hogy ér annyit (ezt mindenki eldönti saját maga), de a tesztelőnek végül nem is tetszett? -
syIex
nagyúr
-
cannibal
senior tag
"illetve most sem hiányzik a DeX." Eddig nem úgy volt, hogy csak a Foldban volt DeX és a Flipben nem?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- OLED TV topic
- Eredeti játékok OFF topik
- Battlefield 6
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Computex 2026: cifraságok a Mad Catz háza tájáról
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- CASIO órák kedvelők topicja!
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- További aktív témák...
- Apple iPhone 17 256GB Black/3 Év Garanciával/ Magánszemélytől Media Markt számlával
- Samsung Galaxy S23 8/128GB, Szép állapotú, 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S23+ 8/256GB, 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S24 8/256GB, Szép állapotú! 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB, 12 hónap garancia! Szép állapotú!
- Huawei Nova 10 128GB 8GB RAM Starry Silver Karcmentes állapotban
- Új monitor állvány- elegáns megoldás a dupla A/4-es papírcsomag helyett - csak össze lett szerelve
- Új Acer V16 Nitro WUXGA 165Hz Ryzen7 8845HS 5.1Ghz 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 4060 8GB Win11 Garancia
- Bomba ár! HP ProBook 650 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 15 2025 M4 24GB RAM 512GB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



egy mezei rutin a lenyeg 1 - 4 kozott alljon rezgo modba , ha lejart az ido alljon vissza a hang. Ennyi

megjött ma a promós tok is, tök bulis.

, de legalább nem IPS.



