Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZnVjaw0K

    tag

    válasz arcitec #21171 üzenetére

    Multiméterrel most nem az egészet mértem, csak a WLAN adaptert külön.
    Meg a tiédhez hasonlóval (2 félével is) a konnektorról az egészet WLAN adapterrel és anélkül.

    Igen, szerintem is sok, mint már említettem is. De tényleg ennyi. Lakatfogó is megerősíti, bár az tényleg nem túl pontos. De ha pont annyival eszik kevesebbet a műszer szerint wifi nélkül amennyit a wifi eszik a multiméter szerint, meg két különböző műszer szerint is ugyanannyit eszik, akkor elég valószínű, hogy jó a mérés. Már csak az kéne hogy kihúzzam a hűtőt, meg minden egyebet és megszámoljam hogy mennyi idő alatt fordul körbe a villanyóra:D

    Azért nem írtam típust, mert ma pont a gagyibbal mértem, olyan egyszerű okból kifolyólag, hogy az kisebb és csak az fér úgy oda hogy ne kelljen eltolnom/elfordítanom a vitrines szekrényt, amit tegnap toltam vissza a helyére(a 3 napot megvártam, hátha tönkremegy a klíma:D). De tegnap a komolyabbal is megmértem, illetve először azzal, a gagyival meg egyebekkel(tegnap a multiméterrel is...) csak azért mert én se akartam hinni a szememnek. És - ahogy mindig - tegnap is ugyanazt mutatta a gagyi, amit a másik. Ettől a fölösleges magyarázkodástól akartam megkímélni magam...
    Mégegyszer: nem a mérésben van a hiba, ezért is szeretnék majd egész napos mérést, hátha csak türelmetlen voltam.
    De ha mégse türelmetlenség az oka, hanem az, hogy tényleg ennyit eszik hosszú távon is, az csak annyit jelent, hogy tényleg igaz amit a kezelési útmutatóban írnak:
    http://prohardver.hu/tema/milyen_legkondit_a_lakasba/hsz_21133-21133.html

    A sajátom útmutatójában még nem néztem meg, de meg fogom nézni hogy mit ír.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák