Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz MrChris #95973 üzenetére

    Majdnem. Papíron az optikai képlet is különbözik kissé, de a fenti rajz alapján azért sejthető az elég erős "inspiráció". Valószínűleg a sync is is azért nem működik, mert fizikailag a Sigma modulja (vagy annak másolata) van a lencsében, nem az Oly fejlesztése.

    hibavissza: nem teljesen az én érdemem. Fórumon olvastam, hogy valaki hőbörög a másolás miatt, én csak utána néztem, de az metszetig magam sem hittem a dologban. Utólag inkább az gyanús, hogy a lencse a semmiből került elő, pedig az Oly szereti jó előre beharangozni a fejlesztéseket (ugyanez igaz lehet a 10mk3-ra is). Mondjuk atekintetben nem baj ez, mert a mérnökök jó munkát végeztek a "fejlesztéskor" az Olynál, ami viszont bicskanyitogató, az az árkülönbözet az eredeti és az Oly verzió között. Az ilyen hülye intézkedésekkel táplálják a szelet a rendszer túlárazottságában hívők vitorlájában, miközben ők maguk növelik is ezt a tábort ezzel egyetemben. Ehhez csak gratulálni lehet! :C
    Egyébként engem nem érdekel különösebben gyakorlati szempontból (max érdekességnek), hogy ki tervezi az Oly vagy Pana lencséket amíg jók, de az adaptálás miatt ne kerüljön már kétszer annyiba, mint az eredeti verzió.. :W

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák