Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Tegnap, egy 155km-s 2200m szintes tekerés után, amikor egy frankó vízesést le akartam kapni, a g6 bekrepált :((( . Eddig sem szerettem ezt a gépet, de most alaposan felhúzott :D . Ki-bekapcs, akksi csere, kártyacsere nem segít, a menübe nem enged be, reset-elni nem lehet, fw frissítést sem engedi... ezt írja ki:

    Valahogy a kezdetektől úgy éreztem, hogy ez a modell nem sikerült jól, nincs olyan sok expó benne, az állapota is rendben lenne, szal annyira nem volt strapálva, mint anno a g3, mégis vacakolt... pl. a szemszenzor random meghülyült és nem lehetett a kijelzőre váltani, a kijelző zsanérja lötyög meg recseg, tisztára belépő canon-életérzés, még az anyagminősége is az a szint :DDD. Az akksit tartó pöcök is rég kimúlt már...
    A gh2 vázamnak meg a keresője sz*r :U . Mondjuk a g3 az nagyon jól bírta a kiképzést, de ezek után asszem a köv. gépem tuti olympus lesz, amúgy is hiányoznak azok a színek.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák