Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz madgie #57066 üzenetére

    na, akkor mégegyszer :D : a pana mellett döntöttem, nem fogom az elkövetkezendő években leváltani, nem bántam meg, a fujira sosem tudnék olcsó portré fix-et venni, na meg oly-val is deríteni akartam, és valszeg fujival is szeretnék... rengeteg olyan helyzet van, amit a dinamika sem old meg, pl ha az arc egyik fele sötét, vagy ha a szemek árnyékosak, meg amúgy is, a dinamika csak dinamika, csodára valszeg az sem képes, ha a háttér világos, az alany sötét, akkor valszeg fujival is ugyanez lesz, max nem ég ki, bukik be semmi.
    vagy lehet, hogy mégis csodára képes a fuji dinamika, ezért nincs egy normális fuji vaku? :DDD ;]
    vario nd-t meg sima nd-kkel is lehet helyettesíteni nem? az előbbi előnye csak annyi, hogy nem kell cserélgetni gondolom...meg a fényviszonyok általában nem változnak annyit, hogy egy rekeszeléssel, vagy iso emeléssel ne lehessen kordában tartani a záridőt...

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák