Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz gorgo #51246 üzenetére

    "alvásból mire visszatér RÉG elmúlt a téma;"

    Amint mozdulok érte, hogy fogjam és emeljem a szememhez, első dolgom kicsit rányomni az expó-gombra, hogy felébredjen; így mire a szememhez ér, már fenn van.

    "EVF<>LCD váltás közötti majd 1 sec lag: elmúlt a téma;"

    Minek váltani? Én úgy állítottam be az enyémet, hogy az EVF-en is mindent lehessen látni, amit az LCD-n. Ha nagyon a témára kell figyelni, akkor a gyorsmenüt, fókuszpontot is onnan választom. LCD-t csak képek visszanézésére használom, és olyan esetekre, amikor nem / körülményes hozzáférni az EVF-hez (fej felől / földközelben)

    "Mondhatom, hogy ha valamit nagyon rühelltem, az a kb. 100x obicsere. Tököm tele vele. A sötét zúm nem mindig jön be (sokszor persze bőven elég) így hát cserélgetni kell azt is (beltér, stb). Idén kipróbálom a 12-40-et mert elég sokszor megoldotta volna problémámat."

    Az meg nagy lesz, és nehéz, meg rossz egyensúlyú, meg még drágább, és ugyancsak rövid :))
    De vedd csak, majd ákciósan átvesszük :DDD

    Lassú Víz: "Illetve tudom. Hogy majd a következő generációs termékbe újra megjelenhessen, és cseréljenek a felhasználók."

    Ha legalább visszatennék... De ez a PL3-ban is így volt, majd az EM5-ben is, és tudtommal még az EM10-ben is így van.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák