Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    Na, ugyan több mint egy hétig kellett várni, de ma kézhez kaptam a GF3 "ápgréd"-emet, a Pana G5 személyében. Még lényegében semmi időm nem volt vele foglalkozni, de egyelőre persze tetszik :)
    (Nyáron is GH2 vagy G5ben gondolkoztam, de aztán szembe jött egy annyira kedvező GF3 ajánlat, hogy érdemes volt várnom fél évet, mert abban biztos voltam hogy a G5 addigra sokat fok esni. Jövő év második felében remélem jöhet majd a GH3 :)
    Hétvége+ünnepek után írok majd kicsit (elvileg megyek kirándulni is).

    (#21797) :AMF: "lehet, hogy a mi lakásunk volt kicsi, de rólam egy gyerekkori kép sem készült, ahogy a (sötét) szobában rohanok és én sem érzek ingerenciát, hogy szobában rohanó gyereket fotózzak"
    Hát nem tudom, nekem pl. másfél éves a kis unokahúgom, persze úgy mozog mint a gömbvillám :) de a GF3 + 45/1.8 kombóval néhány nagyon aranyos képet tudtam Róla csinálni, szobában, mindössze lámpafénynél, természetesen vaku nélkül.

    @Sony szenzor: ugyan nem hivatalosan olvastam, de most akkor nem kb. 99%, hogy a GH3-ban ugyanaz a szenzor van, mint az Olympus EM-5ben?
    (a G5-ben pedig mint a GH2-ben, csak a multi-aspect opció letiltásával?)

    [ Szerkesztve ]

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák