Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

(#21351) Tulku válasza Freddy76 (#21345) üzenetére

Tulku
(PH! kedvence)

No erre varrjatok gombot...mindig ezek a brutál megérzéseim... :F

itt már 200 környéke a váz...és délután még le sem mertem írni, hogy ezt éreztem...

[ Szerkesztve ]

(#21352) nord_ válasza Parci (#21323) üzenetére

nord_
(PH! kedvence)

Nem azt mondom, hogy fölösleges, hanem azt, hogy - erősen sarkítva - olyan, mintha a szerint választanánk autót, hogy a rádiót lehet-e a kormányról irányítani vagy nem. Nyilván, minden fícsör jól kihasználható, de ezek nélkül lehet élni. Bőven.
A live hisztogramban viszont teljesen igazad van. :K

(#21353) TayRol válasza Tulku (#21351) üzenetére

TayRol
(PH! nagyúr)

uhh.

(#21354) Freddy76 válasza Tulku (#21351) üzenetére

Freddy76
(PH! addikt)

Szerintem az a 12-50 inkább 55-nek tekintendő, ha lehet látni, ennyiért lehet. Ezt érzékelte a mintabolt is, mert bár az obi önálló ára maradt az extrém 125e, kitben már "csak" 60e Ft-ot dob az obi ára. Ha innen nézzük, akkor 50-55 az ára az obinak, 225 a váznak.

A kolléga döntésében az is szerepet játszhatott, hogy a 12-50 önállóan szinte eladhatatlan, nekem szerencsém volt, hogy valaki innen pont ezt kereste, de 55-ért még jó áron adtam el.

De itt már pici kótyavetye-szagot érzek a levegőben.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#21355) Parci válasza nord_ (#21352) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

hát nagyon erősen sarkítva... és senki sem mondta, hogy ez alapján kéne választani bármit is. leírtam, hogy micsoda okosság ez, jópofa, erre marszej szokás szerint közölte, hogy minden, amit a zenit óta kitaláltak, fasság és agyhalott szilikonmellű lányoknak való, én meg ezen kicsit kiakadtam.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#21356) Parci válasza Tulku (#21351) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

miért olyan meglepő ez? jönnek az utódok, más gyártók is durva cuccokat csináltak, hát elindult lefelé az ár. 200e ft-ért használtan még mindig nem olcsó amúgy.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#21357) Tulku válasza Freddy76 (#21354) üzenetére

Tulku
(PH! kedvence)

Volt egy ilyen pl1 trend (mazsi elkapta szegény) aminek az lett a következménye, hogy egy eladó gyakorlatilag utána dobta valakinek a vázat, de a pl2-t sem kímélte a tőzsdéről már jól ismert (adok-veszek) algoritmus...eladhatatlanul alacsony árat húzva maga után...

Parci: in ván wörd: tőzsde... (in einem Wort: Börse...)

[ Szerkesztve ]

(#21358) hegyimorc válasza Tulku (#21351) üzenetére

hegyimorc
(senior tag)

Ez ugyanaz (volt) mint amit a másik hirdetési oldalon láttál, csak közben csökkentette az árat.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#21359) Freddy76 válasza Tulku (#21357) üzenetére

Freddy76
(PH! addikt)

Egyébként én két használt omd hirdetést látok mindenhol, amelyből az egyik mintha nem is frissülne,. Szóval dömping azért még nincs.

De lehet, hogy én is beszállok a hullámba, mert időközben került egy visszautasíthatatlan ajánlat elém a másik kiszemeltemre... Nepper lettem, vazz...

Az viszont biztos, hogy egyet megtanultam: új (tehát a piacra frissen bevezetett) cuccot többet nem veszek...

(#21360) Messer22 válasza Freddy76 (#21359) üzenetére

Messer22
(senior tag)

HI

Az viszont biztos, hogy egyet megtanultam: új (tehát a piacra frissen bevezetett) cuccot többet nem veszek...

Akkor ezt vésd kőbe, hidd el megéri megfogadni :K

Messer

(#21361) Mhamster válasza Messer22 (#21360) üzenetére

Mhamster
(tag)

Csak a 7Dnél látnék már ilyen áresést mint a m4/3ban.

Canon AE-1 + Yashica 124 G

(#21362) pilóta válasza Mhamster (#21361) üzenetére

pilóta
(PH! nagyúr)

Miért, drága a 7D? [link] :P

Aki él és nem boldog, az téved!

(#21363) Tulku válasza Freddy76 (#21359) üzenetére

Tulku
(PH! kedvence)

Freddy koma...elárulod privátban?

Akarsz róla beszélni? :)

(#21364) Tulku válasza hegyimorc (#21358) üzenetére

Tulku
(PH! kedvence)

Engem mint buddhistát érdekel az elme gyűrődése...és ezért e furcsa megfogalmazás özön (előzményeimmel-vívódásaimmal szorosan összefüggésben)...tehát mi késztet pár napon-héten belül emberlényeket tömegesen egy "csúcsgép" eladására...

S közben nem értjük a kardszárnyú delfinek tömeges önként pusztulását...hát senki nem lát összefüggést?...

(#21365) hegyimorc válasza Tulku (#21364) üzenetére

hegyimorc
(senior tag)

Én pedig azt mondom, hogy nincs tömeges eladás, csak több helyen is látod ugyanazt a hirdetést.

Szerintem 3-4 gépről lehet szó, de legyen mondjuk féltucat. Az sem lenne olyan nagy tömeg, csak kb egyszerre bukkantak fel, de ebben lehet egy kis csordaszellem is.

Mint mikor a Tour mezőnyében megáll az egyik bringás pisilni és hirtelen mindenkire rájön :-) Drága gép, nehéz belátni, hogy nem váltotta be a reményeket, de "ha más is eladja, akkor én is eladhatom". Sőt "most kell eladni, amíg lehet" ... stb

Én meg azt mondom, hogy most kell venni :-)

Sok baja van, még azt is nehezen tudom eldönteni, hogy szándékosan vannak ezek a gépek ergonómiailag elcseszve, vagy csak ennyire bénák a gyártók, de bízom benne, hogy a megapixel, az ISO meg a retro őrület után lassan divatba jön a kezelhetőség is. Nem sok hiányzik hozzá.

[ Szerkesztve ]

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#21366) Mercutio_ válasza Tulku (#21364) üzenetére

Mercutio_
(PH! félisten)

Hm, apróra reszelt X100 és E-M5 darabkákból kirakott mandala készítése közben elmélkedni az örök körforgáson? ;]

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr SEIKO SRP639 és SKX009 búvár-, Orient és Pulsar Chronograph karórák, Panasonic 20/1.7 II és 45-150, M.Zuiko 30/3.5 macro m4/3 obik, Streacom ST-F7C mITX HÁZ, + 1000 hasznos holmi

(#21367) arn válasza Tulku (#21351) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

Lassan alakul ez, en meg turelmes vagyok :-)

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#21368) hegyimorc válasza Tulku (#21329) üzenetére

hegyimorc
(senior tag)

"...hát GH2-ből 2 év alatt nem árultak ennyit...."

E! :)

[ Szerkesztve ]

(#21369) Marseille199 válasza tothl (#21344) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Alapvetően igen, pöpecül össze van rakva, jó érzést kelt a kézbefogása. De a sima S-Af-nél én az ég egy adta világon semmi különbséget nem éreztem a g3-hoz képest, a kezelése meg, na, nem nekem való. :)

De valóban, egy 24-120 1.8-2.5 obival rendesen büntetne. Ha lenne ehhez egy evf is, akkor meg főleg.

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#21370) Marseille199 válasza Parci (#21355) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Jó azért ez sem ígyvan. Én is használok hisztogramot, liveview-t, szóval nem ördögtől való dolgok ezek. Egyszerűen csak arra reagáltam, hogy valaki pont azt a 30 kép/s lehetőséget hiányolta komoly gyártók nagy vázaiból. Nabumm. Tükrösöknél ekeve lehetetlenség lenne. Csak erre reagáltam. Aztán ebből kialakult a vihar. Néha úgy érzem magam, mint valami szikra :)

A zenit meg egy sz.r :) :R

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#21371) BennyRay

BennyRay
(kvázi-tag)

Üdv Uraim, idáig talán soha hozzá nem szóló lelkes olvasója vagyok a topicnak. Utóbbi időben elfogott a kétely, amit vázolnék Nektek és szeretnék segítséget kérni, hogy mi lehet egy reális rendszerfejlesztési továbblépés részemre. A legutolsó mondat a valódi kérdésem, a többi az odavezető utam :)

Hobbifotós vagyok, tipikusan nyaralásokon kirándulásokon szoktam fotózni, ezen felül a tárgyfotózás érdekel, amit a kis házi készítésű fénysátrammal inkább kevesebb, mint több sikerrel művelek :)
Nikon D80 + 16-85VR (90%-ban ezt használtam)-ről váltottam PM-1 + 12-50 + 20/1,7 kittre, mivel a Nikon szett nehéz volt és magas ISO-n is többre vágytam.
A PM-1 kittet használtam az idei nyaralásomon és azóta. A képek válogatása, javítgatása közben tűnt fel, hogy mennyivel több rosszul fókuszált képem van, mint a DSLR-rel (ahol szinte nulla), ennek az okát találgatom:
- Vajon az lehet az ok, hogy OVF/EVF hiányában kevésbé láttam, hova fókuszálok? DSLR-nél az OVF-ben felvillanó fókuszmezők igen egyértelműek és nagy napsütésben sem volt gond evvel.
- Esetleg szimplán a DSLR-nek van 5 év összeszokási előnye és szimplán bénázok az új géppel?
- Mennyit számíthat a stabilabb, fejjel is megtámasztott géptartás a kompaktos, kinyújtott kezes, remegősebb tartással szemben?
- Ha ezek egyike sem, akkor mi lehet az ok? Vagy a fenti 3 erősítette egymást?
- Esetleg előfordulhat az, hogy a PM-1 fókuszrendszere annyival kompaktosabb a D80-nál, hogy el kell fogadni, hogy ilyen és kész? Tulajdonképp az egész bő lére eresztett hozzászólást ennek a kérdésnek a körbeírására szánom, hogy kontextusba helyezzem, hogy nehogy flémnek tűnjön :)

A PM-1 kitt kapcsán hamar egyértelművé vált számomra, hogy kissé alálőttem a vágyaimnak. Egyrészt a 12-50 , különösen a tele végén szerintem sokkal gyengébb objektív, mint a 16-85VR, másrészt nem tudom megszokni az EVF/OVF nélküli fényképezést. (Az objektív upgrade kérdést most hanyagolnám.) Innentől kezdve elkeztem nézegetni a lehetséges továbblépési lehetőségeket:
- EVF-es MILC (konkrétan OMD volt szimpatikus első perctől, csak az anyagiak mostanában fogják elérhetővé tenni): Eredetileg ez tűnt a természetes továbblépésnek, de az ilyen irányú továbblépés felé bizonytalanodtam el a PM-1-es fókuszálási kételyeim kapcsán. Vajon egy OMD-vel az EVF-fel, a stabilabb tartással és a magasabbra pozicionált modell vélhetően robusztusabb AF rendszerével drasztikusan lecsökkenne a rosszul fókuszált képek mennyisége, vagy azért ez a váz is "messze" van egy DSLR-től? (Tudom, ez egy m4/3 topic, de ahogy olvastam, legtöbben DSLR-ektől jöttek, így megvan a reális összehasonlítási alap.)
-Nikon D7000 + 16-85VR: dupla súly és sokkal nagyobb csomagméret egy m4/3 "nagyágyú" OMD + 12-35 "ideálkitthez" képest, de utóbbi időben elkezdett motoszkálni bennem, mert a súlyán kívül nem nagyon tudok belekötni. (A DX-es Nikon 35/1,8 obival meg a Pana 20/1,7 is olcsón többé-kevésbé kiváltható.)

Tehát végül is abban szeretném a nálam tapasztaltabbak :) véleményét kérni, hogy MILC-ek autófókusza egy (nem Forma-1-et fényképező :) )hobbifotós számára is gyengébb a DSLR-eknél, vagy ez csak nálam jöhetett ki a fentebb találgatott okok miatt, és egy magasabb kategóriás MILC-nél már észrevehetetlen különbséggé szűkülne?
Természetesen bármilyen tanácsra nyitott vagyok, amely alapján a már meglévő felszerelés (D80, 16-85VR, PM-1, 12-50, 14/2,5, 20/1,7) hasznosan fejleszthető, ha már az azokat kezelő fotós csak lassan és bizonytalanul fejlődik :D

Köszönöm mindenkinek, aki végigolvasta az esszémet, várom a hideget-meleget :DDD

(#21372) Peethy válasza BennyRay (#21371) üzenetére

Peethy
(őstag)

Nekem pont fordítva van: Panasonic GX1 + 45mm f/1.8-cal sokkal több pontos fókuszú képem van, mint Nikon D90 + 85mm f/1.8-cal volt. Oly fókusza állítólag nem olyan jó, mint a Panáé.

Én a D7000-et venném egyébként :)

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#21373) Mr.Csizmás válasza BennyRay (#21371) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

az epm1 külön állatfaj a milcben, mert se fogása, se kukucska, szóval bele kell érezni nagyon még a helyes tartásába is. valszeg az lesz, hogy nem figyelted a fókuszt, amúgy jól dolgozó gép ez.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#21374) .mf válasza BennyRay (#21371) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

Kérdésedre a válasz.
A VF-2 pedig 1.44Mpx-es, de drágább is. Az index m4/3 adok-veszekben mintha nemrég láttam volna valakit eladásra kínálni.

(#21375) arn

arn
(PH! nagyúr)

Ugy latszik most jon az elso "globalisabb" em5 arcsokkenes, amiknal 950 dollarra modosult az ar a legtobb shopban. Ez nem sok, de hatha az termekciklus kov lepcsojere lepunk :-)

(#21376) Tulku válasza Mercutio_ (#21366) üzenetére

Tulku
(PH! kedvence)

Mercutio: Miért ne?...ez csak forma :)
Vagy ruházzuk fel "ÉN"-nel?...

Hegyimorc: használt vázakra gondoltam...azokat követtem eddig, pár landolt is nálam, agylágyulásaim közepette...

De mindegy egy emberkétől megkaptam az általam várt választ, amit kegyeleti okokból most nem osztok meg a nagyérdeművel...

(#21377) Szulita válasza BennyRay (#21371) üzenetére

Szulita
(kvázi-tag)

Végigfutva, de részleteiben nem elemezgetve, amit leírtál, valszeg mindenből egy kicsi közrejátszik a dologban.
Az előrelépést én egy Pana-vázban látnám, annak biztosan jobb az AF-a gyenge fények között is, mint egy PM1-é. A keresőben is lehet vmi, nem baj, ha van.

Én a helyedben egy PM1-G3 vázcserében gondolkodnék, azzal elég sok mindennel előbbre lennél (kicsit jobb fogás, jobb szenzor=jobb magas ISO, EVF). Ha a "tipikusan nyaralásokon kirándulásokon szoktam fotózni"-ba gyerekek is tartoznak, akkor a követő AF nem fog a G3-nál sem csodát művelni. A többinél viszont előbbre leszel szvsz.

Ha van pénzed E-M5-re, akkor nyilván azt vedd.

"Kellett nektek erre a kurv@ bolygóra leszállni és a f@sza gyereket játszani...és miért vagy ilyen rohadt büdös??" by Capt. Steven Hiller

(#21378) need válasza Tulku (#21376) üzenetére

need
(PH! addikt)

na volt kóstolás?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734

(#21379) Tulku válasza need (#21378) üzenetére

Tulku
(PH! kedvence)

Nem Need komám, feleségem 11-kor ért haza, én már aludtam, de reggel láttam a cimkét az üvegen: 2011 szőlő pálinka...ma letesztelem! És persze köszönöm!

(#21380) need válasza Tulku (#21379) üzenetére

need
(PH! addikt)

én köszönöm a türelmedet.. :R

(#21381) Mercutio_ válasza need (#21380) üzenetére

Mercutio_
(PH! félisten)

Új az avatar vagy csak rég láttalak, c-verzió, hogy még nem keltem fel teljesen :DDD

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr SEIKO SRP639 és SKX009 búvár-, Orient és Pulsar Chronograph karórák, Panasonic 20/1.7 II és 45-150, M.Zuiko 30/3.5 macro m4/3 obik, Streacom ST-F7C mITX HÁZ, + 1000 hasznos holmi

(#21382) Gondwana válasza Mercutio_ (#21381) üzenetére

Gondwana
(PH! addikt)

(Iszol te rendesen? :D )

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#21383) Mr.Csizmás válasza Gondwana (#21382) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

nézd meg milyen borzas, most tért csak magához ;]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#21384) arn válasza BennyRay (#21371) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

szenzorilag szerintem a pm1 a d80 szintjet sem eri el :) a kontrasztos fokuszra azt szoktak mondani, hogy pontosabb, de a nagy fokuszterulet miatt viszont konnyebben felrevihet, plane a 20as daraloval. ha a meret fontos, es kell evf, akkor gyurj az em5re... minden szempontbol elorelepes lenne. fogasra egyik sem lesz slr, de ez a meret ara. viszont az ibis miatt nem fogsz arra panaszkodni, hogy a fogas miatt mozdult be vmi.

ha nem fontos a meret, akkor slrt valasztanek, a d7000 remek masina, es kacsingatnek a d600 fele :)

a 12-50 altalaban veve sem egy tul jol sikerult zoom. ha jobb minosegu (es kisebb) obit akarsz, akkor szerezz be egy 14-45ot. az sem egy vilagbajnok, de a a 12-35 utan az a legjobb zoom minosegre, raadasul olcsobban megveheted mint a 12-50et. rugalmassagra viszont jobban jarsz egy turaobival, a 14-150 hasonlo meretu, mint a 12-50. szvsz baromi jo parositas a 20assal, en ezt hasznalom egy ideje turakra.

[ Szerkesztve ]

(#21385) :AMF: válasza arn (#21384) üzenetére

:AMF:
(senior tag)

d80-ról váltottam pana g2-re (ebben asszem ugyanaz a régi 12-es pana szenzor van, mint a pm1-ben). iso 100-on talán van egy kicsi előnye a nikonnak, de egyébként egy szinten vannak. magasabb iso-n (800) fordul a kocka, egy kicsit hátrányba kerül a d80 (a ccd miatt?). a pana szenzor iso800-as zaja viszont szebb, mint a nikoné (már ha lehet ilyet mondani :) ).
szóval szerintem nagyjából egy szinten van a két szenzor. (bár ez inkább a nikonnak dicséret, tekintve a két gép megjelenése között eltelt időt.)

A kivétel erősíti a szabályt? │

(#21386) arn válasza :AMF: (#21385) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

es a dinamika? :) en eddig vhogy nem tudtam megszeretni a pana lapkakat, es valszeg ez az utolso vazam, amiben az van.

(#21387) k1csi válasza BennyRay (#21371) üzenetére

k1csi
(senior tag)

hogy MILC-ek autófókusza egy (nem Forma-1-et fényképező :) )hobbifotós számára is gyengébb a DSLR-eknél

Bár nagyobb flexibilitás adott (azzal, hogy lényegében bárhova teheted a fókuszt, nemcsak meghatározott pontok vannak), nekem is hasonló a tapasztalatom, legalábbis fotóra (GH2 alapján).
DSLR-nél van olyan mód, hogy ha mozog a téma akkor átvált követő módra. Ez itt hiányzik (számomra).

Ennek ellenére engem nem vonz a Nikon MILC a maga sok fps-ével. Rá lehet érezni mikor kell nyomni az expó gombot és nincs felesleges adathalmaz. Sokkal jobban zavar, hogy a téma a fókuszállítás után egy kicsit elmozdult amit nem tud lekövetni a kontraszt AF (vagy ha követő módba teszem rá sem áll rendesen...).

Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

(#21388) :AMF: válasza arn (#21386) üzenetére

(senior tag)

nem vettem észre drasztikus változást. eddig valahogy mindig belefértem abba a 10 EV-be, amit a pana lapka nyújt.(a dxo szerint iso100-on 0,9EV előny a d80-nál. felette szépen összesimulnak a csíkok. :D ).

(#21389) arn válasza :AMF: (#21388) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

szvsz a lenyeg, hogy kb egykutya a ketto...

(#21390) :AMF: válasza arn (#21389) üzenetére

(senior tag)

fajtájukat tekintve más kutyák, de egyébként igen. lényegében ugyanúgy ugat mindkettő. :DDD

(#21391) need válasza Mercutio_ (#21381) üzenetére

need
(PH! addikt)

a sors fintora..vagy éppen a vicc az egészben..nem rég csevegtünk éppen rólad.. ;)

(#21392) Parci

Parci
(HÁZIGAZDA)

medikernél 100+fa a g5 váz... ennyit a gh2-ről... :)

(#21393) Messer22 válasza Parci (#21392) üzenetére

Messer22
(senior tag)

na ez meredek!
Biztos hogy ez valós?

Még a G3 is drágább! :N

Messer

(#21394) :AMF: válasza Parci (#21392) üzenetére

(senior tag)

azt írják, hogy "hamarosan". de ez most akkor sem hiányzott... nem fogok tudni aludni. :D

messer: ha jól tévedek, most megrendeled ezen az áron, akkor kötelesek odaadni ennyiért, még ha elírás is. (egyik ismerősöm egy ilyen elírásnak köszönhetően vett 2,5 kiló kávét 800 forintért. :DDD )

(#21395) Freddy76 válasza :AMF: (#21394) üzenetére

Freddy76
(PH! addikt)

Igen, kötelesek.

Én egyszer így vettema soroksári úti tesco-ban 12 éves Glenfiddich Whisky-t 2.990,- Ft-ét 12.990,- Ft helyett... De azt is csak azután, hogy közölte velem az egyik nyakkendős vezető nagyképűen, hogy ő azt személyesen árazta, és minden normális ember számára nyilvánvaló, hogy mi a helyzet....

(#21396) arn

arn
(PH! nagyúr)

40el olcsobban? az nem hangzik rosszul :) csak igaz is legyen...

(#21397) Messer22 válasza :AMF: (#21394) üzenetére

Messer22
(senior tag)

Hát ezt kihagyom,
most egy darabig nem aktuális a fejlesztés, sajnos... :(

Messer

(#21398) Gondwana válasza Messer22 (#21393) üzenetére

Gondwana
(PH! addikt)

128+fa kitobjektívvel, raktárról :B - egyre közelebb az április, gondban leszek, mit is kapjon a fiam a szülinapjára a 14 f/2.5 mögé...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#21399) Szulita válasza :AMF: (#21394) üzenetére

Szulita
(kvázi-tag)

Jól tévedsz, de mégis rosszul. Elvileg igen, kötelesek odaadni, aláírom, igazad van; a valóságban pedig nem fogják. A válasz az lesz, hogy érvényesítsd peres úton a követelésedet, miután végigszoptad a különböző békéltető, fogyasztóvédő és egyéb gittegylet bürokráciai útvesztőit.
A Tesco-t a 3e Ft-os viszkivel meg ne keverjük ide, az más tészta. Ott én is verném a balhét, ott van is értelme. Emezeknél (az esetek döntő többségében) szvsz nincsen.

Ha valaki mégis akar próbálkozni ilyen esetben, sok sikert neki :) (még csak azt sem mondom, h nincs pozitív példa, mert biztos van)

"Kellett nektek erre a kurv@ bolygóra leszállni és a f@sza gyereket játszani...és miért vagy ilyen rohadt büdös??" by Capt. Steven Hiller

(#21400) Tulku válasza Parci (#21392) üzenetére

Tulku
(PH! kedvence)

Az durva...ennyiért viszik majd...persze ha lesz...

Ha ez nem tévedés, akkor szépen kezd az mft is normálisan beárazódni...

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.