Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz focvis #209981 üzenetére

    Vácnál M2-re felhajtáskor nulláz, onnan lábbal tartva végig 90-100 között M2-M0-Campona. Azért ennyi, mert a kamionokat nem akartam feltartani, illetve ha ki kellett őket kerülni, akkor nincs plattnerezés, gyorsít, előz, vissza. Ez direkt olyan menet volt, hogy ne legyen kamion mögött, és ment a klíma. Motor kb 2000-et forog ilyenkor. 80-nal, kamionmentes nyári hétvégén, alföldi síkon, klíma nélkül, kisebb súllyal (2 felnőtt, 10 kg gyerek, kismotor, 3/4 tank) van benne szerintem még 2-3 deci, illetve kamion mögött nem tudom mennyi, de szerintem akár közel 1 liter. BC nem tudom mennyit csalt, teli tanknál néha jól mér, néha csal 5-6 decit, minél több a rövid út, annál többet. Ha valakit érdekel, akkor bő 1200 km és 15 óra alatt kideríthető. :DDD

    Tropicarium nem nagy szám, gyereknek tetszett, M0 visszafelé fos volt, gyáli lehajtótól dugó, utána kiégettem az olajból a benzint, 6,0.

    Többi állatkert ötletet köszönöm, nyíregyiben voltunk, nagyon jó, veresiben voltunk, nem nagy cucc, többit felírtam. A győri állatkertbe jártam 4 évet, akkor még egyetemnek hívták. :DD

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák