Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omega7plusz

    tag

    válasz Mesterlovesz #19393 üzenetére

    Én pc-s tárcát használok, eddig nem vettem észre különösebb problémát. Mondjuk nem tudom, hogy mi lesz akkor, ha behal a winchesterem, mert egyelőre csak ott van mindenem. Tudom, a siacoinnal nincs ilyen gond, de ha mást is bányásznék, azért eléggé el kellene gondolkoznom valami külső tárolón. Csak ugye ez mind befektetés. Kellene egy új videókártya, de ahhoz már egy rendes táp is, ami el tud látni egy bányászgépet. A külső tároló se egy nagy összeg, de mindent összevetve már 150000 forintnál járunk, ami viszont elég gyászos szám. Próbálkoztam már mindenféle bányászcéggel is, elvégre ott nincs azonnali százezres befektetés, de most már nagyon vicces jóváírásokat kapok a genesis-miningnél is, például ilyet, hogy 23 satoshi. :D 0,1275 Th/s-re. De az x11 se egy világmegváltó találmány náluk, szóval valahogy nincs szerencsém. Már azon is gondolkoztam, hogy miért ne vegyek még egy 370-es kártyát, az fele annyiért kapható, mint a 480-as és a kettő együtt tudja hozni az egy 480-as szintjét. De amilyen rohamosan növekednek a nehézségek, úgy ér egyre kevesebbet az egész kóceráj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák