Hirdetés

  • Kiszivárgott egy lista a várható Lunar Lake modellekről

    ph Eszerint az Intel Core Ultra 200V sorozata kilenc modellből, köztük egy Core Ultra 9-es példányból állna.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz burgatshow #304619 üzenetére

    Senki nem vette el mit szeressen, van miért szeretni az Apple-t, konkrét kijelentésekre reagáltam. Nem tudom milyen érv az, hogy a Google beetetett bárkit az ingyen tárhellyel tömörített fotók esetén, miközben bezzeg az Apple bár fizetős, de legalább nem tömörít. Mindig is volt ugyanerre lehetőség ott is. Ezt had tekintsem már véleményes kijelentésnek.

    Az üzenetküldés meg soha nem volt core funkció a Googlenél, erre te magad is rámutattál, hogy csak olyan próbálkozasaik voltak, amik nem váltak népszerűvé. A Google is feladta, belerakta a gyári üzenetkezelő appba az RCS támogatást és ennyi. RCS jön az iMessage-be is, volt is linkelve a fórumtárs által és rá is mutatott pár jó gondolatra.

    No hard feelings, ne baszogatni akarom, vannak marhajó gondolatai, de voltak amikkel vitába szálltam.

Új hozzászólás Aktív témák