- Huawei Watch 5 - okosóra érintőlegesen
- Készül a Xiaomi Smart Band új generációja
- Mobil flották
- Google Pixel topik
- Kötelező újdonság kerül a telefonok dobozába e hónaptól
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- One mobilszolgáltatások
-
Mobilarena
iPhone felhasználók szakmai topikja
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
bigdady #210252 üzenetére
Wifi esetén nem csak a telefonon, hanem legalább kettőn - de inkább többön - áll a vásár.
Minden iPhone-t nem próbáltam ugyan, de amiket igen, azok alapján elmondhatom, hogy jellemzően nem gyengébb a vételi képességük, mint sok más gyártó csúcskészülékének.
Más kérdés, hogy érzékenyebbek a beállításokra, csatorna értéke, szélessége...stb., ezek precízebben beállítandók.
Mivel MU-MIMO routerem van, így amikor egymás mellett volt a Note9 és az XS Max, utóbbi lomhább sebességet tudott és picivel a jel erőssége is gyengébb volt azon, de ezt érthető, mert a Note9 MU-MIMO-s, az XS Max viszont nem.
Amikor nem MU-MIMO-s, hanem sima MIMO-s routerrel próbáltam, máris beérte bizonyos esetekben az iPhone a Note-ot, sőt, néha még jobb is volt.
Megjegyzem azért az is, hogy az XS Max sokkal gyorsabban kapcsolódik a MU-MIMO routerem wifi hálózatához is, mint a Note9.
Bluetooth kapcsán meglepett, hogy bár hatótávban nem tér el jelentősen a Note9 és az XS Max, a Huawei okosórámmal sokkal jobb barátságban van az iPhone, stabilabb a kapcsolat, gyorsabb a visszacsatlakozás, amikor ismét látja egymást a telefon és az óra.
Új hozzászólás Aktív témák
- Huawei Watch 5 - okosóra érintőlegesen
- Nintendo Switch 2
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Készül a Xiaomi Smart Band új generációja
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Windows 11
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- AlzaPower CAT6 UTP 40m, szürke kábel
- Használt és ÚJ Gamer Monitor Felvásárlás Gyors és Korrekt Ügyintézés!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged