- Samsung Galaxy A53 5G - kevesebbet többért
- Fotók, videók mobillal
- One mobilszolgáltatások
- 65 órányi zenét ígér az Audio-Technica új TWS fülese
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- iPhone topik
- Csíkszélességben verné az Exynos 2600 a Snapdragon 8 Elite 2-t
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
closer
csendes tag
válasz
madkiller #1612 üzenetére
Köszi, a kérdés első sorban a kijelzővédőkre vonatkozott, de közben megjött a Benks rendelésem, így megosztom a tapaszlatokat:
MagClap ArmorAir tok
Minőségi, közepesen csúszós felületű, de látszólag kevesebb védelmet ad, mint számítottam rá. Az majd később kiderül, hogy ténylegesen mennyire véd egy eséskor. Az ArmorPro már túl nagynak és nehéznek tűnt. Kijelzővédő üveggel együtt az Airnek gyakorlatilag a képernyő felett nincs pereme. 3,5/5GlassArmor üveg
Érzésre a korábban megszokott Nillkin minőség, a felhelyezés egyszerű.Ellenben az üveg láthatóan jobb oldalra van csúszva a telefonon, nem méretpontos (vagy a felhelyező cucc nem az). Bal oldalon kb 1 pixelsorban kitakarja a kijelző szélét, illetve itt ujjal is érezni a 'hézagot', jobb oldalon tökéletesen illeszkedik. Ebben a formában, főleg 20 USD-ért ez nem elfogadható. Ennél az is jobb lenne, ha mindkét oldalon egyenlően takarna ki. Más is tapasztalt ilyet? Garanciális keretekbe belefér? Jelen állapotban 0/5.
-
-
tetova
tag
válasz
madkiller #1622 üzenetére
Nyilván ebben is van valami. De nem egyféle tok létezik, nincs értelme összehasonlítani az Opelt a Lexussal. Én általában csalódtam a Spigen márkában, és mivel valami csoda folytán nagyon népszerű, ezért a kereskedők itt kishazánkban ráadásul többszörös áron árulják. Lehet, hogy a mobilarénán is túl kéne már lépni ezen a márkán, mert legalább egy tucat minőségibb létezik.
-
kchris78
veterán
válasz
madkiller #1438 üzenetére
gondolom ennyi mar eleg ahhoz hogy a konkret ikon/betu/szam lenyomata ne legyen lathato. Barki akinek egy kis logikaja van kapasbol ez jutna az eszebe, szerintem ez vegig van gondolva. A masik hogy beeges csak kozel csucs-fenyerokkel jon mar elo, aod ettol nagyon messze van.
-
válasz
madkiller #1417 üzenetére
Tegnap beüzemelés után frissítettem az OS-t. 13 mini OS17 előtt vaj sima volt, azóta mikrolaggol, és néha pl. ha görgetek az OS-ben valamit, csinál egy mikro ugrást - ami elég zavaró. 15 pro pont ugyan ezt csinálja most, hátha kisimul...
Kipróbálom amit írsz...
AOD-al mi a helyzet, beégés? Azoktól kérdezem akik 14 pro-ról jöttek és használták ezt a fícsőrt. Csinál ez valamit a beégés ellen, pixel eltolást vagy valamit? Bár a pixel eltolás akkor jó, ha pálcika feliratokat ír ki, nagy vastag felíratnál nem megoldás. Elég statikusnak tűnik rajta a tartalom. Samsung S9-emen volt ez a funkció, de nem használtam mert óránkként 1%-ot merített az akkun, nekem fontosabb volt az üzemidő.
-
válasz
madkiller #1407 üzenetére
Megvettem én is köszönöm, az auto dark mode appal együtt is ugyanannyiba került, így még jobb. Kicsit körülményes az, ha nem egész weboldalt fordít az ember, hanem 1-1 szót (share-elni kell), de amíg a gyári nem tudja a magyart addig mindig plusz egy lépés lesz. Annyi baj legyen, ez mar bőven élhető.
-
mindthecrap
aktív tag
válasz
madkiller #1069 üzenetére
Nem ismerem a srácot de angolul is Dunát lehet rekeszteni az ilyen megélhetési Apple szakértőkkel, "ezért NE VEDD MEG az iPhone 15 PRO-t" és akkor ilyen síros fejük van az indexképen meg meg van photoshoppolva a teló hogy izzik a hátulja stb. aztán 15 percet beszélnek a semmiről, hogy beleférjen két-három reklám.
Nyilván professzionális videózással nem fog két napot bírni, ahogy egy erős autó is tud 10 litert is fogyasztani meg 30 litert is, ha péntek este tízszer elrúgod neki a Váci úton.
Nekem egyelőre jók a tapasztalatok a sima Próval, szerdán volt eddig a legkeményebb napja, csináltam kb 100 fotót fele ProRaw, szinte egész nap max fényerőn és mobilneten volt, este szerkesztgettem a RAW-okat Lightroom-ban stb, igy lett 90% az akksi használat, a többi napom 50% és 70% között szór, délután 2 körül szoktam 25-30 százalékról 80-ra feltölteni.
-
madgie
titán
válasz
madkiller #1069 üzenetére
Mire kell neki a ProRes? Ezekre a YT videókra?
Ott a Blackmagic Camera app, átpöccinti H265--re a LOG mellé és lópikula helyet nem fog foglalni és ugyanúgy megmarad a LOG előnye (nincs túlélesítve, nincs lokális kontraszt-játék, jól grade-elhető stb).
Én csak rövid snitteket szoktam így a 15 Pro-val felvenni, de lópikula fogyasztáskülönbséget sem vettem észre. Ha nagyon zavarja, dugja rá felvétel közben egy powerbank-re. ("normális" kameránál is így szoktuk csinálni, ha egy órát kell egyfolytában rögzíteni) -
madgie
titán
válasz
madkiller #1028 üzenetére
Kollázsra ingyenes a LiveCollage, évek óta azt használom. Igen, néha reklámoz "ennyiért", de ez szerintem belefér.
-
xhege
veterán
válasz
madkiller #947 üzenetére
Rühellem a kínai telefonokat, de kipróbáltam egy Oppo Find X6 Prot. Fotóban megette az iPhonet. Nyilván 2 hét után meg is váltam tőle, mert mint telefon nagyon nem jött be, de gondolkodás nélkül aláírnám, hogy a fotós képességei bekerüljenek-e az iPhoneba.
Természetesen ez csak az én véleményem, de mondjuk ez személyes tapasztalaton alapul. -
joey04
titán
válasz
madkiller #745 üzenetére
a face id-s belépés megy chrome-ban is. Az importálás meg ok, de mivel alapvetően a chrome-ot használom pc-n és macen is, minden új oldalnál macerás lenne importálni könyvjelzőt, jelszót. Plusz az eszközök által meglátogatott oldalak listázása, (például otthonrol indulnom kell, de nem jutottam a megnyitott cikkek végére, akkor telefonon megnyitom a nemrég megnyitott oldalak részen a PC-s részt és tudom folytatni) is fontos.
btw nem kell kardoskodnod a safari mellett, én is azt használom, a chrome csak azért lenne jobb, mert kényelmesebb lenne a több eszköz miatt. de ezzel a hibával hatalmas nyűg a használata. nekem amúgy az hiányozna inkább belőle, hogy ha hosszan nyomok egy linkre, akkor nem ad előnézeti képet mint a safari. Na az nagyon jó.
-
rizso
addikt
válasz
madkiller #698 üzenetére
Köszi
M1995: ezt a tippet is, nem is gondoltam rá, pedig tök jó a tetejére ugrás is.
Lehet egy csomó olyan opció van, amire nem is gondolok, pedig simán be lehetne állítani. Na de akkor: Safari tippek/trükkök? Bármi, gesztusok, funkciók (pl Chrome-ban tetszik a New tab - reload - close tab lehúzós trükk). Elkezdem használni Chrome helyett, egyszerűen borzalom mennyire nem érzékeli, ha rányomok linkekre.
Füles egyébként most Sony WF1000XM3 és Jabra Elite 85H.
Arra esetleg van megoldás, hogy a Galaxy watch 4-et használjam iPhone-nal? Ez már wear os, így a Galaxy watch app nem támogatja (pár napja adtam el a watch3-at, ami még tizen volt és ment volna iPhone-nal). Nem kell teljes funkcionalitás, ha már jelezné a hívásokat, értesítéseket, a semminél jobb lenne. Idővel apple watch lesz, de egyelőre még nem terveztem újabb kiadást egy magsafe töltő+állványon kívül.
Screen active 8h 40m, és még van 23%. Eddig parádé ☺️
-
-
válasz
madkiller #322 üzenetére
Igen láttam videón, valami kegyetlen könnyen látszódik a karc az összes színen..
#323Joachim21
burgundi vörös nagyon adta volna..#324Hallosz Én mikor otthon vagyok, tok nélkül használom, jobb érzés úgy látni és fogni, itt jobban tudok figyelni a telefonjaimra, de ha megyek valahova, akkor megy a tok rá.
És persze mosni is szoktam a tokokat, nehogy a por megegye a keretet. -
Hallosz
senior tag
válasz
madkiller #66 üzenetére
Megvan az S23-am még. Megnyugtatlak, van baj azi 15proval is, pl. kékfoggal és wifivel vezeték nélkül csatlakozik a kocsi rendszeréhez. Szól a rádió, hívnak felveszem, befejezem a beszélgetést, a rádió néma. Kézzel váltok FM és AM között, ettől visszajön a rádió.
Az hogy a hívó képernyőt nem tudja kitenni a navi mellé (10") a kocsi kijelzője, vagy a térképet nézem egész képernyőn vagy a hívó számát, ez messze alul múl mindent.
De miért is várok el ilyesmit, hiszen a konkurencia ezt röccenés nélkül alapértelmezetten hozza.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- iPhone XS Max 64GB LEÍRÁST OLVASS!
- új bontatlan iPhone 16 Pro 128GB black titanium fekete titán független Apple 1 év garancia ajándék
- Honor X6b 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Iphone 13 Pro Max 128 GB /// 86% Akku // Számlával és Garaniával
- Iphone 12 Pro Max 128 GB /// 88% Akku // Számlával és Garanciával
- LG UltraGear Gaming Monitorok: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- SZÜNETMENTES TÁPOK
- AKCIÓ! Dell Optiplex 5050 SFF asztali számítógép - i5 7500 8GB DDR4 256GB SSD HD630 Win10
- iKing.Hu - Apple 16 Pro Max - Natural Titanium - Új, kipróbált
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 docking station (1x5K vagy 2x4K felbontás) (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged