- Poco M8 Pro 5G gyorsteszt
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Amazfit Balance - ár-érték egyensúly
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- A nap színe: a vörös
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
Aktív témák
-
Morden24
nagyúr
válasz
BenJoe80
#27801
üzenetére
Nehéz megértened, hogy ennek semmi köze a Microsofthoz?
Ha az Autodesk akarná, kiadna egy patch-et, amivel a 2007 futtathatóvá válna. Ők ezt nem lépik meg, mert szerintük jobb, ha te szépen megveszed a 2010-et, vagy upgrade-elsz rá, ha van ilyen opció.Szóval kár mikrofosról picsognod, rossz cégre haragszol. Talán fosozd azt a céget, aki még a 2009-es szoftveréhez sem ad hivatalos supportot, nemhogy a 2007-eshez.
Amúgy meg ha neked munkára használt célszoftvereid vannak, amiken a megélhetésed vagy a tanulmányaid múlnak, akkor az a minimum, hogy utánaolvasol a supportnak, ha már új OS-re tervezel beruházni.
Ezt már csak azért is mondom, mert roppant jellemző az Adobe, Corel és egyéb "nagyobb" cégekre, hogy az új verziók vételének érdekében basznak támogatást biztosítani a régebbi szoftvereikhez. CAD-el konkrétan már merült is fel gond itt a topikban is.Valószínűleg a W7 Upgrade Advisor is kiadta volna, hogy problémás az AutoCAD 2007, de legrosszabb esetben egy Win7 90-day trial alatt is tuti kiderült volna.
Ha meg csak a netről loptad az OS-t, akkor még ráadásul egy szavad nem is lehet.
Aktív témák
- Fotó állvány eladó
- Dell Pro Plus 14 Core Ultra 5 238V 32GB 1000GB FHD+ TouchScreen ProSupport Plus gar: 2028.10.07
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Vision OC RTX 3080 10GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Bomba áron eladó Asus Vivobook S433EA /i7-1165G7/16GB/512 GB SSD/FDHD/IPS
- Apple iPhone 12 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

