- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- iPhone topik
- Yettel topik
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Samsung Galaxy A53 5G - kevesebbet többért
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ra3
őstag
válasz
fagyalllo #78832 üzenetére
Amúgy én is itt láttam először, ha jól kerestem visszafelé akkor csabulaxi a bűnös, ő linkelte először az arany színű változatot augusztusban
Engem csak az tart vissza a megvételtől hogy a piros mutatós bőrszíjas, régebbi változat sokkal jobban bejön, de azt már nem nagyon kapni, meg nem is made in japan.
Ja meg hogy félek a mutatók láthatóságától, nekem a fehér a közepén elég kevésnek tűnik, élőben meg esélytelen megnézni itthon. -
g0n21
senior tag
válasz
fagyalllo #78825 üzenetére
Tetszik ez a retro hatás, és nem is drága
-
JimBeam00
csendes tag
-
Cha-b
senior tag
válasz
fagyalllo #78669 üzenetére
Igen én is ezt találtam, Elvileg már a postán van hívd fel őket.
2014-11-13 20:27
Budapest - Zugló 1 posta, Kézbesíthetetlen / Undeliverable, Kiegészítő információ: cím nem azonosítható
2014-11-12 09:46Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014-11-08 09:18Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-11-04 16:57(HONG KONG), Küldemény postai átvétele / Item accepted
-
Blackhole13
senior tag
-
spanyoll
addikt
válasz
fagyalllo #78582 üzenetére
Élőben tényleg nem zavaró, hanem nagyon rá voltam gyógyulva, hogy de jó lesz ez nekem.
Faszé' vagyok ilyen könnyen befolyásolható, ha nem tudom, hogy miről van szó@BAti77: Ezek a seikok sem rosszak, de nem is az igaziak valahogy
No mindegy emberek, nem hergelek tovább mindenkit a bizonytalankodásommal, köszönöm a helpet, rágom egy kicsit, aztán lesz ami lesz. Felpróbálom még egyszer az Esteemet is akár, pár másik órát, aztán úgyis lesz majd valami amitől rám jön a KELLKELLKELL, onnantól meg mindegy már
mod:@Cha-b: Lehet, hogy ezzel még rá is tudnám beszélni magam a fémszíjasra... Ezt is jól felpróbálom majd, köszi
Csak nem értem, hogy minek az a kis ablak ami a koronából jön a számlapon. Vagy kihagyhatták volna azt, vagy rakhattak volna oda egy dátumjelzőt akkor már.
-
Reverting
őstag
válasz
fagyalllo #78414 üzenetére
Koszi All...
Mar akkor varhato volt mikor az elso japant megvettem...
igazabol minden ok vele... orom ranezni
Szurke natoval zsenialis... nagyon nagyon jol nez ki
Ugy volt ha nem jon be megy az olx-re... persze ez meg nem kizart
jopenzert viheto... de feltetlenul szamolni kell ezekkel az orakal a jovoben... 20e ft koruli aruk, es minoseguk elgondolkodtato...
busman egy parnis rolex sub klont vett egyik haverom... zafir, keramia, automata... de az szamlapon a kor alaku indexek es a festes nagyon kulonbozo volt,ugy ertem ovalis elcsuszott, persze csak kozelrol nezve de lathato volt a kidolgozottsag hianya... viszont 20e alatt volt az is...
Wizard +1 a korona...
, es szerintem sem er ez az invicta 35e.-et.
-
gyikhuszar
tag
válasz
fagyalllo #77877 üzenetére
Hú, ez a citromsárga szíjas... WOW. Gyors guglizás alapján nem is annyira drága. Amazonon 50 ezer forintnak megfelelő USD. Vagy onnan nem érdemes vásárolni? Komolyan elgondolkodtam rajta.
Valahogy nálam ez a citromsárga-fekete kombó nagyon bejön. Korábban is meg voltam veszve ezekért:
Tissot Moto GP Limited Edition
Tissot T-race AutomaticKár volt betévedni ebbe a topicba. Eddig is kedveltem a szép/jó órákat, de többnyire elég volt az, hogy megnéztem a képet a neten, esetleg egy üzletben a kirakatban. Most meg elkezdtem vágyni is rájuk
.
-
5-ös kezelő
senior tag
válasz
fagyalllo #77893 üzenetére
Köszönöm a felhomályosítást szerkezetileg
- . SRP 513K1 /itthon 70e
/, talán a következő rendelésem lesz, bár jobb lenne fekete dátumablakkal. A Rodina mennyire használható? Tudom, kínai, de Nomosra most nem futja - és azt hordani sem merném. És a Vaterán van egy tv tokos, kék számlapos Rakéta cirill dátummal... Dzsanáéról lemaradtam anno. Gyerekkoromban szemeztem ilyennel, de végül 26 köves day date Slavát vettem. 720 Ft volt, a Rakéta 550... 1978 körül. Slava mai napig szépen működik, az első órám.
-
Ra3
őstag
válasz
fagyalllo #77893 üzenetére
Na igen, egyébként az SRP605 amit linkeltél szintén elgondolkodtatott, nekem sokkal jobban tetszik mint az az "enyhén" túlárazott és hasonló kék-arany monster amiről beszéltünk pár hete-hónapja. Csak sajnos itt nem nagyon lesz lehetőség gondolkodni, mert ezt pillanatok alatt széthordják, aztán várhatunk ha ilyet akarunk:
-
Ra3
őstag
válasz
fagyalllo #77891 üzenetére
Azóta mondjuk a dollár is felment rendesen, az enyém annó 41-ben volt, most 37 azt hiszem ezzel a brutál akcióval.
A Kentex-nél egyébként talán a nagyon ezüst a számlap ami nem jön be annyira, ha automata vonalon keresgélnék akkor lenne bőven esélyes a sok Seiko között amiket az elmúlt hetekben linkeltél.
De azért jó hogy vannak ilyen videók is
Ez is megolcsósodott, szóval teljesen tanácstalan vagyok hogy mi legyen: -
Ra3
őstag
válasz
fagyalllo #77889 üzenetére
Én az aw1360-at már megvettem szeptemberben 99-ért, de pont az a fajta azóta is out-of-stock (barna szíjas), csak a fekete szíj-fekete számlap kombó van raktáron.
Ezen viszont erősen gondolkodom, már régóta vadászok egy ilyenre (nyár óta nem volt náluk, és most visszahozták):Ebay-en lehetne találni az amcsiknál, de a nem japán, és leharcoltakat is felverik 30k fölé, plusz szállítás, és máris nem olyan jó üzlet egy használt óráért.
-
von toth
tag
válasz
fagyalllo #77739 üzenetére
Hát igen, azért kacérkodom az amazonnal vagy a skywatches-zal, de szerintem itt valamelyik óra nem ok. És nem azért mert ki van húzva a korona, hanem mert a két korona nem is hasonlít. Ezt viszont ennél a kategóriánál nem tudom elképzelni, hogy csak úgy bementek a tmk-ba aztán kirántottak valamit a fiókból.
-
Ra3
őstag
válasz
fagyalllo #77641 üzenetére
A Soprod meg már egy ideje a Festina tulajdona, biztos így próbálnak visszaszivárogni a svájci gyártók közé. Amúgy a Sellitán meg ezen kívül milyen nagy werkgyártók vannak akik átvehetik a swiss made órákban a főszerepet, és tudnak annyit gyártani ami erre a piacra kell?
-
icm
tag
válasz
fagyalllo #77054 üzenetére
Nemrég láttam én is. Egyértelműen a zöld számlapos a befutó - számomra legalábbis mindenképp. day - date "komplikáció" ez is a zsánerem, seiko, új, retro feeling... amazonon $159, egyedül a hardlex kristály üveg zavar, 5 év múlva pedig amikor tisztíttatom akkor egy zafír upgrade belefér. Erősen gondolkodom.
-
-
Ra3
őstag
válasz
fagyalllo #77054 üzenetére
Erről a tokformáról jut eszembe, én egy ilyenen gondolkodok már régóta, csak nem tudom hogy fekete vagy fehér számlappal lenne-e jobb: Citizen bl8120 / 8130
Mondjuk a fémszíjasból nincs piros mutatós, meg a számlapon körben azt a fehér gyűrűt is levették az újabbakon, de még úgyis bejön, az öröknaptár, ébresztő meg egyéb extra funkciók már csak hab a tortán.
-
Veron
addikt
válasz
fagyalllo #76950 üzenetére
És az indiai órások "hevenyészve felújított" darabjai egyet jelentenek a kontármunkával? Mert én is elgondolkodtam, hogy beruházok egy ebayes japán automatára, de nem vagyok teljesen meggyőződve az indiaiak lelkiismeretes hozzáállásáról és precizitásáról. Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?
-
ad4m1337
aktív tag
válasz
fagyalllo #76581 üzenetére
Csak képeken kicsit "gyerekesebbnek" tűnik a sárga, nem tudom te hogy látod?
Bár hozzá kell tennem, én a feketét próbáltam üzletben, és sokkal mélyebb a fekete, a fehér részek meg háttérbe szorultak, elég "sötét" volt az összhatás. Egy szóval, szerintem képen nem jön át, hogy néz ki
igazán.Azt viszont nem tudom, hogy élőben a sárga részek mennyire dominálnak. Ezen a fotón viszont nagyon ütős a sárga is!
-
Ra3
őstag
válasz
fagyalllo #76440 üzenetére
Szép, én a premier változatával szemezek egy ideje (SEIKO SSA021J2):
Ez zafíros, made in japan, pillangócsatos, szebb a számlap textúrája és csak 12k-val kerül többe. Méretben is ugyanakkora, talán a mp. mutató kicsit jobb az olcsóbb verzión. Mondjuk azt nem tudom mennyire elérhető, most éppen out of stock. Van belőle fémszíjas változat is, igaz az már 95k környékén megy.
-
vhw
addikt
válasz
fagyalllo #76222 üzenetére
Amit Golota linkelt fentebb azt már fém tokosnak írja... próbáltam valami hivatalosabb Casio honlapon is utánanézni, de konkrétan nem találtam utalást arra, hogy valóban fém tokos... nem írta sehol, de az ellenkezőjét sem... (csupán a tömegből próbáltam következtetni - ami állítólag fém az pár grammal nehezebb azoktól a hasonló típusoktól, amiket máshol is valóban műanyagnak írnak... de ezek ellenére nem igazán győzött meg :/ )
Mondjuk ez az órabirodalmas webshop, ha konkrétan rákérdeznék egy mailben meg tudná válaszolni biztosra?
-
BAti77
aktív tag
válasz
fagyalllo #76186 üzenetére
A "Swiss Made"-nek azért megvannak a feltételei. Az, hogy a felhasznált alkatrészek Kínából származnak...Az ETA/Svatch Group (és szerintem más gyártó is) eddig is gyártatott a kínaiakkal alkatrészeket, nincs ebben semmi rendkívüli. Ha minőségi feltételeknek megfelelnek, nincs is igazán jelentősége. Nem ettől lesz svájci "Swiss made" egy óra...
A hivatalos kereskedő (Mo.-i) úgy tudja, hogy a Soprod gyártja az ST.5-öt. Persze ő is tévedhet, vagy kaphatott fars információt... -
ad4m1337
aktív tag
válasz
fagyalllo #76181 üzenetére
Na, ennek örülök, akkor szerintem a héten meg is rendelem!
A feketét próbáltam üzletben, de az sajnos nincs a skywatch -nál (bár lehet megkérdezem, hogy tudnak-e beszerezni), de a sárga is nagyon jó
Meg még annyi szép Seiko (főleg a Kinetic és a Chronok tetszenek) van náluk, de nem merek olyat rendelni amit még nem próbáltam meg...
A személyes reklamációt inkább kihagynám
-
BAti77
aktív tag
válasz
fagyalllo #76177 üzenetére
Ez megint csak egy fikció...
Én nem hiszem, hogy feltüntetnék a "Swiss Made" feliratot a werken, ha az Kínában készülne...Az túl nagy bukás lenne egy ilyen kis cégnek, ha kitudódna. Próbálnak új szerkezet beszállító felé nyitni (lásd: Soprod) az biztos, mivel az ETA le fog állni a Swatch Group-on kívüli eladásokkal...
(#76179) ad4m1337
Én a másodikra (SNDC81P) szavazok...(#76180) DonThomasino
Hát' ja, meg némi presztízst... -
BAti77
aktív tag
válasz
fagyalllo #76152 üzenetére
Amennyire én látom ez a ST2130-cal is egy 2824-2 klón. Persze, hogy hasonlít. Szerintem arról lehet szó, hogy rendeltek az ETA-tól, a széria werkeken kívül, egy "egyedi dizájn"-nal ellátott sorozatot. Aztán piacra dobták saját elnevezéssel, saját szerkezetként. Ugyan ezt csinálja annyi más nagyobb név is...
-
tacto
aktív tag
válasz
fagyalllo #76048 üzenetére
Termeszetesen tudvan, hogy mirol van szo es hogy az aruk elkepeszto alacsony, kozelebbrol megnezve a "termekfotokat", mar azok alapjan is fellelheto nemi tokeletlenseg, lasd keramia lunettabetet, szamlapok, csavarok kidolgozasa stb. finoman szolva. Nem ismerem oket, nem tudom, mekkora a szoras, es azt sem, sokaknak mekkora "modifikacios alapanyag". Nyilvan ez utobbinak szelesek a lehetosegei, izgalmas modon lehet egyedive alakitani egy-egy darabot.
De megegyszer, kopni-nyelni nem tudok az aruk lattan tulajdonkeppen. -
ronin s8
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos hozzászólásokban hirdetni!
Használjátok Hardveraprót erre!
A hirdetések linkjének megosztása is tilos!
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- LG 65" C1 OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Amazfit GTR Mini okosóra / Számla / Garancia /
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest