Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1701) bakter24 válasza H0sT|s (#1700) üzenetére

bakter24
(őstag)

A telepített billentyűzetek között úgy tudsz váltani, hogy egy beviteli mezőben (bárhol, ahol szöveget kell beírni) hosszan "kattintasz", és előjön egy választó menü, majd itt "Beviteli mód váltása". Itt tudsz választani a billentyűzet-progik közül. Mindegy, hol választod ki, mindenhol az lesz az alapértelmezett.

A másik az passz.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1702) H0sT|s válasza bakter24 (#1701) üzenetére

H0sT|s
(lelkes újonc)

Köszönöm szépen.

Olyan kérdésem van, milyen widgeteket használtok? Valami olyasmit keresek ami stílusosabb a gyáriaknál. Gondolok itt: óra, időjárás, naptár és társai. Használatok valamilyen launchert? Felraktam a Launcher Pro-t szerintem sokkal jobban üzemel mint a gyári és még gyorsabb is, emellett jobban testreszabható.

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#1703) ka64

ka64
(kvázi-tag)

Van valami tuti módszer a hátlap eltávolítására. Hol kell/lehet nyomni, hogy lecsússzon?
Nem merem erőltetni, de a SIM-et szeretném betenni.

(#1704) Szpisti válasza ka64 (#1703) üzenetére

Szpisti
(őstag)

A kamera alatt kb. 3 centivel legyen az egyik újjad, mivel ott van egy fül alatta, a másik kezed teljes tenyerével rátámasztva, az újjaidat a gép túlsó szélébe támasztva, lenyomva told meg a hátlapot. Első alkalmakkor elég nagy erő kellett nekem is...

[ Szerkesztve ]

(#1705) mkRoland válasza H0sT|s (#1702) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Fancy Widget (PRO) nagyon szép weather + clock. Naptár: Agenda. Jegyzettömb: Colornote és Evernote.
Nekem a gyári launcher tetszik, jól megcsinálta a Huawei, de lehetne jobban testreszabható (kezdőképernyő csoportotnál fülek sorrendjének, nevének, oldalak számának állításával pl.).

[ Szerkesztve ]

(#1706) Szpisti válasza Ghostdog77 (#1699) üzenetére

Szpisti
(őstag)

SuperOneClick 2.1.1 nekem tök jól működött az újabb Inviteles firmel is...

(#1707) gylacc

gylacc
(újonc)

Na Srácok, nagy a baj!
Este használat után letettem a tabot, és most érzéketlen a kijelző! :W Semmire nem reagál. A gombok aktívak, de több semmi... :O

Huawei ascend g300, Huawei IDEOS S7 Slim

(#1708) Szpisti válasza gylacc (#1707) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Ez nekem már többször előfordult...
Ne izgulj! Akksi ki és be aztán bekapcs. Ennyi!

(#1709) gylacc válasza Szpisti (#1708) üzenetére

gylacc
(újonc)

Izgulok, mert az sem használ! :(((

(#1710) Szpisti válasza gylacc (#1709) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Érdekes, nekem ez mindig segít... :F

(#1711) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Factory reset a S7 Slim-en:
"With the unit powered off, press and hold volume+back key and press power button."

(#1712) gylacc válasza Szpisti (#1710) üzenetére

gylacc
(újonc)

Lehet, hogy bezavar a GO Launcher? Tegnap este töltöttem le, azóta nem volt kikapcsolva... Most a "GO és az Otthoni választásnál" megáll a tudomány... :((

(#1713) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Srácok!
Ez nem egy reset gomb?

(#1714) gylacc válasza Szpisti (#1711) üzenetére

gylacc
(újonc)

Na ja! Utána kéri a HOME + BACK gombok lenyomását. Az eredmény ezek után is lesújtó...

(#1715) gylacc válasza Szpisti (#1713) üzenetére

gylacc
(újonc)

Nem fogod elhinni, de /óvatosan persze/ megpróbáltam azt is. Vagy nem az, vagy nem voltam elég bátor... :)

(#1716) Szpisti válasza gylacc (#1715) üzenetére

Szpisti
(őstag)

A 950-es hsz magasságában volt valaki akinek behalt a GO Launcher-től a tabletja, úgyhogy nincs kizárva, hogy az a gond...
Ha sehogy nem megy, akkor kénytelen leszel firmware-t frissíteni, vagyis feltenni az Invitelest...

(#1717) gylacc válasza Szpisti (#1716) üzenetére

gylacc
(újonc)

Félek, az lesz, pedig már úgy "belaktam"... :W
Tanulság:
GO Launcher EX-et NE!!!

(#1718) Ghostdog77 válasza Szpisti (#1706) üzenetére

Ghostdog77
(kvázi-tag)

Köszi a reagálást már nekem is működik jó pár próbálkozás után......... a technika ördögét egyenlőre elűztem

"Mi az, amit megvetsz? Erről ismerszel meg igazi mivoltodban."

(#1719) gylacc

gylacc
(újonc)

Nah! Feldobtam az Invis "frissítést"... /nagy dilemma volt :DDD /
Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik MEGGYÓGYULT!!! :)
Köszi!

lacc

(#1720) rakloo

rakloo
(fanatikus tag)

Az este folyamán sikeresen meg lett rendelve a "Magentás" szolgáltatótól a készülék, azt mondták,hogy 5 munkanapon belül kézhez kapom. Mennyire igaz ez? Nagyon reménykedek,hogy hétvégére már meg lesz.

555-SHOE

(#1721) sagesz93 válasza rakloo (#1720) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

Nekem 3-4 napot mondtak 2-3 hete....

[ Szerkesztve ]

(#1722) napocska2 válasza sagesz93 (#1721) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Még mindig nem kaptad meg?!:-( Azt hittem, hogy már lelkesen nyomogatod, ezért nem írsz ide. Az enyém már kezd hozzánőni a kezemhez, pedig még csak 4 napos. Ismerkedünk ezerrel, de a hangszóró klattyanást még nem hallottam.:-)

Szerk: Változatlanul csak T-Pont látogatással lehet aktiválni a Web simet. Adhattak volna 2 hetet is az 1 giga elfogyasztására, mert még csak a negyedét tudtam elkölteni.:-)

[ Szerkesztve ]

(#1723) Skynet258 válasza rakloo (#1720) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Nekem 18-án mondtak másfél-két hetet... azóta sincs itt.

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#1724) Grecky válasza Szpisti (#1713) üzenetére

Grecky
(senior tag)

Az egy leplombált csavar (beszakados matricás), sztem nem igazán kellene nyomogatnod...

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1725) orion23 válasza gylacc (#1717) üzenetére

orion23
(újonc)

Több mint 2 hete használom a GoLEx-t, szerintem más van a háttérben.

(#1726) Szpisti válasza Grecky (#1724) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Tényleg az! Jobban megéztem... Amúgy én nem nyomogattam...

(#1727) rakloo válasza sagesz93 (#1721) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Ez frenetikus, reménykedtem hogy lesz valami kézzel fogható nálam, mikor Pestre megyek.

555-SHOE

(#1728) Koga777 válasza Koga777 (#1686) üzenetére

Koga777
(tag)

Válaszolok magamnak: a Nolock okozta a problémát.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1729) benyito

benyito
(lelkes újonc)

Sziasztok srácok, lenne egy pár kérdésem:

Ugye egy csomó képen egy marha pofás kis dokkolóban ücsörög, de ugye azt nem tartalmazza a csomag minden tudomásom szerint. Kb hol, és mennyiért lehet beszerezni, illetve a töltésen kívül van valami nagy varázslat benne? (pl dokkolóhangfal stb)

A másik kérdés pedig a multitouch-al kapcsolatos. Pontosan hány ujjat tud érzékelni, illetve azokat milyen minőségben ( pl nekem van egy htc desire-em, az csak dual touch-ot tud, és az is összeakad ha egy síkban van a két ujjam.)

Lehet hogy már feltették ezeket a kérdéseket előttem, de nincs kedvem visszaolvasni több mint ezer hsz-t.

Előre is nagyon szépen köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

A repülés titka az, hogy valaki próbálja ledobni magát a földre, de elvéti. - Douglas Adams

(#1730) bakter24 válasza benyito (#1729) üzenetére

bakter24
(őstag)

Dokkoló: Engem is érdekelne nagyon is! De eddig nincs róla információ.

Multitouch: Nem akad össze, eddig semmi ilyesmit nem tapasztatlam, 4 pontos multitouchot tud. (Market -> Multitouch tester!)

Amúgy az első HSZben van egy link, ott van egy pofás leírás, FAQ, miegyéb. Read & Have Fun

(#1731) benyito válasza bakter24 (#1730) üzenetére

benyito
(lelkes újonc)

Köszönöm a választ :)
Amugy holnap lesz megrendelve, szóval az testert nem tudom még kipróbálni egy darabig :D
És ahogy olvastam a drága magenta színű társaság nem igazán sieti el a házhoz szállítást...

[ Szerkesztve ]

A repülés titka az, hogy valaki próbálja ledobni magát a földre, de elvéti. - Douglas Adams

(#1732) noxika72 válasza benyito (#1729) üzenetére

noxika72
(tag)

Egyszerre 4 ujjat érzékel.

(#1733) advocat

advocat
(lelkes újonc)

Üdv mindenkinek!

Örömmel jelentem, hogy péntek óta én is gyarapítom az s7 slim használók lelkes táborát :D
Én nem webshopon rendeltem, hanem bemásztam egy T üzletbe, de így már 20 perc múlva nálam is volt a kütyü;). Amúgy egy T-mobile Pulse-t nyúzok egy jó ideje, szóval nem ismeretlen számomra a Huawei, de azt kell mondanom, hogy rengeteget fejlődtek az utóbbi időben. Gyakorlatilag tökéletesen működik a masina, persze a hangszóró kattogás az megvan, de lehet, hogy fel sem tűnt volna, ha nem olvasom előtte a fórumban. Ezen kívül a giroszkóp sem működik tökéletesen, néhány játéknál legalábbis nagyon úgy tűnt, plusz navigációnál is úgy érezte, hogy hátrafelé haladok, gyanítom emiatt. Erre van valami megoldás?

(#1734) foxi69 válasza advocat (#1733) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Nekem ez segített: Labyrinth Lite, Van benne kalibrációs lehetőség. Mióta azt megcsináltam megy rendesen.

(#1735) Skynet258 válasza foxi69 (#1734) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Az ilyen kalibrációk nem rendszerszinten történnek, nem írják át az Android ilyen irányú bejegyzéseit, csupán a játékhoz tartozókat, hogy hogy kezelje a giro-t. Szóval lehet, hogy pont azóta javult meg, de az biztos, hogy nem ettől... ;)

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#1736) foxi69 válasza Skynet258 (#1735) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Mondjuk én pont teszek rá magasról, hogy mi az, ami "elvileg rendszerszinten" történik. Volt egy meglehetősen idegesítő hiba, amire itt ezt az ötletet dobták fel és szerencsére nálam ez megoldotta ezt a problémát. :) Ha esetleg tudnád rá a tuti megoldást ne tartsd magadban!

(#1737) direwolf válasza foxi69 (#1736) üzenetére

direwolf
(őstag)

Firmwarefrissítés...

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#1738) foxi69 válasza direwolf (#1737) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Majd ha lesz hivatalosan hozzáférhető.

(#1739) Skynet258 válasza foxi69 (#1736) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Felőlem tehetsz rá magasról, attól még az android így működik... Nem értem mire fel flegmázol, inkább előbb olvass utána a dolgoknak. Nem baj, ha nem értesz hozzá, de ha valaki mond valamit, akkor legalább ne gyere ezzel a "teszek rá magasról" dumával...

És itt be is fejeztem, mert én is teszek rá magasról. ;]

(#1740) ka64

ka64
(kvázi-tag)

Tok és fólia terén kinek mi a tapasztalata? Mit érdemes megvenni?

(#1741) Tex válasza advocat (#1733) üzenetére

Tex
(senior tag)

Én beugrottam vaterára 50-ért vettem egy bontatlant (én bontottam fel) routerrel együtt.
Kiszámoltam hogy így jobban járok:
- nincs rablánc (2 év),
- olcsóbb, mert a kedvezményes IPTV csomagomat módosították volna kb. 10000 Ft-l többet kellene fizetnem havonta.

Az újabb trés szoft van rajta S7-201uV100R001C178B011 kamera bug ezen nincs, klattyanás meg nem zavar.
Két bug-al találkoztam eddig:
1. Kikapcsoláskor (lemerüléskor is) előfordul hogy a gombok világítva maradnak.
2. Egyszer lemerülési kikapcsoláskor nem kezdte el a töltést, be sem lehetett kapcsolni úgy hogy már töltötte kb. 20 percig.
A megoldás mindkét esetben akku kivétel volt.
Egyébként nagyon meg vagyok elégedve a cuccal, természetesen független. :C

Mondjuk ha kémkedni akarnak úgy is kell csinálni! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#1742) HuaweiU8500 válasza bakter24 (#1730) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

a dokkoló nem lesz kereskedelmi forgalomban, sajnos. De egyébként, szvsz nem ad lényeges használati értéket....

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#1743) Surmi69 válasza HuaweiU8500 (#1742) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

A T vagy más miért nem forgalmaz hozzá tokot, tartót, autós töltőt...stb?
Rengeteget eladtak már belőle.
Kérdeztem a gyártót, de ők csak hivatalos forgalmazóval állnak szóba :(

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#1744) bakter24 válasza HuaweiU8500 (#1742) üzenetére

bakter24
(őstag)

Miért, mit tud konkrétan? Mivel az alján van 10 érintkezési pont, gondolom, nem csak tölti.

(#1745) Plumpy válasza gylacc (#1717) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Én voltam az, aki egyet már visszavitt gariba ilyen miatt... Én is felraktam a Go Launchert, addig nem volt bajom, amíg újra nem indítottam... Első restart után, mikor a GO már alapértelmezettnek volt állítva ugyanezt produkálta... Tök érzéketlen volt. De mostmár legalább van hozzá firmware, amivel úgy látszik rendbe lehet rakni...

Plumpy - A kultúrbölény

(#1746) Plumpy válasza HuaweiU8500 (#1742) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

De én mégis szeretnék, egy hozzá való dokkolót, mert abban olyan jól mutatna... :D

Plumpy - A kultúrbölény

(#1747) foxi69 válasza Skynet258 (#1739) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Nem lenne baj, ha hozzáértőként végre a megoldást írnád le, hogy az olyan bevallottan lámák, mint pl. én is tanulhassanak belőle. Neked mivel sikerült ezt a hibát kiküszöbölnöd? Köszönöm előre is az informatív hozzászólásodat.

(#1748) Skynet258 válasza foxi69 (#1747) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Még mindig nem értem, miért veszed a dolgot személyes támadásnak, de a te dolgod...
Mivel a huawei rendszerszinten cseszett el valamit, így csak ők tudják javítani, és a #1737-ban le is írták: firmware frissítés, olyan firm, amiben javították a giro-t kezelő algoritmust.
Nekem semmivel sem sikerült kiküszöbölnöm a hibát, mivel még nem jött meg a tablet - de az android alapjai ugyanúgy működnek mindenhol, ezért is írtam, amit. ;)

(#1749) foxi69 válasza Skynet258 (#1748) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Köszönöm. Én csak egy mezei felhasználó vagyok, aki nem is akar elmélyülni a szükségesnél jobban az adott eszköz és rendszer belső dolgaiban, pusztán rendeltetészszerűen használni az adott műszaki berendezést. A leírt problémával sokáig szenvedtem magam is, amíg itt a fórumon valaki fel nem vetette a véletlenül észrevett lehetséges megoldást. Kipróbáltam és nálam azóta ez rendesen működik. Hogy ez hogyan történhetett meg rendszerszintű beavatkozás nélkül nem tudom, de engem itt konkrétan csak az eredmény érdekel. Ha kezedben lesz a gép, remélem a kellően tudományos megoldás is elérhetővé válik:-):-) Peace

(#1750) direwolf válasza foxi69 (#1749) üzenetére

direwolf
(őstag)

Ha úgy véled rendesen működik, akkor próbáld ki a Google Skymap-et :) Bár azóta kijött 2 frissítés, lehet, hogy szoftverből korrigálták... mert hogy lehet úgyis, hogy adott programban javítják a Huawei balfaszkodását. De ettől még a probléma rendszerszinten nem lesz megoldva (hogy Skynet258-at idézzem :) )

Ja és ez az ironikus hangvétel tényleg nem áll jól. Ez egy nehéz műfaj, csak hozzáértőknek ajánlott ;)

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.