H​i​rde​té​s

2018. január 18., csütörtök

Gyorskeresés

(#10001) mkRoland válasza Lawrence74 (#10000) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

10000. hsz-t írtad!
Gyorsan-gyorsan-gyorsan szerkeszd bele a linkedet a magyarított Pirate ROM-odból!!!!
Megérdemled ezt a megtisztelő számot...

[ Szerkesztve ]

(#10002) Dreeka

Dreeka
(újonc)

Lenn egy probléma, ami már lassan egy hete nehezíti az életem.
A tableten sok alkalmazás nem indul el, köztük olyan, ami régen simát ment (Angry Birds). Néha sikerül elindítani, és akkor mindegyik elindul, de aztán visszaáll ez az állapot. Tabletet reseteltem, felraktam a Pirate 2 romot, de még mindig fennáll ez a probléma.

Valakinek van valami javaslata?

(#10003) pusihusi válasza Lawrence74 (#10000) üzenetére

pusihusi
(PH! addikt)

Oké, nagyon klassz, jó éjt mindenkinek, nem kell nekünk ICS, még ha ránk erőltetnék akkor sem, ez egy fasza Rom! :K :DD :)) :D ;] :C :Y :R

Üdv. Feri!!

(#10004) molnartom válasza Lawrence74 (#10000) üzenetére

molnartom
(fanatikus tag)

Igen, így megoldódott nálam is a probléma.

(#10005) Artika

Artika
(senior tag)

Telepítés után javallott:
Vezeték nélküli és hálózatok - wifi beállítások - középső érintő (3 db -) - speciális - wifi alvó....-soha bejelölése
Ezzel nem kapcsolódik a wifi kikapcsolásakor adatkapcsolatra

Vezeték nélküli és hálózatok - Mobilhálózatok - adatkapcsolat engedélyezésének kikapcsolása

Kivételt képeznek azok akiknek létszükség az adatkapcsolat :R

[ Szerkesztve ]

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#10006) Bela52

Bela52
(tag)

Jó ez a Car Home,mod .Ezzel még nem találkoztam sehol.

(#10007) Lawrence74 válasza mkRoland (#10001) üzenetére

Lawrence74
(fanatikus tag)

Hogy míííí? :D Ja bocsesz, már holnapra készülök. Reggel meló.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel...

(#10008) bakter24 válasza Lawrence74 (#10000) üzenetére

bakter24
(őstag)

Één akartam 10k-adik lenni (hangosan felzokog) de nem tudtam elég gyorsan nyomkodni az F5-öt. Sebaj, Te is megérdemled :D De majd a 20000. komment én leszek... muhahaha (hivatalos főgonosz nevetés az Austin Powers-ből)

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#10009) Lawrence74 válasza bakter24 (#10008) üzenetére

Lawrence74
(fanatikus tag)

Velem lehet tárgyalni. ;)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel...

(#10010) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Látom megy a "mókolás" ezerrel. :D

Véleményem szubjektív... - Intel Core i7 6700K CPU eladó

(#10011) insido

insido
(tag)

Lawrence74: Ilyen hamar kész lett? Lehet holnap már ezzel kezdek. Gratula és köszi!!! :DD
van egy olyan érzésem, hogy neked a munkábajárás a pihenés... :DDD

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#10012) hackeeeee válasza insido (#10011) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Most amúgy, mi ez pontosan? Kicsit le vagyok maradva, nem nagyon követtem az eseményeket. :D :B

(#10013) insido válasza hackeeeee (#10012) üzenetére

insido
(tag)

Akkor olvass vissza kicsit. Kész a Lawrence által magyarított ROM.

[link]

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#10014) hackeeeee válasza insido (#10013) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Azt még tudom.

Tehát, ez Pirate 1.0.1 rom, magyarítva?

(#10015) insido válasza hackeeeee (#10014) üzenetére

insido
(tag)

Igen.

(#10016) Ginbo

Ginbo
(lelkes újonc)

Hello. Ma ugyan már kérdeztem, de eddig semmi reakció. Feltettem az itt linkelt romot a leírás alapján, majd google fiók beállítása után szerettem volna felrakni marketrôl a Smurfs village appot. De a hibaûzenet mindíg ugyan az már trz mod óta. A telepítés nem sikerült usb meghajtóra, vagy sd kártyára.
Kérlek próbáljátok ki, hogy másnak jó-e? Ha igen melyik eredeti romra szoktatok visszaállni? Én b21-re de azzal nem tünik el a kínai szöveg bootoláskor.
Köszi mindenkinek.

(#10017) Lawrence74 válasza Ginbo (#10016) üzenetére

Lawrence74
(fanatikus tag)

Olvasd el Bakter24 kolléga irományát, különösen a Cache Fixer program érdekeljen, szerintem megoldja a problémád.

(#10018) bakter24 válasza Ginbo (#10016) üzenetére

bakter24
(őstag)

...amit az első hsz-ben találsz meg. Azon belül keresd a "Hibajelenségek" résznél a "market hiba" jelenséget.

(#10019) Ginbo válasza bakter24 (#10018) üzenetére

Ginbo
(lelkes újonc)

Elolvastam, telepítettem, nem segített. Hiba ugyan az. Két eszközön is ugyan az a probléma. Az egyiken pedig original rom -ról lett feltéve pirate 2. Hiba továbbra is fenn áll. Original romon ment ez az app!
Kérdésem továbbra is az, hogy melyik original romról frissítetek? Visszaálláskor original romra, miért nem tûnik el bekapcsoláskor a kínai felirat?
Megpróbálná valaki a smurf village-t feltelepíteni? Köszi

(#10020) Ginbo

Ginbo
(lelkes újonc)

Sikerült egy dologra rájönnöm, ha leválasztom a belsô sd kártyát, sikerül a telepítés. Ha fel van mountolva nem megy a már többször leírt hibával megáll. Köszi

(#10021) eladohardver válasza drmotto (#9995) üzenetére

eladohardver
(őstag)

Nálam is minden startnál kínyali :F pedig mondtam, hogy mukodj :C

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤ Használjatok DropBox-ot, mert nagyon jó (2Gb tárhely): http://db.tt/xYfvl0TD ¤

(#10022) bakter24 válasza Ginbo (#10020) üzenetére

bakter24
(őstag)

Idézek a leírásomból.

"- SD leválasztása, telepítés, majd újracsatlakozás. És ezek variációja. Erről nincs saját infóm, de másonak működött."

Ezért javasolták, hogy olvasd el.

(#10023) Nara19

Nara19
(senior tag)

Úgy látom, a hétvégén felgyorsultak az események, Lawrence74 gratulálok :C . Meg a fórumnak is a 10.000 -ik hozzászólásért. Hát Bakter kolléga, erről lemaradtál :DDD .

A hétvégi kényszerszünetem oka a Slim-em volt. Tavaly ősszel az új gyári fw feltelepítése (és root) után örömmel használtam, de mostanában egyre gyakrabban fagyásszerű állapotba került. Ha naponta nem kapcsoltam ki/be, akkor a WIFI bekapcsolásakor a gombok világítottak, a képernyő elhalványult és semmi...
Erre a bekapcsoló és hangerő le/fel gomb hosszú megnyomásával és ezek permutációjával végül is ki lehetett kapcsolni (akksi kivétele nélkül), de meguntam, így a "gyári állapotok visszaállítása" mellett döntöttem.
Előtte gondosan backup-ot készítettem az én kis kedvencemmel, a gyári HiSuite-tal, majd go..
Visszaállítás a HiSuite-ból:
-az összes app automatikusan visszatelepítve
-rendszerbeállítások nagy része visszaállítva
-ikonok elrendezése eltűnt, háttér és a widgetek teljesen gyári alap.
A kedvenc alkalmazásaim beállításai is visszamentek gyári alapra, azok újbóli beállítgatásai macera.

Ja, a WIFI bekapcs probléma mindjárt a reset utáni első napon újra jelentkezett :D .

(#10024) Lawrence74

Lawrence74
(fanatikus tag)

Találtam még egy hibát a romban, a hálózatalapú helymeghatározás nem működik.

(#10025) pusihusi válasza Lawrence74 (#10024) üzenetére

pusihusi
(PH! addikt)

Csak ennyi? :R Mikorra lesz kijavítva, s akkor újra feltöltöd a romot?

Üdv. Feri!!

(#10026) Lawrence74 válasza pusihusi (#10025) üzenetére

Lawrence74
(fanatikus tag)

Igen, ennyi egyenlőre, plussz ott van a root explorer hibája. Se a Fancy widgets, se a Beautiful witgets, se a News and weather nem találja meg a pozíciót. Ez mind a hálózatot használja a helymeghatározáshoz.
Szerintem elég lesz egy javító csomag hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#10027) pusihusi válasza Lawrence74 (#10026) üzenetére

pusihusi
(PH! addikt)

Oké, s azt majd simán recoveyiből kell felrakni? Rá a romra, semmi vipe s egyebek, csak install sd?

Üdv. Feri!!

(#10028) Tex válasza Lawrence74 (#10026) üzenetére

Tex
(senior tag)

PFC 1.0.1. tapasztalatok:
+ gyors (antutu 2600-t dobott rá)
+ magyar szépen elkészítve (gratula :R )

- recovery-t újra raktam, de maradt a kínai kezdő lap
- maradt a boot animáció is (nem zavar egyébként)

Root Explorert jegeltem amúgy is az ES-t használom.
Nagyon szépen összerakott magyar rom, csak ajánlani tudom mindenkinek! :K

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#10029) hackeeeee válasza Tex (#10028) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nah faca... Bár Én még mindig elvagyok a gyárival.. Őszintén szólva gondom sincs vele (kopkopkop) meg időm sincs vele foglalkozni.. :) Ha meg van egy kis időm, akkor a telómmal szenvedek. :D

(#10030) Lawrence74 válasza pusihusi (#10027) üzenetére

Lawrence74
(fanatikus tag)

Wipe cache, wipe dalvik cache minden ilyen telepítés után ajánlott a hibák elkerülése érdekében.

(#10031) Frusztréthy

Frusztréthy
(kvázi-tag)

Tehát - honnan veszem én azt, hogy ha WIFI-n vagyok, akkor a gép automatice nem fogja a mobildata előfizetésem zabálni? Ha van az a ritka ember akinek szintén kártyás tabletje van, kérem válaszoljon.

Facts are stranger than fiction.

(#10032) hackeeeee válasza Frusztréthy (#10031) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ha wifi-zel, kikapcsolja a mobilnetet az összes android-os készülék. A wifi lesz az elsődleges internet kapcsolat.

(#10033) Luissimo válasza Frusztréthy (#10031) üzenetére

Luissimo
(PH! kedvence)

elég, ha ránézel a statuszbarra, ott egyből eltűnik olyankor a 3G vagy a HSDPA ikon és visszaáll a normál GSM térerőkijelző ikonra ( amennyiben a beállításoknál mindkettőt kiválasztod, mint használandót ) :K

(#10034) hackeeeee válasza Luissimo (#10033) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Alaphelyzetben, ha wifire csatlakozik, akkor kikapcsolja a mobilnetet.

(#10035) gabe96 válasza hackeeeee (#10029) üzenetére

gabe96
(senior tag)

èn is a gyárit használom az új firmware-rel, ès igazábol nincs is vele bajom

(#10036) Frusztréthy válasza hackeeeee (#10034) üzenetére

Frusztréthy
(kvázi-tag)

De - nem létezhet valami szoftver hiba, ami miatt mégis átvált a privat adatforgalmamra? Szörnyen gyanakszom....

(#10037) hackeeeee válasza Frusztréthy (#10036) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ha eldobja a wifikapcsolatot, vagy ha készenlétben van a gép, tehát le van téve kikapcsolt kijelzővel, akkor. Ez már beállítás kérdése.

(#10038) bakter24 válasza Frusztréthy (#10036) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ha gyanakszol, kapcsold ki kézzel az adatkapcsolatot, ha nem használod. Én is ezt teszem.

(#10039) hackeeeee válasza bakter24 (#10038) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Így van, ez a másik megoldás. :)

(#10040) Frusztréthy válasza bakter24 (#10038) üzenetére

Frusztréthy
(kvázi-tag)

Naiv kérdésem: ha kikapcsolom az adatforgalmat akkor továbbra is jöhetnek pl. az SMS-ek? (a táblám most telefonom is).

(#10041) hackeeeee válasza Frusztréthy (#10040) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Igen.

(#10042) Lawrence74 válasza Tex (#10028) üzenetére

Lawrence74
(fanatikus tag)

1. Antutu 2733 pont, valószínűleg a Samsung 32Gb class10-es kártya dobott rajta egy kicsit.
2. Köszönöm.
3. A recoveryvel annyit csináltam, hogy töröltem a logo.img fájlt mert nem szükséges, illetve az install.bat-ból is azt a sort ami telepíteni akarja. Szóval nem írja felül azt ami a készüléken van. Ha már az előző recovery fel lett telepítve, akkor nem változik semmi, viszont ha gyári romról térsz át, akkor az induló képernyőn marad az IDEOS felirat, ez után következik a bootanimáció ami a telepített romban van. Így csak akkor találkozol kínai szöveggel amikor a recoverybe lépsz. (majd utána nézek hogy ezt hol kell módosítani)

(#10043) Frusztréthy válasza hackeeeee (#10041) üzenetére

Frusztréthy
(kvázi-tag)

Thank You All!!

(#10044) hackeeeee válasza Frusztréthy (#10043) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nincs mit. :)

(#10045) Frusztréthy

Frusztréthy
(kvázi-tag)

MÁS:
Nem azért, hogy dicsekedjek, de egy Alcor e-padról váltottam a Slimre. Rengeteg baj volt vele, de a videolejátszas perfekt volt. Viszont a Slimen tegnap pl. egy több mint két órás filmet (900 mb avi) nezve moboplayerrel, többször le kellett allnom es task gyilkolasznom akadozas miatt.???!!!?? Azonkivul filemanagerbol nem tudok inditani mert a film fajlokat nem ismeri fel!!

(#10046) eladohardver válasza Lawrence74 (#10042) üzenetére

eladohardver
(őstag)

valahogy gondoltam:D

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤ Használjatok DropBox-ot, mert nagyon jó (2Gb tárhely): http://db.tt/xYfvl0TD ¤

(#10047) drmotto válasza Lawrence74 (#10042) üzenetére

drmotto
(őstag)

Valóban nincs kínai felirat, most, hogy feltettem a romodat is.
És nagyon gyorsan bootol. :C

(#10048) KTU válasza Frusztréthy (#10045) üzenetére

KTU
(PH! addikt)

QQ Player
QQPlayer Android 1.3.264
nekünk ez bevált, nem tapasztaltam hasonló hibákat mint amiket írtál
gyári rom :U

[ Szerkesztve ]

http://bit.do/BONUSWAY-HU_______http://bit.do/luxfunkdance-radio_____https://t.me/KTUKTU_______„Ne ess pánikba, ne lepődj meg semmin, légy készen mindenre és főleg, mindig legyen nálad egy törölköző." 42

(#10049) Lawrence74 válasza drmotto (#10047) üzenetére

Lawrence74
(fanatikus tag)

Nem is rossz egy bányásztól, mi ?

(#10050) Surmi69 válasza KTU (#10048) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Végre nem csak tőlem halják, hogy milyen jó a QQ :DDD :C

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.