Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz Topiccsendőr #147596 üzenetére

    És sokkal jobban is vakít sztem. Elég sokat nézegetem ezeket a csodákat szemből.
    Ködfényszórót nappal használva menetfényként elnézik az osztrákok? (Vagy csak félre értettem)
    Nem hinném. lehet ezért nem szed ki a sorból, de ha ettől függetlenül megállítanak, akkor sztem nem marad büntetés nélkül. Közúton akkor is több értelme van egy nappali menetfénynek. Sokkal nagyobb szögből látható.

    Még nem teljes értékben kiváltható leddel az izzó szálas égő.
    Nem oda és megfelelő mennyiségben jut el a fény, nem kompatibilis a foncsorral.
    Az Osram street legal lett. 50k itthon kb.
    Nekem a 6500K fénye és az 1000-1650Lumen nem tetszik szemből.
    Éjszaka meg vissza kell venni véleményem szerint, szuper lámpával akkor is közút marad.
    Motorba, meg mennyire fogja szeretni a vizet a venti, meg a magasabb por mennyiséget nem tudom.
    A láthatóságon nem sokat javít egy ledes izzó nappal. A fényforrás mérete helyzete ugyan az marad. A hideg fehér fények esőbe párás időbe meg egy önkínzás, legalábbis az én szememnek.

    Vissza mentem K4000-re. Sokkal jobban élvezem.
    kell nekem is valami pót fény nappalra, de nem a színe miatt. Gizda testű motor ez. :D
    A kézvédő környékére telepítetten gondolkozom.

    A régi vasaknál sokat segít ez tény. Csak szemből nézve meg pont fordítva.
    De mindenki olyat tesz be amilyet akar. A lényeg, sztem érdemes ezt körbe járni, mielőtt cserél az ember.

    A hella videóját is megnéztem, sztem fals. Olyan közegben tesztelték ami az életben nincs. Mattfekete a teszt környezet. legalábbis én ilyet láttam.

    147598bacus:
    legyen igazad :R
    De ez is halványan kevés % nekem. 95% használattal már boldogabb lennék.-

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák