Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz .mf #38770 üzenetére

    Értem én, de elég kevesen vannak a 14-140 II tulajok közül akik EM-5/1-re vették, és a többiek így nem sok releváns infóhoz jutottak :( (gyengébb oly vázak stabijánál esélyes, hogy jobb az obiba épített, a Pana tulajok meg ugye...)

    Studi: G1 hátránya, hogy nincs benne videjó, az meg a laikustestvérek vevők szemében gáz lehet. Valami még rémlik, ami nekem nem jött be annó a G1-ben, de mivel sose használtam így nem emlékszem rá. Amúgy nincs (még) GF1-em, csak töröm a fejem, egyik ismerősnek felajánljam-e a beszámításos G3-ra váltás lehetőségét, de így nem sok rációt látok benne :(

    Juszt: Azok az ebay árak egyébként mostanában történt sikeres aukciók árai, vagy annyiért hirdetik őket?

    madgie: Hehe, ezért jobb az obi, az nem annyira feltűnő, ha 1-el több van :DD

    MrChris: Ha eladja sz*rér-hugy*r növeli a hivatkozási alapot az alacsony árakra a piacon, de ha mindenáron váltani akar az illető nincs mese :( én személy szerint ha annyira nagy lenne a használati és a piaci érték közti különbség a családi/baráti körben néznék szét, hogy kinek adjam kölcsön/ajándékba a sokéves vázamat, szerencsére a G3 azért még mindig egy jól használható emberi kinézetű jpg-ket köpködő váz, de 2-3 év múlva valszeg inkább megkapja a gyerek.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák