Hirdetés
- Fotók, videók mobillal
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Telekom mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- One mobilszolgáltatások
- Vivo V70 – a stílus érték?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Yettel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
hibavissza
veterán
válasz
yle_greg
#102001
üzenetére
A rendszer alap tudasan mire gondolsz?
Arra, hogy a nagy pixelsűrűség miatt egy átlag FF obinál sokkal jobb minőségű lencserendszert kell beépíteniük az obikba. Ezért drágák. Sokkal drágábbak mint egy hasonló fényerejű FF obi. Hiába nagyobb a frontlencse, elég egy olcsóbb optikai formula ugyan arra a felbontásra. Fizikát nem fogja megváltoztatni egy proaktív marketinges majom.
Az egy másik szál, hogy egy gyenge obi mögötti 20 vs 100 mpixeles érzékelő némi javulást eredményez. Tehát nem azt mondom, hogy a sok pixel rossz, hanem azt, hogy egy 80 megás FF érzékelőnek is csak akkor van nagy minőségugrása, ha nem az alap kitzoomot tekerjük elé. Olyan ez mint trabantban a ferrari motor.
Kicsi, olcsó, tele okos dolgokkal. Erről kéne szólnia a rendszernek. Ehelyett marketingesek vérben forgó szemekkel próbálják versenyben tartani olyan tulajdonságokban amiben nem tud egyszerű földi fizika miatt.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

