Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz metal01 #84592 üzenetére

    Sokat hallottam csak úgy hirtelen huss, elpusztulni. Sanyo-nál meg látom, mitől pusztulhat sokaknál, ki tudom védeni. :) (Nem töltöm 100%-ig.)
    Amúgy ha nem használod sokat akkuról, akkor kár aggódni miatta. :N Feleslegesen költenéd csak a pénzt szerintem.

    (#84605) metal01: Jó tudni, hogy érezhető azért a difi. Nekem gyből az i7 volt benne, ezzel dobta ki a szerencse. :D Mondjuk a +1MB cache azért sokszor jöhet jól. Nálam is felmászik amúgy könnyen 80 fokra ha joban megterhelem. Videókódolásnál pl. levettem mindig 2400Mhz-re, ott majdnem 10 fokot nyertem, és halkabb működést. Turbo jó dolog, de úgy tényleg nagyon meleg. Mikor játszottam vele StarCraft2-t turbo-val, IGP-vel, volt, hogy 97 fokig felment, de a 90 stabilan megvolt, mégis órákig ment hiba nélkül. Szval azért bírja, bár nekem se tetszenek az ilyen hőfokok. ;)

    (#84607) metal01:Itt is van többféle hűtő, elvileg a két vékonyabb hőcsöves az icipicit erősebb, mint az egybe vastag csöves, az enyémben az van. Úgylátszik pont, mint a T400-nál. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák