- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Sokat fejlődött a Tecno belépő ajánlata
- Minden készen áll a Galaxy Unpackedre
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Hammer 6 LTE - ne butáskodj!
-
Mobilarena
Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook
Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Mclovin
senior tag
-
-
Feherfy
tag
válasz
he7edik. #58509 üzenetére
Ilyet vettem kb. 1 hónapja. Nekem teljesen megfelel.
Az tény, hogy nem nagy hátsóval rendelkező egyéneknek készül, szűk benne a hely.
Teljesen kényelmes több óra után is, az anyagok minősége is rendben van. Bár arra kíváncsi leszek hogy a huzat 1-2 év múlva hogyan fog kinézni. Sejtem, hogy a hálós rész bolyhosodni fog.
Mindenesetre szerintem jó választás lehet, de egy próbát előbb az üzletben mindenképp megér! -
dugo_
veterán
válasz
he7edik. #58509 üzenetére
nézd meg ezt is
Tavasszal még 30k volt az office depot-ban. Több pontom fogja össze a fröcsizett kar a hátlapot, ami alakkal is zár, remélhetőleg tovább fog tartani. Majd' mindegyik az egy-egy csavaros rögzítésem vérzik el, egyszerűen elengedi a karfa a háttámlát. -
-
Tewe013
őstag
válasz
he7edik. #57919 üzenetére
Tegnapi mixen train volt, én trainen konkrétan nem ismertem semmit (hiába van 1600 órám egyszer mentem rajta 1 random MM-et), még sem éreztem azt, hogy akárki is el akarna küldeni a nénikémbe, inkább kaptam egy kis gyorstalpalót és így nem is húztam vissza a teamet. Szerintem ez így volt jó, ha most azt mondták volna, hogy nem mehetek, mert nem ismerem azt a mapot abból aztán igazán sokat tanulhattam volna.
-
I Am^^
tag
válasz
he7edik. #57915 üzenetére
Akkor menjél botozni, és ne PH! mixre járj
Többször írta Snow is és Xero is, hogy itt nincs az hogy csak sasok, vagy globalok jöhetnek. Nem tudom miért akarsz ezen ennyire görcsösen változatni. De hát nekem pont mindegy, én akkor is menni fogok mixre, ha te ott vagy, ha nem.
kretenallat: És ha eddig mondjuk nem játszott rajta mert első látásra a mapok között nem volt neki szimpatikus?
Sztrego: A baj az, hogy nem erről volt szó. Hanem kb. menejn el a pic*ába aki silver, és nem minden mapot ismer. Te is tudod hogy mirage a kedvenc mapom, 90%-ban ott játszom, ismerem a többi mapot is, de pl a megnevezéseket nem igazán. Most akkor nekem nincs helyem a PH! mixen? Emberek könyörgöm.
És most bújik elő az a bizonyos magyar mentalitás.
-
Mezcal
addikt
válasz
he7edik. #57919 üzenetére
Illő lett volna szólni, hogy nem ismeri a pályákat, de ezt csak Infi után mondta el, és ha jól tudom, csak az utolsó körökben szólalt meg a mikrofonba. Tehát még egyszer, nem a skill a baj, mert én sem vagyok egy getright távolról sem, hanem az, hogy nem ismeri a pályákat és nem is tájékoztatta a csapatot erről.
-
-
vzsryl
nagyúr
válasz
he7edik. #57915 üzenetére
Pontosan erről szól a ph mix is. Ha ph-sok ellen akarsz játszani, akkor ph mixelsz. Ha te GE vagy és GE-k ellen akarsz játszani, akkor MM-ezel vagy amit akarsz. Ha meg botok ellen, akkor botozol.
Nem értem, miért akadsz fenn azon, hogy ph mixen egy ph-s ellen játszol. A prohardver az ország legnagyobb informatikai portálja, és vele együtt a fóruma is a legnagyobb és legnépszerűbb ebben a témában, és ez egyet jelent a nagy szórással. Nem tudom, miért lepődik meg az ember, ha több ezer ph-s csgo játékos közül valamelyik nem képes olyan jól játszani, mint a többi... -
I Am^^
tag
válasz
he7edik. #57903 üzenetére
Szerintem nincs igazad. Nagyon nincs, és szerintem mellőzd ezeket a hozzászólásokat, mert sokan vannak, akik azért mennek a PH-sokkal játszani, mert nem ba***gatja őket senki. Te meg az ilyen szintű beszólásaiddal elveszed ezeknek az embereknek a kedvét az egésztől. Szerintem te sem úgy kezdted, hogy tudtad, hol van Infernón a 3-as vagy banán... Ez csak egy kis összeröffenés, nem egy ESL döntő. Talán nem kéne ennyire komolyan venned.
Peace.
Más:
Aki esetleg még nem látta:[link]
Szerintem elég jóra sikeredett.
-
madexx
tag
válasz
he7edik. #57009 üzenetére
Mondjuk nem pont erre a valaszra. Felul lenyitottam az osszefoglalot hatha talalok benne nemi infot hogy mi a rendje es modja a csoportba jelentkezesnek, de semmi nincs irva a linken kivul. Sosem jelentkeztem meg egy csoportba sem es nem tudtam hogy mukodik, elnezest. Csoportom sem volt meg steamen, nem tudom mi a meghivas menete, de igazabol azt sem tudom hogy mire jo. Abban remenykedtem, hogy igy kulfoldrol kapnek egy kis eselyt honfitarsaimmal jatszani, mert az orosz dumat mar elegge unom. Ilyen komment olvasasa utan viszont inkabb jatszok veluk.
-
sanyi0627
senior tag
válasz
he7edik. #56698 üzenetére
Hát ja.
Sok minden közre játszott nálam.
Sok embernek nyári szünet, többet tudnak jatszani mint én munka mellet. Még gondolom most nálam az is hogy a megszokott 150-250 fps helyett csak 60-100 van.
De azért elég idegesítő hogy szaladgál a sok nova4 es és osztogatják a hediket. Kb egy hónapja még babér kala voltam most nova 4, és ezt is szenvedve lovom még néha.
Bezzeg dm be meg 40-16 ba lovom magam. -
Xero
nagyúr
válasz
he7edik. #56671 üzenetére
Az se ér sokat. Van három pont amit ha időre lősz meg, akkor több mint biztos, hogy legalább tageled az egyik B-s játékost. Kb tök irreleváns, hogy van-e gránát, ne adj Isten füst. Nyilván ha látsz egy árnyat ugrani nagyobb az esélyed, de lényegesebb a jó pont.
Közvetlen ajtó előtt elfutás sem rossz, hiszen kevesebb idő van reagálni és nem megszokott szög.
Egy megoldás van, hogy ne lőjenek el 99%-osan. Ez pedig a CT faltól társ fejéről átugrás. Na azt egy bezoomolt awper nem láthatja, így azt se tudja konkrétan, hogy vannak B-n.
-
Redneck
nagyúr
válasz
he7edik. #56419 üzenetére
Ezt most nem annyira értem! Kinőttem már belőle, plusz az időm sem engedi. Néha pár haverral tiszteletünket tesszük valami gagyi könnyed szerveren, és jókat dumálunk TS-en. Ez is megteszi, télen talán aktívabb leszek.
DiszNÓól:
Ez részben leesett, csak fáradt vagyok!he7edik:
Na igen, kinek mit jelent. Manapság a Go pro-ról nekem is inkább a kameramárka jut eszembe, de anno ez volt:
CPLValamikor én is aktív játékos voltam. 1.3-1.6 között, illetve az 1.6 elején. Akkor még nem számolta a Steam a játékba ölt órákat, ezért van 90 körüli playtimeom.
-
#65537792
törölt tag
válasz
he7edik. #56357 üzenetére
Legalább látszik, hogy próbálnak kitalálni valamit, ha már az anti cheatek szart sem érnek. Jó lesz ez csak ki kell még forrnia vagy kell neki idő.
Én most nyomtam egyet. Ellenben az egyik gyereket ezzel dobta ki a játék: Player From Alesha with Love ^_^ left the game (VAC authentication error). Ez most nem tudom mi, de amiben ott a VAC már gyanús.
-
Xero
nagyúr
válasz
he7edik. #56126 üzenetére
Végül is korrekt dolgokat mondanak, de miket is mondanának a hazai legnagyobb traderek. Viszont újdonság nyilván nincsen benne annak, akinek megfordult már a keze alatt némi skin és kulcs.
Tény, hogy anno nulláról simán el lehetett kezdeni (én is ezt csináltam, de meguntam
), viszont egy szint fölött már vagy "alkalmazottak" kellenek á la Tanár Úr, vagy minden idődet megeszi.
Racionálisan gondolkozva, az itthoni átlag fizetéshez mérten még akár ez is megérheti, de egy alap mérnöki fizu már azért bőven pariban van egy top hu trader jövedelmével is.
A gond az, hogy amennyire néha ránézek lounge-ra esetleg redditre, bizony már nem olyan egyszerű elkezdeni a dolgokat, és látványos eredményeket már csak normálisabb tőkéből lehet indítani.
Azon az elszóláson viszont ráncoltam a szemöldökömet, hogy 2013-ban indult a go. A go biza 2012-ben jött, méghozzá a Valve születésnapomon lepett meg vele. Véletlen?
(#56128) lemusz: Tanár Úr adózik azt tudom. Jocit passzolom, de úgy gondolom hogy ő is. Olyan volumennél amennyit ők pörgetnek, azért már látványos a bankszámla forgalom, még ha csak apránként húzzák ki pp-ről akkor is. Nem igazolható rendszeresen jelentkező bevételnél oda szokott figyelni a nav.
-
lemusz
addikt
válasz
he7edik. #56126 üzenetére
Attól tartok zsidó lettem, mert végig hallgattam, de nem tudtak újat mondani a srácok. Kodi mindig egyet értett jocóval, jocó minden választ megfontolva egy nagy sóhajjal indította mondatait, a sráctól meg inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy ha van egy ilyen boltja, akkor mik az érvényes jogszabályok rá, ő pl. adózik-e stb...
-
kuLi_
tag
válasz
he7edik. #55632 üzenetére
Tudtommal direkt kézmozgást kamerázgatni azt sehol sem.
Egyszer már valamelyik esti kis beszélgetős rettenetünk során eléggé részletesen kifejtettem amúgy, hogy milyen óvintézkedéseket tesznek meg minden egyes Major során (illetve egyéb ESL-es rendezvényeken is, amolyan standard lett hálisten'), kötve hinném, hogy bárkinek is sikerülne átcsúsznia egy okos csalással. Érdemi rész nagyjából innét (mégis tudok melóból időzíteni, jühé).
-
lemusz
addikt
válasz
he7edik. #55529 üzenetére
Xero: nem hiszem, hogy steam kliensbe épített fogadó oldal és így tovább lenne majd a jövőben, mert bár nem vagyok jogász, főleg nem amerikai, de az tisztán látszik, hogy ezekhez a dolgokhoz engedély meg miegymás szükséges. A sebezhetősége is megnőne a cégnek, hiszen így is perelik, az új fícsörökkel meg még több fogást találnának rajta. Én inkább azt tartom elképzelhetőnek, hogy még a ládanyitáson is fognak változtatni, szolidabbá tenni, hogy kevésbé hasonlítson egy kocsmai pörgetős gépre, mert ugye ez sokaknál kiveri a biztosítékot.
-
kuLi_
tag
válasz
he7edik. #53336 üzenetére
Legal disclaimer; Sosem azért streameltem, hogy nagyobb legyen a közönségem, hogy pénzt tudjak belőle kicsikarni, vagy hogy bármit is népszerűsítsek vele. Csak és kizárólag azért lőttem be magam Twitchre, majd később további cseszegetés hatására Facebookra is, mert a haverok illetve egyéb nem CS-s ismerősök buzeráltak ezzel kapcsolatban. Szimplán szórakoztatni szándékoztam elsősorban a baráti kört (ahogy én is baszogatom állandóan a Dota2-es, nálam sokkal durvább játékos haveromat, hogy kapcsolja már be magát esténként, nézni szeretném, ahogy Dendivel küzd meg miden), aztán idővel némileg felduzzadt a dolog.
Az a tapasztalatom, hogy ládanyitásra mint az állat ugranak az emberek, giveaway esetén megkétszereződik a létszám. Ha hosszabb távon pörög giveaway, nem olcsó itemekell és mondjuk még be is van akár hirdetve, úgy sosem látott tömeg gurul be. Egyik alkalommal, amikor az egyik random streamjeim során kinyitottam az akárhányadik késem, valaki gondolom kirakta valami FB csoportba és hirtelen ~800 ember körülire duzzadt a tömeg, miközben a műsor kimerült annyiban, hogy gyakorlatilag hátradőlve inspecteltem a cuccaimat. Karrier, bravó.
A giveawayeket ezért én kvázi titokban szoktam letolni előzetes bejelentés nélkül (egy marketinges nyilván üvöltene, de az okait lásd fentebb), hogy a törzsközönség ölébe hulljon a stuff. Most a Lenovo cup selejtezőn is a stream legvégén, mikor már rég elköszöntem, suttyomban kisorsoltam az st mw water elemental glockom, amiben volt ~4-5k kill. Valószínűleg nem vagyok normális.
-
kuLi_
tag
válasz
he7edik. #53271 üzenetére
Ez csak és kizárólag akkor (lenne) igaz, ha mindenki solo-ban játszana.
Van több ismerősöm, aki kizárólag azért nem tud fejlődni rangokat illetően, mert csak premade csapattal, azaz szigorúan a barátaival játszik akik természetesen jóval alacsonyabb szinten vannak, így cca. piros betűs ünnep, ha egy meccset is nyernek.Ez a téma amúgy kicsit olyasmi, mint a klasszikus "roki-kártyás BMW-sek" megítélése, mert olyanból is ismerek véletlenül kettőt, és valóban rokkantak, csak hát a többségben lévő paréj csürhe végett állandóan be van nekik szólva, mígnem felhúzzák a nadrág szárát és ott éktelenkedik a művégtag. Vagy nem tudom, lehet nem jó a hasonlat, sebaj. Az amúgy abszolút reális, hogy az "xyz szinten vagyok de belövöm a zyx-t" kommentek 100%-a kammer, de ilyet csak a kevésbé golyó-érett kommunától láttam, kultúrmasztodon ember nem így hirdeti önmagát.
-
vzsryl
nagyúr
válasz
he7edik. #53271 üzenetére
Nekem most van egy teszt accoutom erre. Múlt héten az egyik smurföm inaktívitás miatti rangvesztés után megkapta a rangját, és nova4-be tette. Azon az accon most csak és kizárólag egyedül, randomokkal fogok menni. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg lehetetlen-e feljebb kerülni. Az valóban igaz, hogy ultra gyökér társakat pakol az ember mellé a rendszer, de szerintem is túlzás, amit egyesek mondanak...
-
kuLi_
tag
válasz
he7edik. #53236 üzenetére
Mapfüggő. Inferno B-re - illetve hasonló, folyosó-szerű choke-pointokkal bíró mapokon - effektívebb az M4A4 szimplán a 30 golyó végett, míg de_cache A esetén pedig egy hangtompító talán az ideálisabb választás hogy amikor beesik a temérdek füst, lehetőleg ne bukj le azonnal és tudjanak instant visszalőni. Amúgy ez az egész talán teljesen az egyéntől függ, amolyan personal preference, nincs erre "meta". Mivel mindkettő teljesen használható csak különböző előnyökkel bírnak, én konkrétan maponként váltogattam, mikor még aktívan csapatoztam.
-
Redneck
nagyúr
válasz
he7edik. #52670 üzenetére
Az elején meg is voltam lepődve hogy miket nem ad be, meg kellett szokni. Plusz rájöttem hogy a magas pingesekre MM-en máshogy kell lőni. 128 tick offline vagy alacsony pinges online azért más tészta, ott ritkább a hitbox keresés!
Még így is nagyon kevés órám van, kb 2 év alatt lett 1000. Idő hiányában ennyi fér bele.
-
kuLi_
tag
válasz
he7edik. #52485 üzenetére
Nagyon nehéz róluk bármit is elmondani azon kívül, amik elhangzottak, ... de őszintén. Nem nagyon tudtam én sem, a többiek sem hozzátenni ahhoz, amit hosszú eventek óta csinálnak; Szép és jó minden, aztán elfogynak a végjátékra, kiesnek top4 körül. Ha szigorúan arról beszélünk, hogy ki mit művelt az eventet illetően, szerintem ezen kívül mást nehéz elmondani, nem okoztak túl nagy meglepetést számomra sem;
- aláztak a csoportban,
- szét dominálták a fnaticot végre (korábban is húztak be mapokat, de megverni még nem sikerült, megtört a jég, juhé, ki is lett ez emelve szépen),
- ezután hirtelen elfogyott az erő, elfelejtettek lőni a köv meccsen (choke)
- kiestek
- szomoru_astralis_konnyezo_device.avi
- gg(my2c)
-
kretenallat
senior tag
válasz
he7edik. #52142 üzenetére
Azt hiszem, hogy valamit félreérthettél, légy szíves és olvasd el még egyszer a hozzászólásomat.
Tudom jól, hogy melyik monitor mire képes, lévén az egyik itt van az asztalomon. Azért az MG, mert a másik többe került volna 70k val, erre írtam, hogy annak már végképp magas az ára.
-
szebe
addikt
válasz
he7edik. #51757 üzenetére
A csehek meg az esuba elleni meccs arra jo volt, hogy mindenki megszokta a kornyezetet. Kovetkezo ket meccset (d2, mirage) szepen hoztuk is, hogy aztan a kvazi legerosebb mapunkon (cache) szanaszejjel gazoljanak minket.
Picit szerencsetlennek erzem a helyzetet, 11 masik csoprtban eleg lett volna ket nyert meccs, dehat igy jartunk. Ebben most ennyi volt sajnos.
Ja meg annyit, hogy a csehek a laptopoknal ultek (140 fps, 60 hz), ennek ellenere olyanokat lottek rank, hogy mi is csak nevettunk. Szoval aki g*cidurva, az meglovi igy is-ugy is, de inkabb jatszom 144-en, ha tehetem.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Counter-Strike: Global Offensive
- Motoros topic
- Autós topik
- Minden erejével a 2 nm-re fókuszál a Samsung
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Építő/felújító topik
- LEGO klub
- Konteó topic
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Okostelefonok és eszközök felújítása, akkucsere, törött kijelző csere, ODA-VISSZA FUTÁRRAL IS!
- ASUS Dual RTX 4060 OC 8GB GDDR6/Garancia 26-07-27/
- Eladó Intel i7-6700 Processzor Hibátlan Működés!
- Eladó Panasonic DMC-TZ80EP-S fényképezőgép
- 9430 2-in-1 14" QHD+ IPS érintő i7-1265U 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 8700G Processzor!
- Bomba ár! Dell Latitude 7320 - i5-11GEN I 8GB I 512SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- LG 42C3 - 42" OLED EVO - 4K 120Hz 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen6 CPU
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged