- Honor 400 Pro - gép a képben
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Huawei P20 Pro - profit csinál minden fotósból
- Légies iPhone halvány színei
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Egyesíti a Google az Android és a ChromeOS rendszereket
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Itt az igazság a Samsung állítólagos Android Auto alternatívájáról
- Milyen okostelefont vegyek?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Alvin_ti4200
félisten
válasz
Gaboman #5808 üzenetére
Szerintem ha ilyen dolog motoszkál a fejedben, akkor kár volt megvenni a 2900Pro-t...Látom ma már hosszútávon senki nem képes gondolkodni
(én sem, de rajta vagyok az ügyön
) Az a baj, hogy az embereket simán rá lehet venni a vásárlásra, csak mert valami új, kisebb csíkszélességgel készül, stb. Gyorsabb ugyan nem sokkal lesz, de legalább sokan meg akarnak (akarnak a fenét, csak késztetés) szabadulni a jelenlegi VGA-juktól, amin legalább az adót elbukják (általában), cserébe pontosan kifizetik azt a teljesítménybeli különbséget (néha még többet is), amennyivel az új VGA gyorsabb. Ezért fogom valszeg megtartani a GTX-OC-t, mert hiába jön a G92, semmivel nem tudnék olcsóbban hozzájutni egy ugyanilyen képességű kártyához, mint amennyit most ér a használt piacon.
-
-
Alvin_ti4200
félisten
válasz
Gaboman #5797 üzenetére
PS3-ra fel
Van nálam egy 120k-s új dizájnú Acer Aspire noti (Yonah magos Celeron, 1 GB RAM, 120-as vinyó, WiFi, 15,4" 8ms, DVD-RW, GMA950), szerintem passzívan megy, mert nem tudok zajt kicsikarni belőle, ráadásul korrekten fut rajta a Vista Home Premium
Konzol mellé ideális
-
-
joca1
tag
válasz
Gaboman #5641 üzenetére
szerintem elég hogy ha annyit mondok ,hogy kb 8800gtx szint legalábbis crysisnál.igaz hogy béta tehát ezért is mondom hogy saját tapasztalat.
felbontás az 1280*1024 volt.8800gts az lényegesen lassab volt , pontos fps különbséget már nem tudok mondani de szerintem nem hiába összetettebb architektura van a hd sorozatban mint a g80-ban.
na majd kiderül november 16án. -
Alvin_ti4200
félisten
-
keIdor
titán
válasz
Gaboman #5521 üzenetére
Nekem maga a játék annyira nem jön be.
Igen az optimalizálása ennek se rossz, viszont nincs AA.Nagyon shader igényes játék, durva ahogy csillog-villog minden! Haver X1950XTX-én folyamatos 38FPS-el fut, ebből én arra következtetek, hogy bizony ennyit tud a 48 shader egység, kiváncsi leszek a GeForce 7-esek hogy fogják majd bírni Best grafikán a 24 egységükkel. (vagy kevesebbel: 7800GT, 7900GS)
-
szacsee
nagyúr
-
Ragnar_
addikt
válasz
Gaboman #4626 üzenetére
Nézd meg a UE3 teszteket , ott a 8800Ultrával van egy szinten. Másrészt ki milyen játékokkal játszik. Engem pldául nem nagyon érdekel , hogy a Call of Juarez meg mondjuk a Lost Planet gyengébben megy az 2900XT-n. Crysis bétában ha jól tudom kb. 30min-40max FPS ---> 30min-50max FPS a különbség egy 2900XT és egy 8800Ultra között, ami az árdifferenciát is figyelembe véve nem vészes. Az Nvidiának már kiforrottabbak a driverei , és igazából dx10-es játék még nincs is. A MoH és a Bioshock 1600*1200 - ban nem igazán erős procival is jól játszható. (35-70FPS)
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi 11T Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 15" 2018 i9 9850HK 32GB 500GB 560X 4GB garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dixit 4 Eredet (bontatlan, fóliás kártyacsomag)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest