- Xiaomi 17T - T-modell
- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Apple Watch
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Hétéves vállalást tett a Honor
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Yettel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
-
19000 - 18901
19000 - 18901 18900 - 18801 18800 - 18701 18700 - 18601 18600 - 18501 18500 - 18401 18400 - 18301 18300 - 18201 18200 - 18101 18100 - 18001 18000 - 17901 17900 - 17801 17800 - 17701 17700 - 17601 17600 - 17501 17500 - 17401 17400 - 17301 17300 - 17201 17200 - 17101 17100 - 17001 17000 - 16901 16900 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 03:51 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
JohnDoe_Hun
tag
Megtaláltam végül mi volt rajta, ergo 2.5D fólia lesz a jó, nem a 3D vagy 5D:
Fólia
Bánom, hogy nem vettem többet anno, 6 évet bírta.Nekem ilyen van. Teljesen jó.
2/4Pcs 9H Screen Protector Glass For Huawei P20 Pro HD Tempered Glass -
FirstAndroid
tag
-
Spet
addikt
Sziasztok! Teljes jépernyős üvegfólia, amit nem nyom fel a tok, hol találok? Köszönöm szépen!
Kérdés az, hogy milyen a tok, mennyire öleli fel körbe a kijelzőt. Így nem egyszerű megválaszolni.
-
FirstAndroid
tag
Sziasztok! Teljes jépernyős üvegfólia, amit nem nyom fel a tok, hol találok? Köszönöm szépen!
-
kissbill
tag
Valahogy megtörtént a frissítés
. Egyszer csak feldobta hogy akarom e frissíteni. Igen, telefon újraindult és frissült
-
kissbill
tag
Sziasztok,
szeretnem most mar frissiteni a EMUI 10-rol , 12-re a rendszeremet.
viszont amikor ramegyek a frissitesre, akkor azt a hibat kapom, hogy a szerver nem elerheto ....
buktam a frissitest ? lelottek meg a servert ami adta volna a frissitesi file-kat ?
koszi !
-
JohnDoe_Hun
tag
Mielőtt bevonultam, reggel még próbáltam a HiSuite-ot, de nem akart szóba állni a telefonnal (a készüléket nem támogatja a visszaállító). Próbáltam pár verziót, amit a google kidobott, de egyikkel se ment.
Most a ruszki oldalról letölthető, ezen a fórumon ajánlott verzió van fent, ami már csatlakozik a telefonhoz (a teló a PHONE Locked alatt kiírja, hogy rescue mode enter..).
A ffodi-féle leírást követve a routeren ki van kapcsolva az IPv6, a számítógépen úgyszint, be van állítva a hosts-ban az IP mapping, reboot megvolt, a két file felül lett írva, tűzfalat kikapcsoltam...
A program engedélyt kér, hogy hozzáférjen az IMEI-hez, amit leokézok, majd kis kergetőzés után nem akaródzik neki internetet találni:


Innen merre tovább?
Szia. Én még nem jártam így ezért csak egy tipp: admin módban indítsd a progikat.
-
spidersoft
senior tag
Ezeket nezted mar esetleg ?
A "Safe Mode" : Írtad, hogy nem ment, de próbáld meg így: Amikor megjelenik a Huawei logó, engedd el a gombokat, és azonnal tartsd nyomva a Hangerő LE gombot, amíg be nem tölt a rendszer. Néha a pontos időzítés számít.
HiSuite (PC): Csatlakoztasd a telefont egy géphez, és töltsd le a hivatalos Huawei HiSuite programot. Van benne egy "System Recovery" (Rendszer-visszaállítás) mód. Ez néha képes adatvesztés nélkül újraírni az operációs rendszert, ha felismeri a készüléket Fastboot módban.Mielőtt bevonultam, reggel még próbáltam a HiSuite-ot, de nem akart szóba állni a telefonnal (a készüléket nem támogatja a visszaállító). Próbáltam pár verziót, amit a google kidobott, de egyikkel se ment.
Most a ruszki oldalról letölthető, ezen a fórumon ajánlott verzió van fent, ami már csatlakozik a telefonhoz (a teló a PHONE Locked alatt kiírja, hogy rescue mode enter..).
A ffodi-féle leírást követve a routeren ki van kapcsolva az IPv6, a számítógépen úgyszint, be van állítva a hosts-ban az IP mapping, reboot megvolt, a két file felül lett írva, tűzfalat kikapcsoltam...
A program engedélyt kér, hogy hozzáférjen az IMEI-hez, amit leokézok, majd kis kergetőzés után nem akaródzik neki internetet találni:


Innen merre tovább?
-
kissbill
tag
Sziasztok!
Bootloopos lett a telefonom... a következőt követtem el ellene: mennem kellett kényszernyaralásra egy kórházba, így akartam szabadítani rajta helyet. Letöröltem róla jópár fotót, videót, illetve néhány nagyobb méretű játékot, amit már rég nem használtam.Ekkor este még semmi baja nem volt.
Másnap indulás előtt nézem: facebook az új posztokat betölti, üzeneteket nem... há mondom ez érdekes, de nem meglepő metáéknál: app leállít, újraindít... ugyanaz.
Levelező progikból egyik működik, letölti a friss leveleket, másik nem.
Reboot... amiből bootloop lett. Többedik próbálkozásra a recovery menübe jut. Nyilván nem akarom törölni a telefont, cél lenne visszaállítani az adatokat, így frissítést kértem: Get package info failed.
Device information: 102.0.0.225 (C432E5R1P1)VolUp+Power kombóra bejövő menüből a safe mode ugyanabba a recovery menübe jut.
Próbáltam a Firmware Findert, de Could not create SSL/TLS secure channel hibát dob. (a routerben és a gépen az ethernet tulajdonságainál kikapcsoltam az IPv6-ot, tűzfalat kikapcsoltam).
Az OTG-s módszer törölné az adatokat, azt nem akarom erőltetni.
Mi lesz a megfejtés? Szerviz?
Az adatok, ha egy mód van rá, kellenének... tudom, miért nem archiváltam... párhavonta szoktam, mikor eszembe jut, de ez most kevésnek bizonyult.
Köszönöm a segítséget!
Ezeket nezted mar esetleg ?
A "Safe Mode" : Írtad, hogy nem ment, de próbáld meg így: Amikor megjelenik a Huawei logó, engedd el a gombokat, és azonnal tartsd nyomva a Hangerő LE gombot, amíg be nem tölt a rendszer. Néha a pontos időzítés számít.
HiSuite (PC): Csatlakoztasd a telefont egy géphez, és töltsd le a hivatalos Huawei HiSuite programot. Van benne egy "System Recovery" (Rendszer-visszaállítás) mód. Ez néha képes adatvesztés nélkül újraírni az operációs rendszert, ha felismeri a készüléket Fastboot módban. -
spidersoft
senior tag
Sziasztok!
Bootloopos lett a telefonom... a következőt követtem el ellene: mennem kellett kényszernyaralásra egy kórházba, így akartam szabadítani rajta helyet. Letöröltem róla jópár fotót, videót, illetve néhány nagyobb méretű játékot, amit már rég nem használtam.Ekkor este még semmi baja nem volt.
Másnap indulás előtt nézem: facebook az új posztokat betölti, üzeneteket nem... há mondom ez érdekes, de nem meglepő metáéknál: app leállít, újraindít... ugyanaz.
Levelező progikból egyik működik, letölti a friss leveleket, másik nem.
Reboot... amiből bootloop lett. Többedik próbálkozásra a recovery menübe jut. Nyilván nem akarom törölni a telefont, cél lenne visszaállítani az adatokat, így frissítést kértem: Get package info failed.
Device information: 102.0.0.225 (C432E5R1P1)VolUp+Power kombóra bejövő menüből a safe mode ugyanabba a recovery menübe jut.
Próbáltam a Firmware Findert, de Could not create SSL/TLS secure channel hibát dob. (a routerben és a gépen az ethernet tulajdonságainál kikapcsoltam az IPv6-ot, tűzfalat kikapcsoltam).
Az OTG-s módszer törölné az adatokat, azt nem akarom erőltetni.
Mi lesz a megfejtés? Szerviz?
Az adatok, ha egy mód van rá, kellenének... tudom, miért nem archiváltam... párhavonta szoktam, mikor eszembe jut, de ez most kevésnek bizonyult.
Köszönöm a segítséget!
-
Spet
addikt
Sziasztok!
Vásároltam egy használt Huawei P20 Pro dual-SIM telefont. Azt gondoltam, hogy a 128GB saját memóriáját kiegészítem egy SD memóriakártya behelyezésével. A net-en azonban nem kaptam ezzel kapcsolatban egyértelmű választ ( Memória bővítés: nincs, Memory card slot: microSD ). Mi az igazság. Lehet-e a 2. SIM helyre SD kártyát tenni vagy ez a lehetőség nem adott?
Üdv: Dzsozi56Nem lehet, nem is tudnád a nano SIM helyére betenni a microSD-t.
-
Dzsozi56
tag
Sziasztok!
Vásároltam egy használt Huawei P20 Pro dual-SIM telefont. Azt gondoltam, hogy a 128GB saját memóriáját kiegészítem egy SD memóriakártya behelyezésével. A net-en azonban nem kaptam ezzel kapcsolatban egyértelmű választ ( Memória bővítés: nincs, Memory card slot: microSD ). Mi az igazság. Lehet-e a 2. SIM helyre SD kártyát tenni vagy ez a lehetőség nem adott?
Üdv: Dzsozi56 -
akyyy
senior tag
Szia. Szerintem elég csak a kódot beolvasni a kapunál ami a jegyen van
sajnos tárgytalan lett, nem sikerült jegyet venni
-
JohnDoe_Hun
tag
Picikét OFF téma, de aZÉrt annyira mégsem:
Szeretnék eljutni majdan a szeptember 9-i magyar-portugál mérkőzésre, elvileg kéne hozzá MLSZ alkalmazás, erre nem kompatibilis a telefonnal.. wtf?
[link]
Lehet valamit ezzel kezdeni? Próbáltam apk fájlt szerezni de úgy sem volt jó. Azt még megértem, hogy egy két 3D-s játék már nem fut a telefonon, úgyse játékre szoktam használni, de azért egy ilyen, sima jegyvásárlós app miért nem jó, huhh!
Esetleg ha valakinek van tapasztalata, elég böngészőből pdf-be majd bemutatni a jegyet, már ha szerzek, vagy kötelező az alkalmazás?Szia. Szerintem elég csak a kódot beolvasni a kapunál ami a jegyen van
-
akyyy
senior tag
Picikét OFF téma, de aZÉrt annyira mégsem:
Szeretnék eljutni majdan a szeptember 9-i magyar-portugál mérkőzésre, elvileg kéne hozzá MLSZ alkalmazás, erre nem kompatibilis a telefonnal.. wtf?
[link]
Lehet valamit ezzel kezdeni? Próbáltam apk fájlt szerezni de úgy sem volt jó. Azt még megértem, hogy egy két 3D-s játék már nem fut a telefonon, úgyse játékre szoktam használni, de azért egy ilyen, sima jegyvásárlós app miért nem jó, huhh!
Esetleg ha valakinek van tapasztalata, elég böngészőből pdf-be majd bemutatni a jegyet, már ha szerzek, vagy kötelező az alkalmazás? -
sinick
senior tag
Sziasztok!
Két P20-assal szívok. FB Messengerben ha kapok egy linket, videót, képet és rákoppintok, akkor a hivatkozást nem nyitja meg a messenger vagy böngésző, hanem helyette a hangulatjelek jelennek meg illetve lent a továbbítás, stb. Úgy emlékszem, hogy ezt a beállítást a telefon beállításaiban a kisegítő lehetőségeken az egykezes beállítások bekapcsolása befolyásolta. Amiket tettem meg, hogy messengerben a külső böngésző kezelést, meg élő chatfejek kezelést ki meg be kapcsolgattam eredménytelenül. Van valakinek tapasztalata?
Na, megvan a hiba. A telefon kisegítő lehetőségeiben valami képernyőnagyítás művelet (nem a betűméret nagyítás!) be volt kapcsolva. Ilyenkor az egyujjas koppintás helyett kétujjas koppintással működött a megnyitás. Kikapcsoltam és helyreállt a rend.
-
sinick
senior tag
Sziasztok!
Két P20-assal szívok. FB Messengerben ha kapok egy linket, videót, képet és rákoppintok, akkor a hivatkozást nem nyitja meg a messenger vagy böngésző, hanem helyette a hangulatjelek jelennek meg illetve lent a továbbítás, stb. Úgy emlékszem, hogy ezt a beállítást a telefon beállításaiban a kisegítő lehetőségeken az egykezes beállítások bekapcsolása befolyásolta. Amiket tettem meg, hogy messengerben a külső böngésző kezelést, meg élő chatfejek kezelést ki meg be kapcsolgattam eredménytelenül. Van valakinek tapasztalata?
-
renegat1
tag
-
akyyy
senior tag
-
renegat1
tag
-
akyyy
senior tag
Kérdés: Bekapcsoló gomb (és hangerő gombot) hogyan tudok kicserélni? Youtubon nincs info csak sima P20, meg Mate Pro-k vannak, kifejezetten p20 pro nincs

Csak leírást találtam képekkel, de az elég fura. -
akyyy
senior tag
Szeretnék az autóba egy telefon tartót (pár éve vettem egy univerzálisat MM-ben, le is repült róla a telefon, vagy a szélvédőről válik le)
Most rá kerestem, és meglepően láttam, hogy van kifejezetetten huawei car case, fémes tokkal, meg mágneses tartóval.
Csak az a baj, hogy sehol se lehet már kapni. Ebayen találtam 1 eladót, elvileg van nála egy darab, de kb semmi értékelése nincs.
Vagy tudtok esetleg ajánlani valami hagyományos, "univerzálisat"?Közbe csak megrendeltem én az ebayes autós tartót, jó hamar megjött, eddig nagyon jól müködik.
Csak ahogy ilyen gyakran tokot cserélek, a hátlap elkezdett leválni (régi aku csere miatt, nem ragasztottam vissza, csak "visszanyomtam".)
Rendeltem ilyen hátlapi ragasztót hozzá, lassan ez is ideér, és csak nekiállok valszeg szétszedni megint (power gombot ki kell cserélnem, hisz kiesett xD)
Autós gyorstöltőt akartam még nézni, mert volt nekem egy gagyi szar töltő, elvileg ez is tudja tölteni, pont próbálgattam, amikor üveg törés szerű hang, na mondom ez kisütötte a telefont, vagy mi a franc történt
Aztán kiderült, hogy csak felkaptam egy kavicsot, a szélvédre
-
papp54
aktív tag
-
kissbill
tag
Ott azert az is baj, hogy nincs ra google store , mokolni kell rajta eleg kemenyen, hogy feltegyel ra ne csak kinai appokat.
Pedig szuper telefon lenne az is. -
papp54
aktív tag
-
havenday
tag
El lehet még adni ezt a telefont, ideje nyugdíjaznom
-
akyyy
senior tag
Szeretnék az autóba egy telefon tartót (pár éve vettem egy univerzálisat MM-ben, le is repült róla a telefon, vagy a szélvédőről válik le)
Most rá kerestem, és meglepően láttam, hogy van kifejezetetten huawei car case, fémes tokkal, meg mágneses tartóval.
Csak az a baj, hogy sehol se lehet már kapni. Ebayen találtam 1 eladót, elvileg van nála egy darab, de kb semmi értékelése nincs.
Vagy tudtok esetleg ajánlani valami hagyományos, "univerzálisat"? -
DonDragonka
őstag
-
JohnDoe_Hun
tag
Sziasztok. Mostanában egyre többet vacakol a készülékem (ami egy IQOS ILUMA). Hamar lemerül az egész készülék, a hevítőt is nehezen tölti, van hogy fél óráig tölt, mire a második egységet kezdi tölteni).
Plusz a szívás időtartalma is nagyon változó, van hogy 3 perc és vége, van hogy 7 percig is "szivható". Olyan is volt már, hogy beleraktam a töltetet, hevített, majd mire szivnám, kikapcsol. Ekkor töltőbe be, és vehetem is ki, dughatom bele újra a töltetet...Ilyenkor ezt kicserélig gariba?
Viszont nekem már egyszer cseréltek gariba készüléket (Akkor a pengés ment tönkre, és akkor tudtam kedvezményesen venni ilumát, úgy, hogy rá 2-3 nappal eleve akciós lett.. ugyhogy szerintem ez most olyan mintha új készülék lenne. viszont ez 2023/09/09 18:01-kor lett elvileg vásárolva? ' vagy 2 év van rá, és ilyenkor le kell adni. és nincs készülékem, vagy egyből adnak egy másikat?
Szerintem azt a kérdést nem ide szántad.
-
akyyy
senior tag
Sziasztok. Mostanában egyre többet vacakol a készülékem (ami egy IQOS ILUMA). Hamar lemerül az egész készülék, a hevítőt is nehezen tölti, van hogy fél óráig tölt, mire a második egységet kezdi tölteni).
Plusz a szívás időtartalma is nagyon változó, van hogy 3 perc és vége, van hogy 7 percig is "szivható". Olyan is volt már, hogy beleraktam a töltetet, hevített, majd mire szivnám, kikapcsol. Ekkor töltőbe be, és vehetem is ki, dughatom bele újra a töltetet...Ilyenkor ezt kicserélig gariba?
Viszont nekem már egyszer cseréltek gariba készüléket (Akkor a pengés ment tönkre, és akkor tudtam kedvezményesen venni ilumát, úgy, hogy rá 2-3 nappal eleve akciós lett.. ugyhogy szerintem ez most olyan mintha új készülék lenne. viszont ez 2023/09/09 18:01-kor lett elvileg vásárolva? ' vagy 2 év van rá, és ilyenkor le kell adni. és nincs készülékem, vagy egyből adnak egy másikat?
-
kicsiPistike
tag
Szia. Sim kártya van benne?
Próbáltam vele-nélküle is.
-
JohnDoe_Hun
tag
Sziasztok!
Sorozatos újraindulgatásaim vannak, gondoltam felfrissítem a legújabb szoftverre.
EMUI 10.0.0.193(C432E8R1P3) van fennt és nem hajlandó semmilyen formában frissülni. Volt ilyen másnak is? Megoldás lett rá?
Köszönöm a segítséget!Szia. Sim kártya van benne?
-
kicsiPistike
tag
Sziasztok!
Sorozatos újraindulgatásaim vannak, gondoltam felfrissítem a legújabb szoftverre.
EMUI 10.0.0.193(C432E8R1P3) van fennt és nem hajlandó semmilyen formában frissülni. Volt ilyen másnak is? Megoldás lett rá?
Köszönöm a segítséget! -
mexel
veterán
Szia. Nagyon jól szuperál. Nem melegszik és nem is merül úgy mint a régi. Huawei feliratos mint az eredeti de ez nem hiszem, hogy bármit is jelentene. 4óra képernyőidővel 30%-ra merül.
Akkor rendelek egyet ugyanonnan és megpróbálom a cserét
-
JohnDoe_Hun
tag
Szia. Nagyon jól szuperál. Nem melegszik és nem is merül úgy mint a régi. Huawei feliratos mint az eredeti de ez nem hiszem, hogy bármit is jelentene. 4óra képernyőidővel 30%-ra merül.
-
mexel
veterán
3 nap tapasztalata alapján (tudom h nem sok még) de úgy tűnik, hogy a kapcitással nincs gond. Minden nap 10% alá merítettem. Az AccuBattery szerint 3919 mAh ami 98% a jelenlegi kapacitása. Elég sokat nyomkodtam. Filmet néztem és streameltem is. UTG-n másoltam róla külső vinyóra, spoty-t hallgattam, böngésző, fb, waze. A merülésben nem nagyon látok különbséget de a gyári akksi 15% alatt már úgy viselkedett mint egy merülő forraló
. Eddig még nem tapasztaltam h melegedett volna. Azóta mi a tapasztalat? Vajon eredeti és új akku lehet? mennyit bír?
ja, és ugyanúgy Huawei feliratos volt mint a benne lévő?
-
JohnDoe_Hun
tag
3 nap tapasztalata alapján (tudom h nem sok még) de úgy tűnik, hogy a kapcitással nincs gond. Minden nap 10% alá merítettem. Az AccuBattery szerint 3919 mAh ami 98% a jelenlegi kapacitása. Elég sokat nyomkodtam. Filmet néztem és streameltem is. UTG-n másoltam róla külső vinyóra, spoty-t hallgattam, böngésző, fb, waze. A merülésben nem nagyon látok különbséget de a gyári akksi 15% alatt már úgy viselkedett mint egy merülő forraló
. Eddig még nem tapasztaltam h melegedett volna. -
FirstAndroid
tag
Sziasztok! Budapesten hol érdemes akksit cseréltetni a telefonban? Köszönöm szépen!
-
akyyy
senior tag
Én okos tokot keresek, sajnos amit most rendeltem, hozzászólásoknál írják páran, hogy nem mágnes érzékelős, így nem reagál bezáráskor, hívást sem lehet fogadni, szóval az "okos" rész nem működik. csak akkor miért így hirdetik

-
JohnDoe_Hun
tag
-
mexel
veterán
Alin vettem. 4,5k volt. Hamar ideért. Az akksi irgalmatlanul bele volt ragasztva, nehezen jött ki. Nem egy nagy dolog. A hátlap már elengedett egy ponton ott kezdtem felfeszíteni. A belseje is össze-vissza volt ragasztgatva. Nem sajnálták az anyagot belőle. Keress rá a youtube-on. Fél óra alatt meg lehet csinálni
Akksiról tudsz linket küldeni? Vajon mennyire jó az alis?
-
JohnDoe_Hun
tag
Alin vettem. 4,5k volt. Hamar ideért. Az akksi irgalmatlanul bele volt ragasztva, nehezen jött ki. Nem egy nagy dolog. A hátlap már elengedett egy ponton ott kezdtem felfeszíteni. A belseje is össze-vissza volt ragasztgatva. Nem sajnálták az anyagot belőle. Keress rá a youtube-on. Fél óra alatt meg lehet csinálni
-
mexel
veterán
Én us mist cseréltem akksit benne. A hátlapot nem ragadztottam vissza én sem. Még egy pár napig nem is fogom, tesztelem h jól raktam-e össze. No meg az akksit is figyelem. A gombra nem is gondoltam de úgy rémlik hogy van egy műanyag keret belül körben és az alatt van a gomb. Az egész házból ki kell szedni ha hozzá akarsz férni.
Az akksicsere mennyire macera? Hol és milyet vettél bele?
-
JohnDoe_Hun
tag
Sajnos reggel észrevettem, hogy hiányzik a bekapcsológombom
Egy ideje néha elég furán ált, így várható volt, hogy "baja lesz"
Mivel tavaly már szétszedtem a telefont aksi csere miatt (akkor nem ragasztottam vissza, csak vissza"nyomtam" a hátlapot, és a tokjával együtt azóta is szuperül működik, bár valszeg ott kaphatott valami rossz össze szerelést a gomb, és eddig bírta)Szóval gondoltam felujítom most, amennyire tudom, és szükséges:
az okos tok nagyon hámlik, kamerájánál le is tört egy darab belőle. Jelenleg csak ennek bezárásával tudom lezárni a telefont
Sajnos sehol se találok már ilyent gyáriba. Ebayen láttam tán hasonlót németből, talán jó lesz.Párszor kapott az eleje is, zsebkiesés, így az üvegfóliát is cserélném rajta. Nillkin volt rajta (anno kétszer is cseréltem, tökéletesen megvédte a kijelzőt, csak a fólia bánta... Ilyet se lehet kapni már, csak valami más, olcsóbb márkájút.

Gombot elvielg lehet ittonról is rendelni: de nem találo róla videót, vagy leírást, hogyan is kéne kicserélni. csak p30 pro-hoz találtam. Mennyire macerás? Ha csak a hátlapot lekapom, és onnan könnyű, akkor okés (jah igen, tavaly elszakadt a hátlapján egy vezeték, a csere alkatrész itthon van valahol, de a mai napig nem cseréltem ki, nem éreztem hiányát, semilyen fotózáskor.
Egyszerűen nekem túl tökéletes telefon, szerintem soha egy mobilom se bírta ennyi ideig. Hacsak nem lesz valami komolyabb hadverhibája, nem is tervezem lecserélni.
Én us mist cseréltem akksit benne. A hátlapot nem ragadztottam vissza én sem. Még egy pár napig nem is fogom, tesztelem h jól raktam-e össze. No meg az akksit is figyelem. A gombra nem is gondoltam de úgy rémlik hogy van egy műanyag keret belül körben és az alatt van a gomb. Az egész házból ki kell szedni ha hozzá akarsz férni.
-
akyyy
senior tag
Sajnos reggel észrevettem, hogy hiányzik a bekapcsológombom
Egy ideje néha elég furán ált, így várható volt, hogy "baja lesz"
Mivel tavaly már szétszedtem a telefont aksi csere miatt (akkor nem ragasztottam vissza, csak vissza"nyomtam" a hátlapot, és a tokjával együtt azóta is szuperül működik, bár valszeg ott kaphatott valami rossz össze szerelést a gomb, és eddig bírta)Szóval gondoltam felujítom most, amennyire tudom, és szükséges:
az okos tok nagyon hámlik, kamerájánál le is tört egy darab belőle. Jelenleg csak ennek bezárásával tudom lezárni a telefont
Sajnos sehol se találok már ilyent gyáriba. Ebayen láttam tán hasonlót németből, talán jó lesz.Párszor kapott az eleje is, zsebkiesés, így az üvegfóliát is cserélném rajta. Nillkin volt rajta (anno kétszer is cseréltem, tökéletesen megvédte a kijelzőt, csak a fólia bánta... Ilyet se lehet kapni már, csak valami más, olcsóbb márkájút.

Gombot elvielg lehet ittonról is rendelni: de nem találo róla videót, vagy leírást, hogyan is kéne kicserélni. csak p30 pro-hoz találtam. Mennyire macerás? Ha csak a hátlapot lekapom, és onnan könnyű, akkor okés (jah igen, tavaly elszakadt a hátlapján egy vezeték, a csere alkatrész itthon van valahol, de a mai napig nem cseréltem ki, nem éreztem hiányát, semilyen fotózáskor.
Egyszerűen nekem túl tökéletes telefon, szerintem soha egy mobilom se bírta ennyi ideig. Hacsak nem lesz valami komolyabb hadverhibája, nem is tervezem lecserélni.
-
mexel
veterán
-
ratobi
senior tag
Köszönöm! Ők szerelnek is? Az a helyzet azt hittem már olcsóbb ez, kár hogy anno azzakl az ingyenes vagy filléres cserével nem éltem ami volt pár éve. Most már az egy nap amizt kibír, de ha nagyon használom éppen kevés lehet estére. Még élhető bőven azért de érzem hogy fárad.
Sajna fillérekért van már Xiaomi 12 pro ( van is egy nekem de nem tudtam még átköltözni, csak használgatom sim nélkül, ismerkedek vele)
Talán nem éri meg már ennyiért egy akksicsereHát ami olcsóbb, az sajnos csak 1-2 év...
-
ratobi
senior tag
-
mexel
veterán
Köszönöm! Ők szerelnek is? Az a helyzet azt hittem már olcsóbb ez, kár hogy anno azzakl az ingyenes vagy filléres cserével nem éltem ami volt pár éve. Most már az egy nap amizt kibír, de ha nagyon használom éppen kevés lehet estére. Még élhető bőven azért de érzem hogy fárad.
Sajna fillérekért van már Xiaomi 12 pro ( van is egy nekem de nem tudtam még átköltözni, csak használgatom sim nélkül, ismerkedek vele)
Talán nem éri meg már ennyiért egy akksicsere -
kissbill
tag
-
ratobi
senior tag
-
mexel
veterán
Két éve nyáron fixshop-ról rendeltem akksit.. teljesen elégedetten használom azóta is..
Ahogy most nézem van 3 lehetőség is náluk.
(előtte aliexpresszes akksival próbálkoztam, apró pénzért adták, de 2 hét után felpúposodott.. szóval azt a vonalat elengedtem)
Eszembe se jut amúgy, h másik telefon után nézzek, simán használható a mai napig kb. mindenre is (pedig már 6 éves?!).. ha csak meg nem nyekkenik benne valami, addig nálam még marad
Én is egyre inkább azt hiszem maradok a p20 pro-nál csak tuti jó akksi kellene bele, úgy hogy ne legyen csúnya a szerelés
-
pazirezz
tag
Két éve nyáron fixshop-ról rendeltem akksit.. teljesen elégedetten használom azóta is..
Ahogy most nézem van 3 lehetőség is náluk.
(előtte aliexpresszes akksival próbálkoztam, apró pénzért adták, de 2 hét után felpúposodott.. szóval azt a vonalat elengedtem)
Eszembe se jut amúgy, h másik telefon után nézzek, simán használható a mai napig kb. mindenre is (pedig már 6 éves?!).. ha csak meg nem nyekkenik benne valami, addig nálam még marad
-
JohnDoe_Hun
tag
Na ja. 18 óta van meg. Lett utána iphone meg xiaomi note sorozat de valahogy mindnél volt valami. Pl. az iphone bezárja állandóan a spotify-t. Meg kell nyitni újra és úgy elindítani mindent. A note nfc "érzékeny" ha egy kicsit remeg a kezed fizetésnél akkor ő is remeg mint akit akasztani visznek és nem is enged fizetni. Hívásnál nem vált másik mobil adatra stb. Itt meg minden stabil. Nfc, bluetooth, mobil adat. Ami hiányzik az iphoneból, hogy szinte mindent lehetett helyalapon automatizálni. Itt is lehet de sok szenvedéssel meg akkuval jár. Nem éri meg tökölni vele. A kamera is kielégítőnél jobb ha van fény. Este nem túl jó de nem is fényképezek sokat. Összevetve a másik kettővel, a korát meghazudtolva jobban teljesít. Ja és az akku még gyári benne. Kb. 90%-os lehet. De nekem elég.
-
mexel
veterán
Ez jól hangzik

Az a baj én is úgy vagyok a dologgal hogy nézegetem a telefonokat. Van is itt Xiaomi 12 pro, de annyira nem hat mega dolog , nem látom hogy húdeannyival jobb lenne.
És maradnék az Emuinál. Valami Honort nézegetek, de mind lekerekített élű ami nem jön be a használat során. (Designra szép)
Hiányolom az ujjlenyomatolvasót az előlapokról és leginkább még az értesítő ledet.
Így lehet hogy martad. Még majdnem 1 napos az akku, de érzem hogygyengült. Ha lenne benne új talán maradna még egy évet minimum, nagyon szeretem -
ratobi
senior tag
Én kb. egy hónapja elővettem a fiókból. Azóta elsőszámú lett újra. Én imádom. Az akksi lehetne egy kicsit erősebb de még így is kibír egy napot bőven
Én lecseréltem egy POCO X7 PRO - ra. Eladtam....a Poco - t.. 😀 Nem nagyon tudott annyi pluszt adni, hogy érdemes legyen lecserélni.. 😀
-
JohnDoe_Hun
tag
Én kb. egy hónapja elővettem a fiókból. Azóta elsőszámú lett újra. Én imádom. Az akksi lehetne egy kicsit erősebb de még így is kibír egy napot bőven
-
ratobi
senior tag
-
peetyy
őstag
Sziasztok!
Van még egyáltalán gyári?
Én 2018-ban vettem, használom is még a főtelefonom mellett.
Szeretem ezt a telót, nem válnék meg tőle
-
mexel
veterán
Hol cseréltetted most? Gyárit szeretnék valami normális helyen, nem olyan útszéli gsm boltban ahol eláll majd hátlap stb, annak nincs értelme.
-
ratobi
senior tag
Helló!
Én cseréltettem kb. kettő éve firstphone-ban, abban az akcióban. De mostanra megint megrogyott. Kicseréltem most én egy alis akkura. Nem vagyok benne biztos , hogy gyárit raktak bele.. -
mexel
veterán
Sziasztok. Még mindig nem tudom elengedni a p20 pro-mat.
Nem tudja valaki ehhez a szervizben tudnak még új akkut adni, gyárit, és érdemes cserélni benne? Anno volt igen olcsón cserelehetőség de nem kellett nekem, most lehet hogy meglépném -
mexel
veterán
Elvileg szinkronizáltam a hangüzenetek és egyebeket is, de valamiért azok nem látszank. csak a jegyzetek.
-
mexel
veterán
Csak lementeni nem tudom egyelőre

-
mexel
veterán
Sikerült belépni
-
mexel
veterán
-
B@ldrick
aktív tag
Szinkronizáld fel a huawei cloudba (beállítások > neved > cloud > jegyzettömb) majd böngészőből belépve ott lesz.
-
mexel
veterán
Sziasztok. Teszek itt egy próbát, talán lesz megoldás vagy válasz.
P20 pro-n a jegyzettömbömből szeretném kimenteni a tartalmat, de semmi lehetőséget nem látok erre. Milyen néven keressem esetleg az android rendszerben ezeket, vagy hogyan lehetne kinyerni ami oda van írva? -
Mr. V.
tag
A tok milyen állapotban van. Lehet érdekelne.
A festék kopott (eredetileg fekete, de több helyen már ezüst színű, ahol lekopott), az utolsó képen látszik, de simán újrafújható akár más színre is.
A töltőcsatlakozó-takaró ép, a gumi ép, kameraüvegek épek, az üveg cserélve lett berepedés miatt, jelenleg az is ép... és ha megtalálom, akkor talán van 1 tartalék üveg is hozzá.
8e + szállításért vihető, doboza is megvan.
A telefon kamerái, hangszórói, egyéb egységei, aminek nem árthatott a víz, azok is vihetőek, ha valakinek szüksége lenne rá.

-
FirstAndroid
tag
Az allinone csak ADB kapcsolatra szolgál, a készüléket nem ADB-n keresztül fogja megdolgozni. Qualcomm drivereket szerezzél be helyette, mert COM port módban fog kommunikálni. Persze ADB is kell majd, nem abból se minden verziót fogad el.
Nálam, mivel már tégla volt, szétszedés után tesztpontos testeléssel kellett elindítani a kommunikációt. Elvileg tudja talán szoftveresen is, már nem emlékszem.
TWRP előtt még sok más kellett, hogy pl. ne legyen kódolva a fájlrendszer, mert anélkül a TWRP üres összevissza-karakterű könyvtárakat lát csak, aztán a root csak Magisk-al ment. Talán a 24-essel, mert a 25-ösből kivették a rejtés funkciót, ami a banki program elé kellett.
Ha komolyabban bele akarsz mélyedni, akkor előkeresem azt a HDD-t, ahol ezek a programok és fájlok még megvannak és feltöltöm valahova.8.1-es verziót raktam rá, mert csak az rootolható, a későbbieknél bootloop alakult ki, pedig 9-est és 10-est is próbáltam.
TWRP-ből talán 3 van, igazából alig hasonlítanak egymásra, van amelyikből funkciók hiányoznak, van amelyik ismeri az USB-t is, de az talán visszaállítani nem képes, szóval én egy olyan változatot használtam, ami lát minden könyvtárat, ám az USB-t nem képes kezelni, így a biztonsági mentés belső tárra megy, onnan kell később kimenteni egy külső eszközre... hogy biztonságban legyen, de ott is meg kell tartani a készüléken, mert a TWRP USB-ről nem tudja majd beolvasni.Tesztelgetni kell majd, nem biztos, hogy mindent feljegyeztem, melyik a jó verzió, de majd ránézek, ha érdekel.
Sajnos nekem már nem aktuális, mert beázott, a kijelzőjét amikor meghirdettem, még abban a percben leesett az asztalról, így csak egy romhalmazom van már, nem telefon.
Mondjuk a Lovemei Armor tokot, aminek festése már kopottas, azt még lehetne használni... csak sajnos nem vízálló, csak az ütéstől véd. Meg a műanyag karcmentes hátlap is ha érdekel valakit, az is eladó. Az aksi állapota nem ismert, mert hibás készülékkel nem tudom tölteni, így azt inkább nem kínálom.A tok milyen állapotban van. Lehet érdekelne.
-
JohnDoe_Hun
tag
Az allinone csak ADB kapcsolatra szolgál, a készüléket nem ADB-n keresztül fogja megdolgozni. Qualcomm drivereket szerezzél be helyette, mert COM port módban fog kommunikálni. Persze ADB is kell majd, nem abból se minden verziót fogad el.
Nálam, mivel már tégla volt, szétszedés után tesztpontos testeléssel kellett elindítani a kommunikációt. Elvileg tudja talán szoftveresen is, már nem emlékszem.
TWRP előtt még sok más kellett, hogy pl. ne legyen kódolva a fájlrendszer, mert anélkül a TWRP üres összevissza-karakterű könyvtárakat lát csak, aztán a root csak Magisk-al ment. Talán a 24-essel, mert a 25-ösből kivették a rejtés funkciót, ami a banki program elé kellett.
Ha komolyabban bele akarsz mélyedni, akkor előkeresem azt a HDD-t, ahol ezek a programok és fájlok még megvannak és feltöltöm valahova.8.1-es verziót raktam rá, mert csak az rootolható, a későbbieknél bootloop alakult ki, pedig 9-est és 10-est is próbáltam.
TWRP-ből talán 3 van, igazából alig hasonlítanak egymásra, van amelyikből funkciók hiányoznak, van amelyik ismeri az USB-t is, de az talán visszaállítani nem képes, szóval én egy olyan változatot használtam, ami lát minden könyvtárat, ám az USB-t nem képes kezelni, így a biztonsági mentés belső tárra megy, onnan kell később kimenteni egy külső eszközre... hogy biztonságban legyen, de ott is meg kell tartani a készüléken, mert a TWRP USB-ről nem tudja majd beolvasni.Tesztelgetni kell majd, nem biztos, hogy mindent feljegyeztem, melyik a jó verzió, de majd ránézek, ha érdekel.
Sajnos nekem már nem aktuális, mert beázott, a kijelzőjét amikor meghirdettem, még abban a percben leesett az asztalról, így csak egy romhalmazom van már, nem telefon.
Mondjuk a Lovemei Armor tokot, aminek festése már kopottas, azt még lehetne használni... csak sajnos nem vízálló, csak az ütéstől véd. Meg a műanyag karcmentes hátlap is ha érdekel valakit, az is eladó. Az aksi állapota nem ismert, mert hibás készülékkel nem tudom tölteni, így azt inkább nem kínálom.Azta. Köszi az összefoglalót. Ha jól értem akkor sima com porton lehet nyitni a bl-t azzal a módszerrel amit írtál? Nekem bőven jó a 8-as droid is szóval ha még megvannaka twrp fájlok meg vmi értelmes rom is hozzá akkor szívesen veszem a fájlokat. A magisk mint root megoldás is teljesen jó. Sajnálom h lezúztad én imádom a mai napig is de csak amolyan hobbi telóként üzemel nálam.
-
Mr. V.
tag
Köszi. Kipróbálom majd. Közben találtam egy ilyet link.
Amúgy milyeb twrp-t tettél fel meg romot?Az allinone csak ADB kapcsolatra szolgál, a készüléket nem ADB-n keresztül fogja megdolgozni. Qualcomm drivereket szerezzél be helyette, mert COM port módban fog kommunikálni. Persze ADB is kell majd, nem abból se minden verziót fogad el.
Nálam, mivel már tégla volt, szétszedés után tesztpontos testeléssel kellett elindítani a kommunikációt. Elvileg tudja talán szoftveresen is, már nem emlékszem.
TWRP előtt még sok más kellett, hogy pl. ne legyen kódolva a fájlrendszer, mert anélkül a TWRP üres összevissza-karakterű könyvtárakat lát csak, aztán a root csak Magisk-al ment. Talán a 24-essel, mert a 25-ösből kivették a rejtés funkciót, ami a banki program elé kellett.
Ha komolyabban bele akarsz mélyedni, akkor előkeresem azt a HDD-t, ahol ezek a programok és fájlok még megvannak és feltöltöm valahova.8.1-es verziót raktam rá, mert csak az rootolható, a későbbieknél bootloop alakult ki, pedig 9-est és 10-est is próbáltam.
TWRP-ből talán 3 van, igazából alig hasonlítanak egymásra, van amelyikből funkciók hiányoznak, van amelyik ismeri az USB-t is, de az talán visszaállítani nem képes, szóval én egy olyan változatot használtam, ami lát minden könyvtárat, ám az USB-t nem képes kezelni, így a biztonsági mentés belső tárra megy, onnan kell később kimenteni egy külső eszközre... hogy biztonságban legyen, de ott is meg kell tartani a készüléken, mert a TWRP USB-ről nem tudja majd beolvasni.Tesztelgetni kell majd, nem biztos, hogy mindent feljegyeztem, melyik a jó verzió, de majd ránézek, ha érdekel.
Sajnos nekem már nem aktuális, mert beázott, a kijelzőjét amikor meghirdettem, még abban a percben leesett az asztalról, így csak egy romhalmazom van már, nem telefon.
Mondjuk a Lovemei Armor tokot, aminek festése már kopottas, azt még lehetne használni... csak sajnos nem vízálló, csak az ütéstől véd. Meg a műanyag karcmentes hátlap is ha érdekel valakit, az is eladó. Az aksi állapota nem ismert, mert hibás készülékkel nem tudom tölteni, így azt inkább nem kínálom. -
JohnDoe_Hun
tag
De, fizetős megoldás létezik. Talán 8e Ft körüli összegbe került nekem 2 éve, az a téglásított készüléket is rendbe hozza. 3 nap hozzáférés van a program minden funkciójához fizetés után (csak egy röpke regisztráció szükséges, nem box), tehát ha több készülék is van a közeledben, amit feloldanál, érdemes ez idő alatt megtenni.
[link]Köszi. Kipróbálom majd. Közben találtam egy ilyet link.
Amúgy milyeb twrp-t tettél fel meg romot? -
Mr. V.
tag
Sziasztok. Bootloader nyitásról van vmi hír? A huawei már régen leállította a legális nyitás lehetőségét. Vmi nem egyéb megoldást nem tud vki?
De, fizetős megoldás létezik. Talán 8e Ft körüli összegbe került nekem 2 éve, az a téglásított készüléket is rendbe hozza. 3 nap hozzáférés van a program minden funkciójához fizetés után (csak egy röpke regisztráció szükséges, nem box), tehát ha több készülék is van a közeledben, amit feloldanál, érdemes ez idő alatt megtenni.
[link] -
JohnDoe_Hun
tag
Sziasztok. Bootloader nyitásról van vmi hír? A huawei már régen leállította a legális nyitás lehetőségét. Vmi nem egyéb megoldást nem tud vki?
-
mexel
veterán
-
Ernesst
aktív tag
-
mexel
veterán
Sziasztok! A gyári akkunak mennyi a pontos kapacitása tudja valaki? 4000-es vagy 4300-as?
-
Mr. V.
tag
Ha korábban csatlakoztattad PC-hez ADB kapcsolattal és el lett tárolva a kapcsolat, akkor rádugva ha még él a készülék, akkor kinyerheted az adatokat, ha ez korábban nem volt meg, akkor mivel nem tudod hova nyomj, hogy engedélyezd az ADB hozzáférést (mert nem látod a kijelzőn), akkor sajnos lehetetlen ezzel a módszerrel.
Sok program ajánlja, hogy le tudja menteni ADB-n keresztül, de nem, mert nem tudod engedélyezni.A másik megoldás, ha egy univerzális kütyüt dugsz rá (alin kb. 3-4eFt), ami HDMI, USB és SD egyben, azzal egy erre alkalmas tévén vagy monitoron láthatod a képet. Ha a tapi is rossz, akkor az USB-re egy egeret vagy billentyűzetet lehet dugni, ebben az esetben csak wifi-n tudod továbbítani a mentendő adatokat (ftp, lan, stb.). Ha megy a tapi, akkor SD és pendrive a legegyszerűbb megoldás.
15eFt egy TFT kijelző hozzá, 30-35eFt a ledes. Én TFT-vel használom lassan 2 éve. Napon gyenge, de amúgy nincs sok különbség. Szóval lehet érdemes lenne menteni, bár a víz további károsodásokat okozhatott (ezt egy wc-be ejtés után kaptam, teljes alkoholos átmosás és kijelzőcsere után tökéletesen megy tovább), így ~15eFt költéssel lehet érdemes lenne újraéleszteni kukázás helyett, akár csak tartaléknak is, hiszen látod: nem mindenki tud vigyázni rá, aztán akkor napokig/hetekig nincs.
És persze biztonsági másolatot érdemes készíteni havi szinten külső tárolóra, így az ilyen problémák könnyen orvosolhatóak max 1 hónap vesztéssel.
-
p2pp
őstag
Sziasztok!
Gyereknek beleesett a tengerbe a sziklák közé a telója.
Működik, de a kijelző fekete lett szépen fokozatosan.
Hogyan tudom kinyerni belőle így az adatokat?
Szervizelés horrorisztikus lenne. (Kijelző csere)
Épen ezért már úton van az új Honor készüléke. -
_DiEGO_
őstag
nem cire, hanem core.A HMS Core a HUAWEI Mobile Services (HMS) által biztosított nyílt képességek gyűjteménye. Az alkalmazás és az eszköz operációs rendszere között működik, és platformként szolgál, amely alapvető szolgáltatásokat nyújt az alkalmazásfejlesztéshez.
-
Casoli
őstag
-
kissbill
tag
Valaki feltette uj HMS cire frissitest ?
-
Mr. V.
tag
Na sikerült szétszedni, kicserélni az akksit, eddig működik, bekapcsol, kamera is van, vaku is van, ujjlenyomat is van stb..

de nem ragasztóztam vissza a hátulját, mivel szétszedéskor ami a hátlapba van kábel, sikerült elszakítani
(tokjába visszatettem, igy a helyén marad ideiglenesen, ha nagoyn gáz lesz a helyzet, akkor addig tartalék telefon)rendeltem elvileg hozzá de jó egy hónap mire megjön, amúgy mi célt szolgál? gondolom valamelyik kamerához van köze (rendeltem egy hátlapot is, de a régi nincs eldeformálódva, simán mehet vissza, de az újba meg csak hátlap, még kamera lencsék sincsennek, meg semmi szenzor

https://www.skyphone.hu/huawei-p20-pro-akkufedel-hatlap-fekete
Tán ilyet rendeltem, ha valakinek kellene szóljon és megbeszéljük
Az egy távolságmérő fotózáshoz, meg talán nézi ha felveszed a telót az asztalról.
Anélkül is tud fókuszálni, tehát kb. felesleges is bele. -
akyyy
senior tag
Na sikerült szétszedni, kicserélni az akksit, eddig működik, bekapcsol, kamera is van, vaku is van, ujjlenyomat is van stb..

de nem ragasztóztam vissza a hátulját, mivel szétszedéskor ami a hátlapba van kábel, sikerült elszakítani
(tokjába visszatettem, igy a helyén marad ideiglenesen, ha nagoyn gáz lesz a helyzet, akkor addig tartalék telefon)rendeltem elvileg hozzá de jó egy hónap mire megjön, amúgy mi célt szolgál? gondolom valamelyik kamerához van köze (rendeltem egy hátlapot is, de a régi nincs eldeformálódva, simán mehet vissza, de az újba meg csak hátlap, még kamera lencsék sincsennek, meg semmi szenzor

https://www.skyphone.hu/huawei-p20-pro-akkufedel-hatlap-fekete
Tán ilyet rendeltem, ha valakinek kellene szóljon és megbeszéljük
-
Casoli
őstag
A megoldás nálam a firefox telepítése volt
Ez tuti valami szoftverhiba. Szerintem a google ajándéka a huawei tulajdonosoknak. -
akyyy
senior tag
Azt szériaszám alapján meg lehet nézni valahol, mi a gyári szine a telefonnak?
Nem találom se a dobozát, se az iratait, én meg már nem emlékszem. És mivel a tok tartja majdnem egybe, fogalmam sincs milyen szinű
talán kék, vagy fekete.Hátlapot is rendelnék hozzá, ha el deformálódott volna
-
Honda567
tag
Most néztem Emui12.0.0 van rajta , Mainline szoftverfrissités: 2023.05.01.
Biztonsági javítás szintje: 2022.05.01. Nem jön már erre frissités szerintem azért fagy lehet el is adom ezt a telefont. -
kissbill
tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
19000 - 18901
19000 - 18901 18900 - 18801 18800 - 18701 18700 - 18601 18600 - 18501 18500 - 18401 18400 - 18301 18300 - 18201 18200 - 18101 18100 - 18001 18000 - 17901 17900 - 17801 17800 - 17701 17700 - 17601 17600 - 17501 17500 - 17401 17400 - 17301 17300 - 17201 17200 - 17101 17100 - 17001 17000 - 16901 16900 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Diablo II: Classic és Resurrected
- Tesla topik
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Háborút indított a Google az AI árak ellen
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Háztartási gépek
- Fujifilm X
- BestBuy ruhás topik
- További aktív témák...
- Apple IPhone 16 pro 128GB nagyon szép állapotban akksi 90% 2027.11.21-ig garis
- Apple IPhone 16 Pro Max 512GB Kártya Független 2027.10.28-ig garis
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB 97% Akku Megkímélt,Kártyafüggetlen,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Dell Precision 7810 TOWER,E5-2670 v3 (12/24) 16GB DDR4,256GB SSD,QUADRO M4000 8GB VGA,WIN11
- AKCIÓ! Apple Watch Series 11 46mm okosóra garanciával hibátlan működéssel
- Motorola Edge 40 / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Fibocom L850-GL WWAN 4G LTE mobilnet kártya
- Gamer/streamer mikrofon, állvány, deck és USB HUB kitűnő árakon!
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
. Egyszer csak feldobta hogy akarom e frissíteni. Igen, telefon újraindult és frissült





. Eddig még nem tapasztaltam h melegedett volna.


