Hirdetés
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Huawei Watch 3 Pro - óraátállítás
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Cseresznyepiros és mokka barna Redmi Note 15-ök az újévre
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Visszatérnek a Samsung tervezte CPU-magok és GPU az Exynos 2800-ban?
- Yettel topik
Aktív témák
-
Clemi
veterán
Akkor a második XP legyen a fullos, 25GB-os ?
Ez teljesen mindegy. Ezt te döntöd el.
Vagy akkor ezt le tudnád pontosan írni, melyiket milyen sorrendben, és milyen (vagyis aktív-e) particióra telepítsem ?
Legjobb lenne a lemezt egy másik gépre rádugni, és ott megcsinálni a felosztást, és a beállításokat, de ha nem megy, akkor megteheted ugyanezt az XP telepítővel is, bár én már olyan régen csináltam ezt, hogy nem emlékszem pontosan abban milyen lehetőségek vannak.
A legegyszerűbb esetben, amit korábban már leírtam, az általad óhajtott fizikai sorrend nem igazán jön össze. Tehát mégegyszer.A teljesen origi lemez esetén, bootolsz az XP telepítővel, és azzal megcsinálod a 7-8GB-os területet a lemezen, amire felteszel egy alap XP-t. Ezzel létrejött a lemezen az aktív system partició, és ez marad is így. Ha rendszer felment, felteheted a Particion Magic-et, és azzal a maradék területet felosztod, vagyis készítesz még 3 elsődleges particiót, és a lemez végén így létrejött területet még további területekre oszthatod fel, de azok már csak logikai particiók lehetnek.
Ha mindezzel kész vagy, akár mehet is fel a következő, általad fullosan használni kívánt XP, a lemezen létrehozott particiók közül bármelyikre, majd a Windows 7, szintén teljesen mindegy melyik üres területre.Ha egy másik gépen megtudod csinálni a felosztást, akkor tudomásom szerint mindegy melyik területet teszed aktívvá, és nem kell az XP-t oda telepíteni, mehet bárhová, viszont az XP, és később minden rendszer indító fájljai oda fognak kerülni, és azon később nem változtathatsz semikképp.
De könyörgöm kezdd már el végre, nem csak irkáljunk róla.
Aktív témák
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Huawei Watch 3 Pro - óraátállítás
- Milyen videókártyát?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Parkside szerszám kibeszélő
- Házimozi belépő szinten
- Konzol Screenshot
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H510M i5 11400F 16GB DDR4 1TB SSD RTX 4060 8GB Zalman S2 TG Cooler Master 650W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3884, 100% Akkumulátor
- Asus Zenbook 14 OLED 2.8K 90Hz HDR 10bit Ryzen5 5600H 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy Note 20 256GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


