Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sketchifun

    senior tag

    Hogyaza.

    Nem vág a témába, és nem is sajnálkozásra vágyom, nem kell a vállam megveregetni, csak egy kis tanúlság mindazoknak, akik Steamet használnak.

    Régóta van Steam accom. Még bőven ment az 1.6, a Source is épphogy kijött, amikor elkezdtem a kockulást. Egy ideig NonSteam játszottam, de idővel persze lett Steam accom, eredeti játékokkal.

    Namost, sok játékom van már. Persze ez relatív, nekem sok, mert összesen 18, amiből egy darabbal játszom.

    Volt egy időszak, amikor viszonylag inaktív voltam, ez most volt. Nem játszottam, nem volt időm rá, bő 2 éven keresztül. Egy kedves ismerősöm, mivel CS:Go-val szeretett volna játszani, elkérte a hozzáférésemet, mondván, én úgysem játszom vele. Igazság szerint úgy voltam vele, hogy egyébként csak állna, fizettem érte, miért ne. Na, mostmár tudom, hogy miért ne. Ez a kedves ismerős, csalt a játékban, amiért a VAC természetesen járt, buktam a játékot, és a Steam accountomon ékeskedik a VAC ban. Gyönyörű, mondhatom.

    Nagyon vigyázzatok, soha, senkinek, semmilyen ismerősnek ne adjátok meg a hozzáférési adatokat. Csak a baj lesz belőle.

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák