- Yettel topik
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- A Pixel 10 minden színben és oldalról
Hirdetés
-
Mobilarena
Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.
Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.
Új hozzászólás Aktív témák
-
k-adi
nagyúr
Nem kell többet uppolni a kérdést, én láttam az első évadot.. röviden:
Gangs of London (2020)
1. évadSzámomra egy igazi meglepetés volt. Nem tudtam róla semmit az előzetesen kívül és pont így volt jó... megnéztem az első részt, és megvett kilóra.
A történet nem bonyolult, rivális gengszter-családok, stb. mégis vannak benne csavarok, de ami igazán lenyűgözött az a nyers, brutális akció-jelenetek. Nem is tudom mikor vagy melyik sorozatban láttam mostanság ehhez foghatóan ennyire jól összevágott, minőségi harcokat. (pl. epizód 5.) Az egyetlen negatívum amit feltudok hozni az évad ellen, hogy sokszor gyengének éreztem a castot (így több drámainak szánt jelenet elhasalt), főleg a főszereplő gyerek SeanW-t alakító egyáltalán nem jött át..
-
vond
MODERÁTOR
Unalmas? Szerintem egyáltalán nem. Az első rész vége ráadásul annyira tökéletesen van megoldva, annyira rápörög az ember az egészre, hogy hihetetlen.
Kár, hogy unalmasnak találod, de ettől még szerintem nézd csak tovább. A helyére kerül (majdnem) minden, lesz WTF pillanat bőven, no és a hangulat, plusz a kémia a szereplők között - ha lehet - még magasabb szintre lép.
Még mielőtt kérdeznéd: A második évadot sokan lehúzzák, de szerintem messze nem olyan rossz. Gyengébb, mint az első, de nekem az is eléggé tetszett. A harmadik is szuper volt, viszont azt tényleg egy picit lassúnak mondanám, és az elsőhöz az sem ér fel.
-
jonnyjoker01
veterán
Talán majd belekezdek akkor én is, köszi, hogy ezt megosztottad.
Más:
Westworld S03E02:
Amilyen erős volt az első rész, annyira gyengusz ez a második
Kicsit furcsán komikus volt egy csomó jelenet, de mellette próbálták tartani a sötét, misztikus hangulatot is, valahogy nem passzolt. Jó azért annyira nem volt rossz, de nem 10/10 (7-et azért tudok adni rá).
-
k-adi
nagyúr
Batwoman S1
Igen, tényleg ilyen gáz, az imdb 1.8 pont jogosmegnéztem az első 2 részt, de leolvadt az agyam.....
Irritáló színésznő lezbikus karakterként aki mad hatter női változatával harcol, aki, mint kb. azonnal kiderül a saját kis hugicája. Mindez CW nyálas, közepes minőségű szirup drámával leöntve.Ez a sorozat tuti kasza lesz, kár is belekezdeni.
(mondjuk ezt hittük supergirl-re isde az legalább tudja magáról, hogy gagyi, de ez......ez komolynak hiszi magát
)
-
Louro
őstag
A The 100 sorozat az talán, amire azt mondom, hogy a magyar címe jobb. Már rég nem 100-an vannak
Amúgy nem rossz, de nekem töltelék-sorozat.
Jó volt a visszatérés, - büntetés. Majd a dzsungellakókkal küzdelem. Utána a hegyiek. Aztán kiderült, hogy az reaper-eket a hegyiek "nevelték". Majd az "ősemberek" szocializációjába láthattunk bele. Itt volt egy kis politika, pozícionálás, majd egy gyilok az oszlopon. Aztán be a nagy városba és uralkodói leszboszi snitt. Itt párhuzamosan futtatták a chippelt emberek vonalat is. Majd kiderül, hogy lesz még egy nagy bumm. Ekkor valaki az űrbe, maradék a föld alá menekült. Föld alattiak kannibalizálódtak, az űrbeliek vegánok lettek. Majd vissza a Földre. Föld alattiakat kimenteni és aztán jöttek az elítéltek. Velük letoltak egy kis csetepatét, de nem volt számomra túl jelentős. Kaptak egy újabb űrhajót. 6. évadot én csak hétvégén kezdem.
Lehet valamit kavartam, de 5 év után erre emlékszem high-level. O fejlődés nem rossz szerintem.Először egy elnyomott valaki volt, akinek kis helye volt. Majd kiszabadult. Szerelmes lett. Az űrbeliek helyett az "ősembereket" választotta. Így lett belőle egy keseredett harcos. Csak amikor már elkezdték mások megmondani, hogy mit mondjon, ott herélték ki a karakterét. Bár fiatal és elég superwoman lett, valamivel vissza kellett fogni. Nekem csak az a fura, hogy tarkóba ültethető chip szintjéig eljutott a társadalom, akkor lehetnének kicsit jobbak az eszközök is.
-
volandy
senior tag
Szerintem az első évadot mindenképpen meg kell nézzed hogy értsd.
Szerintem az első, második, harmadik rész a legjobb. Nekem utána már nagyon egysíkúvá vált. A szokásos menekülős, elkapós, kisebb csoportok ahol mindig van egy hülye akinek a hite, vallása, nézete szerint uralkodik azon a csoporton és terrorizálja a közéjük tévedőket. -
sugarforce
addikt
Megertem, hogy az imdb nem mervado neked, de akkor miert mervadobb 3-4 ember velemenye? Forditsuk meg: ha imdb-n 9.5 egy film/sorozat 100.000+ ertekeles alapjan, itt pedig 5 ember leirja, hogy rossz, akkor sem nezned meg?
Nem kotekedes, csak kivancsi vagyok, mert van aki meg foggal korommel ragaszkodik az ilyen imdb/rt/mc-s ertekelesekhez es kb azok szerint el. -
-
-
Cheesus
senior tag
-
mark!
őstag
jelenleg 127 el nem kezdett sorozat van listára téve, szóval nekem is van mit pótolni
37 befejezetlen, ezekből 6db olyan van amiben 1-2 évadnál több lemaradás van, a többi csak pár rész, de lusta vagyok megnézni őket
egyszer nekiállok már végignézni mindent amit elkezdtem. -
k-adi
nagyúr
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● a spoiler formázás a topikban elérhető. A használatával kapcsolatban olvasd el a téma összefoglalót az oldal tetején!
● Ha spoilert észleltek egy hozzászólásban, akkor a moderátoroknak tudjátok jelezni a modkerben. Linkeljétek be a problémás hozzászólást és írjátok le, mit kellene spoilerbe tenniük.
● A topicban tilos a warez mindennemű formája!
Ennek értelmében nemkívánatos témák:
- filmek, sorozatok torrent- és egyéb letöltőoldalakon való fellelhetősége
- ki, mit, hogyan, mikor, milyen minőségben warezolt magának
- a különféle release-ek, illetve az azokat készítők munkásságának kitárgyalása
- másolási és egyéb védelmek kikerülése, rip-készítés, letöltött tartalmak konvertálgatása, szerkesztése
- Thinkpad T16 GEN 1 16" Touch screen vPRO i5 1345U 32GB DDR5 512GB NVME SSD Lenovo Gar.
- Lenovo T480 i7- 8650u / HU bill! / 8Gb DDR4 / 256Gb Nvme SSD / IPS full HD/ újszerű állapot / Win11
- Dell Latitude 5590 / i5 8350u / IPS FHD 15,6" / 8GB DDR4 / 256Gb SSD / Win11
- Micron 1100 256GB 2,5" SSD-k
- DJI Avata 2 Fly More Combo (szinte új, 3 év garival)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3061, 96% Akkumulátor
- Bomba ár! Dell Latitude 5410 - i7-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- DELL Precision 7730 i5-8400H Quadro P3200 32GB 1000GB FHD 17 1 év garancia
- REFURBISHED - DELL Thunderbolt Dock WD19TBS docking station (210-AZBV)
- Realme 7i 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest