- Évi két bemutatóra állhat át az Apple
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Redmi 9 - sok bába közt elvész a gyerek
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- Netfone
- iPhone topik
- Jövőre az Apple megérkezhet 2019-be
Új hozzászólás Aktív témák
-
Krystal_s
addikt
válasz
4Grider #11907 üzenetére
Erről a témáról jut eszembe. A yettel szokott használni jelerősítőket, vagy csak van egy torony, azon pár antenna és azok ameddig jelet adnak, addig van jel a többi kieső, gyenge rész már nem érdekli őket?
Nekem az a furcsa a mi környékünkön és persze az ország minden olyan részén, ami nem nagyváros (ahol orrbaszájba fejlesztenek), amikor megjelent pl az OtthonNet, akkor itt ígérték, hogy teljes lefedettség... Aztán kb 2-3 hónap után az egész környéket lekorlátozták. Csak Basic Net-re lehet előfizetni, TV-re már nem. Ha hiba van arra hivatkoznak túlterhelt. (amúgy nem hiszem, mert akkor nem a jelszint romlana, hanem kb ugyanolyan jelszintekkel lassabb lenne a sebesség és éjjel hasítana, "hiszen állítólag rajtam kívül mindenki alszik". De tegyük fel túlterhelt, akkor miért nem képesek egy erősítőt feltenni, vagy bővíteni? Nem éri meg, hogy több előfizető legyen?Inkább korlátoznak, meg szó nélkül elküldenek, hogy ez ilyen, ha nem tetszik mondjuk le.
Ezt nem szó szerint csak tőled kérdezem, de érdekelne a véleményed a tapasztalataid miatt. 🙃
2 napja fogtam a Routert és az oldalára fektettem. Lehetséges, hogy attól jobb lehet a jel? (A dobozt senki ne kérdezze, semmi mást nem fogad el, nem lehet sem magasabb, sem alacsonyabb, sem más anyagból valami esztétikusabb, nem fordíthatom, nem tehetem 1 cm-el sem arrébb, mert akkor még ennyi jel sincs. Szerintem ilyen senkinél sincs. 2 szintes házban mindenhol csak rosszabb.)
Közel 1 évig egy helyen stabil volt, de 3 hete, amikor írtam, hogy egyik napról a másikra teljesen leromlottak a jelszintek B1-re nem is kapcsolódik CA-ban, azóta sem lett jobb. :\
Új hozzászólás Aktív témák
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Építő/felújító topik
- Nintendo Switch
- NBA és kosárlabda topic
- Megújult a PROHARDVER!
- Samsung Galaxy Tab S10 FE - a szoftvertámogatás felára
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Gaming notebook topik
- Évi két bemutatóra állhat át az Apple
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- További aktív témák...
- LG 65G4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
- Lenovo Thinkpad T480 csak belső akku. 8-32GB 256GB-2TB
- Bomba ár! HP X2 210 G1Tablet - Intel Quad Z8300 I 2GB I 32GB SSD I 10,1" Touch I Cam I W10 I Gari!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Csere-Beszámítás! Sapphire Pulse RX 7900XTX 24GB Videokártya!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest