Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz t72killer #32772 üzenetére

    Nem az áramszámla ami engem aggaszt, hanem a hőtermelés. Ha az asztali gépemet bekapcsolva hagyom nyáron, a tűző napra hűsölni járok ki. Ezért a 0-24h-s "feladatokra" kéne egy ilyen semmit nem fogyasztó gép, hogy az asztalit csak akkor kelljen bekapcsolni ha játszani akarok. Ebbe beletartozik az is hogyha egy 4K-s videot meg akarok nézni (ma még lehet hogy nem, de nemsoká valóság lesz, a gépet meg sokáig nem akarom cserélgetni), akkor azért se kelljen az asztalit beindítani.

    Van egy Lian Li miniITX házam, abba építeném a cuccot, bővíthetőség leginkább néhány 3.5" HDD képében jelentkezik. Kicsit elszomorodtam, mert azt hittem van erre való Core-M, de már ott tartok hogy azt is megkérdezném egy ilyen J-s Cerkának, vagy mittoménmilyen Pentiumnak mit tud az IGP-je? Egyáltalán ezek hol vannak az Atom és a rendes Core i procik között (teljesítmény, fogyasztás)? Nekem eddig fekete lyuk volt ez a terület, mert sose számoltam vele mint alternatívával. Gondoltam a gyártók is értelmesen gondolkoznak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák