Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz zolko74 #64497 üzenetére

    Köszi, nekem elég kusza meg érthetetlen egyelőre ez az egész, csak láttam hogy fel lehet oldani a 30 perc limitet, meg, hogy elég durva slow-mo videókat lehet kreálni vele, + tetszett pár extra ficsőr a g6-hoz képest, ezért lett végül mellé egy újabb g6 helyett gh2. Szerintem az lesz, hogy kipróbálom az összes ígéretes hacket kezdve az általad ajánlottakkal, oszt majd kiderül melyik kell nekem... bár egyelőre a youtubeos meg videós tesztvideókon különbséget sem látok igazán, láma vagyok ehhez na :DDD dehát fotózni is elkezdtem egyszer :B Kártya milyen ajánlott hozzá? 100mbs videóhoz szükséges 95mbs kártya, vagy nem így működik ez, és vehetek gyengébbet is?
    A kereső amúgy helyrejött, meg az af is fura volt az elején, de csak egy firmware update kellett neki és helyreállt a világ rendje... nagyon jó kis gépnek tűnik, szerintem a g3-g6 megy a fiókba miatta, azokat majd csak melóra használom másod-harmad gépnek :)

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák