Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    Apropó, egy kis ON: eBay-es OM-D E-M10 eladóm komolyan lebetegedett, sztem vmi kórházas móka, mert még annyit sem tud beadni a rendszerbe, hogy a postaköltség 7 helyett 20 EUR és így engem sem enged az eBay vevőként tovább az ő számlaadataihoz, hogy végre rendezzem felé a dolgot. Ügyfélszolgálattal már beszéltem, védve vagyok, most ez töknyolc, de szerintem esélyes, hogy bukom ezt a gépet, eladó megint eltűnt. (Volt egy napra, amikor beírta, hogy nem ért az eBay-hez nagyon, illetve hogy lebetegedett bocs). 58 eladás, csutka 100%-os ürge, megtaláltam Facebookon is, tiszta, sztem tényleg gáz van nála. No , nekem töknyolc, a meg nem valósult, de a rendszerben mégis megtörtént ügyletért ő fogja kifizetni eBay fele a pénzt, nem én.

    A kérdés az, hogy E-M10 vagy Fuji X-M1.
    Sajnos újra van lehetőségem ezen tekerni és nézegetem itt a Youtube video-kat .. A Fujitól óvott mindenki, hogy lassú, meg körülményes kezelni, meg AF meg izé. Aztán ha az akksizabálóbb "Performance Mode"-ot bekapcsoljuk a menüben, akkor már milcesebb az áramfogyasztása, cserébe az AF megy mint állat, talál szépen (statikus témát telibe) stb. Összemérték még a Sony A6000-rel is, de az nem opció, az 50-esen kívül nem sok normális portréüveg van rá jó áron, Oly üveg+ szenzor- , Fuji szenzor+ üveg+ de méret- .. és most legyek okos, hogy merre tovább. :((( Tudom ez m43 topic, de sztem nagyjából hasonló mérlegelésen Ti is átestetek már. Thx. :R

Új hozzászólás Aktív témák