Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz |AP| #56663 üzenetére

    Lehet, hogy a hiba az én készülékemben is van, de nekem is a halas mellett ez tetszett még. Még ha nem is bokés lenne, kellemesek a színei, jó a beállítás, és tudják a bírósághoz kötni. A halast a 9-18-cal lőttem volna, hogy a dóm és ablakok köre vs lépcsőt keretező egyenesek formai kontrasztja is legyen, ne csak görbék és még görbébbek. Meg kár, hogy a 8 körtéből csak 2 égett és azok is egymáshoz közel, de ez külső tényező. A kúriás volt nálam még a szoros harmadik, mert tetszik a beállítás, de színileg lapos, túlságosan visszafogott a kontraszt és a szaturáció, pl a zászló mintha százéves kopott poros szürkült lenne. A páternoszteresnél rövid volt a záridő, én jobban elmostam volna; meg nem biztos, hogy a képből a bírósággal kapcsolatosra asszociálnak, máshol is van páternoszter (és ha már bíróság, akkor nem a mozgás jut az ember eszébe, hanem az éveken át ívelő aktatologatás ;] ). A pécsinél az épület se szép, ebben a szögben a vonalak erre-arra dőlnek; a szimbolizmus mellett vizuálisan nem vonz, ha meg valaki fel sem ismeri az épületet, akkor még annyi sincs benne.

    Amúgy: hogy micsoda pályázatok is vannak :))

    Szerk: kell nekem dolgozni közben, beelőznek :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák