Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ZolkoW #254742 üzenetére

    Igazad van, bár ezekben aligha van vákuum, simán 2 fémedény egymásban levegővel közötte, a beömlésnél rögzítve egymáshoz, és mivel a fém jó hővezető hatékonysága messze elmarad a régi, hagyományos üveg + műanyag termoszoktól...persze itt értelemszerűen üveg belső kilőve a rázkódás miatt. Van 2-3 fémtermoszom is és bár jobbak mint a Podium, mely szintén duplafalú műanyag, ennek valami összegyűrt xar van a 2 fal között ezért kevésbé is szigetel, de amazok sem érik el a korábbi termoszok szintjét. :F
    Ami a felniszalagot illeti, ezt a Schwalbet nem nagyon lehet bubimentesen feltenni, kemény, nem nyúlik és merev, az a típusú szalag amibe ha gyűrsz egy csíkot örökre ott marad, amolyan hangosan recsegős, ha így jobban érthető. :F

    #254744
    Dark Archon...ha tudod hol, és mindig ugyanott ereszt akkor oda kellene koncentrálni, pl. elforgatni a gumit kideríteni a gumi, vagy a felni a ludas. Ha a felni akkor megnézni ott a szalagot, esetleg felni illesztést, ha ott van, lehetne ott duplán szalagozni...mindezt még szárazon, vagyis + tej beöntése nélkül. Remélhetően nem ilyen, én ezt nem tudtam megcsinálni, 1-2 naponta fújni kellett...pedig nevetségesnek kicsi így szemre az az eltérés, akármit csináltam ott lassan, apró gyöngyfüzérszerű sorban jöttek a buborékok a víz alatt a gumi és felni közül. :F (én még jobban lemaradtam :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák