- Samsung Galaxy A53 5G - kevesebbet többért
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Mobilinternet EU-n kívül, eSIM adatcsomagok használata
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Motorola Edge 50 Pro - több Moto-erő kéne bele
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
Aktív témák
-
-
-
mephi666
nagyúr
válasz
persil #33068 üzenetére
inf act1-et én inkább amiatt ajánlanám, hogy ilvl63 rare-re is van esély és bármikor jöhet egy jó roll, aztán többet keres vele az ember, mint 1nap hell a3 farmolással
de akkor már inkább inf act2-t ajánlanám: nerffel szvsz nagyon laza és az elejétől nyomom magdáig... első területen meg szokott lenni már az 5ös valor és jönnek a cuccok is...
...de kinek mi jön be: amikor inf act1ben voltam éppcsak életképes, én is hell a3at nyomtam szüntelen
-
WayneGace
őstag
válasz
persil #32945 üzenetére
Én voltam a hülye és naiv.
Több emberrel is tradeltem már, adtam, vettem, nem volt gond. Vadidegenekkel is. Most beszoptam. Még jó, hogy egy olyan set kesztyűvel, aminél rosszabb is elmegy 5m felett vagy 10 euró felett. De ugye buta ember a saját hibájából, okos pedig a máséból tanul.
Sajnos utólag olvasom blizzard fórumon, hogy ez most nagyon kezd terjedni.A múltkor ádámka innen a fórumról 100k helyett 1m-et adott, de nem rohantam el vele, hanem visszaadtam.
Akárhogy is nézem szar érzés, de ez akkor is csak egy virtuális vacak, ami max pár ezer forintot ér. Legyen vele boldog.
-
Nordic
Közösségépítő
válasz
persil #32876 üzenetére
Hát nekem napi 1 mindenképp van. Simán először beáll a játék(nyomkodom a dolgokat de semmi sem történik, vagy ütnek a mobok, de nem fogy a hp-m,stb.), aztán kiírja úgy fél perc elteltével hogy elvesztette a szerverrel a kapcsolatot, és kidob a menübe ,majd újabb pár másodperc múlva Error 3007, és a bejelentkezési részen találom magam. Nem hinném, hogy a hiba az én készülékemben van.
-
Lokids
addikt
válasz
persil #32835 üzenetére
Nekem kiesett a 60-as diabo a Flying Dragon-t viszonylag jó statokkal.
http://eu.battle.net/d3/en/item/flying-dragon
Gyk örültem, hogy egyátalán valaki megvette 60K-ért. Nagyon tré. Nem értem, hogy a legjobb diabo ami eshet legendaryban és egy nagy rakás fos. Igazán megcsinálhatnák, hogy a legendary igenis érjen már valamit. -
WayneGace
őstag
válasz
persil #31727 üzenetére
Ezzel azért vitatkoznék. Rmah miatt sok cucc olcsóbb lett goldos ah-ban. Pl. tegnap vetem egy kést 4m-ért, ami rmah-ban drága. Sokan visznek oda mindent és mivel rmah már 1-5euróért is bitang erős dolgokat lehet venni, ezért a goldosok is olcsóbban adják. Persze a prémium kategóriás tárgyakért sokat kérnek mindkét ah-ban.
-
maross
nagyúr
válasz
persil #31587 üzenetére
"a karakterlapon a sebzés, ami ki van írva, csak egy viszonyszám, köszönőviszonyban nincs a valós sebzéseddel, abba minden bele van számolva, crit chance-től elkezdve az atk speed-ig minden."
Pont akkor nem lenne koszonoviszonyban sem, ha nem lenne benne a crit es az attack speed.
-
whitezo88
nagyúr
válasz
persil #30131 üzenetére
ne is mondd. PH-s srácokkal nyomtunk 2, 3as partyban. volt egy minionos, illusionist, molten, mortar féle fallen shaman pack... mindegyik meghatszorozta magát, nem tudtad melyik az igazi, és hiába ütögetted a kiscsávókat, élesztette a sárga... na az volt az egyik, ami otthagyós volt.
De a fire chainses, vortexes, arcane, jailor köpőszúyogok is viccesek voltak. Nem csak a csatornában, a sivatagban is. -
adrian360
őstag
válasz
persil #30061 üzenetére
van 123 dexterity-d a második kardon, az ad kb +1.5 % dodge sanszot.
ha lecseréled egy nem túl erős 900 armor 18% (1700-2800) block pajzsra, az adni fog neked kb 5% armort, plusz 18% eséllyel 2-2.5k sebzés minusz. és ha talász egy jó pajzsot, akkor akár azon is lehet még 100 dex is. -
Cyberbeni
addikt
válasz
persil #30061 üzenetére
elég szar pajzsom van, de azért az 1000 armor meg 70 allresist meg 100 vitality elég sokat javít a túlélési esélyeimen. dodge csak akkor segít igazán, ha sok kis sebzésű ütést kapsz.
én is próbáltam inf act2-ben a dupla fegyvert, de csak akkor volt esetleg jobb, amikor folyamatosan ütöttem a mobokat (+loh miatt), de ha menekülnöm kellett cooldown-ra várás miatt, akkor két fegyverrel sokkal nagyobbakat kaptam.@kovsol: ha azt a passzívot rakod be, ami két fegyver esetén több dodge-ot ad. (így viszont egy másik passzív kiesik.)
-
killerjohn
addikt
-
MrCsiT
addikt
válasz
persil #29589 üzenetére
Miért ?
Mivel még a bankok adatbankjaiból is kimászik néha egy -két marék adat, nem tartom baromságnak, hogy nem adja meg valaki egy ki tudja hogyan felügyelt játékszerveren a valódi adatait.
Kezdjük azzal, hogy qrvára semmi közük hozzá, hogy mi a nevem. A biztonságot meg még másik 43 módon meg lehet oldani, és épp a nevem nem fog jelenteni semmit, pláne, ha pl. "Szabó László" vagyok, ami durván tucatnév..Sdi : köszi, csak néha emiatt inkább belépek egy multi játékba, még ha csak a falu is kell, mert az viszont majdnem mindig odatesz, minthogy még várjak 1 portálra, mire hót lassan leteszi..
-
kovsol
titán
válasz
persil #29587 üzenetére
én hp/sec párti vagyok, mert az menekülés közben is tölti az életet és nem csak csatában
más:
amúgy a legendari cuccok upgradejét is tervezik nemde ? az pl a már meglévő tárgyakra is hatással lesz, vagy azok maradnak ilyen fosok ? gondolok ez alatt a fegyverekre amiknek igen harmatos a dps -e -
Nordic
Közösségépítő
válasz
persil #29570 üzenetére
Megmondom őszintén 300 loh se olyan sok, lazán összevernek azzal is. Sőt jobbat mondok, a barbárom 1000 loh-val rendelkezik, és act3-ban befekszik bármilyen boss-nak(persze a2 lassan sétagalopp 1-2 szopós boss összeállítás kivételével). Persze ez mind solo-ba. Mindenesetre óvva intek attól bárkit, hogy ennyi loh-tól megváltást várjon, felesleges úgy beállítani. Ahhoz kell egy komoly dps, ami csak akkor van a barbárnak, ha a védelmet elhanyagolja, annak meg megint semmi értelme, mert úgy 1hit vagy a legtöbb bossnak.
-
mikromanus
veterán
válasz
persil #29534 üzenetére
Nem minden esetben hasznos az ias és mnem mindenben rossz a kétkezes fegyver. A max dps karaktereknél a kétkezes, vagy két azonos közül az IAS nélküli lehet hogy hasznosabb. Elsődlegesen olyan helyzetek/karakterek ezek amiknél az alkalmazott sebzést bevivő támadások sebessége nem számít, vagy csak kis mértékben. Például ha én barbárral Azmodannál a piszkos munkát Ancikkal és földrengéssel végeztetném el akkro jobb egy böszme nagy és lassú, de viszonylag olcsó kétkezes fegyver. Mivel a támadási sebessége lassabb, így az egy támadásra bevitt sebzés magasabb mint a körülötte levő azonos DPS-ű fegyvereké az AH-ban. Az meg tök mindegy, hogy egy másodperc alatt egy vagy 2 földrengés lehívására lenne képes, mert nem lehet egymás után gyorsan használni (+nincs is rá elég fury).
Másrászt a százalékos bónuszok a fegyver alap sebzésére adódnak. Lassabb vagy kétkezes fegyvereknél azonos árkategóriában ez többnyire magasabb. -
killerjohn
addikt
válasz
persil #29464 üzenetére
kicsiiit? akkor keress rá neten
a fegyók is veszítenek az ias-ból -> kisebb alapsebzés, és minden ias értéket a felére, vagy az alá csökkentettek. ha egy 1000+24% ias (1240 dps) fegyverrel volt eddig kb *30, azaz 36K az alap sebzésed, plusz 60% ias-od volt itemekből (57K), akkor most 1000+11% (1110 dps) szorozva 30-al, az 33K, és erre úgy 25 ias (kb ennyit nerfeltek), az 41K. kurvára nem mindegy hogy 57 vagy 41K a sebzésed, plusz kevesebb a loh, a tényleges crit szám, lassabbak a cast animációk.
-
Cyberbeni
addikt
-
LucifeI2
őstag
válasz
persil #29478 üzenetére
Nem vagy egyedül, de kedvencem amikor még mellé fast és molten. írták különben, hogy kevesebbet fognak elfutni majd ezek a mobok is.
Beharangozták, hogy mennyire nehéz lesz ez az Inferno, de a legtöbb esetben inkább csak frusztráló, nem pedig nehéz. Szinte olyan mintha annyit csináltak volna, hogy minden Act-nél megduplázták a mobok sebzését meg a HP-t.
-
Jazz
veterán
válasz
persil #29479 üzenetére
Hol éri meg jelenelg jobban eladni? Gold-os vagy Euro-s AH-ban?
Néztem pl. hasonló legendary itemeket. Ami 8-10 Milla, az Euro-sban 20-40 €.
Ha azt nézem hogy jelenleg 1M kb. 6€ , akkor jóval jobban járok a Gold-ossal. Főleg ha a 15% "adót" is beleveszem. Kérdés persze, hogy kinek lehet eladni €-ért gold-ot.Ez egyébként mint jelent, vagy is mire vonatkozik? : "Reduces the duration of control mpairing effect by 10%."
-
Cyberbeni
addikt
válasz
persil #29230 üzenetére
breath of heaven-höz inkább a fear-es rúnát ajánlott használni szerintem
sweeping wind-hez nekem 17% crit chance-el a cyclone jobban bevált (kevés crit chanceszel persze a blade storm jobb)
mystic allynak meg szerintem inkább earth ally, mert annak van taunt-ja, meg +10% hp sem olyan rossz.
@29234: attack speed, crit chance, crit damage(erre csak akkor, ha már nem csak 5% krited van, hanem legalább 15%, de 30% körüli a cél) -
Lokids
addikt
válasz
persil #29214 üzenetére
A healing matrát az allres miatt használom. azzal 700 fölé nő az allresem.
A breath of heaven így is keveset gyógyít, ha kicserélem a rúnát, akkor még annyit semBár a 15% sebzés se jönne rosszul.
Az armoromat így se tudom hogy növelhetném. Ígyis a vállasom 403 armort ad, cska nem megfelelő resisttel, és ha le akarom cserélni akkor -100-150 armor.
A sweeping windet cseréltem le a blindra, mert addig se ütnek. Bár az is 60% sebzés többlet lenne (ha fent tudom tartani) -
L4mie
veterán
válasz
persil #29159 üzenetére
ne aggódj sokan vagyunk így
én meg haza sem értem, nem is láttam, de fixen így leszek majd, mind1 megy majd a farming 100-el talán esik valami 1-2 júrós cucc. mert 1 hete nem gameltem érdemben előtte meg elementek az értékes cumók.
várd meg míg a német-angol anyu-apu hazaér akkor majd felpörög az AH
-
Andie
őstag
válasz
persil #29118 üzenetére
Áhá. Tehát házon belül marad, és mondjuk vehetek érte cserébe amit akarok.
Pl eladok egy kardot 100 euróért, majd veszek 2 gyürüt 50-50ért.
Mondjuk ennyi erővel maradhatna goldban is az egész trade, kb annyi jelentősége van.Adózás hogy alakul? Láttam, hogy tegnap feljött a téma, van biztos infó?
-
Pekkk
aktív tag
válasz
persil #28435 üzenetére
Teljesen egyetértek, hogy tönkreteszik. Mi lesz itt akkor, ha majd RMAH-n sz@rér-h*gyér adják majd a goldot a farmerek. Aki meg nem vesz majd goldot pénzért, nem fog egyről a kettőre jutni, mert nem bír annyit összeszedni, mint amennyibe kerülnek majd a normális cuccok, a droppból meg nem jön.
-
adamkaa777
senior tag
válasz
persil #28435 üzenetére
Felhuztam 1 dh-t 1m ből vettem nekki fulll setet és simán farmolom act 3 at vele siegebreaker-ig elég gyorsan(950 dps bowal kezdtem 75k volt mára esett egy 1100 as xbow )
Amugy 800-900 as sima egykezest fegyvert veszel wizardnak potom 100k-200k körénykén
egy sima dmg-s offhand meg 50k .Nemtudom miért kell mindenkinek a legjobb statu cucc
Meg ez egy coop sinlge game ah nem kötelező az hogy egyesek nem tudnak nélküle haladni vagy olcsón kijönni belőle az más.. Persze nekem csak ranged karim van(wiz, wd ,dh) mele-ről nemtudok nyilatkozni.
(#28427) Scooby Dou
Mojo-t én 50k goldért vettem (85-330 dmg int)
Kezesről meg anyit hogy 100+ int 15% attack speed 9500g. Ami bőven jó. -
Jazz
veterán
válasz
persil #27446 üzenetére
Ezt letudnád írni nekem, hogy ias, meg asi, most mi működik meg mi nem és miért? (mielőtt beruházok ias szett-be)
"A második és harmadik fejezet között is olyan a különbség, mint 1 és 2 között, vagy árnyaltabb kicsit?"
Nem. Nekem wizával Act2 sokkal kemményebb volt mint Act3. De úgy összességében egy szinten wannak mondhatni. De továbbra is inákbb 3x megyek végig Act3-on mint 1x Act2-őn.
Act3-ban két monszta van amik megizzasztanak. Az egyik az teleportálós kentaur-szerű Demon, alap képessége hogy rád teleportál, így aztán frankón van esélyed menekülni meg kite-olni a lepkefing varázslónőddel.
A másik meg a Soul Lesser vagy mi, béka-kutya mutáció. Nagyon gyors, hosszú nyelve van, és majd 1 képernyőnyi távolságból is insta dmg-el, és nem keveset.(#27445) persil:
Ezt nem értem hogy ezt hol tapasztaláltok hogy így működik.
Ha én a 100k-s no buyout-os termékre kapsából ráteszek 700k-t, akkor a search menüben az fog megjelenni hogy 700k-nál tart a licit. Így ha valak azt felül akarja licitálni, 710-k-t kell ajánlania.
Nem is fogja neki engedni a program hogy 110-et ajánljon, mert meg fog jelenni egy üzenet hogy "magsabb értékű licit van érvényben, emeld az összeget".Én egy másik programmal játszom?
-
Neró
őstag
válasz
persil #27392 üzenetére
Olvasd el az eredetit.
Nem a legjobb interjú.
Farmer: 300,000 an hour, per account.
MeD: So does that mean 3 million an hour or 300 million an hour, no wait, that would be 30 million an hour?
Farmer: 100 accounts are actually 200 accounts
MeD: Ok, so while you’re running this, what I’m trying to get at is how much gold you are producing….
Farmer: I play on the EU and US at the same time.
MeD: Oh I see. So you can use the accounts on both at the same time. That’s interesting. Why is it that you wanted to do this interview?
Farmer: I’m a fan and wanted to get rid of this.
MeD: What do you mean by get rid of this? You want to share this information so this activity stops?
Farmer: Nah. But to make sure people know what’s going on?
MeD: How about you tell me what is going on that you want to share?
Farmer: The economy is getting destroyed.
MeD: So hyper-inflation?
Farmer: Gold prices dropped by half in one day.
MeD: Where are gold prices right now?
Farmer: Around $12 on EU. I sell as wholesaler though.
-
Lézerparaszt
őstag
válasz
persil #27311 üzenetére
Most úgy fest a dolog, hogy a cuccok miatt a mystic ally -m egyedül leöli az eliteket
De amúgy sem infernóról volt szó, hanem 60-ig, az meg hell act 3 kb. Arra értettem amit írtam, hogy nem olyan nehéz elvinni 60-ig hardcore-ban, ha van mellé goldod és a karaktered mindig jó cuccokban van. Ha akkor meghalsz 60-ig, az csak user error. Szerintem nem számít kiemelkedően nagy teljesítménynek annyira hogy még ne legyen belőle több száz itthon is.Tényleg, amúgy van valami "almost hardcore" acsi ha halál nélkül lépi meg valaki a 60-at ?
-
Jazz
veterán
válasz
persil #27198 üzenetére
És ha az utóbbi lesz a nyerő, azt hogy fogják/akarják kivitelezni?
Már meglévő tárgyak 15 ias értéke is csökkenni fog, vagy azok megmaradnak, és csak az újabb drop-okon lesznek kisebbek az értékek?
Az utóbbi nagyon rossz ötlet lenne, mert csillagászati árakban fognak menni a "régi" 15 ias-os itemek.
-
vhunor
őstag
válasz
persil #26416 üzenetére
12k dps-sel act 1 röhejesen könnyű lett volna. Így is az egész act alatt talán ha 15 alkalommal haltam meg összesen, ha nagyon szűk helyen kellett valami idióta kombinációs eliteket leverni. Lehet, hogy nem sebzek sokat, de act 1-ben a revenge/charge plusz valamennyi life on hit/liferegennel szinte a végtelenségig életben tart, még elitek ellen is. Act 2-ben meg ha jön a pofon, hát jöjjön. Visszamegyek érte még párszor
.
-
Neptunfű
tag
válasz
persil #25665 üzenetére
Én ma megyek át inf. Act II-be monkommal
Egy hete próbáltam, akkor a camp-ból kilépve az első mob lecsapott.
Érdekes volt látni, hogy amíg Inf. act I-ben mentem mintha normálon lettem volna, volt hogy két unique csapatot ütöttem egyszerre, rohangálás nélkül, de az a felszerelés nem volt jó Act II-be.
Most váltottam res+LoH+dex+vit cuccokra és majd meglássuk... 31K hp 12K dps felbuffolva 27K (csak pár másodpercig)
Aktív témák
Hirdetés
- Autós kamerák
- Vicces képek
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Gumi és felni topik
- Linux kezdőknek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Nike Airmax 720 43-as sneaker eladó
- Új! Számla + 1-3ÉV Gari! Áfás! Gamer PC - Számítógép! I5 14400F / RTX 5060 / 32GB DDR5 / 1TB M.2 SSD
- AKCIÓ! Dell Latitude 5440 14 FHD üzleti notebook - i5 1335U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest