Hirdetés

Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz erikke17 #9480 üzenetére

    Én e célra a Fancy Widget-et használom ( a sima 1.27-et, mert jobban tetszik az órája), az új Pro verzió skinezhető, és egy rakás óra és időjárás skinje van, widgetként választható, hogy kompletten legyen nagyban (4x2, óra+időjárás), kompaktban (4x1), csak idő külön és csak időjárás külön, illetve csak 5 napos előrejelzés widget. Ha ráböksz az időjárásra a widgeten, kapsz egy egész képernyős előrejelzést (ennek áttetszősége is beállítható, 50% nagyon jól néz ki) a mai idővel, szélsebességgel, páratartalommal, alatta pedig öt napra a várható időt. Az aktuális időjárás ebben a teljes képernyősben pedig azzal a skinnel animál (felhősnél felhők kúsznak vízszintesen, ha nap is van, akkor előtte, esőnél ablaktörlő, mint a Sense-ben), amit választottál a Fancy Marketből. Egy nagy hátránya, hogy fizetős...WeatherBug adatbázisát használja, bár jobb lenne, ha az AccuWeather is beállítható lenne, de sajnos nem lehet, az jóval több várost ismer nálunk is (mondjuk, hogy mennyi értelme van...azt nem tudom). Nekem jó Pécs, a közelben van, és a jelzett idő és hőmérséklet körülbelül ugyanolyan, mint a valós, amit kint tapasztalok.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Aktív témák