- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- One mobilszolgáltatások
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Profi stratégiára vált a Galaxy S26
- Kikristályosodik a Razr 60
- Mi mindenre jó egy másodlagos megjelenítő?
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
synar
őstag
válasz
sagesz93 #50281 üzenetére
Én meg egy nap után visszavittem a Vega tabletet és inkább ráfizettem 12 ezret egy Lenovo A3500-ra, nem bántam meg, egész más kategória. Nem próbáltam játékot rajta, lehet hogy arra jó. Három hibája volt amit nem tudtam elfogadni:
- Üzemidő: 100 % -ra töltve, 4-5 óra wifi és nyomkodás, böngészés (tehát nem játék, vagy filmnézés) után töltőre kellet dugni úgy lemerült. (A Lenovo-t 1-2 napig elmegy hasonló használat mellett.) Ezt tetézte még azzal, hogy reggelre teljesen feltöltve hagytam otthon készenléti állapotban, a wifi is le volt állítva rajta, mire 5-kor hazaértem, annyira lemerült, hogy ki is kapcsolta magát és csak töltőre dugva lehetett újra feléleszteni.
- Kijelző: A képe tényleg szép és a fényerő is nagyon rendben volt. Az érzékenysége viszont borzasztó, főleg a szélek mentén kb. 5 mm-es sávban, ahol általában egy programot vagy böngészőfület kell bezárni, vagy menüt megnyitni. Rendesen kellett böködni az adott ponton, mire végre hajlandó volt érzékelni.
- Böngészés: több böngészőt is megpróbáltam letölteni a gyári mellé, hátha azok jobban teljesítenek, de nem tették. A görgetés és a zoomolás is akadozott, darabos volt, kb. annyira mint a két éves Sanei egymagos tabletem, amit le kívántam váltani, épp ezért.
Tehát én nem tudom jó szívvel ajánlani a Vega tabletet. Lehet, hogy többen megcáfoltok és csak én fogtam ki egy rossz példányt, de ezek után nem kockáztattam tovább, inkább biztosra mentem és váltottam. -
donmackó
addikt
válasz
sagesz93 #43140 üzenetére
Itt a válasz email:
A válaszTisztelt Böcsödi András Úr!
Köszönjük, hogy megkeresett bennünket.
Telefonbeszélgetésünkre hivatkozva szeretném mindenekelőtt írásban is kifejezni sajnálatomat az inkompatibilitás miatt. A jelenséget az okozza, hogy a Tab 3-as táblagép 8.0-ás változatától kezdődően található meg az OTG (USB On The Go) kivezetés, amellyel a készülék kezelni tudná a külső eszközöket (ennek miértjéről nem kaptunk tájékoztatást a koreai fejlesztőktől).
Természetesen amennyiben bármilyen kérdése adódik Samsung termékkel kapcsolatban, állunk szíves rendelkezésére e-mailben, a honlapunkon megtalálható online chaten, vagy pedig a díjmentesen hívható 06-80/726-7864-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon.
Tájékoztatjuk, hogy kérdésének/kérésének adtunk egy nyilvántartási számot: 2910704252. A gyorsabb és hatékonyabb segítségnyújtás érdekében erre is hivatkozhat következő megkeresésünkkor.
Üdvözlettel,
Palkó László
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat -
donmackó
addikt
-
haveromjeno
csendes tag
válasz
sagesz93 #42930 üzenetére
Hello!
Köszönöm a gyors választ.
Szép könnyű darab, a quad coreral meg biztos nem lesz gond. Még az ips kijelzőn is elgondolkodtam, pedig nem volt szempont. Még ránézek, hogy hány magyar fórumot találok vele kapcsolatban, mik a tapasztalatok, de így első ránézésre nyerő darabnak tűnik.Have a nice day!
-
tjb007
nagyúr
-
morsev
csendes tag
válasz
sagesz93 #41565 üzenetére
sagesz93:
Milyen géped van, teljesen megegyezik a vas az Alcore ZEST Q933R -el?
Most vívódok az Alcore és a Wayteq 100qcr között. Az Alcore-hoz még nem találtam egy fórumot sem. (ROM, tanácsok. tapasztalatok, stb.)
A Q933R-nek jobb az Antutu-ja, de kisebb hozzá az aksi. -
csibe1
addikt
-
tjb007
nagyúr
válasz
sagesz93 #40182 üzenetére
Attól még S4
Amúgy van ott lejjebb vadonatúj (=legalábbis azt írják) Note II és HTC One is, de az is csak öt darab.
Engem a Lenovo A3000 érdekelt volna, de ezért biztosan nem fogok éjszakázni, na meg nudlifing esélyem sincs.
Ez meg 31 dollár lesz, lehet veszek egyet toalett tabletnek -
San398
őstag
válasz
sagesz93 #39441 üzenetére
Itt keresgélj: slatedroid itt találtam rá a saját PIPO M8-as root-ra is.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
- Erősítő, hangfalak
- Autós topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nők, nőügyek (18+)
- Opel topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Formula-1
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- További aktív témák...
- Panasonic Toughpad Fz G1- Ütésálló laptop- I5 4 gen - akár 10 órás
- Ipad Pro 12.9" 1. GEN 256GB Wifi+Cellular, Szép állapotban, üzletből,
- Ipad Pro 12.9" 1. GEN 128GB WIFI+Cellular, Szép Állapot, üzletből, garanciával
- Huawei MatePad Pro / Wi-fi/ 12 RAM 512GB / 12Hó Garancia
- AKCIÓ! Apple iPad Pro 13 2024 M4 512GB Cellular tablet garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 64GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2052
- Apple iPhone 12 64GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Ritkaság! Hibátlan! Intel Core I9 13900KS Processzor!
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3044
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest