Hirdetés

2016. május 31., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-04-27 16:30:38

Mobilarena

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#96351) zeon.hu

zeon.hu
(PH! kedvence)

C-locker pro frissítés óta megjelenít olyan értesítéseket is, ami nincs engedélyezve.
Másnál is ilyen?

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#96352) air válasza Mr. Y (#96350) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

"Nekem e-mailbe küldte innen egy fórumtárs, ő mondta, hogy azokon van fent, eredetileg azt töltöttem le, ami be lett linkelve, de azzal nem működött."
:K
Beszéltem valakivel, aki hallott olyanról, aki látott valamit...

[ Szerkesztve ]

(#96353) darvinya válasza air (#96346) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Sehol, mert az független Xposed-től.

És beg

Tudom, hogy nem hivatalos.
Próbaképpen raktam fel, és mivel működik marad.

Krill77

Keretrendszer 4.2.2-nek megfelelőt raktad fel?
Annélkül nem működik semmi.

[ Szerkesztve ]

{©¿©}Doogee Valencia 2 Pro··••••••··Sony Xperia™ SP··••••••··Sony Xperia™ P···•••••···SonyEricsson Xperia™ Neo V···•••••···SonyEricsson Xperia™ X1···••••••···SonyEricsson K660i··••••••··SonyEricsson K310i<~~~Ericsson GA628||| SoundCloud-darvinya(°_°)

(#96354) kuksa90 válasza zeon.hu (#96351) üzenetére

kuksa90
(senior tag)

Az a jobbik eset... nálam (látszólag) ok nélkül összeomlik, random (pár perc, pár óra) időközönként. :((

Elephone P8000/ Doogee F5

(#96355) beg válasza Mr. Y (#96350) üzenetére

beg
(Topikgazda)

A hivatalos xposed+gb nem véletlenül nem megy fel némelyik telefonra, de ezt szépen írja is telepítéskor, hogy módosított UI-nál nem garantált a működés. Ekkor jönnek a fércmegoldások nem official forrásból, majd s@razxposedésagravitybox, jajj bootloop, hujjujujj fejreállt a droid és Unfortunately, System UI has stopped megjegyzések.

Az xposed és a gravitybox is a sötét bugyrokig nyúl le. Ha nem működik, ne erőltesd, és egy recovery zip-el fájdalommentesen eltávolítható reflash nélkül is.

Továbbá javaslom a droid mélyreszelés témát mellőzni az app topikban.

[ Szerkesztve ]

“I shut my eyes in order to see.” 📱Lenovo P70 AOSP 5.1

(#96356) air válasza darvinya (#96353) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Az eredeti felvetés ez volt:
"2féle Xposed van. Ugyan azon verziószámú, de mégis más. Az össz különbség a kettő között az, hogy az egyik tartalmazza a gravitybox keretrendszerét, a másik nem."
Erre te behoztad a materialos, unofficial valamit.
Kavarjátok még egy kicsit a szalámit! :W

(#96357) Gazsi00 válasza holozis_HUN (#96328) üzenetére

Gazsi00
(PH! kedvence)

Én ezeket mindet bekapcsoltam, de semmit nem ér ez a Greenify nálam.

Pus bonum et laudabile.

(#96358) Krill77 válasza darvinya (#96353) üzenetére

Krill77
(kvázi-tag)

Amit linkeltek is.

(#96362) adrian94

adrian94
(senior tag)

Tudtok olyan appot ajánlani amiben vannak rap/hip hop zenei alapok és alá lehet beszélni majd a hangot elváltoztatni (magasbbra, mélyebbre) ?

(#96363) asound

asound
(PH! kedvence)

Hölgyek/Urak!

Huawei P8 Lite telefonra keresnék valami applikációt, amivel meg tudom adni, hogy az értesítési led milyen eseményeknél milyen színnel jelezzen. Mit ajánlanátok?

Az élet négy magnál kezdődik.

(#96364) hackeeeee válasza Csepe (#96319) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ezért még nem fogom félretenni a poweramp-ot, de ha rágyúrnak, akkor lehet. :)

- 🎮 - Véleményem szubjektív.

(#96365) air válasza asound (#96363) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Esetleg a Light Flow, ha kompatibilis.

(#96366) darvinya

darvinya
(PH! félisten)

Erre valaki?[link]

{©¿©}Doogee Valencia 2 Pro··••••••··Sony Xperia™ SP··••••••··Sony Xperia™ P···•••••···SonyEricsson Xperia™ Neo V···•••••···SonyEricsson Xperia™ X1···••••••···SonyEricsson K660i··••••••··SonyEricsson K310i<~~~Ericsson GA628||| SoundCloud-darvinya(°_°)

(#96367) 4es válasza darvinya (#96366) üzenetére

4es
(kvázi-tag)

Mi cseréljen mit én nem értem? WebViewtől akarsz megszabadulni? Nem csak az opera de sok más app sem fog normálisan vagy egyáltalán nem fog működni ha nincs webview.

[ Szerkesztve ]

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html?cpt_code=030f2227378b6a83

(#96368) Narxis válasza darvinya (#96366) üzenetére

Narxis
(PH! nagyúr)

Cseréld az Opera-t vagy nem tom.

(#96369) darvinya válasza 4es (#96367) üzenetére

darvinya
(PH! félisten)

Igen, a WebView-től akarok megszabadulni, mert miatta bizonyos belépéshez kapcsolódó felület nem működik.
Chrome önállóan is működik Webview nélkül, de szeretném tovább használni az Operát is.

(#96370) w.miki válasza w.miki (#96022) üzenetére

w.miki
(PH! addikt)

Úgy néz ki valamilyen Monkey Virus-om volt, amit nem lehetett törölni.
Találtam hozzá eltávolító leírást, sőt programot is.
Csak rootolni kellett hozzá előtte a telót.
Na így viszont a vroot nevű rootoló program szemetelte tele a telót a programjaival.
Amik természetesen megmaradnak a Gyári visszaállítás után is.
Szóval az új kérdésem, hogy hogyan lehet ezt a KingUser aplikációt véglegesen eltávolítani?

(Ez a SuperSuMe jó erre?
vagy így??)

[ Szerkesztve ]

(#96371) punky10 válasza w.miki (#96370) üzenetére

punky10
(őstag)

Nem valószínű, hogy a Kinguser szemetelte tele a telefonod.A Vroot alkalmazás csak megnyitotta a rendszert,hogy rendszergazdaként hozzáférj a system mappákhoz is.De azt,hogy melyik alkalmazás kapjon erre jogosultságot,azt egy gyakran superuser vagy supersu nevű jogosultság-kezelő alkalmazás végzi.Az említett kinguser egy ilyen alkalmazás.Rootoltad,de kell egy root-jogokat kezelő alkalmazás,hát feltelepített egyett.Most ugyan nem ezt használom, de volt idő, amikor ezzel rootoltam,és a King volt a Supersu.

[ Szerkesztve ]

Blackview bv5000 Chuwi Vi8

(#96372) zeon.hu válasza kuksa90 (#96354) üzenetére

zeon.hu
(PH! kedvence)

Biztató jelek...
Akkor lehet megy vissza a korábbi verzió.

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#96373) adrian94 válasza adrian94 (#96362) üzenetére

adrian94
(senior tag)

Valaki esetleg? :U

(#96374) Aweriot

Aweriot
(őstag)
LOGOUT blog

Az Osmand nálatok is dög lassan tervez?

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#96375) Tesztelo.hu válasza fulton (#96323) üzenetére

Tesztelo.hu
(senior tag)

A Google Fotókban lehet pl. helyszínre keresni, és akkor kidobja az adott helyszínen készült fotókat, illetve amikor egyesével nézed meg őket, akkor is meg tudja mutatni térképen, hogy hol készült.

(#96376) woodworm válasza Aweriot (#96374) üzenetére

woodworm
(őstag)

Ritkán előfordul, főleg menet közbeni újratervezéskor. Mondjuk én sokszor 30 köztespontos útvonalat dobok a nyakába és nem sokat gondolkodok vele. Bár lehet ez pont segítség neki.

(#96377) Aweriot válasza woodworm (#96376) üzenetére

Aweriot
(őstag)
LOGOUT blog

820 kilométerre akartam vele terveztetni, minden térkép offline letöltve. Figyelmeztetett,hogy lassan tervezhet, de az,hogy több mint 8 percig tartott szerintem elfogadhatatlan. (Oké, lehet gyenge neki a telefon, de a Here 1 perc alatt meg szokott lenni)

(#96378) Bozek válasza Aweriot (#96377) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

"a Here 1 perc alatt meg szokott lenni"

Elég gáz, ha 1 perc alatt van meg a Here. :D Bocs, nem tudtam kihagyni. :)

(#96379) woodworm válasza Aweriot (#96377) üzenetére

woodworm
(őstag)

Nem, nekem a lassú azt jelenti, hogy nincs meg másodpercek alatt. A percen túli tervezéstől én a falra másznék. De nekem sok megállóm van és gépen rakom össze az útvonalat mert nem szeretek annyit pötyögni, a progiban csak behívom.

(#96380) kemotox

Sziasztok!
Keresem az ultimate e-book olvasót!
Tudjon mindenféle formátumot (.azw, .epub, .mobi, .prc stb, ne kelljen konvertálgatnom), legyen fasza éjszakai módja, ne legyen túl csicsás, és átlátható, faszájosan használható legyen. Ja meg főzzön kávét is.
Vicceet félretéve, ki mit használ? Fizetősek is jöhetnek. Köszi!

Vannak, akik nem esznek bacont a vallásuk miatt - én nem vagyok vallásos a bacon miatt. // "Born to lose. Live to win." // http://steamcommunity.com/id/kemotox/

(#96381) kaciokos válasza kemotox (#96380) üzenetére

kaciokos
(őstag)

Az én kedvencem az fbReader, de nemrég vérre menő viták folytak itt a témáról, ha kicsit visszakeresel, elmerülhetsz az e-könyv olvasók finomságainak bugyraiban... :)

(#96382) ANT

ANT
(PH! addikt)

Üdv.

Van olyan app, amivel az egyik készüléken lementett alkalmazást vissza lehet állítani egy másik készüléken? Easy backup and restore-t próbáltam, az nem tud mindent visszaállítani. A lementett .zip fájlt a másik készüléken nem tudja beolvasni. Ezért keresnék egy jobb megoldást.
Szerk: konkrétan a whatsappot meg egy-két játékot szeretnék átmenteni.

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#96383) Somatom válasza ANT (#96382) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Titanium Backup (root -tal).

My name is User. Super User! ZOPO ZP999 XXX

(#96384) ANT válasza Somatom (#96383) üzenetére

ANT
(PH! addikt)

:R

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#96385) ollie válasza kaciokos (#96381) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

fbReader +1

Ha nem ingyenes kell, akkor meg Moon+ Reader

in chicken, we trust

(#96386) Aweriot válasza woodworm (#96379) üzenetére

Aweriot
(őstag)
LOGOUT blog

Másodpercek alatt a Gmaps meg a Waze tervez, csak ugye egyik sem offline. Mondjuk ott ugye nem a telefon dolgozik.

(#96387) Bozek válasza ollie (#96385) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Moon+ Reader +1

(#96385) ollie: Annak is van ingyenes verziója. Mondjuk .azw-t nem tud elvileg se az ingyenes, se a fizetős.

(#96388) csadi0011

csadi0011
(senior tag)

Létezik olyan alkalmazás, ami úgy csinál GPS alapú nyomonkövetést, hogy azt utána többféle módon, de kényelmesen visszanézhessem? Pl. kijelölök 2 pontot a térképen, hogy a közte eső szakaszt megtudjam, mennyi idő alatt tettem meg. Annyi lenne a lényeg, hogy az idő, út, sebesség, átlagsebesség rajta legyen, és rendszerezze azokat, amiket logoltam. Nem muszáj állandónak lennie, bekapcs-kikapcs is jó. És minden közlekedési formára. Gépkocsi, bicikli, gyalog. Nem sporthoz, hanem naplózásra.

(#96389) HoTaZo

HoTaZo
(fanatikus tag)

Sziasztok!

A Cerberus mennyivel jobb mint az Eset Mobile Security? Jelenleg az Eset van fent, most kell olyan helyre mennem, ahol szükség lehet a készülék ilyen jellegű védelmére is. Szeretném biztonságban remélni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#96390) DarthFader válasza Gazsi00 (#96357) üzenetére

DarthFader
(tag)

És a telefon menü, Beállitásokban is aktiváltad az automatikus hibernálást, mert az nélkül nem műkódik.

The force is with us again...doogee x5pro/hardver

(#96391) woodworm válasza Aweriot (#96386) üzenetére

woodworm
(őstag)

Behívtam egy útvonalat (330 km, 30 köztespont), nem volt 30 másodperc úgy, hogy a gyors tervezéssel elakadt és újraszámolta lassan. A teló egy lg l65-ös.

(#96388) csadi0011
Szerintem bármilyen GPS log program megteszi, ami gpx fájlba dolgozik. Az éppen emlegetett osmand is jó (szeret előtérben futni), pc-n a gpx editort használom.

[ Szerkesztve ]

(#96392) Aweriot válasza woodworm (#96391) üzenetére

Aweriot
(őstag)
LOGOUT blog

Akkor a telefon lesz a ludas.

(#96393) rgeorge válasza woodworm (#96391) üzenetére

rgeorge
(őstag)

Ez fix útvonal, vagy optimalizálja (a sorrendet) is?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal.". Riker: Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#96394) woodworm válasza rgeorge (#96393) üzenetére

woodworm
(őstag)

A köztespontok fixen maradnak, a közöttük lévő útvonalat optimalizálja.

(#96395) G@ben válasza G@ben (#96325) üzenetére

G@ben
(őstag)

Felraktam az Airblockert, hátha, felugrott megint az értesítés, bementem az Airblockerbe, rányomtam a Detect airpushra, de nem talál semmit.
A Bloat freezer jó lehet erre a problémára?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#96396) vgyuri válasza Bozek (#96387) üzenetére

vgyuri
(őstag)

[link] Online ebook converter - ezzel szoktam átalakítani a könyveket. Moon Reader-t használok én is, nekem az olvasási pozíció szinkronizálása a leghasznosabb funkciója, több eszközön használva jó ugyanonnan folytatni az olvasást.

(#96397) kovisoft válasza woodworm (#96394) üzenetére

kovisoft
(senior tag)

De akkor mindig csak két köztespont között kell egy-egy rövid útszakaszt megterveznie, és ezeket összeillesztenie. Ez nem ugyanakkora számításigény, mint egy darab hosszú útvonal megtervezése. Nekem is az volt a tapasztalatom, hogy az Osmand lassan tervezi a hosszú (pláne a határokon átívelő) útvonalakat. Igaz, egy ideje már nem próbáltam.

(#96398) Bozek válasza vgyuri (#96396) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Engem nem zavar, csak EPUB-ot és MOBI-t használok, Moon+ Reader Pro-val. A kérdezőnek volt kifejezett óhaja, hogy "ne kelljen konvertálgatnom".

(#96399) woodworm válasza kovisoft (#96397) üzenetére

woodworm
(őstag)

Ugyanúgy egyben számolja, csak vannak fix pontok az útvonalon. Tehát az útvonal betöltése után fél percen belül ott a részletes terv. Ha a telefonnak gyorsabban megy a 30 útvonaldarab számolása és összeadása, mint az egyben kezelése, akkor mi a kérdés? Hosszú út esetén a legtöbb navi meghálálja a beiktatott köztespontokat.
Egyébként nem kell ennyi részre szabdalni, nekem vannak tervezett megállóim. Ráadásul összességében a pc előtt is töltök időt (noha ott nem tart olyan sokáig ennyi pont megadása), viszont így nem kell a kocsiban malmoznom indulás előtt.

Részemről az igazi a rögzített útvonalon navigálás, mert túrát pl. így tanulok és a kollégák által kitapasztalt nüanszokat semmilyen navi nem produkálja, de ebben az esetben korlátozottabb az osmand tudása. A körforgalmakat és sávváltásokat ugyanis ilyenkor nem kezeli, de a kanyarodásokat jól jelzi. Emiatt használom épp az osmandot, rögzített tracken navigálást ugyanis nem sok naviban láttam még.

[ Szerkesztve ]

(#96400) rjg válasza Bozek (#96398) üzenetére

rjg
(őstag)

Az azw és prc fájloknál elég a kiterjesztést mobi-ra átírni és onnantól hibátlanul olvassa azokat is Moon Reader.

MacBookAir11 - OnePlus2

(#96401) Bozek válasza rjg (#96400) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

PRC-nél tudtam, AZW-nél nem. De mint mondtam, mindegy is. A nagy e-book áruházak EPUB-ot és MOBI-t árulnak.

(#96402) rjg válasza Bozek (#96401) üzenetére

rjg
(őstag)

Stimmel, inkább az érdeklődő kollégának szántam a választ, de a konvertálás elkerülésére szóló igénye passzolt a te válaszodra, azért erre reagáltam.

MacBookAir11 - OnePlus2

(#96403) kovisoft válasza woodworm (#96399) üzenetére

kovisoft
(senior tag)

Részemről nincs semmi kérdés, pont ezt mondom én is, amit írtál: "a telefonnak gyorsabban megy a 30 útvonaldarab számolása és összeadása, mint az egyben kezelése"

(#96404) kemotox válasza vgyuri (#96396) üzenetére

És ez mennyire működik jól? Calibrivel próbáltam régebben, nemtudom már miről mire, de nagyon elcseszte. Ha van jól működő megoldás akkor nem akadály a konvergálgatás sem.

Vannak, akik nem esznek bacont a vallásuk miatt - én nem vagyok vallásos a bacon miatt. // "Born to lose. Live to win." // http://steamcommunity.com/id/kemotox/

(#96405) kovacsen222

kovacsen222
(senior tag)

Erre valaki ?

"A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak"

(#96406) kovacsen222

kovacsen222
(senior tag)

Android 5.1

Hogyan lehet a legegyszerűbben a böngésző-forgalmat ideiglenesen letiltani majd újraengedélyezni ?
(nem a netet!)

(#96407) Siriusb válasza kovacsen222 (#96406) üzenetére

Siriusb
(PH! addikt)

Pl. tűzfal, fagyasztás.

(#96408) kovacsen222 válasza Siriusb (#96407) üzenetére

kovacsen222
(senior tag)

Utóbbit próbáltam, még az ikonja is eltűnt. :(
3c toolbox alatt. Vannak olyan fagyasztott appok, amik megmaradnak és fel lehet őket olvasztani, ezt spec.nem

[ Szerkesztve ]

(#96409) Siriusb válasza kovacsen222 (#96408) üzenetére

Siriusb
(PH! addikt)

Ha fagyasztod, természetesen eltűnik az ikonja. Abból az alkalmazásból, pl. elixir, link2sd kell kiolvasztani, ahol fagyasztottad.

(#96410) kovacsen222 válasza Siriusb (#96409) üzenetére

kovacsen222
(senior tag)

Tudom, csak nem találom 3c toolbox pro alatt :N

(#96411) apaszka válasza kovacsen222 (#95955) üzenetére

apaszka
(PH! kedvence)

Én ezt használom régóta, minden telómon. Prémium verziót

Ment a privi....

[ Szerkesztve ]

🚗 www.apaszka.hu -----> 👍Note 4 SM-N910F ☎

(#96412) kovacsen222 válasza apaszka (#96411) üzenetére

kovacsen222
(senior tag)

Köszönöm, már megoldottam xperia clock van fenn....

(#96413) csadi0011 válasza woodworm (#96391) üzenetére

csadi0011
(senior tag)

Köszi, ránézek.

(#96414) apaszka válasza kovacsen222 (#96412) üzenetére

apaszka
(PH! kedvence)

Értem!
[link]
Egyszerű, és nagyszerű ez is!

Pont ezért szeretem.

Persze kinek mi jön be....

[ Szerkesztve ]

🚗 www.apaszka.hu -----> 👍Note 4 SM-N910F ☎

(#96415) kovacsen222 válasza apaszka (#96414) üzenetére

kovacsen222
(senior tag)

(#96416) Somatom válasza Siriusb (#96409) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Mindet nem ismerem, de az Elixír, E-Robot, Titanium Backup tiltás/engedélyezés (fagyasztás/kiolvasztás) funkciói "csereszabatosak". Amit Titanium -mal fagyasztok, azt Elixír -rel tudom engedélyezni.

(#96417) jano720

jano720
(újonc)

Sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy tudom a nevjegyzekekhez a facebook-os profilokat hozzá csatolni.
HUAWEI P9 Lite telom van.
Koszonom a választ előre is.

(#96418) kovacsen222 válasza Somatom (#96416) üzenetére

kovacsen222
(senior tag)

Hát a fene se érti ezt teljesen. Mint írtam 3c toolbox alatt fagyasztottam a böngészőt, de ugyanott, ahol fagyasztottam nem is látom és vannak olyan appok, amik fagyasztás után is ott maradnak és simán rá lehet bökni az unfreeze-re...

[ Szerkesztve ]

(#96419) Somatom válasza kovacsen222 (#96418) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

Én E-Robotot használok, és amit eddig letiltottam, az nem szabadult ki magától. Persze, vannak "rejtett trükkök", mint pl. a Dolphin "watch_server" processze, ami az alkalmazástól függetlenül, külön életet tud élni.

[ Szerkesztve ]

(#96420) kovacsen222 válasza Somatom (#96419) üzenetére

kovacsen222
(senior tag)

Megtaláltam, teljesen oké.... :K
működik. Az application manager menü alatt. Vajon miért voltam ilyen buta, hogy alapból nem itt kerestem ? :U

(#96421) Siriusb válasza Somatom (#96416) üzenetére

Siriusb
(PH! addikt)

Ennyire nem akartam bonyolítani. :)

(#96422) Gazsi00

Gazsi00
(PH! kedvence)

Hola launcher-t ajánlott használni? Nem Holo, hanem Hola.

Mert ezzel működnek az értesítési jelvények az appok ikonjain.
Csak vannak nem kívánatos appok a launcherben, amit nem lehet törölni, azok nagyon nem tetstenek. Ezért kérdezem. De csak nem okoznak gondot. Azt írja a Play amúgy, hogy 100 millióan töltötték le.

Pus bonum et laudabile.

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.