Hirdetés

2016. június 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-06-07 22:52:08

Mobilarena

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#97851) pvt.peter válasza batai15 (#97656) üzenetére

pvt.peter
(senior tag)

Epp ma vettem meg.
Hogyan tudok nyelvet valtoztatni benne?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#97852) Crytek

Crytek
(PH! kedvence)

Ne tudom ez a kérdés mennyire androidhoz fűzhető ,de hátha...
Adott egy telefon (de mondhatok többet is a kérdés szempontjából lényegtelen) amin elérhető a 4G mobilnet.
Speedtesztet belőle 20-40Mbit/sec a sebesség (de tételezzük fel hogy csak 10mbit ami barátok között is 1Mbájt/sec letöltést eredményez)

Szóval a sebesség adott a telefonok mégis valami "átkapcsolhatatlan ~ 30-60 kbytos sebességgel dolgoznak. Webes appok, google playről letöltés ergo mindenféle letöltés ahol adatformalom kell csiga lassú.
Ugyanazt a netet a másik telefonra wifin megosztva érdekes módon már a valós net sebességgel töltenek a dolgok úgy ahogy a nagykönyvbe meg van írva.

Létezik valahol valami beállítás ami azt eredményezi hogy NE CSAK WIFI-t észlelve használja a letöltés a teljes sávszélességet?

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#97853) Somatom válasza Crytek (#97852) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

A hotspoton kívül szándékosan sem tudnál sávszélességet korlátozni. Úgyhogy sztem ez valami hiba. Remélhetőleg csak vmi beállítási. Engedélyezve van az adott SIM sloton a 4G? A szolgáltató APN beállításai rendben vannak?

My name is User. Super User! ZOPO ZP999 XXX

(#97854) Crytek válasza Somatom (#97853) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

"A szolgáltató APN beállításai rendben vannak?"

Ezt nem tudom soha nem állítottam be semmi ilyet ,amit gyárilag ad a telefon azzal használom.
Telenoros vagyok. Van esetleg valami extra ezzel kapcsolatban (bár kétlem)?

[ Szerkesztve ]

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#97855) Somatom válasza Crytek (#97854) üzenetére

Somatom
(PH! félisten)

A Telenornál csak annyi az eltérés, hogy a csak adatkártyák, és a hang alapú kártyák APN neve különböző.

[ Szerkesztve ]

My name is User. Super User! ZOPO ZP999 XXX

(#97856) punky10

punky10
(őstag)

A hétvégén egy sikertelen TWRP telepítés után instabillá vált a tabletem.Csináltam egy teljes visszaállítást, és feltelepítettem a fontosabb alkalmazásokat is.A Google Chrome viszont most megmakacsolja magát, nem akarja visszaállítani a könyvjelzőket.A telefonomon megvannak,a fiók be van állítva, de semmi.Ha bejelölöm, hogy új fiók kiválasztás, és megadom neki a használt fiókomat, akkor a válasz, hogy a Google szerverekkel nem sikerült kapcsolat.És már 4 napja...A kérdésem: tényleg több napja vacakol a szerver szinkronizálása, vagy én nézek be valamit?

[ Szerkesztve ]

Blackview bv5000 Chuwi Vi8

(#97857) kuksa90 válasza punky10 (#97856) üzenetére

kuksa90
(senior tag)

Nálad van valami bogár, "szinkronizálás most" pillanatok alatt működik... :F

Elephone P8000

(#97858) Musaka

Musaka
(fanatikus tag)

Most hogy a DropBox azon része fizetős lesz hogy a képeket automatice mentse felhőbe van rá alternativa? Google megoldását inkább hanyagolnám. Nem szeretném a Goggle fiókom össze kötni a fotoimmal. Más felhő szolgáltatás?

Huawei X3 -> Huawei G300 -> Zopo C2 -> LG 4X HD -> Jiayu G4A -> LG Optimus G -> LG G2 -> SGS5 -> OnePlusTwo -> SGS6 -> SGS7 DUOS

(#97859) vadászcsiga válasza Musaka (#97858) üzenetére

vadászcsiga
(PH! félisten)

Flickr

👻 facebook.com/sniperstraps 🤖 instagram.com/sniperstraps 🍭 sniperstraps.wordpress.com 👍🏼

(#97860) es4 válasza Musaka (#97858) üzenetére

es4
(senior tag)

Mega / 50GB. [link]

[ Szerkesztve ]

~ sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ s3 | sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ s4 | sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe3 ~

(#97861) Bozek válasza Musaka (#97858) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

FolderSync? Az is menti automatán a képeket felhőbe, magad is kiválaszthatod, hogy melyik tárhelyre pakolja fel.

(#97862) Musaka válasza Bozek (#97861) üzenetére

Musaka
(fanatikus tag)

Őt ismerem. De Drop Box ba is fog tudni menteni ha fizetős lesz eme szolgáltatás?

Huawei X3 -> Huawei G300 -> Zopo C2 -> LG 4X HD -> Jiayu G4A -> LG Optimus G -> LG G2 -> SGS5 -> OnePlusTwo -> SGS6 -> SGS7 DUOS

(#97863) Bozek válasza Musaka (#97862) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Fogalmam sincs, mert bár van Dropbox-om, nagyon ritkán használom. De mivel Te konkrétan a fotók automatikus feltöltéséről írsz, így szerintem menni fog. Gyakorlatilag fájlokat tölt fel, az már más kérdés, hogy ezek fotók.

(#97864) Krill77

Krill77
(tag)

Hi. Van olyan app amivel pontosítani lehet az érintő kijelzőt? A fejlesztő iben bekapcsolhato erintes kijelzes körének csokkentese lehetséges?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#97865) kovisoft válasza punky10 (#97856) üzenetére

kovisoft
(senior tag)

Nézd meg, hogy nincs-e elállítódva az óra, a dátum vagy az időzóna. Az okozhat ilyen problémát.

(#97866) punky10 válasza kovisoft (#97865) üzenetére

punky10
(őstag)

Kipróbáltam az őszes közép-európai időt, nincs változás... :O
Ha átváltok egy másodlagos címre, akkor megy a szinkron(csak azon a fiókon nincs menet könyvjelző...) míg az eddig használt fokkal nem.Az e-mail és a Play működik, csak a Chrome nem.Esetleg azt meg tudná valaki mondani, hogy hol találom a rendszerben a Chrome által mentett könyvjelzőket és jelszavakat?A telefonomon megvan,root mindkettőnél van.

Blackview bv5000 Chuwi Vi8

(#97867) Krill77

Krill77
(tag)

Valaki elmondaná, h működik a greenify? Felraktam, es? Egy leiras nincs ebben a vacakban.

(#97868) air válasza Krill77 (#97867) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Amit kiválasztasz, azt hibernálja.
Vagyis addig biztosan nem indul el magától, amíg te újra nem futtatod. Lényegében ennyi.
De ha igazából nem tudod, hogy mire jó, lehet, hogy nincs is szükséged rá. Akkor miért tetted fel?

[ Szerkesztve ]

(#97869) Krill77 válasza air (#97868) üzenetére

Krill77
(tag)

Tudom mire jo. Mi az elve. Csak nem ertem, h muxik. Tehát a futo folyamatokbol a sztem nem kellőket kell felvenni a listaba? Vagy vegyem fel az összes appot aminek nincs állandó folyamata? Mire jo az ikon amit kiteszek a homera? Ha egy fagyasztott appot bezárok, magátol fagyasztja ujra, nem?
Legalább egy kis leiras lenne benne.

(#97870) Krill77

Krill77
(tag)

Felvettem a battery widget appot, azt irja hibernalva.. Mégis ott a folyamata a futo appol kozt.
De utalom ha egy dolgot addig okositanak, amíg egyre carabb lesz. Pont nmint az asztali Ffoxnal. Dupla klikk mindig is uj fül nyitása volt, de halistennek egy zseni azt is eltuntette..

(#97871) beg válasza Krill77 (#97870) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Egy battery widget, ami gondolom az akku szintet mutatja miért legyen hibernálva?

“I shut my eyes in order to see.” 📱Lenovo P70 AOSP 5.1

(#97872) Mikemend válasza Musaka (#97858) üzenetére

Mikemend
(tag)

Én is a Flickr-t ajánlom, bár épp fentebb kérdezősködtem, hogy van-e valami tool vagy alternatív app, ami csak a megadott mappákat szinkronizálja fel, nem mindent. De ott van 1 TB hely a képeknek

(#97873) Krill77 válasza beg (#97871) üzenetére

Krill77
(tag)

Hogy lehet kivenni a listabol? Sikerült a power togglest eltuntetnem.. Kitoroltem a greenify adatait de nem jott vissza.
Elso app amit nem tudok használni..
Egy kva leiras nincs benne..

(#97874) Krill77

Krill77
(tag)

Na sikerült letakaritanom. Ugyanolyan vacak mint a chrome..

(#97875) beg válasza Krill77 (#97874) üzenetére

beg
(Topikgazda)

Nahát, ez a kacat működik nálam évek óta hiba nélkül? (És még számos más embernél is) Van leírás hozzá, csak egy kis időt kell rászánni.

[ Szerkesztve ]

“I shut my eyes in order to see.” 📱Lenovo P70 AOSP 5.1

(#97876) Krill77 válasza beg (#97875) üzenetére

Krill77
(tag)

Es mit hibernálsz vele? Aminek futnia kell az hadd fusson. Olyan meg nem fut aminek nem kell.

(#97877) Bozek válasza Krill77 (#97876) üzenetére

Bozek
(PH! nagyúr)

Azért vannak elég agresszív alkalmazások, amik akkor is a memóriában maradnak (pl.: Facebook), ha nincs is rájuk szükség. Ha esetleg értesíteni akarnak, arra meg ott a GCM, amit átenged a Greenify.

(#97878) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! addikt)

A Google play services folyamatnak folyamatosan a Ram-ban kellene lennie ahhoz hogy a GCM alapú értesítések működjenek vagy esemény alapú a dolog?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.